Partner v zahraničí a snaha o dieťa

Ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim 😞 . snazime sa od januara 08 a stale nic..
jarulai
7. sep 2009
no tak som sa vystazovala sama sebe - mozem ist domkov ]-(
no co uz - zajtra sa tu tiez takto zastavim, tak snad tu niekto bude x-)bola by som rada, lebo stredu idem k tomu dokimu pre odporucanie a potrebovala by som trosku dodat odvahy 😉

ahojte a uzite si pekny dnicek
shandy
7. sep 2009
micka ja som tuuu 😃
jarulai
7. sep 2009
x-) x-) x-) kde si sa flakala doteraz 😃
shandy
7. sep 2009
robila som drahemu vecer, no chudacik, pracoval tak som sa musela postarat 😃 😃 :-p
nellie_
7. sep 2009
cauteeeeeeee 😃 😃 😃
shandy
7. sep 2009
jarulka ty teraz nevymyslaj, pekne pojdes kde si sa nahlasila, lebo ta pridem aj s tvojim muzikom osobne vyzdvihnut. a ty ma teda nepoznas, ale ja som toho fakt schopna! mas jedine stastie, ze neviem, kde tam presne byvas, ale vytlacim si tvoju fotku zo svadby a obehnem celu dedinu 😃 😃
ci pisek, to sa robi? no....
ale je normalne, ze mas krizu, ved po takej dlhej dobe. ale zazraky sa deju sakra, tak treba verit 😉
a ja verim, ze vam tam pomozu... x-)
jarulai
7. sep 2009
shandy, bodaj by si mala pravduuuuuu x-)

ahoj, nellie x-)
shandy
7. sep 2009
nelllieeeeeeee a kdeze si sa dnes poflakovala? ha?
no si pis jarulka moja, ze mam. citim to v kostiach 😉 x-) x-)
nellie_
7. sep 2009
jarula ty chces facaka???????? ]-( ]-( ]-(
co to tu citam.. háááá ?????
este raz a pridem aj ja ta vyfliaskat predsa len to mam blizsie ako shandy 😃 😃 😃

ja som tu len tak na skok, drahy si siel von zapalit, on zavislaci na nejakej novej hre.. takze moc sa tu
nezdrzim 😞
jarulai
7. sep 2009
a ty si bosorka, ci co? ja po tom uz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tuzim 😞
nellie_
7. sep 2009
a dneska som makala ako fretka... 😃 😃 😃 😃
fakt hrozne moc toho mam takto po uzavierke.. same vyhodnotenia predajov za august.. takze teraz budem troska mat absenciu tu :-N ale to len tak do 15-teho potom uz zasa bude fajn 😉 😎
jarulai
7. sep 2009
nellie a cudujes sa mi? do mna, babulky, do mna - mne to pomoze x-) potrebujem tie moje stavy vyvratit a to co najskor 😉
shandy
7. sep 2009
😃 :-p
jaaaaaaaaj moja a co myslis, ze si jedina? sak ale vies aky dlhy rad tam je? v rade na mimi? si musime trpezlivo odstat...
nellie spojime svoje sily a nakopne jarulku do zadku, az nam tam noha zostane 😃 😃 , tak a potom porodis moju labku 😃
nellie_
7. sep 2009
vyvrat len ich daj von zo seba... ja ti pridem aj vlasy chytit ak ich mas dlhe 😃 😃 😃 😃
nech si ich neogrciaš 😃 😃
nellie_
7. sep 2009
viete preco nam to tak trva - to otehulkovanie????
no predsa aby sme si viac vazili tie nase babenka.. a ked nam aj nagrcaju to tvare a okakaju nam teplaky tak nam to vôôôôôôôbec nebude vadit, lebo to budu vytuzene babenka x-) x-) x-)
shandy
7. sep 2009
nelka pekna fotecka 🙂
ja som tu tiez neni na dlho, ale ked tak kratko, tak dufam, ze aspon intenzivne. 😃 😃 :-p
drahy sa vyslal do potravin 😃
nellie_
7. sep 2009
u nas na dedine mozme o potravinach len snivat ze by boli takto otvorene 😃 😃 😃 😃
nellie_
7. sep 2009
a dakujem za pochvalu foto.. ale stale to neni ono 😃 😃 😃
jarulai
7. sep 2009
nellie, mne to ani nikdy nevadilo - grckajuce a kakajuce mimi x-) a ja si ho vazim uz teraz...

tak, uz konecne vieme ako nellie vyzera 😉

shandy, ved ste slubili, ze tu mam pravo byt prva tehulka - ci uz som to prepasla 😞
shandy
7. sep 2009
no ono nie ale ona to je 😃 😃 😃
nebojte sak aj ONO bude 😉 , este sa budete stazovat, ked vam tie vase deti ako dospievajuci pubisi budu odvravat 😃 😃 :-p
ale prd prepasla, ved vidis, ze cakame na teba :-p
nellie_
7. sep 2009
jarul ved stale to pravo mas 😉 x-) x-) x-) x-) x-)

no baby ja uz idem... 😞 uz mi tu stepuje za chrbtom... 😃 😃 😃

tak dobru nocku 😉 ahojte.. a jarulinka ziadne depky 😉 zahod ich niekam x-) x-) x-)

ved vie ze - "fazulky idu len do veseleho bruska" 😉 x-) x-) x-) x-)
nellie_
7. sep 2009
to malo byt ved viete - nie ved vie 😃 😃 😃 😃

neprospieva mi pisanie pod natlakom.. 😃 😃
shandy
7. sep 2009
jasne nellie, uzi siii a pekny veciirek 🙂 🙂
jaruliatko moje, uz aj mne dorazil drahy, tak sa nedepkuj. spolu to zvladneme dobre? keby nieco, pis volaj, cmuk
jarulai
7. sep 2009
nellie, tak dobru nocku aj tebe 😉 a budem sa snazit - vdaka x-)

shandy, ja tiez uz asi pojdem pomaly - tiger este beha po dvore 8-(
jarulai
7. sep 2009
OK, tak idem aj ja, ked ste uz obidve zduchli- dobru nocku x-) a dufam, ze zajtra tu niektora z vas bude 😉
matusik111
8. sep 2009
dobre ranko, tak som tu dnes zas prva 🙂 ja prva prichadzam a a prva aj odchadzam 😃 😃 😃
matusik111
8. sep 2009
tak som si vas precitala a zistila som , ze Jarulka zacina stresovat. Praveze sa mozes tesit, ze pomoc je na ceste a na konci cesty caka mimi. Praveze, ja by som sa tesila a tak sup-sup tes sa 😎 😎 , Ukaz nam ako sa tesis na stredu???

Nellie, ja som tu Tvoju fotku uz videla, nemala si ju niekedy davno ??? a len tak mimochodom , vy mate muzikov doma???? aj ja chcem :-| :-| :-|
Nelie, tak vy mozete laskovat,.... jeeej. skoncila uz mrcha? Lebo mne uz ano. Vies, teraz mame rovnako mrchu , tak Ta mam podkontrolou 😃 😃 😃

Shandy, teplota je 37 ???? x-) x-)

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
jarulai
8. sep 2009
ahoj matusik 🙂 dnes som tu vynimocne aj teraz, ale len na skok.

na stredu sa mam tesit? to si idem len pre odporucanie k mojmu terajsiemu dokimu, takze to praveze mam obavy, co zase bude namietat - bojim, bojim 😞 a moj muzik ma zase obavy z toho TN - stresmeni 😃 😃 😃 no dufam, ze nam tam pomozu...

a inak - ja som tiez mrchovala s vami, takze vas aj ja mozem sledovat 😉 😃 mne skoncila v nedelu, takze muzik pride na 11DC
matusik111
8. sep 2009
jeeeej, Jarulka nas prisla pozret k ranajkam 😎 😎 😎
matusik111
8. sep 2009
takze tento cyklus sme 3 mrchovali rovnako, to znamena, ze by sme mohli spolu robit aj tehotenske testiky a najst // x-) x-) x-) , nie ze by som sa Ti pchala do tej prve pozicie 🙂

Mne pride muzik domov na 10DC, takze uvidieme co sa bude diat cez vikend.
x-) x-) x-)

Neboj sa svojej doktorky, ved ked je neschopna, tak ty za to nemozes... aspon by si mala uvedomit, ze straca mile pacientky