• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
:grinning: v mojej robote by sa to stratilo:grinning::grinning::grinning:
8. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul ty kde robis??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

ani nechci vediet co ma napadlo :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcem vediet - priznaj
8. sep 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaam zmrzka :grinning: :grinning: :grinning:
nellie a odkial si objednavas ten tupperware? ja by som tiez daco objednala :grinning:
ale ja obcas zajdem, ale musim makat :grinning:
8. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: vy ste ale done
8. sep 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, mne to tu nejako zhovaduje stranku, no katastrofa - pisem len po pamati:grinning:
8. sep 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy objednavam cez mimibazara.. tam je jedna zlata tetusa a dava super ceny a aj darceky vzdy.. :wink:
ak chces dam ti jej meno do IP :wink:

aj mne to ako blbneeeeee to aka sabotaž toto :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo nellie bud taka zlata a posli mi jej ID aj ked mozes :zipper_mouth:
8. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ze som pokazila comp - aspon mi odlahlo:grinning:
8. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ti to blbne, nellie? ja chcem uz normalneho konika - som ja ale narocna, furt nieco chcem, co:grinning:
8. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky nerada, ale uz idem.. bezim na tu zmrzku a do zemiakov... :rolling_eyes:

ahojte zajtra :grinning: :grinning: :grinning: krasny zvysok dna vam prajem :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, nellie, tak si uzi tu zmrzku a zajtra poobede ta tu cakam - budes zvedava ako som dopadla, nie?
pekny vecer
8. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja - zajtra na mna myslite. ale ohovarat ma nemusite, lebo ja si to aj tak precitam:grinning:

pekny vecer vsetkym
8. sep 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, pekny vecer aj ja vsetkym :dizzy_face: :dizzy_face:
papa cmuk
8. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu , halo , halo ... ale ste toho moc popisali
8. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, a co to vy kupujete cez net ??? to ani nepoznam :grinning: :grinning:
a inak, dnes som pozerala tie ovu testy, a nasla som slovensku stranku , kde su lacnejsie testy. ale nemam s tym skusenosti .... tak neviem, ci ich mam objednat z tej ceskej, alebo skusit tu slovensku
8. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je uzasne, ja pridem a vy odidete,... vy asi nechcete somnou kecat..... :frowning2:

Nelie, pekny den pri zemakoch :grinning: , my to uz mame za sebou :grinning: . Kazdy rok sa na to tesim. :grinning: :grinning: :grinning:

Jarulka, nabehnes ku doktorke, a ked bude protestovat, tak jej nadaj, ze je neschopna a koli nej nemate mimino :grinning: :grinning: a preto sa idete obratit na skusenejsich
8. sep 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no nakoniec to ani moc nebolelo-tie zemiaky.. dosli sme so svagrinou na rolu a ostalo nam pol radu vyzbierat :grinning: :grinning:
takze bola som tam cca 20 minut ani to nie :grinning: :grinning:

jarulka, dnes drzim palce :wink:
9. sep 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko pani vratnicka :dizzy_face: :dizzy_face:
matusik, aka slovenska stranka na ovu testy? hod link...
Jarulka drzim ti vsetky palciska dnes u gynda, ani robit nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nellie, no vy ste sikula, pozeram, ze to ani nebolelo, tak mozes prist aj nam vybrat :grinning: :grinning:
inak moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/251771
no co som hovorila? :wink:
9. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shandy... :wink:
no - veru pozname tie nase tela uz dokonale ze? :wink: verim, ze nabuduce to uz vyjde.... :slight_smile: :slight_smile:

ja som si chcela od tialto objednat ovu testy - zdala sa mi to dobra cena... http://www.ovulacne-testy.sk/
21 testov za 22 Eur... :wink: ale nakoniec som sa vykaslala na to.. ja by som na to nemala nervy :grinning: :grinning: :grinning:

ozaaaaj Matusik ty si Martinka?? dufam, ze sa nemylim :sweat_smile: (lebo ozaj stracam prehlad tu na konikovi, ze pod ako prezyvkou sa ake meno skryva :grinning: :grinning: )

Ak ano,tak prajem vsetko len to najlepsie a najkrajsie k dnesnym meninkam.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavne aby sa Ti splnil ten najkrajsi sen na svete :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj nellie takych nabuduce este bude :grinning: :grinning: :grinning: , ale neva, uz som sa volajako ukludnila aj ked to nebude hned, tak budem trpezliva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fiiii to je dobra cena, ja mam z lacnetesty.sk, ale nemienim to s nimi volajako prehanat, lebo je to otrava a aj gyndo mi povedal, ze je to zbytocne :pensive: , pouzijem ich ked sa mi nebude chciet merat. Nasledujuci cyklus meriam len do potvrdenia ovulky, lebo drahy je cele moje plodaky v robote. Budem merat len kvoli tomu, aby som vedela, kedy pride mrcha a preto, ze mam folikulosku...aj ked bude tento mesiac teda zbytocna.. :pensive:
nellie matusik je martinka, takze sa pripajam a zelam vsetko najlepsie, hlavne co naskor mimi v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takze 25.9. ideme do tych tatier na ten vikendovy pobyt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz sa tesim... skôr nebolo volne...ale nevadi, konecne po dlhej dobe budeme niekde iba my sami dvaja :dizzy_face: :dizzy_face:
a vo 4-hviezdickovom hoteli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
uz sa tak tesim... :grinning: :grinning: :grinning: doteraz som nikdy nic nevyhrala... :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whaaaaaaaaaaaaaaaaaao no teda, dufam, ze akurat cez tvoje plodaky nellie :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
to bude romantikus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci budu akurat plodne dni.. teraz mam super cyklus, ked som dostala prveho.. presne viem kolky DC som.. cize 25.9. budem 25DC :grinning: :grinning: :grinning: to verim, ze uz budem po ovu... alebo keby dovtedy meska, tak by mi to ani nevadilo :wink: :sunglasses: :sunglasses:
9. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to nadherny hotel.. ked som videla tie apartmany romanticke.... je to idealne miesto na vyrobu deti :grinning:
9. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, asi ti budem zavidiet :grinning: :grinning: :grinning:
kua...
ale nie, ja ti doprajem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hladna som ako cenkovej deti a to je len pol jedenastej :pensive:
9. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v kuse daco tlacim do seba dneska... :grinning: :grinning: :grinning:
neviem co to je za dni toto.. ved ja take žracie stavy mam len tesne pred mrchou.. :sweat_smile:
9. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si uz dala jablkovu strudlu, lebo som uz nemohla vydrzat :grinning: :grinning: :grinning:
ja neviem ci som iba ja taka blba, ale ja furt hladam tu chybicku, ze preco sa nam nedari :grinning: :grinning: :grinning: , ked je HP ok, patram zas inde :grinning: , este furt u ineho lekara, lebo by ich zo mna asi slahlo... :grinning:
9. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo halo ..... je tu niekto??? :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si vas precitala .... ano, dnes oslavujem a pekne vam dakujem. Velmi by som si priala zdrave miminko, tak ked mi to vsetci praju, tak budem cakat, ci nam nas anjelik pride z nebicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nellie, ty si taka sikulka, ze az 20 minut na zemiakoch, to budete mat pridel asi 50 zemiakov :slight_smile: :slight_smile: ,

Shandy, vidim, ze si skoro ako ja, furt hladam , kde je problem, ked by malo byt vsetko v poriadku ... tak si nahovaram, ze doktori to odflakli a je to vsetko zle. Idiot je zo mna, ale co uz mam robit :slight_smile: :grinning: :grinning:

Jarulka, ako si dnes dopadla u doktora??
9. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok