Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

oriesok
16. sep 2009

ahojte.. konečne som sa sem zasa dostala..
ja si BT nemeriam.. som na to mooooooc lenivá.. 😅
fúúú... to HSG znie strašideľne..

matusik111
16. sep 2009

Nellie, pekne si to napisala . a pri laparke nahodou nezistia aj to , ci su vajecniky prechodne???
Ved ked je ovulacia a vajicko vie vist z vajecnikov ( a to sa da zistit pri foliku) , tak by to malo byt prechodne, nie? Ci zas nieco pletiem ?? 😀 😀 😀 , ja sa tu tak ucim pri vas ako to vsetko funguje 😀 😀

oriesok
16. sep 2009

ja tiež vďaka vám získavam kopec infošiek.. 😀

matusik111
16. sep 2009

babulky, len tak mimochodom,... ako to vyzera so stretkom??? Viem , ze sme cakali na Moncikovu rannu smenu, ale uz sa tu dlhsiu dobu neukazala, ( asi ju to moc zobralo) , tak by sme mohli dat daky termin a mozno sa prida ku nam.

jarulka, ty nam robis poriadny stres, ked nam nenapises co sa deje a ako ste dopadli. ☹

oriesok
16. sep 2009

a kde to vlastne má byť to stretko?

matusik111
16. sep 2009

pri Piestanoch, lebo mame na plane navstivit aj pani Annu bylinkarku 😵 😵 😵 , aby nam dala cajiky

nellie_
16. sep 2009

ahojte... nie ste tu nikto??? 😕

jarulka ty si ina napinaška.. horsie ako mexicka telenovela toto 😀

matusik111
16. sep 2009

ja som tu , ale uz aj bezim... zas som tu bola dlho 🙂 idem sa kupat, aby som stihla Panelak.

jarulka dostane po holej ritke, ked nam nic nechce napisat. Ona asi sexikuje s manzelikom od rana do vecera 😵 😵 😵

nellie_
16. sep 2009

no ja som dosla len kôli jarinke ale je mi to jasne isto je v polohe Vé s manzelikom akurat 😀
ale mudro.. treba plodit 😉

a napisala som ze napinaška, myslela som napinačka 😀 😀 uz aj suslat zacinam 😀 😀 😀

ved aj ja uz idem urobit kupelkove ritualy nech som na panelak v naturalnom stave a v pyzame 😀 😀

shandy
16. sep 2009

cavte baby jagy 😀 😀
matusik doma nie som, ale zarezavam a veru roboty ako na kostole, klasika 1,5 dna volna a ide ma slak trafit 😔 😔 🙄
no ale kedze uz som si zvykla, dako prezijem hadam 😀
matusik, myslim, ze ste sa dobre snazilkovali, tak si uz len pockame na vysledok 😉
nellie, tvoja konspiracna teoria sa mi veru pozdava 😀 😀 😀 😝 , nieco na tom moze byt pravdy 😀
fuj ale na to HSG by ma nik nenahovoril, po tom co si teraz napisala..auuuuuuuuuuuuuu moje vajecniky 😔
stretko pri Piestanoch a kedy teda? ja sa prisposobim na daky oktobrovy datum 🙂
no dufam, ze ma jarulka nezabije, ale informovala ma v rychlosti, ze vlastne si len dohodli dalsie vysetrenia a dalsi postup - spg a HP, podla toho sa potom uvidi, ked tam bola jej nerobili nist 🙂 , ale hlavne, ze je to na dobrej ceste, nie? 😵 😵 😵
moncurik, ved ale uz sa tolko netrap a napis par riadkov, nooooo 😅 😕

nellie_
17. sep 2009

dobre ranečko 😀

matusik111
17. sep 2009

dobre ranko,

Jarulka je taky sukromnik, ze pise iba Shandy,.... pekne od nej, asi sa s nou 15 minut nebudeme rozpravat 😀 😀 , ale hlavne , ze je to na dobrej ceste.

ja mam zas taky graf, ze ma to prestava bavit. Teploty su take nizke, kedysi byvala aj 37 a teraz nie a nie a nie. Mna asi caka osud cakania na 5 rokov. ☹
aj ked sme sa snazili, ale prd z toho ☹

No nic, zivot ide dalej a pokial zijeme , aspon nieco mame.

nellie_
17. sep 2009

matusik ty stresmenka... 😉 ved mas pekny grafik, tak sa netoto.... 😀 😀
baby v pohode byvaju tehule pri takychto teplotach.. a ved dobre vies ze tehu graf je vzdy iny ako byvaju tradicne tvoje grafy 😉

shandy
17. sep 2009

nazdaaaarecek,
matusik jarulka nebola na koni, ona mi len vecer napisala sms 😉
ale matusik ty co zasa stresujes, haaaa?? vsak sa z toho este neda nic vycitat 😉 , akurat ze ovula bola...nelka ty ako grafik? ja este nemeriam, asi zajtra zacnem...aj ked sa mi taaak nechce tento cyklus 😀 😀

oriesok
17. sep 2009

no.. Piešťany sú pre mňa dosť ďaleko.. ja som z RK.. 😖

oriesok
17. sep 2009

myslela som na to stretku..

nellie_
17. sep 2009

ahojte... 😉

no moj graf zatial o prde... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
vidim to zas na oneskorenu ovu... ale kludne by mohla byt na 25DC to budeme s drahym v tych tatrach.. 😵 😵 😵 ideme cerpat tu vyhru v tom 5***** hoteli 😵 😵 😵
tam sa bude ale plodit v tej nadhernej posteli.. tomu a uz povie pracovňa 😀 😀 😀

oriesok
17. sep 2009

😀 😀 že pracovňa 😀 do dúfam, že si ovulka počká na manžela..
nejaký link na ten hotelík nemáš? aby sme ti mali čo závidieť? 😀

matusik111
17. sep 2009

Prepadla ma daka depka, ale aj tak s tym nic nespravim a nikto to nezmeni, tak ja si iba zvyknem 😎

Jarulka, a mne neprisla ziadna SMS 😀 😀 😀 , asi mi ju orange nechcel dorucit 😀 😀

Babulky, merajte, ja to uz zacinam brat ako sport a v januari sa s tym budem chvalit doktorke 😀 😀 , aby videla aka som zdrava 😵 😵 😵

Nelie, ja si myslim, ze by mohla ovulka prist aj tento tyzden, lebo by si mala zas moc natiahnuty cyklus a ten buduci tyzden sa pekne v klude bude uhniezdovat vajicko a bude mu dobre. Ja uz 25 budem zas cakat na mrchu a ty ze na ovulku 😎 😎 😎 , neblazni. Ved nemame tolko casu

nellie_
17. sep 2009

no matusik dufam, ze ti tvoja ovu predpoved aj teraz vyjde.. ja sa nanehnevam ak dojde v sobotu..vobec nie.. lebo tie dlhe cykly ma nebavia.. nechapem co sa mi to tak doserinkalo zas... 😅

ale skôr ako v sobotu nech nechodi... lebo samooplodnitelna nie som 😀 😀

matusik ake depky.. zahod ich niekam... tu sa depky nepripustaju... vies ako to je.. fazulky idu len do veseleho bruska 😉

matusik111
17. sep 2009

tak to by som mala ist na daku party a hned bude vesele brusko 😵 😵 😵
Jedna baba mi povedala , ze testovala 7DPO , myslite , ze je to mozne, ked nasla // ?? ved to vajko sa oplodni hned ked sa stretne so spermosom, ale potom spolu putuju a putuju a putuju a nevedia ci ostanu v maternici, vsak?
ale nechcela som sa hadat, lebo predsa v tom nemam taky prehlad ako vy 😵 😵

shandy
17. sep 2009

oriesok, no ved aj ja sa potrepem z BA, ale co by som kvoli tomu neurobila, ze? 😀 😀
nellie, tak drzim palce, nech mas ovulu na ten 25DC, kua, to by bolo super pocat babo v takom luxusnom prostredi 😀 😀 , len aby si potom nezvyklo 😀 😝 , mu budes musiet kupovat zlate hrkalky 😀
matusik kasli na depku, ako vravi nellie, no sak ono to zas prejde.... 😉 😵
ja zacnem merat teda zajtra, ked uz musim 🙄 🙄
veru nellie my kym tie cykly otocime, matusik uz bude mat dvakrat ovulku 😀 😀

nellie_
17. sep 2009

no tak 7DPO, to neverim.. co ja viem tak az od 9DPO ukaze tienik.. ale zeby 7 DPO?? to sa mi nechce verit...urcite mala ovu skôr... ale vselico sa stava..takze ak su to dvojicky a dvojnasobne vylucovanie HCG tak mozno tak skoro ukaze... 😀

matusik111
17. sep 2009

konecne sme sa tu pekne stretli a ja zas musim ist prec ☹ , ale pridem neskor. a mne dnes pride muzik domov z prace, tak sa nebudem aspon nudit 🙂

ja som taky depkova cela, dako sa s tym vsetkym neviem vysporiadat, ale mna to zas prejde, raz som hore, potom dole a tak dokola. Snazim sa nasmerovat, ze v novom roku pojdeme do Helios a tam nam pomozu.

Kamoska dostala vcera vysledky, ci sa im podarilo IVF , ale zatial sa mi neozvala, tak sa bojim ozvat ja. Bud sa tak tesi, ze zabudla, ale sa nepodarilo , ze nema sil sa s tym chvalit. Tak dufam, ze to dobre dopadlo

matusik111
17. sep 2009

babulky, kade sa tulate, vidim, ze si sem chodim sama pokecat 🙂 Ked mam ja cas, tak vy ste plne zanepraznene . ale mne pride muzik uz zapar hodin domov, tak budem mat o zabavku postarane.

oriesok
18. sep 2009

ahojte baby.. voláko sa flákate.. som vás musela až z 2 strany ťahať..

shandy
18. sep 2009

dobre ranicko, no pozeram, ze uz aj vratnicka to tu flaka 😀 😀 😀
caves oriesok, pridavam svoj kvazi graf 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

oriesok
18. sep 2009

baby.. ja vás obdivujem.. ja som taká lemravá, že mne sa nechce merať teplota.. 😅

shandy
18. sep 2009

no ved vidis ako sa chce mne, zacinam az takto neskoro 😀 😀
no mne sa teraz uz tiez nechce, ale mam dovody preco hej:
1. nakazal to doki,
2. viem, kedy mam cakat mrchu, tak nemam stres, ci som alebo nie som tehu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre