• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
ja verim tomu, ze bude dobre, ze nam tam pomozu :dizzy_face: aj mojmuzik sa boji,ale tiez veri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky, ja len tak na skok, ze ako vikendujete. Prikladam graf a poctivo meram kazdy den. Tak som zvedava co to ukaze.
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
6. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som si citala co sa stalo ,... Moncika , je mi to luto ako to dopadlo, a ver mi ,ze si silna zena a dobre si to zvladla. Lebo ja by som uz bola dohadana s celym okolim a mozno by som aj muzika vyhodila :sunglasses: . Ja velmi zle znasam neuspechy , ktore nemozem ovplyvnit. A vzdy si to odsere moje okole :frowning2: , potom mi je to aj luto, ale jednoducho mne to pomaha ventilovat.

Kludne nam vsetkym nadavaj, my budeme poslusne pocuvat a budeme stale Tvoje najlepsie kamaratky na konikovi, a my znesieme vsetko. Sme trenovane zivotom.
Spominala si , ze muzik je stale v praci, nevycerpava ho to naozaj este viac ako ked bol v zahranici?
6. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A to som sa vam chcela stazovat, ako sme sa s muzikom zvadili koli uplnym somarinam , je koniec vikendu a ide prec. :frowning2:

Ja mam pocit, ze zivot nas musi najskor trestat, aby sme si vazili to pekne co nas caka. Ale mysli, ze uz by sme sa mohli dockat niecoho malinkeho a pekneho.
6. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, .... ja som dnes vratnicka :grinning: :grinning: , cely zivot som potom tuzila :grinning: :grinning:
Takze sme si dali vcera vecer rozluckovy sexik a mozem zas cakat do stvrtku :unamused:
a graf ..... zatial len cakam na ovulku, tak nech si pocka na muzika :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
7. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj matusik :wink:

neboj, ovulka isto pocka na manzelika :wink: :sunglasses: :sunglasses:
7. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde mas grafik ???? :sunglasses: :sunglasses: ako bolo cez vikend??
7. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie ale zatial nuda.. este stale troska spinim.. nejaka dlha mrcha :sweat_smile:

vikedn bol fajn.. akurat sa vytesujem, lebo svagrina potencionalna vyhrala pobyt v tatrach vikendovy v 4-hviezdickovom hoteli a nechcu ist tak nam podarovali poukaz :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
takze tam pojdem dnes zavolat ze na aky termin mozme ist.. treba to vycerpat do 30.10. :sunglasses: :sunglasses:
7. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeej, a to ako vyhrali ?? a nechcu ist.... ja by som isla hned. Tak to je super , tak idete si uzivat ovulku v tatrach ??? super. Tak to by ma potesilo.
7. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranicko sa praje :dizzy_face: :dizzy_face:
matusik mas odo mna pochvalu za to, ako pekne merias :wink:
nelka to preto, aby dalsia mrcha uz nedosla :grinning: :grinning: :grinning: , teraz sa musi vyblbnut...
neboj, ja tu budem coskoro nasledovat :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
7. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shandy, to pokles je iba preto, ze si zle merala,.... uvidi zajtra ten zostup,.... to vziadnom pripade nemoze prist mrcha. Ved furt sexikujete, tak tam nieco musi byt.
7. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale matusik :grinning: :grinning: :grinning:
ale coby nemohla. neni to ani prvy ani posledny krat co sexikujeme a aj tak nist :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved preto sa to aj vola zazrak, nie? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ked sa babeno narodi :slight_smile:
7. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj baby dnes jak makam... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nestiham ani prd... :grinning:
7. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, nikdy som tomu nechapala, ze preco sa to vola zazrak, ale teraz uz viem,..... tak cakame vsetky na zazrak . Tak uz len cakat a cakat a cakat.

akurat obedujem,,, taka som hladna, ze ani nevidim :grinning:
7. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz?? to uz by som vonala kyticky od spodu :grinning: :grinning: :grinning:
to co sa tak tyras??
7. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som nestihala , tak az teraz. A teraz som taka unavena z toho jedenia, ze by som spala :slight_smile:
nebola som hladna, v pohodicke som to zvladala.

Shandy, a co idete dalej robit, ak by nahodou prisla mrcha? co bude s vami doktor robit? Ja zacinam buduci mesiac s tym clostilom, tak som zvedava, co to bude somnou robit :slight_smile: Teraz mam iba gynex
7. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak si sikula ze si to zvladla, ja by som veeelmi trpela :grinning:

:grinning: :grinning:, matusik ze nahodou, ona pride celkom iste a uz sa aj hlasi patricne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
buduci cyklus idem zas na folikulosku, aby skontroloval ci mi ovuluje aj lavy vajecnik. inak nist, asi si este necham este urobit kultivaciu a stery (ureaplazma, chlamydie a HPV virus) a ak bude vsetko ok, tak si dame do konca roka pauzu s vysetreniami, merat budem len do potvrdenia ovulky a ak sa nezadari v januari pojdem do CAR-u.
Taky mame smely plan :grinning:
7. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ako viete , ze ja mam velke medzere v tejto problematike, tak co to je .... kultivaciu (ureaplazma, chlamydie a HPV virus) Taketo veci mne moja doktorka nerobi, tak to pocujem prvy krat . :grinning:
7. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty si este nebola na laparke, vsak? tam sa chystas? alebo by ste hned skusili IUI?

Moze sa stat, ze ked FF mi ukaze ovulaciu, ze folik nepraskol, alebo tam neni ziadne vajicko, alebo jednoducho nieco pocas coho sa neni co oplodnovat?

Lebo moj muzik mi stale tvrdi, ze sme obaja zdravi, tak sa to musi podarit . ale ked ja som do ruky ziadne cisla vysledkov nedostala, tak ja zacinam pochybovat o tom, ci je vsetko na spravnom mieste. A neviem, ci by som ho dostala do CARu na novy rok, aj ked ja by som asi tam isla ..... a hlasim sa pre Helios
:grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zoberu ti vzorku z buchty a pripadne z krcka tusim a da sa to do labaku, kde ti zistia, ci tam mas len dobre zvieratka alebo ci su tam aj dake zle, co by mohli branit tehotenstvu :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaaa, a je to ako stery?? lebo to mi robila , myslim. a vsetko bolo v poriadku.
ja by som este rozmyslala, ze zistit ci nahodou moja bucticka nezabija spermosikov,.... ale to by sa uz doktorka divala, ze som strelena. Tak mozno v CARe by to spravili v pohode.

a co si vy myslite o takej metode ... ja som niekde citala, ze najlepsie spermie su tie ktore sa hned vystrieknu ako to na chlapa pride. Sice , je to sex asi 5 minut, ale mozno nieco na tom moze byt. Lebo ked chlapi davaju vzorku, tak tiez to nedrzia vsebe a nenatahuju cas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . A je vela deticiek, ze sa robili v rychlovke.

Tak som povedala muzikovi, ze tento vikend budeme iba sexovat a ten dalsi mozme milovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Moc sa mu to nepaci, ale skusit sa moze
7. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
protilatky matusik? to ti neurobi obycajny doki. to sa robi bud v CAR (ale neviem, ci su to protilatky alebo len kvalita hlienu po orgazme..) a potom v KE robia tie protilatky, aj v Brne, ale v Prahe najkompletnejsie...

milovanie mi nechame tak ako bolo, cize kazdy den cez plodne dni a potom podla chuti :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to ako zistuju u zeny kvalitu hlienu po orgazme ?? aj to sa robi???
mozno su to protilatky. ja som to uz spominala, lebo moja kamoska to ma a museli ist na IVF koli tomu. A zistili jej to az v CARe. a Nellie vie o tom viac. :sunglasses:

Ja idem aj ovulacne testy robit asi od stredy, tak uvidim. :grinning: A ovulka si pride, ked muzik odide do prace, ... klasika
7. sep 2009 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, hej aj to sa robi...
tu to mas komplet, pozri http://www.gynfiv.sk/?IDe=6228
no pekne, ja tiez rozmyslam, ze nas s drahym objednam do prahy na tie protilatky, kedze a moja choroba stitnej zlazy je autoimunitneho povodu, co som citala su tam dost dlhe cakacie lehoty...
jeeej no to som zvedava matusik, ty si to uz tiez zobrala celkom vazne ako tak pozeram :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sme tiez objednali ovu testy, tak budeme testovat :wink:
7. sep 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej, idem vsetko citat, ale niekedy mam pocit, cim viac viem, tak ma to viac hneva a trapim sa. Takto si mozem mysliet ( ako moj chlap) , ze ked sme zdravi, tak sa to musi podarit a hotovo.
Ale zas ked sa nedari, tak hladam pricinu mozno aj tam , kde neni :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam tiez asi posledne 4 testy, ale idem objednat novy bal. Nech je sranda, mozno sa niekedy zadari.

a nenechas to vysetrenie na CAR ?
7. sep 2009 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, veru u mna to iste. prave, ze maximum vysetreni co sa da chcem aby mi urobil moj lekar, potom tam mozem prist aj s tymi vysledkami uz, lebo zas nechcem zbytocne stracat cas :wink:
no prave ze ziadne CAR nerobi take kompletne vysetrenia ako Praha...
matusik, ja sa uz musim bezat uckat anglinu. a kde nam dnes usla nelka?? :confused: :confused:
tak pekny vecer bambule :slight_smile:
7. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidim, ze dnes vsetci iba makaju a Nelka isla asi domov veceru varit muzikovi. Ja som dnes taka vycerpana, ze by som iba spala. Uz sa tesim, ked si vecer o 8 lahnem do postele.

Moncika, uz je lepsie? :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2009 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: je tu niekto?
7. sep 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidim, ze som tu zase sama :frowning2: aspon som si vas precitala - dnes ste nejako poctivo makali :fearful:

ja mam pocit, ze uz sa vykaslem na vsetky vysetrenia a vsetko, lebo mi to uz riadne ide na mozog :rolling_eyes: uz nemam sily na to - asi nam nie je sudene mat deticky :frowning2: :frowning2: :frowning2: aj ked je to nase najvacsie prianie v zitvote - hold asi sa s tym budeme musiet zmierit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok