Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
14. sep 2009

dobre ranko , ako sa mate? co sa tu dialo cely vikend? nestihala som sem nazret, lebom sme mali oslavu a mala som behacky.
Priklaadam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , u mna uz bola ovulka, 😵 😵 😵
Nellie a Jarulka, vy ste ako na tom?

Jarulka, co vam povedali v TN ? ako to vyzera s vami?

oriesok
14. sep 2009

dobré ránko... no pozerám, že ste tu toho cez víkend teda moc nepopísali.. 😅

oriesok
14. sep 2009

veru budem sa musieť polepšiť a chodiť sem častejšie.. teraz by sme už mali mať v práci kľudnejšie obdobie, tak by sa to hádam aj mohlo podariť..

jarulai
14. sep 2009

ahojte babulky 🙂

matusik, ty si nejaka rychla - do TN ideme az dnes na vecer, takze este nic 😀 ved zajtra dam vediet, lebo predpokladam, ze dnes sa vratime dost neskoro a uz sa mi nebude chciet ist k nasim na net 😉 ale mam z toho nervy, co nam povedia

ahoj oriesok 🙂

matusik111
14. sep 2009

Jarulka, tak zajtra budem cakat na novinky , ja myslim, ze vam spravia vsetky vysetrenia a ponuknu IUI , a samozrejme, ked ste obaja v poriadku , mohlo by sa to podarit hned na prvy krat.

Oriesok, veru si tu davno nebola . ako sa dari a ako pokracuje snazilkovanie? Zacala si merat BT ?

Kde mame Nellie? kade sa flaka ?? 🙂

matusik111
14. sep 2009

tak som si vas precitala,.... Nelie si dnes uziva dovolenku a mozno ma aj svalovicu zo zemiacikov 😎 😎
Shandy, ty by si nam chcel asi napisat kedy mas narodky 🙂 a uz si dostala daky darcek 😎 😎 😎 😕 😕 😵 😵

matusik111
14. sep 2009

vidim, ze dnes tu nikto neni a asi sa venujete manzelikom. To je pekne od vas. Este ze nemam doma muzika 😒

matusik111
15. sep 2009

ahojte babulky, vidim, ze od vcera tu vsetky na mna kaslu 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
a prajem pekne volno, tak si ho uzivajte. 😵 😵 😵

nellie_
15. sep 2009

ahojte... 😉
ja som od vcera vecera zasa sama... drahy siel do anglicka, vrati sa az v piatok... ☹ ☹
dufam, ze nebude ovu, lebo ma slak trafi 😀 😀 😀 do piatka by mohla pockat 😎 😎

nakoniec som sa v sobotu zemiakom vyhla, ale bola doma segra od piatku az do vcera tak aspon som si s nou troska uzila volna 😉 🙂 🙂

Jarulka som zvedava ako dopadol vcerajsi TN 🙂 🙂 🙂

Matusik takze uz si po ovu 😉

matusik111
15. sep 2009

Nellie, si tu este ??

matusik111
15. sep 2009

a ukazes nam aj graf ?? Nelie co si ty myslis, ze mohla byt ovulka ??? zrovna v nedelu rano som nemohla merat, lebo som prisla domov o pol noci po akcii a samozrejme tam bolo vela alkoholu 😔 😔 , takze teplota by bola asi uplne mimo 😀 😀 .

Dufam, ze ked sme v sobotu doobeda vlozili spermosiky do vnutra, tak som ich alkoholom moc nezadusila 😀 😀 😀

nellie_
15. sep 2009

ahoj ano som tu... 😉

nellie_
15. sep 2009

moj graf je este nudny.. a dneska som vstala az o 9,30 tak som nemerala...kedze meriam o 5,40 😀 😀 😀

no myslim, ze uz si po ovu, ved mas vyssie teploty a aj si mala pozitivny ovu test 😉

nellie_
15. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

tu je moj graf, ale ako vravim - o nicom zatial 😀 😀

matusik111
15. sep 2009

takze ty mas neskoru ovulku ,.... pre mna by to bolo take cudne, keby neprisla do 15 DC.
aspon mas cas do piatku, kym pride muzik domov 😵 😵 😵

a ako si uzivas volno ?

matusik111
15. sep 2009

ty mas skusenosti s ovu testami??? lebo ked som ho robila v piatok, tak bolo to silne , ale nie rovnake // . mohlo sa stat, ze v sobotu by bola silnejsia ciarka ??? Len v sobotu som nemohla testovat, lebo sme oslavovali 😎 😎 😎

ale som spokojna so snazilkovnim cez vikend, aj ked to bolo cisto "plodenie deti" 😀 😀 😀

nellie_
15. sep 2009

maťka v tomto ti neporadim.. ja som si ovu test nikdy nerobila 😅 😅
ale tusim ze maju byt rovnako silne....ale fakt neviem.... 😅

no ja mavam ovu tak okolo 17DC - mne neskoro dozrievaju vajka 😀 😀 nechce sa im... no dufam, ze teraz mi do 20DC dojde.. nechcem zasa taky dlhy cyklus ako minule.... 🙄 🙄 🙄

nam sa vcera podarilo džiga-džiga dva krat za den 😀 😀 😀 skoda ze neboli plodne dni... 😀 😀 😀

matusik111
15. sep 2009

takze ste si to vcera uzili naplno , super 😵 😵 , keby nahodou prisla ovulka skor ako piatok, tak by aspon spermose pockali na vajicka 😵 😵 . Akurat som citala , ze dievcata sa robia cca 3 dni pred ovulkou , ....takze by bolo dievcatko

matusik111
15. sep 2009

ja som samucka, tak trosku upratujem aj ked sa mi vobec nehce, Dala som prat, davam do poriadku dary co sme dostali, a mozno aj prach poutieram ak stihnem 😎 😎

matusik111
15. sep 2009

Ked nam gratulovali, tak vsetci nam priali krstiny ...... no len nikto netusi, ze my sa tak moc trapime a ono to furt nechce ist 😒 😒 😒 , snazila som sa s usmevom tvarit stastne. Niekedy to na mna prichadza, ze preco sa nam nedari, ze co je na tom take zlozite.

Akurat zajtra idem kamoska pre vysledky z IVF, priala by som jej to 😵 😵 , ale viem, ze by som jej aj zavidela ☹ ☹ asi som zly clovek. ☹ ☹ ale nemozu byt vsetci taky dokonaly 😎

nellie_
15. sep 2009

ozaj ano ved vy ste mali tu oslavu s manzelikom.... to uz bolo teraz???? 😨
tak dodatocne Ti prajem vsetko najlepsie k narodeninkam a splnenie toho najkrajsieho sna 😉 😵 😵 😵
verim, ze coskoro sa uz dockame... 😉

no ja som dnes navarila, upratala troska a potom som si pozrela film a idem si pozriet vcerajsi panelak, lebo som nevidela.. a tak 😉 🙂 🙂 celkom prijemny den mam.. az na to ze drahy nie je doma.... ☹

matusik111
15. sep 2009

aj ty sledujes Panelak??? ked nestihnem v TV , tak potom pozeram na internete, aby mi nahodou nieco neuslo 😀 😀 😀
Dakujem, a dakujem a dakujem.

Nelie, aj ja som sama, tak neplacme a mozeme sa tesit na nasich milacikov ked pridu domov.

som zvedava, kde je Jarulka, lebo slubila, ze sa pride pochvalit ako bolo vcera v TN a stale nic.

nellie_
15. sep 2009

aj ja som zvedava na Jarulku.. 😕

neviem, ale teraz uz ten panelak nie je taky dobry ako bol.. nejak mi tam vadia ti novi namiesto bajzovcov... 🙄
a tie trapne pubertacky ta nadrzana zdena a barca.... 😒
teraz ma viacej bavia odsudene... 😀 😀

nellie_
16. sep 2009

dobre ranko... 🙂
nikde nikoho?? 😕 😕

matusik111
16. sep 2009

dobre ranko, dako je tu prazno 😝 ja prikladam grafy, wk mi zaznacil pekne ovulku, len ci to tak aj bolo 😵 😵 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
16. sep 2009

ja som sa dnes strasne zle vyspala, celu noc som sa budila, to bolo strasne. Taka som unavena, ako keby som celu noc krompacom kopala.

Jarulka, kedy nam podas infosky?? a Shadny, ty si pekne uzivas?? a kedy sa nam vratis?

Nellie, my sme tu chudiatka samucke a nikto sa s nami nekamarati 😎

shandy
16. sep 2009

cavte ochechule 😀 😀
ja som nakoniec nikde nesla, lebo je tam skarede pocko cely tyzden, tak to by sa nam tolko km neoplatilo tam trepat, keby sme mali stravit cely tyzden v izbe 😀
v piatok som ale okrem mrchy chytila nejaku virozu, bolo mi na odpadnutie, tak som na obed letela domov. Vecer som mala teplotu a lezala a oddychovala cely vikend. V pondelok rano, ze teda idem do robotky, ked mi je lepsie, ale zas mi bolo na odpadnutie, tak som radsej este zostala doma, tak hadam to uz preslo... 😔 😔 🙄
moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/251771
nuda, nuda, sed, sed 😀 😀
nelka, tvoja ovulka si este pocka, neboj 😉
matusik, ty uz si asi po, ako tak pozeram...inak niekedy sa moze stat, ze ta ciarka, nie je uplne rovnako silna, lebo si nemusela zachytit ten LH peak. Napr. ja ked som si ho robila poobede okolo stvrtej, tak ciarka bola silnejsia, ako ked som si ho robila vecer o desiatej.. 🙂 , tak ale snazilkovanie bolo, tak to je hlavne 😵 😵

matusik111
16. sep 2009

Nellie, tak ty si teraz v praci??? alebo si doma uzivas s drahym??

Ja som vedela , ze ty mas kopec skusenosti s ovu testami, tak mi budes vediet poradit. Ako to je s ovulkou , ked som si nasla // v piatok okolo 17:00 , snazili sme sa v sobotu okolo 11 doobeda a potom sa vecer pilo a zas sexik bol v nedelu vecer okolo 22:00.
Ak by sme boli obaja OK, tak sme sa aspon trosku trafili ?

matusik111
16. sep 2009

Myslela som Shandy, 🙂 viem ze Nellie je v praci a maka 😉

Baby, kecala som s kamoskou, ktorej sa tiez nedari otehotniet od januara. Chce ist v oktobri na kompletnu prehliadku a ze pocula , ze je v TN daky dobry doktor.... a ze ma dlhe priezvisko 🙂
A spominala, ze jednej robili prefuky,.... to je nieco ine ako laparoskopia?

nellie_
16. sep 2009

no ahojte.... 😀

konecne som domakala... 😎

shandy takze nejaka viroza ta skolila.. ale to je dobre.. mam taku konšpiračnu teoriu - ze ked zena nemoze otehotniet tak to je preto, ze jej telo sa moc sustredi na to ze sa tam chysta robit babetko a tak sa tomu brani a ked mas nejaku chorobu tak telo sa sustredi na nu a nevsima si pripadne otehotnenie a BUM vyjde to 😀 😀 😀 😀
ale fakt.. vela mojich kamosiek a aj svagrina otehotneli bud pocas chripky alebo zapalu močaku - proste ked mali oslabeny imunitny system 😀 😀
tolko moja teoria 😀 😀

matusik tak prefuky by som si ja nikdy nedala robit... mne ich mali robit den pred laparkou, ale odmietla som to a aj moja doktorka si myslela ze to je zbytocne aby mi robili aj HSG-prefuky a na druhy den laparku....
to HSG je to - ze ti naplnia vajecniky tekutinou - zafixuju krcok (co zevraj priiiiiiiiserne boli) a potom ti robia rentgen a tam vidia ci tekutina presla do vajecnikov a ci su priechodne alebo nie....
ale citala som si tu temu o tom a niektore baby odpadavali od bolesti.. a ja by som isto umrela, ved mna boli aj obycajne vnutorne sono a nie aby mi krcok fixovali... au 😖 😖 😖 😖
je to uz dost zastarala metoda.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre