Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
1. sep 2009

no dufam, ze na nas si najdu cas - ked nas uz objednali az na 17.45 - to oni su tam dokedy, prosim ta? asi ani nespavaju, chudaci, co 😕

moncika15
autor
1. sep 2009

oni to maju take komplikovane, sama tomu este celkom necxapem. su tam vlastne 3 doktori a ty sa stredaju na trox neviem com 😅 normalna gyn., ureocosi 😅 (to je na inkontinenciu) a UTZ a 3 a 4D. byvaju tam do 19:00. a najhorsie je ze ty musis hladat svojho doktora po pol TN ked prave nema smenu v CEGYSe. on ta zobere len si ho musis vyhladat 😒 trosku komplikovane ale da sa to zvladnut

jarulai
1. sep 2009

pocuj a kde oni vlastne maju ten CEGYS - ja som tam na tej ich stranke nenasla presnu adresu - to ich mam hladat po celom TN?

moncika15
autor
1. sep 2009

hmm vies kde je tesco? prides predpokladam z tej strany nie?

jarulai
1. sep 2009

ano, to poznam - a hej, z tej strany dojdem

moncika15
autor
1. sep 2009

tak od tesca rovno ku krizovatke a tam doprava,rovno a na lavej strane je nemocnica (tam pojdes zaniest krv, aj to ti vysvetlim ked xces) ale ty pojdes stale rovno az na kruhac a tam vyjdes cez treti vyjazd z kruhaca. predstav si ze tam nie je kruhac a tak pojdes dolava.a tam hned prva ulicka vpravo.je to ta rozna budova. na druhom posxodi su 🙂
xapes?

jarulai
1. sep 2009

to hned prva krizovatka- teda hned prve semafory? alebo az ta velka krizovatka pod hradom?

moncika15
autor
1. sep 2009

nie hned prva. pri zeleznicnyx kolajax

jarulai
1. sep 2009

nevies nahodou ulicu? to si asi budem vediet lahsie predstavit, ked to kuknem na mape 😉

moncika15
autor
1. sep 2009

ulicu neviem ale je to uplne jednoduxe...stale rovno a na kruhaci dolava

moncika15
autor
1. sep 2009

to znie dost cudle...leb na kruhaci mozes ist jedine doprava 😀 ale ked uvidis tak poxopis

jarulai
1. sep 2009

to mi budes musiet este asi 13.9. znova vysvetlit 😉

jarulai
1. sep 2009

prave pisala shandy - este je v rakusku, tak za nami teraz nemoze dojst ☹ mame dohodnut stretko, ona sa prisposobi 😉

moncika15
autor
1. sep 2009

jaru, ved predstav si obycajnu krizovatku tak na tej by si odbocila dolava, lenze ked tam mas kruhac tak to po nom obyjdes a zabocis doprava. vies si to predstavit? v tej ulicke je hned na zaciatku lekaren arnica

jarulai
1. sep 2009

pockaj - mne sa zda, ze tam bol kedisy semafor a teraz je tam kruhac - uz asi viem, kde myslis. lebo ked som tam ja chodila, tak od tesca dalsi kruhac bol az pri maxe 😝

moncika15
autor
1. sep 2009

no toje taky novy teraz. ale hovorim trafis na prvykrat, lebo aj ja stresant a navygatorsky absolutne nesxopny sofer som trafila bez problemov.

jarulai
1. sep 2009

no tak je to ono co myslim - to snad najdem 😉

moncika15
autor
1. sep 2009

a v nemocnici je bioxemie hned na lavo po uzkej ulicke az do rohu budovy, na 2 posxodi

moncika15
autor
1. sep 2009

a to sa shandy isla bicyklovat do rakuska? 😕

jarulai
1. sep 2009

no ked ma poslu s krvou, tak sa ich opytam - lebo dovtedy to urcite zabudnem, ze si mi to vysvetlovala - poznas to, ze 😀 😀 😀

inak - vsimas, co sme tu uz my dve stihli zapisat? to budu mat kocky robotu, kym nas docitaju 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

esteze nemusia citat aj Ipcky to by tu bola aj do rana 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

a to este an neodxadzas vsak 🙂

jarulai
1. sep 2009

jasne, ani zdaleka 😉
no veru, keby maju aj IP citat, tak to mozu rovno zabalit 😀 😀 😀

sa nam ohovara, co 😉 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

keby tie vedeli... 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

teraz som im dobreho xrobaka nasadila do hlavy 😀

jarulai
1. sep 2009

no veru,pocakj ako sa budu zajtra dozadovat IP 😀 😀 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

konecne sa mi od rana podarilo prezvonit muza. som sa mu nemohla dovolat a ani sms mu nedosla. konecne...som si oddyxla..... uz by sa mal kazdy xvylu vratit 😵

jarulai
1. sep 2009

to neznasam-a hlavne, ked ja prezvonim a on dlho nic...minule som mu tak tiez vyzvanala a ziadna odpoved - vedela som, ze uz v robote skoncil, tak si vies predstavit ake som mala strachy, co sa mohlo stat...a on mi po tom napise, ze utopil som telefon, tak ho susim - no nezabila by si ho 😀 alebo ho zabudne na ubytovni a on ide domesta - a ja ani nedycham od strachu

moncika15
autor
1. sep 2009

presne to ist ja 😀 tiez ho xcem mat stale pod kontrolou 😉 xvalabohu ze om si ho vycvicila aspon na odzvananie ked prezvonim. lebo volat si stale do zahranicia to by nebolo po financnej stranke bohvieco. som zvedava ci mi nieco donesie...rano mi nasluboval hory doli a isto na mna zabudol 😀
tazko som znasala ze som nakoniec nemohla ist s nimi do PL tak ako to bolo dohodnute. ale neostalo miesto 😠

jarulai
1. sep 2009

no my si ani nevolame, ale presmskovali sme uz asi dost 😀 a on vie dobre, ze ked skoncia v robote, tak ma aspon zazvonit aby som sa nebala - vies, ze ma dost rizikovu robotu a ked som videla, co vsetko sa tam moze stat...radsej ani nepomyslim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre