• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
ja to citam šendy :grinning:
fakt si predstavte, ze sa stretneme a predstavime sa: moncika15...ja som jarulai...ja nellie s podtrznikom... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bola ina haluz :grinning:
30. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ja len je je spevak jarule :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten sa cita dzarul
30. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak mozme si ako poznavacie znamenie napisaat tabulky s nickom :confused: :sweat_smile: :grinning:
30. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso - fakt? to ja som asi 100rokov za opicami, lebo som este o nom nepocula :confused: to viete - kym to aj na dedinu dorazi, uz bude predavkovany :grinning:

tesi ma, monci :grinning:
30. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi volal drahy.. ze siel na jedno pivo :angry: :angry:
a ze ci dneska bude laska... :grinning: :grinning: :grinning: on ma na to taky super vyraz :grinning: :grinning:
reku bude ak budes mat fakt iba jedno pivo - inak si napis na pravu ruku moje meno a na lavu moje priezvisko a porad si sam :grinning: :grinning:
a kam si ju mam dat - ako SPZ-etku, na krk zavesit alebo nalepit na celo :grinning:
ano dzarula ja poznam.... to je stary kamoš :grinning: :grinning: :grinning:

to bol super hlod - ze kym dorazi na dedinu bude predavkovany :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
najslepsie by bolo nalepit si ju na rastuce brusko :frowning2:

ja shandy citam tiez sendy
30. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazda ju citame inak to je super :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
no mne sa pači to šandy, nepomozem si.. a dokonca som ju nominovala tu na konikovi o najlepsi nick.. no fakt si nepomozem ale mne sa to strasne paci ten jej nick.. a este shaarka sa mi paci..myslim nick, aby ste ma chapali :grinning: :grinning: :grinning:

dufam ze ma shandy za to neubije ze som ju poza jej chrbat tak oznacila... :sweat_smile: :sweat_smile:
to este ale pred 2 tyzdnami...

ona nam musi vysvetlit ako sa to vlastne čita... :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ja som hrazna uz som musel alistovat v historii ako sa volas ty nellie :grinning: ja strasne zabudam meno. ja som si ani meno svojho buduceho muza nevedela dlho zapamatat...spale som myslela ze palo a on je peter :grinning:
30. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som zvedava ako sa to nakoniec ozaj cita - tiez si da taky medzinarodny nick :grinning:

moncika a ak sa nahodou stretneme az buduce leto s babatkami - tak tabulku hodime na kociky ako znacky :wink: :grinning:
30. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, to mas fuk - ved maju meniny v ten isty den :grinning: :grinning: :grinning:
ty skleroticka, to sa ta budeme musiet aj v priebehu stretka pytat, ci vies ktora sa ako volame :grinning:
30. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
konecne ste trosku spomalili...ved nestiham lupat oriesky :unamused:
30. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si fakt davas tie lieskovce? aj ja chceeeeemmmmmm :sunglasses:
30. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika ty mas riadneho HOSIPA :grinning: :grinning: :grinning:
ved som to pisala pred chvilou ako sa volam... a ty si to uz zabudla???

zapametaj si to podla filmu - romeo a julia a mas to :grinning: :grinning: :grinning:
alebo podla pesnicky ktoru nenavidim -Julia si slnko v sieti.. šala la la :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pod si zobrat...inak od nas cez horu je cesta priamo do topolcian....vidim ju z okna...taka polna cesta...minule sme tam boli na motorke :sunglasses:

bojim sa toho ze sa nebudem vediet orientovat ktora je ktora a jej zivotny pribeh
30. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo - julia heckova, zhorela jej svieckova.... :grinning: :grinning: :grinning:

ale lepsie sa ti hodi slnko v sieti, sala lala :grinning:
30. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncik, toho sa neboj, nebudes sama - ved ja sa tu donekonecna vypytujem, ktora sa kolko snazite, lebo nie som schopna si to zapamatat. a nebyt toho, ze si mozem pozriet, ktora ste odkial, tak sa vypytujem aj na to stale :grinning:

a to je kade ta cesta prosim ta?
30. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
džarulaaaaaaaa hentu pesnicku nenavidiiiiiiiim... to moj chuchmavy sused sa mi smial a spieval mi to ked som bola mala... si mi vratila detsku traumu :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

moncika ale prosim ta ved je nas tu 5 ako si mozes popliest :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som si to zapamatala podla spoluziacky Julea ale veru pamatam ze v 1 tirede na strednej som si ju zapamatala podla julia si slniln v sieti :sweat_smile: potom jej to uz ostalo
30. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie s podtrznikom, to som nechcela...to moja mamina spievala, my nemame ziadnu juliu v okoli. uz nebudem aby si ma nahodou nezniesla zo sveta :sunglasses:
30. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inac mne moj speva ze Monika,nika,nika ty osud moj ..Monika,nika,nika xcem zostat tvoj.... :sunglasses:
30. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne moj zase spieva, lubim ta...od docolomanskeho...ale slova ma vlastne :wink: :grinning:
30. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul neboj...na to ta mam moc rada :grinning: :grinning: :grinning:

ja moju segru volam Moniska... :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzarulka a slnko v sieti nehadajte sa :angry:

jaru to je v horax v kopci . odjakziva mi hovorili ze za tou horou su topolcany :grinning: sa mi to vrilo do pamate
30. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak sa mi brutalne spomalil konik.. :confused: :confused:

vam nie baby???
30. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slnko sa nehada... ja sa cerim ako slniečko na hnoji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj mne uz davnejsie... asi nas xcu vystvat...nedajmesa!
30. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa spomaluju myslienkove pochody - uz by som mala ist. este musim urobit vecernu ocistu a buvat :wink:

moncika - aj mne vzdy hovorili, ze za kopcom su zlate moravce ale neviem ci ozaj :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok