Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
30. aug 2009

kde je nelinka? 😕

nellie_
30. aug 2009

my sa snazime uz rok a 8 mesiacov.. ale nemozem to asi tak pocitat, lebo v decembri 2007 som vysadila HAK a cely minuly rok si davala dokopy rozhasena cyklus... 😒
ale je to uz dost dlho.. a tento rok az ovulujem bez liekov ale za cely rok boli iba 3 vyuzite ovulky 😅 😅
takze zas az take intenzivne snazenie to nie je... 😀 😀 😀

moncika15
autor
30. aug 2009

no tak to by som dr ani nespominala ze len 3 vyuzite 😅 bo by vas odkladali

jarulai
30. aug 2009

nellie, ved vyuzi to, ze ta chce tvoja dokina niekam odporucit 😉

nellie_
30. aug 2009

monci ved my sa zatial este nechystame nikam..az buduci rok to chcem riesit... 😀
tak no co narobime, ked ma taku blbu robotu... 😒
preto je meriam a viem na com sme 😉

stahovala som si film tak som hladala titulky k nemu 😀 😀

moncika15
autor
30. aug 2009

aha a co si stiahla?
videli ste vo stvorici po opici? boli sme na tov kine s kamaratkami a skoro sme sa postali od smiexu 😀
nelie uz is tu? keby sa pytala na mimi tak povedz ze mama ti kazala sa prist len ukazat a nie aby si s tetou komunikovala 😎

jarulai
30. aug 2009

no teta uz zduchla - a predstavte si, ze nemala reci 😨 😨 😨 az mi je to divne- zrejme vie, lebo sesternica - teda jej dcera, byva tu blizko, tak sa jej mozno nieco dostalo do usi...a je mi to jedno - hlavne, nech mna neotravuje blbymi otazkami, ze 😉

moncika15
autor
30. aug 2009

u vas v dedine sa vie ze mate problem? ci ako si myslela nedostalo do usi?

nellie_
30. aug 2009

stahovala som si Vsetky moje ex... ja mam strasne rada romanticke komedie... a milujem herca McConaugeyho... 😎 😎 😎
vcera sme so segrou vecer pozerali Kamaradovu holku.. tu komediu milujem 😀 😀

Jarul no vidis to... 😉 este ze tak..

jarulai
30. aug 2009

to neviem, ci sa vie, ze mame problem,ale ked som bola tehu, tak sa to ocina pytala jedna hlasna truba a on to priznal /chuda, ked on nevie klamat 😀 / no a kedze brusko nikde a ani mimi nikde, tak ludia sa vynajdu...

nellie_
30. aug 2009

ja som dneska toho popilaaaaaaaaa..... zeleny nestea caj jahoda s aloe a to na mna pôsobi tak močopudne ze dneska asi spim na zachode 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
30. aug 2009

ja sa zas nalievam cajom na poslilnenie sliznie a zjedla som plnu misku melona 😀

jarulai
30. aug 2009

aj ja som sa dnes nalievala zelenym cajom s ginkom 😝 😀 ten by som mohla chlastat furt 😀 sme my ale cajickarky 😀 takze stretko bude o cajiku, nie o kavicke 😉 😀

nellie_
30. aug 2009

no ja som brutalna čajičkarka....kavu moc veru nepijem, ked sa mam priznat 😀 😀

monci pijes alchemilku???? ja sa nou zacnem nalievat od zajtra ked sa mi spusti krvava pomsta...

moncika15
autor
30. aug 2009

😀 len aby to stretko vobec bolo. ale bo bude v zime a to bude ozaj len o cajicku... cajicek o 5 takze mame cas 17:00 pokrok!
inac beriem na stretko fotak tak sa upravte 😀 😉

moncika15
autor
30. aug 2009

z alxemilky som mala bolesti pri menzese ale svagor mi kupil v Rakusku nejaky strasne drahy zazrak tak sa mu snazim verit 😅

nellie_
30. aug 2009

moncika no dobre tak nahodim riadnu omietku nech ti snimač nepukne zo mna 😀 😀

jarulai
30. aug 2009

😀 😀 😀 aj ja beriem fotak, takze budeme v novinach 😀 😀 😀
ja kavu nepijem vobec, tak u mna len ten cajik 😀 a dohodnime sa uz konecne na tom stretku, lebo bude dalsie leto a to uz pojde tazko s babatkami 😉

moncika15
autor
30. aug 2009

preco?! ved s babatkami to bude este vacsia srranda 😵 alebo budeme mat stretko aj s babatkami a pojdeme ix ukazat pani Anke 🙂
inak nemate stres z toho stretka? ja ano 😅

nellie_
30. aug 2009

moncika mas stres?? 😀 😀
ja ani nie... co ja viem.. uz som sa par krat stretla s babami z konika...a vzdy som sa len bala ze, aby nenastalo trapne ticho a nikto nic nehovoril ale to sa nastastie nikdy nestalo... a mne huba ide stale, tak sa potom nezlaknite... 😅 😀 😀 😀

jarulai
30. aug 2009

no bude to vacsia sranda veru, len nebudeme moct byt tak spolu cely den, babatka budu mat predsa svoj rezim,nie?

ja nemam stres, lebo sme sa este na nicom vlastne nedohodli - stres dojde az 2dni predtym 😉 😀

moncika15
autor
30. aug 2009

ja som prave z tym tixsix a bojim sa hlavne aby ma nieco nedojalo 😅 potom dojmem aj jarulku a spusti sa davovy rev 😀

nellie_
30. aug 2009

a pripravte sa ze ja som straaaaaasne vysoka 😅 😅
to kto ma nepozna tak vzdy tak udivene čumi na mna... 😀 😀 😀 😀
181 cm dámy... 😅 😅

jarulai
30. aug 2009

nellie, tak sa nemusime bat trapneho ticha aspon 😉 inak - to strasi aj mna 😎 a este som rozmyslala, ze ako sa spozname? prideme s cervenym hrebickom ako v nevere po slovensky 😀 😀 😀

nellie_
30. aug 2009

jarul mna isto neprehliadnete 😀 😀 😀 😀
ved to uz matusik davala poznavacie znamenie ze dojdeme v červenom...ale skôr by sme mali v modrom ked sme z modreho konika 😀 😀

jarulai
30. aug 2009

nellie a daj si aj stekle - aspon ta spozname v dave - trciaca hlava je nasa nellie 😉 😀

moncika, neboj - ja si to naplanujem na tesne po mrche - vtedy ma nedojmes 😀 😀 😀

jarulai
30. aug 2009

modre by som skor nasla v skrini 😉 inak to je take znamenie ako keby zvysok sveta chodil v sedom 😀 😀 😀

moncika15
autor
30. aug 2009

ja mam cervene dlhe vlasy a kedysi by som povedala ze ma spoznate podla velkeho zadku ale ten uz nemam tak asi budem ta co bude nakrkat do kociko s cervenym hrebickom v ruke 😀

nellie_
30. aug 2009

jarulka cakala som ktora na to pridete.. ze cervena je in 😀

ja stekle nenosim.. ja iba balerinky... ved ja mam opetky prirodzene vrastene do nôh 😀 😀
nebojte, ved to sa nejak uz len spozname 😎

moncika15
autor
30. aug 2009

tak si objednajme tricka z modreho konika a oblecme si ix 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre