Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
8. sep 2009

dakujem, matusik 😵
ty mas muzika domka len na vikend, ze? ja mam muzika domka cely tyzden 😉

musim ist makat, zastavim sa vecer 😉
pekny dnicek

matusik111
8. sep 2009

tak pekny den , a neprehanaj to v praci 🙂
ano, muzik byva doma iba cez vikendy , od stvrtku do nedele mame moznost.

Jarulka, ides skusat aj ovu testy ? alebo iba pravidelny ssexik ? 😵 😵 😵

jarulai
8. sep 2009

nie, ovu nebudem skusat, na to nemam nervy - ved preto ani nechcem merat. muzik bude domka az do 20.9., tak snad ovu niekedy prebehne a uvidime co nam povedia v TN 😉

uz utekam, vecer som tu 😉 zastavis sa?

matusik111
8. sep 2009

uvidim podla casu,... ale vecer mustim stihnut Panelak 😵 😵

shandy
8. sep 2009

dobre ranicko sa praje 😀 😀 😀
matusik, tak ty nedas pokoj, cooo? 😀 😀 😝
Je sice nad 37, ale to ja nad 37 15.DC mavam, mne klesne az 16. a niekedy az 17.DC teplota. a mozem ti povedat, ze som presvedcena, ze pekne krasne mrcha pride ako na modrom koni 😀 😀 😝 , takze to xce klud a nohy v teple.
jarulka no tesit sa velmi nemusis, ale ak ti to nebude chciet dat, to odporucanie, tak si rovno vezmi kartu a daj si ju k inemu lekarovi, lebo co je vela to je moc. 😔 🙄
no ja vas s mrchou budem nasledovat... 😅 😅 , sice o cosi neskor, ale predsa 😀

nellie_
8. sep 2009

ahojteeeeeee idem vas citat 😉

shandy
8. sep 2009

jej a zabudla som graf
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
ahoj nellie 😵 😵

nellie_
8. sep 2009

to som ani nepostrehla ze sme vsetky tri mrchovali... teda matusik viem, ale ze aj ty jarul - no toto.. 😀
ja z vas isto budem ovulovat zas najneskôr ja to mam od chorvatska nejake dovrzane 😠 😠 😠

matusik ty mavas aku slabu mrchu.. to iba 2 dni???? 😕 😕

shandy chod do kelu aj s mrchou... trocha optimizmu by neuskodilo 😉

nellie_
8. sep 2009

shandy uz spinis???? 😕 to tak nemavaaaaaaaas 😉

zajtra by sa ti este mohla vysvihnut teplota hore 😉 a spinenie by bolo uhniezdovacie.. 😉 😉

shandy
8. sep 2009

matusik ty mas tu mrchu tusim ako ja, taku kratku 😀 😀
neboj nellie, to bola vynimka, teraz ti pride ovula skor, ti ju ponaham, neboj 😉
nellie 😀 😀 😀 optimizmus je ok, ale nie naivita, kua... 😀 😀
nellie, pockaj a nehysac 😀 necham publikovat aj ostatne grafy, aby si ich videla...aj to spinenie mavam, akurat, ze tesne pred 😉
tak ale uz som videla par tehu grafov a moj sa mi nezda ako tehu ani omylom....😕

nellie_
8. sep 2009

shandy ved niekedy to tak byva, ze tie najskaredsie grafy su nakoniec vitazne 😀 😀 😀
a ja nehysačim.. ja som len rozmyslala nahlas - teda pisala 😀 😀

shandy
8. sep 2009

hotovoooooo 😀 😝

shandy
8. sep 2009

😀 😀 😀 ja viem, sak si robim srandu, na sirenie tehotenskej paniky je tu predsa matusik 😀 😀 😀

shandy
8. sep 2009

inak nechapem, preco mam kazdy graf, ale uuuplne iny 😀 😀
tak mi povedzte podla coho sa ma clovek potom orientovat 😀 😝

matusik111
8. sep 2009

tak ja som tu a vidim, ze ma pekne ohovarate 🙂 pekne od vas 🙂
ja mavam mrchu tak 3 -4 dni, ale nechcelo sa mi to znacit,... ale v piatok som uz bola funkcna 😀 😀 😀 a to bol 3 DC

To preto ja mavam ovulku uz aj niekedy na 10 DC

shandy
8. sep 2009

no matusik, to aby si vedela, ze na teba myslime 😀 😀
matusik, no ale to si musis vsetko pekne znacit, ved ako to chces potom ukazat dokine, ked tam budes mat bludy? aj pocet dni je dolezity 😉 , sup, sup dopisat to tam 🙂
matusik, mat tak tvoje rychle cykly, to nellie caka dlho na ovulu a ja zas na mrchu 😀 😀 😀

matusik111
8. sep 2009

to ja mam sancu byt tehotna aj 15 krat do roka, len smola v tom, ze sanca je, ale bez pozitivnych vysledkov 🙂

Shandy, rozkaz, idem zazancit... len teraz som sa logovala na facebook, lebo vsetci mi uz 3 mesiace rozpravaju , ze nezijem v 21 storoci 😀 😀

shandy
8. sep 2009

no ale ved prave preto merias, aby sme dosli na to, ze preco nie je pozitivny vysledok 😉

no ty si sikula poslusna 😀 😉
moj drahy facebook neznasa 😔 🙄 a ja tam tiez velmi nechodim, akurat co tam vzdy hodim fotky z dovosky 😝

matusik111
8. sep 2009

ja este neviem, ci sa mi bude pacit facebook, lebo zatial mam z toho chaos,... ale mozno sa to naucim . Ale tolko casu zabijam na nete,.. ze nic ine nestiham 🙂
lebo aj konik mi zabera cas 🙂

idem si doplnit mrchu na poriadok a pochalim sa Ti 🙂

matusik111
8. sep 2009
shandy
8. sep 2009

matusik sikula, pekny graficek 😉

nellie_
8. sep 2009

matusik ty si riadne plodna zena.. ze 15x do roka... 😀 😀 😀
ty mi beries asi aj tie moje zameskane ovule 😀 😀 😀
ja som veeeeeelmi zvedava na kolky DC sa mi dostavi.... 🙄 🙄 🙄

aj ja som na facebooku ale tiez tam chodim len tak ze sem tam popozerat foto nejak tomu neviem prist na chut 😀 😀

matusik111
8. sep 2009

tak mozno sa stretneme aj na facebooku jedneho dna 🙂 , ale pravda je, ze konik u mna boduje na prvom mieste 😵 😵 😵
a stretko je naplanovane na oktober ?? , aby nam stihla prist aspon jedna tehulka,.... lebo moc sa tesim na ten zmrzlinovy pohar 😵 😵 😵

shandy
8. sep 2009

no inak este stale sme sa na tom termine nedohodli, ze? 😀 😀 😀
tak takymto stylom to bude naozaj pravda, co hovori matusik, ze sa stretneme ako tehule 😅 😅
veru matusik tolko plodakov, ale to by sme my asi s drahym nezvladali potom kazdy den keksikovat 😀 😀 😀

nellie_
8. sep 2009

no som zvedava aj ja na termin stretka... 😎 😎
ja uz mam aj soferku dohodnutu 😀 😀 😀 😀

jak som sa super najedla... sme si s kolegynou objednali pizzu - testovali sme novu pizzerku 😎 😎 😎
mnam super bola 🙂

matusik111
8. sep 2009

tam cakame na Moncikovu rannu smenu ,.... len mi to zas dako uslo , ktory tyzden to vychadza v oktobri.
To vies, ze tehulky pozyvaju snazilky na zmrzlinovy pohar 😵 😵 , tak preto by ich malo byt co najviac na tom nasom stretku 😵 😵

matusik111
8. sep 2009

inak, vcera som isla okolo domu a tam velka reklama " vestenie , liecenie " ,.... ja rozmyslam ist k dakej vectici, neviem ci by som jej verila, ale mozno pre dobry pocit.
neni tam naokoli daka vestica ? ze by sme isli pozret aj bylinkarku aj vesticu ?? a to uz by sme boli tehotne do noveho roka vsetky 🙂

matusik111
8. sep 2009

Nellie, ja mam tiez rada pizzu, ale to je taka kaloricka bomba, ze hned mam 2kg hore. ja sa musim drzat tento tyzden, aby som bola cacanucka na oslave v sobotu 😀 😀 😀 .
ja mam furt problem s dietami a s chudnutim 😀 😀

nellie_
8. sep 2009

no v tomto ja mam vyhodu matusik, ze som taka dlhana tak mi to celkom fajn a rychlo spaluje a nie je na mne vidiet moze zracie maratony 😀 😀 ako niekedy citim aj ja hlavne na bruchu ale zevraj to nie je na mne vidiet... 😀
ale to je jedina vyhoda toho, ze som taka nechutne vysoka... 😒

kazdy vychvaluje tu bylinkarku z vrboveho, ale to by sme museli zmenit smer stretka na Piestany... ak by to hlavne tebe matusik nevadilo, ty si tusim najdalej od nas 😉

matusik111
8. sep 2009

ved ja planujem ist do Piestan ,...... a pozret tu bylinkarku. Sem tam pozrem aj tu temu, tak som zvedava, ako zacu rast tehulky v tej teme. Lebo rozbehlo sa to iba v juli myslim.
Mne nic nevadi, ja sa dostanem vsade ,kde len budem chciet 😀 😀 😀 😀 , a koli vam aj na koniec sveta.

a Tvoj muzik je vyssi od Teba ? lebo on vyzera taky drobny ,milucky chlapcurik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre