• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
autor
myslim z som tam mala nieco zle nastavene klikla som v tom VIP na ovulation poll a hore mi skocil link, dufam ze je to on http://www.fertilityfriend.com/home/21a5d0
30. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moncika, dobre si to nasla tam :slight_smile: tak sa bude tesit aj na Tvoj graf.

Nellie :frowning2: , tak to je skoda, ze teplota ide dole. aj ked pokles neznamena prichod mrchy. Tak zajtra sa uvidi a budem hned rano cakat na aktuality :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mne stoji hore :grinning: :grinning: :grinning: , ale myslim, ze zajtra sa bude tlacit dole a dole a dole :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik a co hovoris na moj graf? ako to vyzera? ja sa v tom nevyznam az tak :sweat_smile:
30. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a meras vzdy v rovnaku hodinu ?
30. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby to bol moj graf, tak v takej vyske by som uz mala ovulku. Zatial musis cakat , merat a potom sa uvidi, ci sa zhodne grafova ovulka s doktorom
30. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heh no ta dnesna hodnota je asi preto taka vysoka ze som sa na budik o 5 zobudila a zacala merat a zobudila som sa az o 6:24 :grinning: takze som spala 1 a pol s teplomerom v suske :sweat_smile:
30. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ja viem kedy mam presne ovulku mavam to 100percent presne aj podla dr. hlienu.bolesti... a presne na 13-14 DC
30. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: takto to si mala dobru spolocnost v noci :slight_smile: , ze teplomer. Ale aj mne sa to uz par krat stalo, ale nie hodinu :grinning: .
Inak, ja mam budik na mobile a tam mam spanok na 10 min, takze ma to vzdy zobudi aj potom.

tak si iba porovnas graf s hlienom a s doktorom. Tak este cakaj na 13 - 14 DC a uvidis, ako Ti te graf pekne nakresli
30. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved uvidim 2. 9 co povie folikulometria a potom ovulka bude istotne... po pregnile aby nebola :grinning:
30. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty dnes nevaris nedelny obed ?
30. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ty? :grinning:
nie nevarim, ved mm je v robote a a ja si dam syr a hranolky :slight_smile:
30. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme ku svokrovcom na obed, takze nevarim :grinning: :grinning: , aj ked ja nemam rada nedelne obedy u rodicov, ja som rada , ze som doma s muzikom a mame spolu klud,. Ale svokrovci by chceli, keby sme tam boli furt. Tak vcera to zorganizovali bezomna :frowning2: , tak musime ist
30. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my musime tiez xodit stale k svokre a k svagrinej inac su zdute ze neprideme :rolling_eyes: hlavne ze oni tu boli asi 5x za celyx 5 rokov co sme s mojim spolu :unamused:
30. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme na tom rovnako :slight_smile: , ku nam nepridu ,ale my musime chodit,... a uz som to raz vysvetlila svokre, ze ja rada navarim svojmu muzikovi a sme spolu sami, ale asi to nechape :grinning: :grinning: ,musism jej to pripomenut :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no "xvalabohu" ze je moj mm cely den v robote aspon tam zase nemusime ist :grinning:
30. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy istotne vsetky snazilkujete a ja mam mm v robote :pensive: nemamm s kym ani nudu zahnat. kde steeeee?
30. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toto je tak krasne :dizzy_face: xvylami sa mi tlacili slzy a xvylami som sa smiala : http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=73013
30. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
je tu niekto?
30. aug 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaaa jaru ja sa tak tesiiiiim
30. aug 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monciiiiii :dizzy_face: a z coho mas taku radost? hadam zo mna :grinning:
este musim tuto str.precitat aby som sa aspon trosku chytila :wink: :grinning:
30. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja ja som akurat dorazila... :sunglasses:
30. aug 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som docitala :wink:
tak aj ty si sa dala poctivo na meranie? no to som zvedava. v TN ti kazali merat, ci nemusis?
30. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj, nellie :slight_smile:
autor
ja vas tu cely den nakam a nikde nikoho. tak som sa rozhodla zasivat monterky :rolling_eyes: a v tom prisli moje vysloboditelky :sweat_smile: a hned dve naraz :grinning:
akurat som precitala ten pribeh moncika... :wink:

no to asi nejaka telepatia...ja som prave dozehlila... zehlila som 2 hodiny... moje kriiiiiiiiiiiže :confounded: :confounded:
aspon som si pozrela Sumrak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
romantika jak hovado :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie tam mi nekazali ale moja stara gyn (ta uzasna :rolling_eyes: ) ma k tomu kedysi doviedla tak som sa k tomu vratila :sweat_smile: topiaci sa aj slamky xyta :slight_smile:
30. aug 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monicka tak uz odhod monterky.. ja tu chvilu pobudnem... :grinning:
drahy hra fotbal a volala mi svagrina ci nedojdem, ale vcera sa mi nechcelo vlasy umyvat, tak dneska som troska nereprezantativna, tak som ju odmietla... :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved meranie je super vec... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som na to taaaaaaak namotanaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme boli na nakupoch v Nay a kupili sme si konecne - chladničku, elektricku trubu, plynovu varnu dosku, pracku a umyvačku riadu.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
tak sa vytešujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej, moncika, keby som vedela, ze zasivas monterky, tak ti poslem aj muzikove :grinning: :grinning: :grinning: aj tvoj to stale trha? ahlavne v rozkroku, kde sa to blbo zasiva, ze :angry:

ja som bola muzika vystrojit do Schwechatu na letisko - isli sme rano o 7.00 a vratila som sa o 16.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: sofer, co ich vozi, zobral so sebou na vylet zenu s dcerou a tak sme sa motali po au-parku a avione :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne som uchodena :rolling_eyes:

aani nie ste zvedave, co muzik povedal na TN?
30. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok