• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
hej, aspon sa tvarime ked uz nepracujeme :grinning: :grinning:
ja som sa vcera na toho dokiho vykaslala, lebo som bola straasne unavena a aj teplotu som mala zvysenu, tak idem az dnes. tak som zvedava, ze aky bude dalsi postup.... :pensive: :rolling_eyes:
3. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to ides gyndosovi? aky postup?
3. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoooo :sunglasses: :sunglasses:
dnes tu mame troska chaos.. obchodaci maju poradu - taka som zas vyboškavana jak tevica :grinning:
este ze chodia iba raz za mesiac... ci skoda ze chodia iba raz za mesiac??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

monci, no uz mam predovulkovy graf.. sedi to :grinning: :grinning: :grinning:

shandy, ty se kam šplháš veverko??? :grinning: :grinning: :grinning:

matusik dnes som ti dovolila ma zastupiť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda...aby nezacal tvoj muzik ziarlit :grinning:

ano sedi to teraz presne :grinning: zajtra mam mat ovulku :dizzy_face:
3. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano moncur, gyndosovi, ze co budeme riesit dalej a ako dopadli odbery krvi...
nellie, no skoda, nie?
ja si tiez myslim, ze moncur predovulkovava :grinning:
to vies nellie ja mam rada vysky :grinning: :grinning: :grinning: , ale to asi z tej zvysenej telesnej teploty, lebo aj rano som sa zobudila spotena, aj ked mi je uz o dost lepsie :slight_smile: :slight_smile: , snad to prejde...
3. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy to je istotne zo zvysenej teploty aj mne to tak preto skocilo :wink:
aha ano uzsi spominam..hormonalny profil sa tu riesil :grinning:
3. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak, ved ono to musi ovplyvnit :slight_smile:
riesil ej veru riesil, tak uvidime ci aj vyriesil :grinning: :grinning: :grinning: , mozno mi este aj dnes zoberie krvicku...fnuk
3. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no su tu dvaja od ktorych sa necham pusinkovat rada... :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme ze len tak letmo na licka, ziadne kontroly mandli tu nepraktizujeme.. :grinning: :grinning: :grinning:
ale je jeden od ktoreho mi to vyslovene vadi.. taky hnusny slizak :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

jáj shandy ty si si z rakuska bacilky priniesla...tak preto tie vysavy...ale ktovie ci to je len tym.. a ci sa za tym neskryva ta 9 mesiacov pretrvavajuca "chorôbka" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaaaaaaau HO-SI-PA-čka Moncika si na nieco spomenulaaaaa ty brdo pokrok.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na teba ten HCG hormon ci ti pichli v pregnyle ako zazračne učinkuje.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu slizakovi by som odovzdala moj herpes v tvojom mene :grinning: :grinning: :grinning:
no asi hej, lebo ma parkrat striaslo a mne to staci, hned sa mi objavi ten herpes, potom zvysene teploty a bojujem s tym tyzden... :pensive:
ale prd sa mi tam skryva :grinning: :grinning: :grinning: . prave ze som sa na to vyprdla tento mesiac, ze si uzijem akcne vikendy, tak som bajkovala o sto dvesto, bola na ture a vyskusala si este jeden adrenalinovy sportik :grinning:
3. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sunglasses: ja nie som az tak blba ako sa vam zdam :sunglasses:

dufam ze si vecer nezabudnem nastavit budik aby sme nezaspali na nas umely sexik :grinning:
3. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika a to kto povedal, ze sa nam zdas blba???? :fearful: :fearful: :fearful: povedz nech ho utrieskam :grinning: :grinning: :grinning:

moncika takze zajtra si to uzijes s pipetou čo??? :grinning: :grinning:

shandy aky adrenalinovy sportik???? nebodaj si sa vrhala hlavou dole na gumenom lane??? :fearful: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: veru s pipetou. a s dalsim dokrotom :rolling_eyes: ked som ho zbadala ze presiel cez xodbu do ordinacie tak som stuxla kamosku do boku ze :"toho som este nemala!" :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe moncurik ty si taka promiskuitna co sa lekarov tyka? :grinning: :grinning: :grinning:
nellie IP
3. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy to nevies ze moncika to robila uz so vsetkymi chlapmi na klinike??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ha ha ha nellie :rolling_eyes:

:grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no so vsetkymi este nie, este jeden ju caka v piatok :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj neserte ma :angry: ale v jednom mate prevdu ked uz som tolko xlapov vystriedala aspon jeden by ma mohol konecne oplodnit :sweat_smile:
3. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa pridam torsku aj ja, ale iba na skok, .... tak moncika si ide dnes sexikovat , aj ja by som veru isla.... ale ja musim pockat aspon do soboty - nedele. a ten dalsi vikend sa chystame na veleke oplodnovanie :grinning: :grinning: :grinning: . Ve d ma poznate, ja planujem sex na cely vikend a moj manzelik nema cas a chut :grinning: :grinning: :grinning: . a to mame buduci vikend tu velku oslavu , tak som sama zvedava.
Shandy, veru mas pekny graf, nemusis prezradzat , ze je to z vysokej teploty, ... hlavne , ze sa budeme vytesovat spolu.

Nellie, ja som stastna, ze mozem byt vratnicka, je to uplne uzasna robota a vsetci sa klanaju :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matusik,
hehe, neni nist nad planovany sex :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , iba ak neplanovany :grinning:
matusik a ba, veru som to musela napisat, lebo ty by si bola prva, co by si zo mna urobila kvoli tej teplote tehulu :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ide o to, ze u niekoho sa da planovat, ale nie s mojim manzelom :grinning: :grinning: :grinning: mne sa pacila vavenka, ta si povedala, ze bude sex kazdy den cez ovulku a podarilo sa. Ziadne , kedy mam chut, ale ked treba :slight_smile:
Takze vyskusame aj taku metodu :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no keby som mala ja planovat sex ze dnes,zajtra, aj pozajtra tak si budem musiet zohnat aspon dvox nahradnikov :sweat_smile: :grinning:
3. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matusik to robime aj my, ze sex kazdy den cez plodne dni (ovulka je iba v jeden), ale vidis zatial nist :pensive: :grinning: , no snad raz sa zadari :grinning: :grinning: :grinning: . my uz sme skusili vsetko aj obden aj kazdy den :grinning:
nooo moncur, tak uz zacni pomaly zhanat :slight_smile:
3. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem do robotky , dnesok uz hadam zvladnem

pozdravujet jarulku :slight_smile:

papa
3. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budemeeee, tak nech ti to rychlo odsypa a zajtra sa drzkaj :slight_smile: :slight_smile:
3. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu ..... :grinning: :grinning:

obchodaci vypadli a ja mam konecne fraj :sunglasses: :sunglasses:
3. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si taka frajla? :grinning: :grinning: :grinning:
a mne sa nic nesce, ani k tomu dokimu ist...sa mi zda, ze ma mykoza oblieha a nexce sa mi na tu kozu vyliezat :pensive: :rolling_eyes:
3. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
je tu niekto? idem si vas precitat - ste sa zase nejak rozsupli :grinning:
3. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz som vas docitala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moncurik, drzkam dnes paste,ked uz si ides uzivat s tou pipetou, tak nech ta aspon oplodni :wink: :dizzy_face:

shandy, dufam, ze si nola u toho dokiho - ci cakas, kym sa mykoza poriadne rozbehne ako u mna abudes cikat sklo :angry: len to neodkladaj, lebo dostanes po holej :wink:

nellie, tak si si dnes uzila bozkavania :grinning: dufam, ze mas aspon muza prec :grinning:

matusik, neplanuj nic, nasilu sa neda :wink: taky spontanny seksik je lepsi :wink: :dizzy_face:
3. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zase som si popisala sama so sebou :grinning: ako inak, ze :frowning2:

talze - uz zacinam byt otravna, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale ked inak nedate: navrhujem stretko 20.9./nedela/ o 14.00 v PD - presne miesto sa dohodnite. a som zvedava, co z tohto zajtra bude - dufam, ze ma nesklamete a uz sa dohodnete, lebo bude aj koniec roka, kym sa stretneme :confounded:

zajtra vecer som tu ako na koni a kedze potom rano nevstavam, tak ak tu niekto bude /co by som bola rada, keby sa tu uz s niekym aj konecne stretnem a nepisem si len na schizu :grinning: / mozem tu byt aj do noci :wink: :dizzy_face:

takze vsetkym pekny vecer a moncike uspesne oplodnenie :dizzy_face:
3. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok