• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
no tak som sa vystazovala sama sebe - mozem ist domkov :angry:
no co uz - zajtra sa tu tiez takto zastavim, tak snad tu niekto bude :dizzy_face:bola by som rada, lebo stredu idem k tomu dokimu pre odporucanie a potrebovala by som trosku dodat odvahy :wink:

ahojte a uzite si pekny dnicek
7. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micka ja som tuuu :grinning:
7. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kde si sa flakala doteraz :grinning:
7. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila som drahemu vecer, no chudacik, pracoval tak som sa musela postarat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka ty teraz nevymyslaj, pekne pojdes kde si sa nahlasila, lebo ta pridem aj s tvojim muzikom osobne vyzdvihnut. a ty ma teda nepoznas, ale ja som toho fakt schopna! mas jedine stastie, ze neviem, kde tam presne byvas, ale vytlacim si tvoju fotku zo svadby a obehnem celu dedinu :grinning: :grinning:
ci pisek, to sa robi? no....
ale je normalne, ze mas krizu, ved po takej dlhej dobe. ale zazraky sa deju sakra, tak treba verit :wink:
a ja verim, ze vam tam pomozu... :dizzy_face:
7. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, bodaj by si mala pravduuuuuu :dizzy_face:

ahoj, nellie :dizzy_face:
7. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelllieeeeeeee a kdeze si sa dnes poflakovala? ha?
no si pis jarulka moja, ze mam. citim to v kostiach :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarula ty chces facaka???????? :angry: :angry: :angry:
co to tu citam.. háááá ?????
este raz a pridem aj ja ta vyfliaskat predsa len to mam blizsie ako shandy :grinning: :grinning: :grinning:

ja som tu len tak na skok, drahy si siel von zapalit, on zavislaci na nejakej novej hre.. takze moc sa tu
nezdrzim :frowning2:
7. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si bosorka, ci co? ja po tom uz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tuzim :frowning2:
7. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dneska som makala ako fretka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt hrozne moc toho mam takto po uzavierke.. same vyhodnotenia predajov za august.. takze teraz budem troska mat absenciu tu :sweat_smile: ale to len tak do 15-teho potom uz zasa bude fajn :wink: :sunglasses:
7. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a cudujes sa mi? do mna, babulky, do mna - mne to pomoze :dizzy_face: potrebujem tie moje stavy vyvratit a to co najskor :wink:
7. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaaaaaaaaj moja a co myslis, ze si jedina? sak ale vies aky dlhy rad tam je? v rade na mimi? si musime trpezlivo odstat...
nellie spojime svoje sily a nakopne jarulku do zadku, az nam tam noha zostane :grinning: :grinning: , tak a potom porodis moju labku :grinning:
7. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyvrat len ich daj von zo seba... ja ti pridem aj vlasy chytit ak ich mas dlhe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nech si ich neogrciaš :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete preco nam to tak trva - to otehulkovanie????
no predsa aby sme si viac vazili tie nase babenka.. a ked nam aj nagrcaju to tvare a okakaju nam teplaky tak nam to vôôôôôôôbec nebude vadit, lebo to budu vytuzene babenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelka pekna fotecka :slight_smile:
ja som tu tiez neni na dlho, ale ked tak kratko, tak dufam, ze aspon intenzivne. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
drahy sa vyslal do potravin :grinning:
7. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas na dedine mozme o potravinach len snivat ze by boli takto otvorene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za pochvalu foto.. ale stale to neni ono :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, mne to ani nikdy nevadilo - grckajuce a kakajuce mimi :dizzy_face: a ja si ho vazim uz teraz...

tak, uz konecne vieme ako nellie vyzera :wink:

shandy, ved ste slubili, ze tu mam pravo byt prva tehulka - ci uz som to prepasla :frowning2:
7. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono nie ale ona to je :grinning: :grinning: :grinning:
nebojte sak aj ONO bude :wink: , este sa budete stazovat, ked vam tie vase deti ako dospievajuci pubisi budu odvravat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale prd prepasla, ved vidis, ze cakame na teba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul ved stale to pravo mas :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no baby ja uz idem... :frowning2: uz mi tu stepuje za chrbtom... :grinning: :grinning: :grinning:

tak dobru nocku :wink: ahojte.. a jarulinka ziadne depky :wink: zahod ich niekam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ved vie ze - "fazulky idu len do veseleho bruska" :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to malo byt ved viete - nie ved vie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

neprospieva mi pisanie pod natlakom.. :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne nellie, uzi siii a pekny veciirek :slight_smile: :slight_smile:
jaruliatko moje, uz aj mne dorazil drahy, tak sa nedepkuj. spolu to zvladneme dobre? keby nieco, pis volaj, cmuk
7. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, tak dobru nocku aj tebe :wink: a budem sa snazit - vdaka :dizzy_face:

shandy, ja tiez uz asi pojdem pomaly - tiger este beha po dvore :rolling_eyes:
7. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, tak idem aj ja, ked ste uz obidve zduchli- dobru nocku :dizzy_face: a dufam, ze zajtra tu niektora z vas bude :wink:
7. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak som tu dnes zas prva :slight_smile: ja prva prichadzam a a prva aj odchadzam :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si vas precitala a zistila som , ze Jarulka zacina stresovat. Praveze sa mozes tesit, ze pomoc je na ceste a na konci cesty caka mimi. Praveze, ja by som sa tesila a tak sup-sup tes sa :sunglasses: :sunglasses: , Ukaz nam ako sa tesis na stredu???

Nellie, ja som tu Tvoju fotku uz videla, nemala si ju niekedy davno ??? a len tak mimochodom , vy mate muzikov doma???? aj ja chcem :unamused: :unamused: :unamused:
Nelie, tak vy mozete laskovat,.... jeeej. skoncila uz mrcha? Lebo mne uz ano. Vies, teraz mame rovnako mrchu , tak Ta mam podkontrolou :grinning: :grinning: :grinning:

Shandy, teplota je 37 ???? :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
8. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matusik :slight_smile: dnes som tu vynimocne aj teraz, ale len na skok.

na stredu sa mam tesit? to si idem len pre odporucanie k mojmu terajsiemu dokimu, takze to praveze mam obavy, co zase bude namietat - bojim, bojim :frowning2: a moj muzik ma zase obavy z toho TN - stresmeni :grinning: :grinning: :grinning: no dufam, ze nam tam pomozu...

a inak - ja som tiez mrchovala s vami, takze vas aj ja mozem sledovat :wink: :grinning: mne skoncila v nedelu, takze muzik pride na 11DC
8. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, Jarulka nas prisla pozret k ranajkam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tento cyklus sme 3 mrchovali rovnako, to znamena, ze by sme mohli spolu robit aj tehotenske testiky a najst // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nie ze by som sa Ti pchala do tej prve pozicie :slight_smile:

Mne pride muzik domov na 10DC, takze uvidieme co sa bude diat cez vikend.
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Neboj sa svojej doktorky, ved ked je neschopna, tak ty za to nemozes... aspon by si mala uvedomit, ze straca mile pacientky
8. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok