Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
9. sep 2009

ahojte babulky 🙂
je tu niekto? asi nie, co ☹

matusik111
9. sep 2009

ano , jaaaaaa

shandy
9. sep 2009

aj jaaaaaaa, bola som zvedava, ci si tu jarulka nahodou neprisla poreferovat ako si dnes dopadla 😀 😀
tak hovor, prehanaj 😀

matusik111
9. sep 2009

cakame, cakame, a citame co sa dialo

shandy
9. sep 2009

no tak teda jaru a kdeze si???
matusik ako oslavujes? 😉

matusik111
9. sep 2009

ja oslavujem tak, ze som na konikovi a citam, ako sa oplodnuje 😀 😀 😀

jarulai
9. sep 2009

jeeeej, to som rada, ze ste tu 😵

takze: vysetril ma normalne - vraj podla volnej tekutiny som uz po ovulke 😨 😨 😨 a to som 9DC a vy dobre viete, ze ja mavam ovulku okolo toho 15DC ak nie neskor, ze 😉 takze som z toho uplne sokovana 😨 chcel nasadit clostyl a ja na neho hned, ze: sme sa s muzikom rozpravali, ze...a v tom som sa akosi zasekla 😀 a on ze: umele oplodnenie myslite? skoro som padla zo stolicky /to bol 2.sok 😨 / tak som mu povedala o CEGYSe a on, ze to este nepocul, tak si neni isty, ci je to dobre...ze on myslel skor na HELIOS... tak som reku, ked oni nebudu mat uspech, tak posielaju do CARu, takze myslim, ze nic nestratime, nie? tak mi dal odporucanie bez reci a mam ho informovat aby ich popripade mohol odporucit aj inym zenam...

a teraz najvacsi sok - vypisoval mi papier k nim a pyta sa ma: kedy bol ten spontanny abort? chapete - doteraz to bola chyba doktorov v nemocke a zrazu je to spontanny abort 😠 😠 😠 ja sa od januara nad tym trapim a zrazu je to vsetko uplne inak - vrazdila by som 😠 predsa len je to ine na psychiku, ked viete, ze ste neurobili nic take, ze by ste mohli za to, co sa stalo, nie?

fuuuuu, som sa rozpisala 😀

matusik - vsetko najlepsie a hlavne uz coskoro mimi v brusku 😵

matusik111
9. sep 2009

chcela som skusat ovu testy, ale neviem ci idem teraz skusat,..... asi bude moc zavcasu. tak skusim az zajtra.
dnes som nestihala ani merat, lebo som zavcasu vstavala.
a co je nove? kedy pride drahy ?

jarulai
9. sep 2009

ste vy nedockave - ved mi dalo robotu to napisat - citajte 😉

jarulai
9. sep 2009

ste tu este?

shandy
9. sep 2009

matusik dobra oslava, tak ja si na teba pripijam burciakom 😀 😀 😝
jaru, jasne ze sme, no idem citat 🙂

matusik111
9. sep 2009

tak som vsetko precitala ,... tak to je zaujimave, ze si mala uz ovulku, ... ja tiez mavam ovulku niekedy na 9DC. Ten tvoj doktor je zaujimavy. v decembri Ti povie, ze ovulka bola a ty otehotnies 2 dni po,.... a teraz Ti povie ovulku skor ako v skutocnosti je.
Asi by si mala zacat merat BT, lebo neviem ci ten doktor vie co je ovulacia 😀 😀 😀 😀
Takze idete do Trencina,..... tam robia iba IUI ? Na kedy si objednana??

Ja viem, ze kazda strata babatka v januari je tazka, ale doktor to bere ako na pase a nevie co baby prezivaju. Asi by som zabudla na jeho reci a tesila sa do Trencina

matusik111
9. sep 2009

Shandy, a s kym Ty popijas burciak??? Pridi, dame si aj nieco lepsie 😀

shandy
9. sep 2009

prosiiiiim? micka, ze ty mas po ovulke na 9.DC?? kks, tak to som zvedava, ci dostanes mrchu do 16tich dni....to som faakt zvedava. teda nic proti nemu..inak on nepije tak troska, co?? 😀 😀
no micka spontanny je, ked sa spusti sam, cize ci ide o chybu lekarov alebo nie, ale obavam sa, ze neviem aku chybu by museli urobit, aby si potratila. dali ti duphaston alebo nieco vtedy? jedine ak by nie...
jarulka ty za to nemozes, spontanne znamena, ze sa to spustilo samo, tak sa tym uz netrap, no 🙂 . v CEGYSe ty helfnu a ked nie, poslu vas do Heliosu...
tak sa tesiiiim, ze vo finale teda mate to odporucanie a kedy? 16.teho tam idete? kuurnik ja budem cely tyzden prec a nist sa nedozviem? 😔 🙄

jarulai
9. sep 2009

matusik, objednani sme na 14.9. - to je pondelok, tak som zvedava, co povedia tam. a nerobia tam myslim len IUI, mne ide o to aby mna aj muzika poriadne uz vysetrili, HP a vsetko, nech uz konecne vieme, v com je chyba 😉

matusik111
9. sep 2009

babulky, nie ze by som sa tesila myslienke, ktora ma napadla, ... ale stretavame sa v novom roku v Heliose 🙂 😀 😀 😀
Moc si som si priala, aby sme do vianoc mali // , ale ak sa neda , tak to isti Helios , Shandy, mala by si nas tym aj ty rozmyslat 😀 😀 , myslim ten Helios

shandy
9. sep 2009

matusik ako vravis, myslim, ze ten jarulkin doktor tiez tajne popija burciak v ordinacii 😀 😀 😀
no ved mozno jarulke aj povedia, nech si zacne merat BT. Minimalne z toho by videli, ze podla mna treba pozriet na tu stitnu, ked s tym kedysi mala problemy. A ved oni na to pridu, vedia co maju robit 😉
Veru Jarulka anjelika uz neries, ale sustred sa na Trencin, nech sa vsetko podari ako ma 😵 😵
matusik, ja si tu sama doma popijam, drahy si siel zabajkovat, ale ja som bola total grogy, zajtra cakam mrchu, tak dnes som na prasknutie, hlava ma boli, no bleeeeeee

jarulai
9. sep 2009

shandy, ved vies ako to bolo - cely ten priebeh. ja som uzivala diphaston 3x1 odkedy som zistila, ze som tehu a v nemocke mi pichali aj injekcie na zastavenie krvacania a ja namiesto toho aby som prestala krvacat, som krvacala este viac...

shandy
9. sep 2009

aha 14.teho, no dobreeee 😵 😵
no ja sa od noveho roka chystam tiez uz do CAR-u matusik, ale do heliosu to mam kapanek daleko 😀 😀 😀
veru jarulka, ide o to, nech ta vysetria...naco ti budu robit IUI, ked mozno zistia, ze to je len nejaka prkotina, ako ta stitna a daju ti na to lieciky a potom supky hupky a bude jarulka tehulka 😀 😀

matusik111
9. sep 2009

shandy,a ty mas preco draheho doma ???? aj ja , aj ja , aj ja
a kde sa chystas na tyzden prec ??? ty nas tu nechas same ?????

Jarulka, ja verim, ze sa pridas ku nam s meranim BT 😎 😎 😎 😎

shandy
9. sep 2009

mne sa marilo, ze si mala duphaston a ze robili co mohli jarul, prave preto...
takze urobili co mohli, zas ani oni nevedia robit zazraky...ono ten postup je takmer rovnaky - klud (lezanie), duphaston a ascorutin alebo nieco podobne na zastavenie krvacania...viac robit nemozu.

matusik111
9. sep 2009

tak v pondelok sa idete ukazat , aky ste peknucky par a chcete mimino..... super. Kolko trva take poriadne vysetrenie , aby zistili vsetko? Ja si myslim, ze za jeden den by to mohli zistit. a dalo by sa posunut o krok dal.

ale ja neviem ci uz mojeho chlapa dostanem na odber 😀 😀 😀 , on stale tvrdi, ze vsetko je v poriadku a iba ja stresujem a preto sa nedari

jarulai
9. sep 2009

babulky, mna len zarazilo to, ze: spontanny abort zrazu 😠 dnes som fakt nevedela uz co si mam o nom mysliet...

no neviem - mozno sa dam na to meranie - vsetko zavisi od toho, co nam povedia v TN 😉 myale verime tomu, ze pomozu a budeme sa uz aj my tesit z bruska 😵

matusik111
9. sep 2009

Jarulka, ber to tak, ze raz sa podarilo, podari sa zas. A ked vam trosku pomozu v TN, hned bude lepsie.
Ja si myslim, ze vsetky zeny su ohrozene tie prve tyzdne tehotenstva a je to iba tam hore napisane, ci sa babtko uhniezdi poriadne na 9 mesiacov, alebo to ide prec. ☹ ☹ Myslim, ze doktori nemozu spravit zazraky v takych zaciatkoch. Jarulka, uz za par mesiacov budes mysliet iba na nove mimino a nebudes sa trapit co sa stalo a preco sa to stalo. 😵 😵

jarulai
9. sep 2009

matusik, neviem, kolko to trva - sme objednani az na 17.45 - este tam budem musiet zavolat, ci sme sa dobre rozumeli a budu nam robit komplet vysetrenie a aj muzikovi spg

moj sa akosi pyta na ten spg - chuda moje, uz hlada chybu v sebe. my sa taaaaaaak lubime, ze to kazdy hadzeme na seba, ze sa nam nedari a nie na toho druheho 😉 😀

shandy
9. sep 2009

matusik mam, lebo robi tento tyzden v BA. sice sa to stane tak 2 - 3 x za rok, ale tesim sa z toho 😀 😀
ideme do talianska do hor na tyzden. ja tento rok tu dovolenku tak kuskujem 😀
matusik ano aj ty budes tehulka neboj, vsetky raz budeme 😵 😵
matusik, ale to by si ich tam museli nechat, aby to vsetko urobili v jeden den. A HP tak neurobia, lebo ten sa robi v rozne dni cyklu. jedine, ze by tam zostali taky mesiac 😀 😀
matusik na odber coho? spg?
jaru a predtym ti co povedal, ze aky abort to bol?
ved uvidis, co ti povedia jarulka moja 🙂

matusik111
9. sep 2009

Shandy, ja som pozera stranku http://www.ovulacne-testy.sk/ovulacne-testy/lh-...
na tie testy, a sa mi to paci 14 ovu testov + 2 teho testy za 437 SK , + 3 EUR postovne
Lebo na tej ceskej stoji 12 ovu + 3 teho za 450 CZ + postovne.
Len neviem ci je to overene, lebo treba poslat peniaze vopred.

Ja som raz skusala porovnat testy s BT a netrafilo sa. myslim ze 2 dni + -

jarulai
9. sep 2009

shandy, ved vravim, ze doteraz to bola chyba lekarov v nemocke - zbytocny zakrok, mimi sa dalo podla neho zachranit ☹

matusik111
9. sep 2009

shandy, a do kedy ho mas v BA ?? jeeej , to je super, len skoda, ze neni ovulka, inak by ste sexovali aj 2 tyzdne 😵 😵 😵 😵
a do Talianska idete cucumucu 😵 😵 ??? jeej , to mate super dovolenku.

shandy
9. sep 2009

jarul, no ved ano, ale to sa tiez nazyva spontanny abort, takze to povedal dobre..ved ti nepovie, ze abort po chybe lekarov. 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre