Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
1. sep 2009

moj tam tiez rozibl zase vo vyskax a hlavne ve tam velke ziarenie na tyx pokryvacox, bala som sa nejakyx xorob z ozarenia ale nakoniec sa to vypomstilo na spermosox 😔 dufam ze sa to da do poriadku

moncika15
autor
1. sep 2009

jaru inak som ti zabudla povedat zo o CEGYSe je tu aj tema https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jarulai
1. sep 2009

jeeeej,pozrem, ale az neskor -segra chce ist na hcvilu na pokec, tak sa trosku odmlcim 😉 snad jej to nebude trvat dlhsie ako pol hodky 😉

a ozaj - pisala nellie, ze je na navsteve, tak nemoze a mame sa dohodnut na termine, ona sa prisposobi. tak nakoniec to asi moze byt toho 28.9., aj matusik to tusim vyhovovalo, ze? a ze nemame popisat 50stran a ohovarat ich 😀 😀 😀 ale nas pozna, ze 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

toho 28 ja nemozem. ale na 20.9. by som prisla jak na koni 🙂

moncika15
autor
1. sep 2009

no dobre dobre uz by stacilo! sestra sa ma venovat priatelovi a nebranit v dolezitej komunikacii 😒

moncika15
autor
1. sep 2009

je to takto z 507ky odbocis vpravo na legionarsku,okolo nemocnice a na kruhaci na Dlhy sianec a tam vpravo, rozny dom

jarulai
1. sep 2009

uz som na hcvilu tu - so segrou vraj budeme na striedacku sediet na compe 😀 srandistka - si mysli, ze ju sem tak lahko pustim 😉 😀 😀 😀
no ved drahy jej odisiel, tak sa asi nudi - tiez by mohla radsej tv kukat a nam nebranit, ze 😉

jarulai
1. sep 2009

ta stranka mi nejde otvorit- a mozno to len tento comp nezvlada 😒

moncika15
autor
1. sep 2009

tak si kukni na google mape

jarulai
1. sep 2009

hej, to potom kuknem, teraz sa bijeme 😀 aj tak by som to zabudla, kym pojdeme, tak to pozrem vecer predtym 😉

moncika15
autor
1. sep 2009

tak ze jej odkazujem nex sa ide opalovat alebo okopavat zahradu a da pokoj 😠

jarulai
1. sep 2009

😀 😀 😀 opalovat? v tejto zime 😀 😀 😀 sadistka 😀 no ja by som jej vedela najst robotu, ale asi by ma zabila pohladom 😅 co uz - ved zatial sa tu striedame na stolicke ako u debilov 😀 😀 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

tebe tusim nie je sudeny ten net 😒 odvsadial ta vyhanaju

no idem ja kuknut kolko sprav mi este uniklo 😨

jarulai
1. sep 2009

☹ mna tu nikto nema rad ☹

uz sa mrcha rozbehla, aj ked je zase taka slaba ako minule 😠 a ani krce nie su skoro ziadne - aj to by som zrejme mala spomenut v TN, ze?

moncika15
autor
1. sep 2009

ja som tam na nix vybalila vsetko 😅 od cyklu,cez ovulku az po mrxu...keby ma potom nezastavil tak mu porozpravam aj o pravidelnej stolici 😀

jarulai
1. sep 2009

😀 😀 😀 no ja si to asi budem musiet spisat 😀 ved by mal byt rad, ze vsetko poviem, nie? cim viac informacii ma tym lepsie moze posudit, nie 😉

moncika15
autor
1. sep 2009

ale vacsinou ti pokladaju otazky.vies ked mas pri kazden vavsteve nneho dr tak to musis opakovat dookola 😒

moncika15
autor
1. sep 2009

nejako sa mi to pismeno N zapacilo 😀 .... kazdej navsteve...

moncika15
autor
1. sep 2009

a ...ineho... 😀

jarulai
1. sep 2009

no ja som si to prelozila do slovenciny, neboj 😀 😀 😀

tak im to napisem na papier a nech si ho davaju kolovat 😀

kebysi nas teraz so segrou videla sa ustis - napisem, vstanem a ide ona...napise, vstane a idem ja... 😀 😀 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to musi byt sranda na vas pozert.... kto by uveril ze to su zeny 30tnicky 😝

jarulai
1. sep 2009

no dovol - ake 30tnicky - este nem 30, az o 2roky - nerob ma starsou, uz tak ma chyta depka, ze nestihnem do prechodu porodit ☹

moncika15
autor
1. sep 2009

ale prosim ta. ty mozes prexadzat maximalne tak cez cestu este peknyx par rokov 🙂

uz mam aj ja brata na skype 😎

jarulai
1. sep 2009

no ved to dufam, ze maximalne tak cez cestu - a hlavne uz coskoro s kocikom 😵

no ja segru uz nemam na skype - nejako jej to padlo 😖

moncika15
autor
1. sep 2009

a ta co zobi v holandsku? tiez za pracou?
vy ste len 3? ja mam len brata 28 rocneho

jarulai
1. sep 2009

co tam zobi? zobe, zobe 😀 😀 😀 hej za robotou, zatial je tam len mesiac asi, uvidime ako sa jej bude darit. nahodou je tam aj s mojou svagrinou a jej chalanom, tak aspon maju spolocnost a neni im tak smutno 😉

ze len 3 - nestaci? 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

ja som majster preklepov 😎 mam pri kalvesnici tanier a musim mat vykrutene ruky tak mi nesedi prstoklad 😀

moncika15
autor
1. sep 2009

pisala som tej kamaratke co som ju spominala a ze mala je este stale zla a place a ze s tou maternicou to stale nema iste ☹ a opytala sa ako sme na tom my 😔 uz ani neviem co jej odradosti napisat...

jarulai
1. sep 2009

ze prstoklad 😀 to ovladas? lebo ja pisem len tak ako som sa naucila, ked sompisala diplomku 😉

to mi je luto s tou tvojou kamoskou ☹ zelam jej, nech jej to dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre