• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
shandy - ze si to ty, tak ja by som ti to odpustila keby si ty uz 9 mesiacov nemrchovala.. :wink: :sunglasses: :sunglasses:

no a ja uz som to dala cervenou do kalendara ze dnes opustas pracovisko o 18,00 a hovno hovno rybka zlata akvarium nebude... :sweat_smile:
5. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala dake skolenie , tak som sa tvarila trosku mudro niekolko hodin, A veru , bolo mi tam smutnucko za vami. Ja musim porobit par veci a som tu do 17:00 , potom domov a dnes by mala prist kamoska na tortu a burcak :slight_smile: Nemozem to vsetko sama jest a pit :slight_smile:

Tak ja vam moc pekne dakujem, ze si ma takto precitate. Ja by som aj knihu mohla napisat o tych mojich pocitoch :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, veru mas pravdu s tym mojim muzikom, on je taky uzasny clovek, taky dobrucky, ale asi ma daleko od poriadneho chlapa :slight_smile: , ktory mysli na sex 24hodin / denne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Co uz narobim, aspon vam budem zavidiet ten pravidelny sexik kazde vikendy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Inak, ja uz jem ako za 3. nemoze to byt priznak tehotenstva ???? aj bez sexu ??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj ty si bola na skoleni... a ty si tiez ako dlho v praci.. :confused:
to len ja si chodim o 3 domov ako ministerka.. :grinning: :grinning:
ale zas ja tu sedim od 6,40 :rolling_eyes:
5. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, tebe je dobre ked ides o 15 domov, to mas taaky dlhy den . Ja mam pocit, ze ked pridem domov, ze je vecer a treba spat
5. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty co robis vlastne matusik????
5. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedim za PC od rana do rana :grinning: :grinning: :grinning: a popri tom konikujem :slight_smile:
5. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie hlasim odchod z roboty :grinning: :grinning: , len hodinove meskanie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak az dnes som zistila aka je tento kon zavislost :grinning: :grinning: :grinning:
ci nal, to co je, ze cely den vypnuty? :angry: :grinning:
takze ja dnes takto a dnes som vraaatnicka :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
6. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja cely den cakam na kona,... to je naozaj strasne, ked som sa sem nemohla dostat. ale zas na druhej strane, tolko veci som postihala :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, mas krasnucky graf, len tak dalej, drz sa hore.
Ja uz tento mesaic nemeram,... nemam co merat, :grinning: :grinning: , takze uvidim, ako budem dalsi mesiac.
6. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik podla mna ovu este mozno nebola, este nemas stale teploty vyssie ako predovulacne, znasilni manzelika ak ho mas doma :slight_smile: :slight_smile:
dakujem matusik, ale takych uz bolo :grinning: :grinning:
nellie ale aj tvoj je krasa, simib ty sa tiez drzis :wink: , tak nech to vydrzi :slight_smile:
6. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam muzika doma :frowning2: , preto kaslem na to. ked pride muzicek vo stvrtok domov, uvidime ci bude cas namojkanie , ale nie. Tento mesiac to dako tazko znasam, tak nechavam tomu volny pribeh. Uvidim co bude dalsi mesiac a budem zas merat.

Nelie, idem mrknut tvoj graf
6. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie, take poklesy mozu byt akceptovane iba pri uhniezdovani, tak sup-sup hore :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, a kade sa flakate?? cely den nejde konik , neviem sa vas dockat a furt tu nikto neni :sunglasses: :sunglasses:
6. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: je tu niekto? idem si vas precitat
6. okt 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som vas kooooonecne precitala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no vidite, ake abstaky jamusim znasat kazdy den bez kona :grinning: :grinning: :grinning: ste si to dnes aspon vyskusali :grinning: :grinning: :grinning:
dnes som ani neplanovala dojst ale muzik ma normalne z domu vyhnal, ze chod konikovat :fearful: on si chce totizto pozriet fishing + hunting a to ja zrovna nemusim :grinning: :grinning: :grinning:

takze babulky, dohodnite zajtra uz konecne to stretko - muzik odchadza 11.10. a pride 23.10. takze niekto nas objednajte u tety bylinkarky a informujte ma :wink:

majte sa krasne :wink:
6. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuu
6. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co poviete na 20.10. ??? je to utorok.
6. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo , halooo, odbre ranko. Kde mame pani vratnicku ?? Zmazali mi fotku :frowning2:
7. okt 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: :slight_smile: :slight_smile:

no baby poviem, vam ze to vcera bol riadny des.. som musela iba makat a ziadne prekliky na kona sa nekonali.. tiez si priznavam s rukou na srdci, ze som zavisla.. :sweat_smile:

ozaj a vcera som zas zistila novinku :sweat_smile: aj dalsia svagrina je tehotna.. ta co ma toho malinkeho Tobiasa co ho spominam.. Tobik bude mat v januari iba 2 roky a v juni mu pribudne surodenec.. :sweat_smile:
takze z manzelovej strany cakaju 2 svagriny babetka.. jedna v maji a druha v juni :sweat_smile: uz som na rade len ja, tak zeby v juli??? nech je postupka??? :grinning: :grinning: :grinning:
ale tesim sa.. Tobika lubim ako mojho vlatneho a svagrina byva iba o 2 bytovky dalej, takze budem chodievat kocikovat a vytesovat sa... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fakt sa velmi tesim... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko vam :dizzy_face: :dizzy_face:
jarulka teda toto zazivat, to ti teda nezavidim :grinning: :grinning: , aj ked som toho vcera tolko porobila, ako uz dlho nie :grinning:
matusik, ja 19. ani 20.10. nemozem, mam tam uz objednanych lekarov, jeden den sono stitky a druhy den stery u gynda :pensive: :rolling_eyes:
matusik a aku fotku si mala?
nellie no super :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: , ja som bola vcera za kamoskou, co ma skoro dvojmesacnu Emiliu, tak som sa tiez vyzivala, tutulky moje malickeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile:
nellie, kde mas graf? :slight_smile:
ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
nic si od toho neslubujte, vcera sme oslavovali moje narodky :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy pekne sa držíš.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
7. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib dobre ranko, co ja, ale ty si ako pekne hore :wink: :slight_smile: , rano si testovala? ani tienik? a citis sa ako? ja si nepomozem, ale toto na prichod mrchy nevyzera...ci hej? :confused:
7. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No test nič.Cítim sa už celkom dobre.A idem dať horúcu vaňu,lebo jediné čo teraz chcem,aby už došla.Chcem sa objednať k dokimu.
7. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no simib neviem, neviem. moja mama takto s mojim bratom pila asi dva tyzdne vkuse cervene vino, ze aby mrcha prisla a ona uz akosi neprisla :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale prestaň.Musí už dojsť.Proste ju chcem a hotovo.
7. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib ty si teda agresivna dnes :pensive: , tak uz som ticho...
no ale to ze mas negativny test este nic neznamena, tak kliiidek...
7. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy tu je môj grafik.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
aj ty sa dobre drzis...

simib..nechapem tomu tvojmu grafu uz vôbec.... :sweat_smile:
7. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie no drzim zubami nehtami :grinning: :grinning: :grinning:
ja som niekde citala, ze pokial sa teploty drzia nejakych 17 - 18 DPO nad predovulacnymi, ze je to skoro na 100% tehu...takze uz si pockame len par dni a pochybujem, ze mrcha u simib pride s tak vysokou teplotou..
7. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok