Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
31. aug 2009

no prave som volala dr. a sestricka este nema rozpis na september tak nevie ci mi ma moj dr sluzbu. nezmasam ked nas nexavaju v napati az do samej IUI 🙄

nellie_
31. aug 2009

monci to je teda pristup.... 😒

matusik, kludne ma mozes aj na stetku volat Nelie.. mne to nevadi... 😀
ja ti ani neviem to bolo take spontanne ked som sa tu registrovala... a teraz ked sme boli v juli na dovolenke tak tam bola taka mlada česká rodinka a mali ročnu dceru ktora sa volala Nelie... volali ju Nely.. Nelynka.. normalne sa mi to meno zapačilo- pre moju potencionalnu dceru 😵 😵 😵 😵

doteraz bola na prvom mieste Laura... 🙂

moncika15
autor
31. aug 2009

to nie je o pristupe ale o tom ze sa prelinaju dva mesiace a este nema rozpis sluzieb 😒 ale aj tak nebola dnes az tak mila tak neviem co povie jarulke 😅

jaru potom mi napis ip nex to tu nemusim hladat 🙂

mne sa strasne pacia mena Klara a Adam,Ondrej a Kevin to vedie 😵

nellie_
31. aug 2009

no moje vysinvane boli vdzy Laura a Adrián.... lenze drahy mi Lauru zhnusil na larvu 😅
a ako nikdy nechcel po sebe, tak minule povedal, ze ked tak dlho cakame ze ci by mi nevadilo keby sa nas syn vola po nom.... 🙂 🙂 on je Ľuboš a to meno sa mi páči, takze kludne beriem maleho Lubinka.. 😵 😵
No a uz zacinam uvazovat o tej Nelie a jeho vysnivane dievcenske je Natalia ale to neviem ci sa necham ukecat... ja som vzdy chcela vybra mena a nejak mu zacinam ustupovat 😀 😀

moncika15
autor
31. aug 2009

u nas nastane najvacsi porblem ked sa budeme mat zhodnut na jednom neme 😅 mojo Kevna aj Woryka hned zamietol ze americke mena vziadnom pirpade a Ondreja nexce lebo to bolo meno mojho byvaleho 😀

matusik111
31. aug 2009

a zase tie mena 🙂 , to je dost dolezite ..... my mame uz vybrate meno Jasmin 😵 😵 😵 , takze uz cakame iba na splodenie dievcatka .

moncika15
autor
31. aug 2009

zase ma napadla ta moja vcerajsia otazka ci sa to cita jasmin ci Dzasmin 😝 😀

matusik111
31. aug 2009

Ja mam muzika doma dnes aj zajtra , tak je dobre, ..... ale aj tak nebudeme dlho spolu, lebo uz bezal k rodicom. On je tam furt, lebo je tam garaz a musi sa stale v niecom vrtat ☹ My by sme chceli svoj domcek a svoju garaz, aby sme mohli byt spolu 😒 😒 😒 a ked sa to neda 😒 😒

matusik111
31. aug 2009

Po slovensky sa cita jasmin 🙂

moncika15
autor
31. aug 2009

matusik nevola sa tvoj manzel Peter 😕 ja len ci nemame za muza toho isteho xlapa 😀 lebo uplne v tvojix prispevkox vydim mojho. nexce sa mu do sexu koli unave, za cele dni ho horko tazko uvidim co stale nieco rozobera a montuje.....

nellie_
31. aug 2009

matusik to aj moj mi tiez vzdy ujde ku jeho mame... 😅 co s nim.. my este zatial byvame u mojej maminy na bytovke a ze co tam on bude 😀 😀
ze ked sa prestahujeme tak uz bude len doma byvat... no som zvedavaaaaa 😀

moncika15
autor
31. aug 2009

my byvame u nasix v rodinnom dome a mne stale uteka za kamaratom aleb tiez k mame 😅 uz ma to sere 😠

moncika15
autor
31. aug 2009

dnes to tu akosi viazne 😒
zaxvylu pojdem pozerat moju oblubenu rozpravku z detstva Monika a pes 😀
tak keby som sa uz neozvala..viete kdke som 🙂

nellie_
31. aug 2009

ja mam troska napor roboticky.... 😅 😅 😅
pisem dost komplikovany mail... joj tebe je zit, ked si domka... 😉

tu rozpravku nepoznam.... 😅 😕 😕

matusik111
31. aug 2009

BBAULKY, moj muzik nie je Peto 🙂 ale asi vsetci chlapi su rovnako utekajuci. Tiez vyrastal na dedine a teraz byvame na byte , tak co bude robit na byte , tak bezi k rodicom ..... a tiez ma to rozculuje a niekedy uz aj vybuchnem, ale som si vedoma, ze ma to konicek a nemozem to zakazovat,

A sme sa dohodli, ze ked budeme mat babatko, tak zacneme uvazovat o dome .... tak musi na tom zacat pracovat 😵 😵 😵 , uz planujeme " lasku " na dalsiu ovulku od stvrtka 10.9. do pondelka 13.9. , tak sa tesim

moncika15
autor
31. aug 2009

no teraz mi je dobre ale zase na druhej strane vy pojdete z roboty a aj a este len do nej 😔

nepoznas? aj knizka bola ta sa volala Monika a Cezar, preto to je moja oblubena rozpravka lebo ja so monika a sused mal psa Cezara 😀

matusik111
31. aug 2009

a ako to je s tym stretkom ?? aky datum sa dal???

moncika15
autor
31. aug 2009

zatial ziadny 😅 kazda mi napiste do IP odkedy dokedy mate drahyx prec ,ja spravim tabulku a nejako to dame dokopy 🙂

matusik111
31. aug 2009

A TOHO 28 sa neda ?

nellie_
31. aug 2009

no tak ja sa prispôsobim, lebo ja nikdy dopredu neviem ako bude mat drahy jazdu, ale mne to nevadi aj keby bol doma, tak pohoda.. 😉 takze so mnou to mate jednoduche..... 😎 😎

moncika15
autor
31. aug 2009

ani mne nevadi ci bude doma alebo nie 😅 u mna hra rolu to aby som mala rannu smenu 😒

matusik111
31. aug 2009

a ja mozem pondelky, utorky, stvrtky a niektore piatky 🙂 Ja by som chcela by s muzikom , ale ak budem robit v garazi, tak v pohodicke .

moncika15
autor
31. aug 2009

tak pa
odxadzam si spravt kavicku a pozerat rozpravocku 🙂

matusik111
31. aug 2009

tak pekny den 🙂 ja kvaicku nelubim, ale cajik si mozem spravit

matusik111
31. aug 2009

a kde ste vsetky??? hadam pracujete tak moc???? neblaznite , ved vonku svietit slniecko 😵 😵
a Shandy, sa dlho nehlasila, ona asi nieco pre nas chysta , dake prekvapko 😵 😵

moncika15
autor
31. aug 2009

no uz som tu 🙂 kavicka aj cajik vypite a zvedavost ma donutila sem este skocit 😀

dnes ste nejake moc pracovite nezda sa vam?

nellie_
31. aug 2009

shandy je v rakusku.. ta asi aj dnes dovolenkuje.... 😉

ja uz som dopracovala uz ma to nebavi.... 😀 😀

moncika15
autor
31. aug 2009

a co tam robi? 😕 nic nepovedala?

nellie_
31. aug 2009

ved to pisala.. ze turistika, bicyklik a tak..... 😎 😎 😎 😎

moncika15
autor
31. aug 2009

jaj vlastne ano 😀 v9es ze ja zabudam 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre