• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
autor
moj tam tiez rozibl zase vo vyskax a hlavne ve tam velke ziarenie na tyx pokryvacox, bala som sa nejakyx xorob z ozarenia ale nakoniec sa to vypomstilo na spermosox :pensive: dufam ze sa to da do poriadku
1. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru inak som ti zabudla povedat zo o CEGYSe je tu aj tema http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=59519&vGroupOffset=0&=&vOffset=0
1. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej,pozrem, ale az neskor -segra chce ist na hcvilu na pokec, tak sa trosku odmlcim :wink: snad jej to nebude trvat dlhsie ako pol hodky :wink:

a ozaj - pisala nellie, ze je na navsteve, tak nemoze a mame sa dohodnut na termine, ona sa prisposobi. tak nakoniec to asi moze byt toho 28.9., aj matusik to tusim vyhovovalo, ze? a ze nemame popisat 50stran a ohovarat ich :grinning: :grinning: :grinning: ale nas pozna, ze :grinning:
1. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toho 28 ja nemozem. ale na 20.9. by som prisla jak na koni :slight_smile:
1. sep 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dobre dobre uz by stacilo! sestra sa ma venovat priatelovi a nebranit v dolezitej komunikacii :unamused:
1. sep 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to takto z 507ky odbocis vpravo na legionarsku,okolo nemocnice a na kruhaci na Dlhy sianec a tam vpravo, rozny dom
1. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som na hcvilu tu - so segrou vraj budeme na striedacku sediet na compe :grinning: srandistka - si mysli, ze ju sem tak lahko pustim :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
no ved drahy jej odisiel, tak sa asi nudi - tiez by mohla radsej tv kukat a nam nebranit, ze :wink:
1. sep 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta stranka mi nejde otvorit- a mozno to len tento comp nezvlada :unamused:
1. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak si kukni na google mape
1. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to potom kuknem, teraz sa bijeme :grinning: aj tak by som to zabudla, kym pojdeme, tak to pozrem vecer predtym :wink:
1. sep 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ze jej odkazujem nex sa ide opalovat alebo okopavat zahradu a da pokoj :angry:
1. sep 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: opalovat? v tejto zime :grinning: :grinning: :grinning: sadistka :grinning: no ja by som jej vedela najst robotu, ale asi by ma zabila pohladom :sweat_smile: co uz - ved zatial sa tu striedame na stolicke ako u debilov :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tebe tusim nie je sudeny ten net :unamused: odvsadial ta vyhanaju

no idem ja kuknut kolko sprav mi este uniklo :fearful:
1. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: mna tu nikto nema rad :frowning2:

uz sa mrcha rozbehla, aj ked je zase taka slaba ako minule :angry: a ani krce nie su skoro ziadne - aj to by som zrejme mala spomenut v TN, ze?
1. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tam na nix vybalila vsetko :sweat_smile: od cyklu,cez ovulku az po mrxu...keby ma potom nezastavil tak mu porozpravam aj o pravidelnej stolici :grinning:
1. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no ja si to asi budem musiet spisat :grinning: ved by mal byt rad, ze vsetko poviem, nie? cim viac informacii ma tym lepsie moze posudit, nie :wink:
1. sep 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale vacsinou ti pokladaju otazky.vies ked mas pri kazden vavsteve nneho dr tak to musis opakovat dookola :unamused:
1. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejako sa mi to pismeno N zapacilo :grinning: .... kazdej navsteve...
1. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ...ineho... :grinning:
1. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si to prelozila do slovenciny, neboj :grinning: :grinning: :grinning:

tak im to napisem na papier a nech si ho davaju kolovat :grinning:

kebysi nas teraz so segrou videla sa ustis - napisem, vstanem a ide ona...napise, vstane a idem ja... :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to musi byt sranda na vas pozert.... kto by uveril ze to su zeny 30tnicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dovol - ake 30tnicky - este nem 30, az o 2roky - nerob ma starsou, uz tak ma chyta depka, ze nestihnem do prechodu porodit :frowning2:
1. sep 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale prosim ta. ty mozes prexadzat maximalne tak cez cestu este peknyx par rokov :slight_smile:

uz mam aj ja brata na skype :sunglasses:
1. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to dufam, ze maximalne tak cez cestu - a hlavne uz coskoro s kocikom :dizzy_face:

no ja segru uz nemam na skype - nejako jej to padlo :confounded:
1. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ta co zobi v holandsku? tiez za pracou?
vy ste len 3? ja mam len brata 28 rocneho
1. sep 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tam zobi? zobe, zobe :grinning: :grinning: :grinning: hej za robotou, zatial je tam len mesiac asi, uvidime ako sa jej bude darit. nahodou je tam aj s mojou svagrinou a jej chalanom, tak aspon maju spolocnost a neni im tak smutno :wink:

ze len 3 - nestaci? :grinning:
1. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som majster preklepov :sunglasses: mam pri kalvesnici tanier a musim mat vykrutene ruky tak mi nesedi prstoklad :grinning:
1. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pisala som tej kamaratke co som ju spominala a ze mala je este stale zla a place a ze s tou maternicou to stale nema iste :frowning2: a opytala sa ako sme na tom my :pensive: uz ani neviem co jej odradosti napisat...
1. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze prstoklad :grinning: to ovladas? lebo ja pisem len tak ako som sa naucila, ked sompisala diplomku :wink:

to mi je luto s tou tvojou kamoskou :frowning2: zelam jej, nech jej to dobre dopadne
1. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok