Partner v zahraničí a snaha o dieťa

Ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim 😞 . snazime sa od januara 08 a stale nic..
jarulai
8. sep 2009
😃 v mojej robote by sa to stratilo😃😃😃
nellie_
8. sep 2009
jarul ty kde robis??? =-) 😃 😃 😃

ani nechci vediet co ma napadlo 😃 😃 😃
jarulai
8. sep 2009
a chcem vediet - priznaj
shandy
8. sep 2009
mnaaaaam zmrzka 😃 😃 😃
nellie a odkial si objednavas ten tupperware? ja by som tiez daco objednala 😃
ale ja obcas zajdem, ale musim makat 😃
shandy
8. sep 2009
😃 😃 😃 vy ste ale done
jarulai
8. sep 2009
babulky, mne to tu nejako zhovaduje stranku, no katastrofa - pisem len po pamati😃
nellie_
8. sep 2009
shandy objednavam cez mimibazara.. tam je jedna zlata tetusa a dava super ceny a aj darceky vzdy.. 😉
ak chces dam ti jej meno do IP 😉

aj mne to ako blbneeeeee to aka sabotaž toto 😃 😃
shandy
8. sep 2009
jo nellie bud taka zlata a posli mi jej ID aj ked mozes :-x
jarulai
8. sep 2009
a ja ze som pokazila comp - aspon mi odlahlo😃
jarulai
8. sep 2009
este ti to blbne, nellie? ja chcem uz normalneho konika - som ja ale narocna, furt nieco chcem, co😃
nellie_
8. sep 2009
babenky nerada, ale uz idem.. bezim na tu zmrzku a do zemiakov... 8-(

ahojte zajtra 😃 😃 😃 krasny zvysok dna vam prajem 😃 😃
jarulai
8. sep 2009
OK, nellie, tak si uzi tu zmrzku a zajtra poobede ta tu cakam - budes zvedava ako som dopadla, nie?
pekny vecer
jarulai
8. sep 2009
tak idem aj ja - zajtra na mna myslite. ale ohovarat ma nemusite, lebo ja si to aj tak precitam😃

pekny vecer vsetkym
shandy
8. sep 2009
jasne, pekny vecer aj ja vsetkym x-) x-)
papa cmuk
matusik111
8. sep 2009
ja som tu , halo , halo ... ale ste toho moc popisali
matusik111
8. sep 2009
babulky, a co to vy kupujete cez net ??? to ani nepoznam 😃 😃
a inak, dnes som pozerala tie ovu testy, a nasla som slovensku stranku , kde su lacnejsie testy. ale nemam s tym skusenosti .... tak neviem, ci ich mam objednat z tej ceskej, alebo skusit tu slovensku
matusik111
8. sep 2009
tak to je uzasne, ja pridem a vy odidete,... vy asi nechcete somnou kecat..... 😞

Nelie, pekny den pri zemakoch 😃 , my to uz mame za sebou 😃 . Kazdy rok sa na to tesim. 😃 😃 😃

Jarulka, nabehnes ku doktorke, a ked bude protestovat, tak jej nadaj, ze je neschopna a koli nej nemate mimino 😃 😃 a preto sa idete obratit na skusenejsich
nellie_
9. sep 2009
dobre ranko 🙂 🙂 🙂

no nakoniec to ani moc nebolelo-tie zemiaky.. dosli sme so svagrinou na rolu a ostalo nam pol radu vyzbierat 😃 😃
takze bola som tam cca 20 minut ani to nie 😃 😃

jarulka, dnes drzim palce 😉
shandy
9. sep 2009
dobre ranko pani vratnicka x-) x-)
matusik, aka slovenska stranka na ovu testy? hod link...
Jarulka drzim ti vsetky palciska dnes u gynda, ani robit nebudem :-p :-N :-N :-N
nellie, no vy ste sikula, pozeram, ze to ani nebolelo, tak mozes prist aj nam vybrat 😃 😃
inak moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/251771
no co som hovorila? 😉
nellie_
9. sep 2009
ahoj shandy... 😉
no - veru pozname tie nase tela uz dokonale ze? 😉 verim, ze nabuduce to uz vyjde.... 🙂 🙂

ja som si chcela od tialto objednat ovu testy - zdala sa mi to dobra cena... http://www.ovulacne-testy.sk/
21 testov za 22 Eur... 😉 ale nakoniec som sa vykaslala na to.. ja by som na to nemala nervy 😃 😃 😃

ozaaaaj Matusik ty si Martinka?? dufam, ze sa nemylim :-N (lebo ozaj stracam prehlad tu na konikovi, ze pod ako prezyvkou sa ake meno skryva 😃 😃 )

Ak ano,tak prajem vsetko len to najlepsie a najkrajsie k dnesnym meninkam.. x-) x-) x-)
hlavne aby sa Ti splnil ten najkrajsi sen na svete 😉 x-) x-)
shandy
9. sep 2009
jooj nellie takych nabuduce este bude 😃 😃 😃 , ale neva, uz som sa volajako ukludnila aj ked to nebude hned, tak budem trpezliva :-p
fiiii to je dobra cena, ja mam z lacnetesty.sk, ale nemienim to s nimi volajako prehanat, lebo je to otrava a aj gyndo mi povedal, ze je to zbytocne |-| , pouzijem ich ked sa mi nebude chciet merat. Nasledujuci cyklus meriam len do potvrdenia ovulky, lebo drahy je cele moje plodaky v robote. Budem merat len kvoli tomu, aby som vedela, kedy pride mrcha a preto, ze mam folikulosku...aj ked bude tento mesiac teda zbytocna.. |-|
nellie matusik je martinka, takze sa pripajam a zelam vsetko najlepsie, hlavne co naskor mimi v brusku x-) x-) x-)
nellie_
9. sep 2009
baby takze 25.9. ideme do tych tatier na ten vikendovy pobyt x-) x-) x-)
uz sa tesim... skôr nebolo volne...ale nevadi, konecne po dlhej dobe budeme niekde iba my sami dvaja x-) x-)
a vo 4-hviezdickovom hoteli x-) x-) x-)
uz sa tak tesim... 😃 😃 😃 doteraz som nikdy nic nevyhrala... 😃 😃 😃
shandy
9. sep 2009
whaaaaaaaaaaaaaaaaaao no teda, dufam, ze akurat cez tvoje plodaky nellie 😉 x-) x-)
to bude romantikus 😃 :-p
nellie_
9. sep 2009
no neviem ci budu akurat plodne dni.. teraz mam super cyklus, ked som dostala prveho.. presne viem kolky DC som.. cize 25.9. budem 25DC 😃 😃 😃 to verim, ze uz budem po ovu... alebo keby dovtedy meska, tak by mi to ani nevadilo 😉 😎 😎
nellie_
9. sep 2009
no je to nadherny hotel.. ked som videla tie apartmany romanticke.... je to idealne miesto na vyrobu deti 😃
shandy
9. sep 2009
no teda, asi ti budem zavidiet 😃 😃 😃
kua...
ale nie, ja ti doprajem :-N :-N :-N
hladna som ako cenkovej deti a to je len pol jedenastej |-|
nellie_
9. sep 2009
ja v kuse daco tlacim do seba dneska... 😃 😃 😃
neviem co to je za dni toto.. ved ja take žracie stavy mam len tesne pred mrchou.. :-N
shandy
9. sep 2009
aj ja som si uz dala jablkovu strudlu, lebo som uz nemohla vydrzat 😃 😃 😃
ja neviem ci som iba ja taka blba, ale ja furt hladam tu chybicku, ze preco sa nam nedari 😃 😃 😃 , ked je HP ok, patram zas inde 😃 , este furt u ineho lekara, lebo by ich zo mna asi slahlo... 😃
matusik111
9. sep 2009
hallo halo ..... je tu niekto??? 😃 😃
matusik111
9. sep 2009
tak som si vas precitala .... ano, dnes oslavujem a pekne vam dakujem. Velmi by som si priala zdrave miminko, tak ked mi to vsetci praju, tak budem cakat, ci nam nas anjelik pride z nebicka x-) x-) x-)

Nellie, ty si taka sikulka, ze az 20 minut na zemiakoch, to budete mat pridel asi 50 zemiakov 🙂 🙂 ,

Shandy, vidim, ze si skoro ako ja, furt hladam , kde je problem, ked by malo byt vsetko v poriadku ... tak si nahovaram, ze doktori to odflakli a je to vsetko zle. Idiot je zo mna, ale co uz mam robit 🙂 😃 😃

Jarulka, ako si dnes dopadla u doktora??