• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
nellie, riaditelka nam uz odisla...ale aj ja som tuuuuu - neni ma vidiet :grinning:

tak ste si to uzili :wink: ja rozmyslam, co nachystam teraz mojmu muzikovi - zajtra mame 2roky svadby a v nedelu ma tie narodky - tot babo rad
28. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, idem teda domkov

majte sa tu krasne, zajtra moc nepopiste a vecer som tu :wink:
pa-pa
28. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....dobre ranečko :wink: :slight_smile:
29. sep 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko :dizzy_face: :dizzy_face:
co evri, mne pribudaju akurat tak vrasky a sedive vlasy z toho :grinning: :grinning: :grinning:
nellie v sobotu sme nemohli ist, lebo sme boli na donovaloch, az vecer sme dosli do Tatier. Isto by sme sa spoznali, ved ty si stonoha, teba by som si isto vsimla :grinning:
ty donaaa :grinning: :grinning: , ja som sla hore do sedla a este som si vyslapala asi do dvoch tretin na lomnicak, ale potom to uz zacalo byt huste a bola som sama, tak som radsej neriskovala :grinning:
gofrcu som si nedalaaaaaa :pensive: , tak nabuduce :grinning:
my sme spali v Zdiari u kamosov, maju tam taky krasny penzion, tiez sme mali uplne luxusnu izbietku s plazmou a dvoma kupelnami :grinning: :grinning:
jarulka, tak mu daj tiez nejaky romanticky pobyt niekde a to bude darcek pre oboch :dizzy_face: :dizzy_face: , jo a najlepsie cez plodne dni :wink:
moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/251771
nelka ty ako? stale anovulak? :pensive: :rolling_eyes:
29. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pani řidíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vau takze dve kupelky.. ani by vam jedna nestačila čo??? :grinning: :grinning: :grinning:

no nechcem to zakriknut, ale asi to nebude anovulak... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
zajtra bude rozhodujuca teplota... :wink: ale verim, ze tento krat sa to uz so mnou nezahrava :sweat_smile:
29. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy.... no veru veru mna by si si asi vsimla... :grinning: :grinning: :grinning:
som neprehliadnutelna v dave... :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve preto, ze jedna s vanou a druha so sprchovym kutom :grinning: :grinning: :grinning: , ale veru dobre nam boli rano, ked sme sa ponahlali, kazdy si siel do "svojej" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ja verim, ze to bude ovulak, trosku to stuplo, tak snad :wink: , veriiiime tvojej ovuli, ze sa dovali :grinning:
nellie o tom nepochybujem, ze by som si teba nevsimla v dave :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy no to ste mali fakt super.. my sme mali iba jednu kupelnu ale tiez aj s vanou aj so sprchoym kutom... takze vlastne co ti ja zavidim, ved sme mali to iste :grinning: :grinning: :grinning:

no aj ja verim ovuli ze sa dovalila uz... :grinning: :grinning: nie ze sa este len dovali, lebo to by nebolo dobre... tolke plodenie co sme praktizovali by vyslo nazmar.. takze verim, ze ovu uz prebehla.... bola by to tatranska ovula :grinning:
29. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis ty opica skorica :grinning: :grinning:
ano, ano dovalila, som myslela skor, ze sa potvrdi, cerveny krizisko FF vyznaci :grinning:
to by bolo ake super a este na dovolenke, cerstvy vzduch, to by bolo ditko ako lusk :dizzy_face: :dizzy_face:
a matusik dnes na nas prdka? :confused:
29. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja uz som rozmyslala ze kde je herminka martinka... :grinning: :grinning: :grinning:

no ak zajtra neklesnem pod 36,8 tak bude ovu potvrdena.. veriiiiiiiiiim tomu ze to tak bude.... :sunglasses: :sunglasses:
dovôrujem svojmu vajčku... :grinning: :grinning: :grinning: no ved nam sa tam zadarilo normalne ze plodenie 2x do dna.. sak co sme tam mali ine robit.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak nellie, verit treba :grinning: :grinning:
a podmienky boli na to idealne, verim tomu, ze sa vesmirne sily spojili a nieco z toho vznikne. :dizzy_face: :dizzy_face:
herminka xce byt prcantom roka asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dnes taaaaaaaak nudim.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nemam tu sefstvo tak kaslem na vsetko.... :grinning:

matusik nie je nahodou zastupkyna riaditela?? :grinning: :grinning: :grinning:

shandy no nenahnevala by som sa tomu vesmirnemu spojeniu sil.. :grinning: :grinning: akurat som zistila ze prvy krat mi sadli moje plodne dni s jonasovym vypoctom :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, citala som :grinning: :grinning: :grinning:
tak to by sa to mohlo podarit :wink: , hmmmm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
matusik je moja zastupkyna?? jaaaaj jasne, ja som tu, tak ona maka :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy no sak teraz si pridem tak schizofrenicky... :grinning: :grinning:
ze sme aj tu aj v bocianovi :grinning: :grinning:
to minule bola lilix taka zlata, ze preco tam uz nechodim...take mile to bolo od nej ako mi napisala IP :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , hej, aj my sme s jarulkou tak chodili, ze do oboch, lenze tam to nejako viazne, tak sme potom zostali tu, lebo tiez sa nam nexcelo preskakovat do dvoch tem... :slight_smile:
29. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to.. ze v bocianovi to nejak viazne.. :sweat_smile:
tak ja som tiez stale nasackovana tu.. teda hlavne vtedy ked je tu nejaky pohyb.. :grinning: :grinning: :grinning:
samu so sebou ma nebavi pisat.. :grinning: :grinning:

jarulka je beznetova v kancli.. :frowning2: a oriesok sa tiez nejak odmlčala... :sweat_smile:
29. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez budem musiet, lebo mam toho celkom dost a drahy mi oznamil, ze mozno v piatok si mam zobrat dovolenku, tak musim teraz zamakat :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy no tak makaj.. sak do osmej (ci dokedy to robis) mas casu a casu... :grinning: :grinning: :grinning:
ja uz za 20 minut prasim domov :sunglasses: to je vyhoda nas obycajnych :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuha tebe je hej :grinning: :grinning: :grinning:
neboj, ani ja dnes nebudem dlho, maximalne do siestej :grinning:
29. sep 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
zase som vas asi zmeskala, co :frowning2: no idem si vas aspon precitat
29. sep 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozeram, ze dnes tu boli len "stare dobre schizacky" :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja chceeeemmmmm plodiiiiitttttt :dizzy_face: uz nech dojde ten moj manzelik - a dufam, ze bude aj mrchana vtedy a slahne ma :angry:

ozaj - dnes mame vyrocie :dizzy_face: rano, len co som oci rozlepila, mi moj muzik poslal take krasne vyznanie, az mi slzy vyhrkli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, vidim, ze som vam chybala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ja som bola cely den mimo PC , ale myslela som na vas. A vcera bol muzik doma, lebo v cechach bol sviatok.

Tak Nellie je uz tehulka ???? To je super. pekne vam to vsetko spolu klaplo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to plodenie budete dlho spominat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Shandy, takze ty teraz cakas na vysledok a inak, uz zacalo aj druhe vajko fungovat ??? alebo stavis iba jeden vajecnik.
Baby vy ste si chceli spravit spolocne rande bez nas v tatrach , pekne od vas. Jarulka, asi by sme sa mali stretnut v tom TN :grinning: :grinning:
29. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning:

matusik to kde pisali, ze som tehula??? :grinning: :grinning:

jarulka, no manzelik je riadny romantik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a babyyyy - fanfary - tram ta ra raaaaaaa http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neluska, takze ovulka si predsa pockala na luxusne postele v Tatrach. A nechcela by si nam ukazat snazilkovanie , nech sa s Tebou tesime ako ste sa krasne trafili ?? Iba ak mozes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes budes tiez mimo, ale poobede sa tu urcite ukazem. Dnes idem na poiliciu na vysluch :grinning: :grinning: :confused: :confused:
30. sep 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ze ste to vy tak ja vam to ukazem :wink:

ty co si porobila ked ta idu vypočuvať????? :confused: :confused: :confused:
30. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze nase plodenie je teraz na chvilu zverejnene :wink:
vcelku sme sa hadam strafili.. tak som zvedava.. aj ked ja si myslim, ze ovu bola na ten 26DC ale to je v podstate jedno - den - hore/dole... hlavne ze bola :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko pani vratnicka :grinning: :grinning: a ostatne :slight_smile:
pripajam grafik :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
jarulka gratulujem k vyrociu, tvoj drahus je romantik :dizzy_face: :dizzy_face: , neboj ved to coskoro spolu oslavite :wink:
matusik vajecnik mi fici zatial len jeden - ten pravy, ved co som lava?? :sunglasses: a coze si vykonala, ze ta vypocuvaju?
:confused:, no a veru hej cakame, ale zelene + tento mesiac nie :pensive:
nellie ja som to vedelaaaaaaaaa a este aj ten jonas a presne vasa romanticka dovolenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , huraaaaa
nellie super snazenicko, akurat ako bolo treba :slight_smile:
no ja od dnes zacinam brat hormon SZ, pretoze sa mi protilatky zdvojnasobili a podla slov endokrinologa to moze byt pricinou, preco sa nedari...tak uvidime :slight_smile:
30. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy takze mame skoro rovnaky cyklus.. budeme prezivat "elefku" spolu :grinning:
ty si 5 DPO a ja 3 DPO :sunglasses: :sunglasses:
takze hormonujes. to je dobre.. ja si tiez myslim ze u teba to bude iba prkotina lebo mas krasne grafy.. :wink:
inak nebolo by od veci keby to teraz obidve ukoncime // :wink:
to by boli potom tatranske deti.. :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaa, tesim sa, ze na nu nebudem sama :grinning: :grinning:
no veru prkotina, ale vies co mi to dalo roboty sa k tomu hormonu dostat? no ufffff
jooooj veru to by bolo super, ale ja tomu velmi neverim, lebo TSH som mala cez 3 a mala by som ho mat nizsie...no ale zazraky sa obcas deju, uvidime. ej veru taki tratranci by neboli zli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , mali janosici :wink:
30. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy no vacsinou to byva iba taka protina.. ja asi pojdem teraz po mrche ku zenskej a vydupem si hormonalny profil.. lebo nezda sa mi to kušér, ked mam ovu tak neskoro... bude tam nejaky zadrhel urcite... a to som bola taka stastna uz ze mam 30-32 dnove cykly s ovulou na 17DC.. nuz ale co narobim.. po tom chorvatsku to nejak neviem dat dokopy zas..
ale na druhej strane (musim sa utesit :grinning: ) hlavne ze ovulujem.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok