• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
no ona ma tak jemne zvozila.. zasa ziadne vulgarity a plutie do tvare ani nic... :grinning: :grinning: :grinning:
ved mi sa mame s martinkou rady.. zeeee??? :wink: :sunglasses: :sunglasses:

ty uzivas gynex?? ten some este neskusala... vidis to dobry tip.. mozno ked doberiem tieto Femi tak si svihnem gynex.... aj ja chcem natahovačkuuuuuu :grinning:
22. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuuua, ved to nic nebolo... :grinning: :grinning: :grinning: , aj ked tamto je aj na mierumilovneho matusika dost :grinning:
hej, gynexujem, uz tusim treti mesiac, ale minuly som brala len tyzden, lebo sa mi minul :sweat_smile:
no fakt, inak aj predtym ked som ho brala poctivejsie som tusim mala natahovak :grinning:
22. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy sak vravim... ze ja som dama... :sunglasses: :grinning: :grinning:
a co je na matusika dost???? :confused: :confused: ci predsa som daco pokaslala??? :sweat_smile:
22. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, matusik je vtipalek, isto to zobrala s humorom :grinning: :grinning: :grinning:
dama nedama :grinning: , hladna som, sakris prace...
22. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy sme dveeee.... :sweat_smile:

len ja tupa, som si dneska povedala ze dietujem.. tak tu trpim pri polystyrenovych raciolkach :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som daco zbodla, ale aj tak mi bolo malo :pensive: :rolling_eyes:
no hadam daco poobede este sladke dam :grinning: :grinning:
to fakt? no moja, to ti teda vobec nezavidim :grinning: . inak my mame na recepcii logo z polystyrenu, tak keby si bola veeelmi hladna, mozes prist. Jedno pismeno mas tak na cely den :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy to take mame aj my tu vo firme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
keby mam az taku krizu :grinning: :grinning:

sak za chvilu uz pojdem domov a tam to napravim.. nejak dietne.. :sweat_smile:
22. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, prepacte, ked som na vas zla,.... ja uz budem radsej tichucko :grinning: :grinning: :grinning: , ja by som vas nechcela nikdy nahnevat . Tak ja som ufrflana stara baba :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , ano, ktora je nespokojna s grafom, lebo furt nechce byt tehulkovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ked jedneho dna bude zeleny, tak ho vychvalim do nebies :grinning: :grinning:
Idem si vas docitat
22. sep 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, vy ste ma trosku ohovorili :grinning: :grinning: :grinning: , ale ja sa na Nelie nehnevam, ved ona je moja partacka s ktorou si mozem rano pisat, lebo vsetky babuly ako Shandy makaju v praci :grinning: :grinning: :grinning:

Ja ked som zacala s Gynexom , tak som mala pekny hlien, ale od vtedy som uz nikdy taky nemala. Aj tento mesiac som ho brala a nic :frowning2: Tak neviem, ci je to prave vdaka tomu.
a stoji to 700 sk
Mne sa celkom zapacila tema na ten eggovy hlien , ktory sa da kupit. To by som veru skusila, to sa mi celkom paci. Len vela toho tam nebolo popisane a hlavne sa toneda objednat na slovensku.
22. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, je mozne si kupit lubrikant a gel , ktory vytvara vhodne prostredie pre spermie :slight_smile: Stoji to 14 GBP + postovne. Akurat sa planuje to kupit pre viacere a postovne bude lacnejsie., Organizuje to Andzi :slight_smile:
22. sep 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik tiez som si objednala ten gel... :grinning: :grinning: :grinning:
ved co.. co ma nezabije to ma posilni :grinning: :grinning: :grinning: teda ked nie mna aspon spermošov :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blaznive :grinning: :grinning: :grinning: , idem to kuknut :wink:
22. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co prdim na to, doma kuknem, uz sa mi tu nesce byt, som hladna ako cenkovej deti (ano uz zasa) :grinning: :grinning: a musim aj nieco pozehlit a este potraviny, bleeeee, tak pekny vecer nellie, mozno sa este stavim na chvilu :wink: , pa pa
22. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vsetkym pekny vecer :slight_smile:
22. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si doteraz bola v robote??? no maaaaaaaarnost sediva.. ak nie si riaditelka tak ta obdivujem :grinning: :grinning: :grinning:
ja som uz 2,5 hodiny doma :sunglasses: :sunglasses:
uz som aj nakup stihla a vyvesila pradlo a nevarim, kedze drahy je prec takze som pojedla iba co chladnicka dala.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, ty si tiez potvrdila a dohodla sa s Andiz ? Ja som na to zvedava a spolieham sa aspon na lepsi sexik, ked uz je tak suchu u nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napisala som jej do IP ze tiez mam o ten gel zaujem... tak som zvedava ze kolko bab sa jej ozve :grinning:
ale dufam, ze ho bude fakt objednavat.. to by bolo super :sunglasses: :sunglasses:
normalne sa na to tesim :grinning:
22. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, to je dobry napad a ja urcite idem do toho,. Ja som mala taky natahovaci hlien v januari a ja mam pocit, ze vtedy sa aj nieco stalo, lebo mala som zvlastny prichod mrchy,.
Rada by som toodskusala do vianoc aspon 2 cykly a potom uz naozaj Helios isty.
22. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz dnes koncim, tak zatial pa-pa a pekny vecer
22. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vypada to ze som po ovu.... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :sunglasses: :sunglasses:
skoda, ze sme to este vcera nepoistili.. ale aspon ze sme plodili v pondelok večer...
23. sep 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak ja celu noc nespim a cakam kedy budem moct vstat z postele :slight_smile: , normalne sa tesim na ten gel a mam pocit, ze by to mohlo zabrat.
Prikladam grafy
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70444/nummer=5
23. sep 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik este stale ides nadavat na tvoj graf???? ved ho mas faaaaaaakt pekny... :wink:
23. sep 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne stupla teplota :slight_smile: to asi preto, lebo sa zlakla toho gelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze aj ta moja sa zlakla a stupla ovulkovo.. lebo ak to zajtra padne ma porazi :sweat_smile:
23. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, myslim, ze je dost vysoko na to aby si s Teba robila dobry den :grinning: :grinning: , ja myslim, ze sa uz spermosky nahanaju s vajkom , tak nech sa uz len chytia za ruky a skamaratia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nauciala si svoje vajka dobrej vychove??? Nie ze bude namyslene a bude sa tvarit, ze nema zaujem :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik moje vajko je velmi dobre vychovane... len dufam ze spermosi nabrali ružea uz pekne vyklopkavaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zaby, kks vy tu mate aku basnicku hodinku :grinning: :grinning:
tak baby ja uz ma treti den taky egg, ze fakt asi na tych 7 centi, to som hadam este nemala, mne je ten gel zbytocny :sweat_smile:
nelllie krasna ovulka :dizzy_face: , nemyslim, ze by si sz teba strielala, podla mna prebehla :wink: :slight_smile: , staci ze ste ten pondelok, drzim palce na vysledok :dizzy_face: :dizzy_face:
matusik, presne to iste mi napadlo co nelke, ked som videla tvoj graf...uz sa nestazujes?? :grinning: :grinning: , mozno ten gel uz ani potrebovat nebudes :wink:
moja ovulka si dufam pocka na draheho, zajtra mi donde :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
bola som rano na odbere krvi kvoli stitnej, tak preto az tak neskoro :slight_smile:
23. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj shandinka :grinning: :grinning: :grinning: (aka zaujimava zdrobneninka :grinning: :grinning: :grinning: )

vau ze 7 cm.. ty koky to ja mozem len snivat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som teraz nemala ziadny hlien.. ja vkladam nadeje do toho umeleho :grinning: :grinning: :grinning:

a ja uz ze kde si tolko.... :sunglasses: :sunglasses:
23. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej to pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja som to nellie tiez doteraz nemala, ale teraz uffff :grinning: :grinning: :grinning: , kua, len drahy v prdeli....asi pojdem za susedom :grinning: , inak ovu test vcera negativny...tak mozno bol pozitivny v pondelok sakris, co by znamenalo, ze ta potvora na O pride dnes...no nechame sa prekvapkat :grinning: :grinning:
nellie kriminalna policia patra? :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy ano patra :grinning: :grinning: :grinning:
aj mne sa paaaaaaaci ta shandinka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no to poznam ked je ovu doma a drahy v prdeli.. :sweat_smile: ale ved ked si mala negativny ovu test tak hadam pocka na draheho.. kedy sa ma vratit? :wink:

my mame dnes 2 roky, 2 mesiace a 2 dni od svadby... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok