Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
30. aug 2009

tak pozeras na zly kopec 😀 tu nieje zlate ani hovno 😀

jarulai
30. aug 2009

aj to je mozne 😀

babulky, fakt by som uz mala ist, aj tiger mi este beha po dvore 🙄 nechceeee sa mi od vas 🙄

moncika15
autor
30. aug 2009

aj ja mam este morca vonku a tiez sa mu nexce...uz som na neho 3x piskala a sere na mna 😅

nellie_
30. aug 2009

no inak aj ja uz pojdem...
ved ked chce dneska drahy "lasku" tak sa musim dat do poriadku... nohy mam jak yeti zarastene 😀 😀 😀

jarulai
30. aug 2009

aj ja, nellie, aj ja 😀 alemne uz muzik odisiel, tak mozem zarastat dalej 😀 😀 😀

babulky, tak idem, zajtra sa skusim zase zastavit a dam vam vediet co som vytelefonovala- dufam, ze tam nezabudnem zavolat 😀

papa a pekny vecer

moncika15
autor
30. aug 2009

no ja som na tom tak ako ty nellie 😅 . idem aj ja uz do vane lebo aj ja budem mat dnes vecer lasku 😀

dnes moj drahy konci o deviatej tak o takej 23 bude hadam doma 🙂

moncika15
autor
30. aug 2009

ja mam poobednu tak tu budem doobeda a docitam si vas vecer

papa a dobru noc 🙂

jarulai
30. aug 2009

aj ja chceeeemmmmm laaaaskuuuuuuu ☹ ☹ ☹ my len cez SMS budeme laskovat 😉 😀

tak dobru noc a uzite si 😉

moncika15
autor
30. aug 2009

baby, ja som nasla v lieskovom orieku dvojicky 😕

nellie_
30. aug 2009

dobru nocku babenky... 🙂 🙂 🙂

jarul, neboj ani sa nenazdas a mas ho domka... 😵 😵 😵

nellie_
31. aug 2009

dobre ranko 😎 😎 😎

a zasa len ja robim vratničku 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

baby, keby vidiete moj ksicht... som ako keby ma roj ôs doštipal.. strasne to je a ta neprestvajuca bolest brucha... zajtra ak sa mi teplota udrzi tak asi testujem, lebo toto neni normalne..taketo stavy teda nemavam...

moncika15
autor
31. aug 2009

nellie ty si ma predbehlaaa?! dnes som xcela otvarat ja 😠 ale zamkynam budem isto ked vas budem docitavat po poobednej 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/21a5d0

moncika15
autor
31. aug 2009

😀 boze baby, drahy dosiel z roboty a ja som sedela pri PC a cumela do grafu... a on sa ma tak vyjavene pyta: "teba zaujima burza?!" 😕 tak sme sa nasmiali ked som mu vysvetlila o co ide 😀

nellie_
31. aug 2009

moncika zeby uz mas ovu??? nejako sa splhas hore 😉

to aj ten môj nechapal ze co to ake vyvoje zas vyrabam.. 😀 😀 lebo ja vo firme robim statistiky predaja a on si myslel ze zasa dorabam dačo doma.. 😀 😀 ale teraz to uz ovlada a vzdy kuka ako to vypada s plodenim a potom si len vzdychne ze je to bieda 😀 😀

matusik111
31. aug 2009

Babulky, dobre ranko, a to co ste tu robili vcera ??? Ved to vas ani neprecitam 😀 😀 😀 😀
Ja prikladam graf, http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
ja som rovnako na otm ako Nellie, drzim sa zubami - nechtami ,.... ale tiez cakam mrchu zajtra,. 😵 😵

matusik111
31. aug 2009

Nelie, viem ,ze jedna kocka sa stazovala na pupakovu tvar uz od 10 DPO a bola z toho tehulka 😵 😵 😵 , dnes si kupuj test a zajtra cakame vysledky

moncika15
autor
31. aug 2009

😕 nie nemam ovulku! 😠 ovulka bude az v piatok na IUI 😨

idem sa tam skusit 1x dovolat 😅

nellie_
31. aug 2009

no monci skus len tak hodin ten graf do temy grafy BT stastna 13 a som zvedava co ti nezavisle povedia baby tam... no ale mne sa to javi ako jasna ovu...
ty ked beries clostil mozes ju mat aj skôr....fakt..

moncika15
autor
31. aug 2009

matusik len citaj aj teba sme ohovarali 😉

moncika15
autor
31. aug 2009

😠 memam ovulky este! nestresujte ma 😅

nellie_
31. aug 2009

matusik tvoj graf sa mi neda otvorit pozrem potom...

ano dnes kupujem asi test... lebo mne sa to nezda.. lenze viete zdravy rozum mi hovori ze to bude vsetko mat na svedomi ten dlhokansky cyklus a preto aj tie bolesti a pupaky ze bude riadne silna mrchana....

nellie_
31. aug 2009

monci ja ta nechcem stresovat.. ale v grafe mas jasnu ovulku.... dufam, ze ste aspon sexikovali pre istotu... tak co mozno ziadne IUI nebude treba... 😉

nellie_
31. aug 2009

monci stav sa ze ti ju zajtra-pozajtra program vyznači..uvidis...

moncika15
autor
31. aug 2009

nex znaci ale ja sa na nu necitim 😠 laska bola takze sme to poistili 😀 to je taky bohovsky vyraz ze laska 😀

matusik111
31. aug 2009

Babulky, ja vas pekne citam ....... Jarulka, uz si dnes volala do TN ? Nellie, dako mi uslo ze odkial sa idete stahovat a kde? Spominala si , ze prerabate podkrovie???

Nellie, ty planujes Helios????? Lebo aj ja , a dokonca som pocula, ze vznikla aj v Ziline pobocka Heliosu, tak by sme sa tam mohli stretavat aj pravidelnejsie 🙂

nellie_
31. aug 2009

no super ze laska bola... 😀 😀 😀
aj mne sa to paci tento vyraz mojho manzelika 😵 😵 😵

no ved ty si poznas svoje telo Moni.. sak uvidime, len pekne meraj dalej 😉

moncika15
autor
31. aug 2009

no perave ma to teraz uplne rozhodilo a prestala som grafom verit uplne...uz osm sa stihla aj zaprisahat ze koncim s meranim 😀 ale pre srandu skusim az do ovulky potvrdenej od dr. 😉

matusik111
31. aug 2009

Moncika, ja som neni odbornik na grafy, ale ja to tiez vidim na ovulku,.... tak nakoniec nebudete potrebovat IUI 😵 😵 😵

Nellie, ja mam pocit, ze nieco sa zamiesalo a caka ma velikanska zmrzlina 😵 😵 😵

matusik111
31. aug 2009

tak Neliie je poriadna vyska ,.... takze mame aj modelku 😵 😵 😵 , moncika nema zadok .... tak ja tam budem zas najtucnejsia ☹ ☹ ☹
a ako to je s tym datumom ? ten 28 plati ?

matusik111
31. aug 2009

Nellie, a ty si ako prisla k nicku Nellie, mne sa paci meno Nelie, ..... nehces sa premenovat? Nie ze by bola Julka skarede meno,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre