Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
30. sep 2009

nellie,
ja verim, ze uz tu zensku potrebovat nebudes 😵 😵 , teda ak, tak len kvoli tomu, ze budes tehula 😅
je to mozne, ono staci len nejaky jeden hormonik, ale je to tak poprevazovane vzajomne, ze uz ti to brani otehu. aj mne pochvalil gynekologa, ze ma poslal k nemu, lebo ze vacsina tu SZ podcenuje a neriesi a baby sa potom zbytocne trapia 😔 🙄
nellie ako pises, hlavne je, ze dorazila a podla mna urobila dobre, ze prisla prave vtedy, takze by si jej vlastne mala este podakovat 😀

nellie_
30. sep 2009

shandy ved ja jej dakujem.. aj pusu na čelo jej dam... 😀 😀 😀 😀
a tiez som celkom rada, ze bola prave vtedy.. takze uz budeme spolu iba cakat co sa z toho vykluje 😉
ale pevne verim ze uz mame spermosov zavrtanych vo vajkach... 😵 😵 😵
a uz sa to zacne delit.. na styri, na osem.. blakocysta a neviem ako sa to vsetko vola dalej 😀 😀 😀

nellie_
30. sep 2009

nie blankocysta... ale morula, blastula, gastrula či ako to bolo..... 😀 😀 😀 😀

shandy
30. sep 2009

nellie ty vtipalek 😀 😀 😀
aj jazulu? 😝
som rada, ze budeme zdielat nase pocity spolu 🙂
ty blastocysta 😀 😀

nellie_
30. sep 2009

shandy no kapanek som to dochomlila... 😅 😀 😀
ano ano budeme to zdielat spolu a potom si zatelefonujeme cez zachodovu misu pocas rannych nevolnosti 😀

este hodinka a prasim domov.. sa tesim ako sa vykiepim na postel a pustim si nejaky dobry filmik.. 😎 😎

matusik111
30. sep 2009

tak som tu, co ste nove napisali???

matusik111
30. sep 2009

tak ja som bola na policii na vysluch 🙂 taka traposina. Lebo ked som kupovala byt, tak uz daka realitka ten byt niekomu slubiila a zobrala aj zalohu. A nakoniec zalohu nevratili a ja som si kupilo byt. Uplne mimo realitky a nikdy som tu realitku ani nepocula. Tak uz druhy rok chodim a podpisujem vypoved 🙂
Ale baby, tam bol taky fesak ten policajt. juuuuj, hadam by som s nim aj na kavicku isla 😀 😀 😀 Ja som ale zla, chodila by som na kavicky s inym a moj drahy musi makat v praci ☹ To bola len taka rychla myslienka a uz som spat pri mojej laske 😵 😵 😵

matusik111
30. sep 2009

Shandy, a to je aky hormonik??? Rychlo ho nasadis á do vianoc si tehulka. babulky, ja viem ze sa vam to podari, a ja tu ostanem uplne sama. Ja od tejto mrchy som uplne mimo vsetkeho. Mam pocit , ze na mna dolahlo vsetko za ten rok snazenia. Sice sa snazim to dako predychvat, ale citim to , ze to nezvladam. Nahovaram si vsetko mozne, ale viem, ze to tak skoro nebude ☹ No co uz , nic s tym nesrpavim a cas pojde dalej a dalej .

ale samozrejme, sa budem s vami tesit, ked sa budete gulkat. 😵 😵 Tej kamoske , co som spominala, tak sa jej podarilo IVF na prvy krat 😵

shandy
30. sep 2009

matusik no to je hormonik stitnej zlazy, ten na otehotnenie sam o sebe nepomoze, to by si musela mat poruchu stitnej zlazy a to radsej nechci. a aj tak to nie je zarucene, ze pomoze 😉
whaaaaao, tak super, ze sa jej to IVF zadarilo a matusik ty nebud skepticka, aj tebe sa zadari. ale hlavne chodte na vysetrenia a nestracajte zbytocne cas...
nellie ano, a esemeskovat cez misu budeme ako? alebo MMS? 😀 😀
jaaaaj ako ti zavidim, aj ja by som sa vyvalila, ale este sa musim zastavit pre jedno tricko v obchode, co som si objednala a vecer ma caka este folikuloska 😔 🙄

matusik111
30. sep 2009

-A ty si bola ta sikovnucka, ktora si pozistovala, ktory hormonik Ti robi galibu ???? alebo Ti pomohol doktor?? a ten to vsetko odporucil.

Shandy, mojho muzika uz nedostanem na ziadne vysetrenie momentalne. Dohodli sme sa , ze po novom roku ideme do Heliosa, tak nechavam to tak. Pytala som sa bab v Heliose ako to prebieha , tak vysetrenia sa zmaknu za mesiac. Ja mam v podstate pravidelny cyklus, len ovulka je trosku skor od 9-14 co nie je taky problem. HP by mal byt v poriadku, SPG by mal byt v poriadku. Takze ja myslim, ze my budeme mat to stastie ako "zdravy par" , ktoremu sa nedari. Myslim, ze je to moja psychika, potom som z toho vyschnuta a udusia sa spermose skor ako pridu k vajku.
Tento mesiac som si nenasadila ani clostil, lebo netrafime ovulku ☹ , tak skusim az buduci mesiac. Ja by som chcela dvojicky 🙂 😵 Ja sa vam tu takto vyrozozpravam a zivot ide dalej 😀

matusik111
30. sep 2009

Nellie, dakujeme za XXXX - oznacenie sexiku, pekne to tam vyzera a urcite ta jedna smermoska sa uz vrta do vajicka 😵

nellie_
30. sep 2009

matusik.. uvidis ze aj u vas to bude iba prkotinka 😉
pockaj ked nasadime do akcie gel tak budeme tehule hned 😀 😀 ja v tom vidim hlavnu pricinu, teda az po tom ze sme sa tento rok treti krat strafili do ovu 😀 😀
ale isto to nebude len take jednoduche.. som zvedava ako s tym gelom a ked nic tiez pojdeme do Heliosu.. ked sme sli do tatier videla som aj tabulu ktorym smerom treba do neho ist.. 😀 😀 😀
hned som Lubimu vravela ze - aha tam pojdeme buduci rok 😀 😀

matusik111
30. sep 2009

nelie, ja som posledne dni precitala na nete vsetko co sa dalo o "suchotach" a je to velky problem pri otehotneni. A dovody ?? prve miesto stres. Preto si myslim, ze babulky sa dostavaju do stresovej sitaucie, ked myslia na plodne dni a plodenie a potom je sucho a spermose umieraju. To vidim ako nas problem, a dufam, ze ten zazracny gel to dokaze upravit.
tak uz len eggac budeme ocakavt 😵 😵 😵

nellie_
30. sep 2009

ja praveze sa ani nestresujem, alebo si to len namyslam??? 😅
kamoska co nemohla otehotniet 1,5 roka tak stresovala viac a na koniec otehotnela a teraz uz ma mesacne babo 😵 😵
no ved uvidime.. ja vnutorne citim, ze raz otehotniem a potom uz budem iba s usmevom spominat na toto cakanie na // 😵 😵

shandy
30. sep 2009

ano matusik ja som si to vypatrala, kedze jediny problem o ktorom zatial vieme je ta porucha SZ co mam 😉
ved tak som myslela, ze v novom roku. no neboj matusik, ved oni ti tam na nieco pridu. podla mna najst dnes uplne zdraveho cloveka by bol zazrak 😀
matusik z toho si nic nerob, mi sa zas netrafime najblizsie 2 mesiace, takze najblizsie budeme asi plodit v decembri 😀
no neviem cim to moze byt, mozno aj naozaj tym stresom, ale ja som taky eggac, tak dlho trvajuci hadam este ani nemala.. 😕 😅
tak nellie vies, niekomu staci malo a hned sa mu to prejavi na organizme a niekto je obr stresinger a zadari sa 😀 😝

shandy
30. sep 2009

uz teraz sa tesim, ako budeme na toto s usmevom spominat. alebo ked nas tie nase (neskor) pubertacke detiska nastvu, ako budeme frflat, ze su nevdacne, keby vedeli co vsetko sme kvoli nim postupili 😀 😀

nellie_
30. sep 2009

shandy tak toto si hovorim aj ja... ze trapim sa a pcham hormonmi a laparkujem a sexujeme na povel a potom ma raz nevdacne zavru do domova dôchodcov... 😀 😀
tak to ma potom fakt nastvu 😀 😀

shandy
30. sep 2009

potom zalozime nellie stranku modry dochodok a budeme si pisat na nej a stazovat sa na ne 😀 😀 😀

matusik111
30. sep 2009

a ked vidim niekedy, ako sa niektore mamy rozcuuju a skaredo kricia na deti, hovorim si ,... ze ja by som to nikdy nekricala, len aby som mala na koho 😀 😀 😀 😀

shandy
30. sep 2009

ale hej matusik, ale casom clovek zabudne na vsetko 😀 😀 😀
takze verim tomu, ze budeme rovnako ako tie mamy... 😝

nellie_
30. sep 2009

no tak to teda budeme.. to verim, ze ano a v dnesnej dobe su tie deti vsetky rozmaznane a panovacne a zem sa trieskajuce.. ale aj tak by mi to nevadilo... 😵 😵

a ja neviem kricat po detoch 😅 na to bude asi moj manzel.. ten vie byt prisny.. to aj dvojicky uz vedie ze ja ich neubijem a som vzdy mila.. ale minule ma vytocili a skrikla som ze az oni nechapali ze komu ten hlas patri 😀
ale hned boli v pozore... 😀 😀

shandy
30. sep 2009

no vidis nellie, to sa velmi rychlo naucis 😀 😀

matusik111
30. sep 2009

a kto su dvojicky ??? Ja zas viem byt prisna , takze u nas by bola vychova v mojich rukach. Lebo ja mam takeho sladkeho muzika, ze on neublizi ani muske. Ked mame v byte dakeho malinkeho chrobacika alebo musku, tak nie aby ju zabil,ale chyti a vyhodi zivu von oknom.

matusik111
30. sep 2009

akurat dnes ma napadlo, ze mamy vacsinou hovoria, ako mi je dobre, ked nemam starosti s detmi a mozem si uzivat, mozem si ist kde chcem a kedy chcem, Tak som sa snazila utesovat, ze musim sa tesit z toho volenho casu ktorym mam a nikym som neni viazana, Ten zivot je hrozny, vzdy chceme to ,co nemame.
Ale nakoniec som sipovedala, ze zivot bez deti je smutny a nema vobec zmysel tu byt,. Som tu iba na to, aby som platila odvody statu 😀 😀 😀 😀

nellie_
30. sep 2009

dvojicky su nase krsnata... 😵 😵 😵 uz maju 6 rokov.. strasne rychlo to leti ved len kedy boli babetka... to som svagrine denno denne pomahala a chodili sme kocikovat... 😵 😵
ja mam velmi rada deti a kazdy mi hovori ze mam na ne nenormalnu trpezlivost vzdy vsetci sedia - dospeli a ja som medzi nimi a hram sa s nimi a je to strasne krasny pocit ked tak dojdem ku nim a oni sa tesia a hned sa mi hodia okolo krku 😵 😵 😵 to mi zatial nahradza nase deti ktore nemame 🙂 🙂

nellie_
30. sep 2009

matusik ty si komicka.. ze aby si platila dane 😀 😀 😀 😀

u nas viem, ze bude ten prisny moj Lubos.. on vie byt fakt riadna autorita... 😀 to si vzdy dvojicky rozmyslia ci budu pri nom vymyslat.. 😀 😀
a po mne iba huka ze ja im vsetko dovolim... 😅

matusik111
30. sep 2009

a to je svagrina z Tvojej strany? a dvojicky sa im ako podarili?? prirodzene ? alebo clostil?

matusik111
30. sep 2009

baby, ja som zozrala asi pol krabice granka a je mi z toho zle. Ja som taky debil v poslednej dobe 😀 😀 😀

nellie_
30. sep 2009

no toto su deti manzelovej sestry.... 😉
a oni mali uz dceru 10 rocnu a vsetci sme do nich hucali nech maju konecne druhe, ale oni nechceli... potom nakoniec ze dobre.. tak sa snazili ale pol roka a svagrina nabehla ku doktorke ze sa im nedari a nafasovala clostil, ale ked si precitala ze hrozia dvojicky zahodila ich ... a o mesiac ostala tehotna.. 5 mesiacov zila s tym ze bude iba jedno a ked jej povedali ze caka dvojicky skoro skolabovala... teraz sa jej smejem ze jej stacilo iba chytit skatulku s clostilom a otehotnela s dvojičkami 😀 😀 😀
takze zadarili sa prirodzene... 😀 😀 😀

matusik111
30. sep 2009

ale ked sa narodili, este ste neboli manzelia, vsak? a krsna si bola aj ty, alebo iba manzel - ako brat.
Baby, ja mam tiez krabicku clostilu doma.... budem na nej aj spat, ak by to malo pomoct 🙂 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre