• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
shandy to neni len zubami nechtami.. :wink: mas fakt krasny grafik... :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja som velmi zvedava ako dopadne nasa Simibka :wink: :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja, sa mi paci, ako sa tomu simibka brani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale zas je to dobra psychohygiena, lebo ono to potom fakt boli, ked si das len kusocek nadeje a dojde ta hnusna cervena... :pensive: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
nellie no ved vieme, takych peknych uz bolo....tak este pockame :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy presne tak ... chce to kazdopadne zachovat chladne hlavy... :wink:
zatial to beriem v pohode.. sak som uz trenovana na neuspechy.... :sweat_smile:
7. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja si dávam teplý kúpel a vy tu o mne?No pekne.Ja len tak na vysvetlenie,tie vysoké teploty môžu byť aj preto,lebo mám asi tú nejakú virózu.Nie? :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem simib, kiezby sa ta viroza volala tehu :grinning: :grinning:
aj to zvracanie je mi podozrive, prilis to do seba zapada, az na ten test samoska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš,ale test je dôležitý fakt.Ako ja sa tomu nebránim,ale som realistka a vychádzam z faktov.Keby som mala nízke teploty a nebolo by mi zle ale mala by som // tak je to iné ako to že máš všetky príznaky aj teplotu ale len /.
7. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
simi to je, ale isto je x bab, ktore mali pozitivne testy az po ocakavanej mrche, resp. nie skor ako 17.DPO
Par prikladov:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/109307.html
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/107281.html
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/101419.html
7. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre.Veď proste uvidíme.Ja by som teraz radšej prijala tú mrchu.Idem do obchodu a niečo variť a upratať a proste nech som trochu v pohybe,lebo posledné dni som len ležala. :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo tu
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/100187.html
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/97411.html
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/86903.html
no je ich tam este vela, ale chapem ta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ved o par dni sa uvidi, ale urobila by si nam velku radost, keby si bola :dizzy_face:
7. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky.Necháme to tak.Aj tak s tým nič nespravím,nech to je hocijak. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavne že je pohoda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak simi, pohoda jahoda :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy jej paci sa mi tvoja taktitka... :grinning: :grinning: :grinning:
ale si si dala namahu - riadna presvedcacia teoria... :grinning:
no som ja zvedava veru ako to so simib dopadne... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja radsej nic nehovorim.. ja si len pomyslim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

mnam super obedik som dnes mala.. hned je zivot krajsi.. a mozem pokracovat v praci :sweat_smile:
7. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie tak napíš čo si myslíš.Aj tak je to úplne jedno,ako to dopadne.Ale asi začnem uzatvárať stávky.hehe :grinning:
7. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib no ja si myslim, ze si tehula len mas pomale stupanie HCG.. boli tu take pripady uz... :wink:
je to fakt 50 na 50 :grinning: :grinning: :grinning:
bud - alebo :wink:
7. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak zatial je to 2:1
7. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib.. no som fakt zvedava... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tomu ver že aj ja. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib moja mama ma taku super vetu ze - "vsetko bude tak, ako ma byt" :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je velmi múdra veta.A je to tak. :slight_smile:
7. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa k pripadnemu hlasovaniu uz asi vyjadrovat nemusim, ze? :grinning: :grinning:
asi je to uplne jasne :grinning: :grinning:
simib to vracanie, herpes, teplota hore...no neviem, neviem, je toho cim dalej tym viac :grinning: . uz aby bolo zajtra :grinning:
7. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ja to vidim, ze tento mesiac budete tehulky a ja tu ostanem sama :frowning2: , tak asi prestanem aj na kona chodit :frowning2: Ale samozrejme , ze vam to prajem a aby sa mohol niekto tesit z gulateho bruska :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matusik neboj.Ja tu určite ostanem ako netehulka. :slight_smile:
7. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ostanes aj v nasej teme ??? :slight_smile: manzelik v zahranici ?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem.Môj muž nieje v zahraničí,ale nieje doma furt,tak to je fuk.Teda ak môžem.
7. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, tak super. tak to je skoro to iste ako ked my nemame muzikov doma pol tyzdna a potom , ze nahanaj ovulaciu :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš.Tak nebuď smutná.Idem ja pomaly pre malú do školy.Potom tu ešte budem.
7. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty uz mas velku skolacku, waw,... veru cas na surodenca :sunglasses: :sunglasses:
7. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si pridala fotku druhu, ked sa im nepacili moje svadobne saty :frowning2: dufam, ze moje ocka sa im budu pacit. Jarulka, inak to mam inspiraciu od Teba :slight_smile:

a k tomu stretnutiu,.... tak potom mi vychadza uz iba 15.10. stvrtok, co poviete babulky? je to buduci tyzden. Len samozrejme , musi mat teta bylinkarka volno.
7. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy tu na mna kaka :slight_smile: pekne od vas .... pani riaditelka, kade sa tulate???
7. okt 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: matusik nekaka
no trikrat hadaj, kde by som sa mohla tulat. som az po krk zahrabana v robote, este aj chuda asistentku som tu zdrzala :pensive: :rolling_eyes: :grinning:
babulky ja dufam zajtra cez den budem mat viac casu ako dnes, teraz uz mam doma draheho, tak utekam za nim. pekny vecer :dizzy_face: :dizzy_face:
nellie a simi drzim palce, nech ste hore aj zajtra :slight_smile:
7. okt 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok