Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
7. okt 2009

shandy, tak sa pekne venuj drahemu doma a uzivaj si s nim predlzeny vikend.
a co ten datum stretka???

simib
8. okt 2009

Halo,halo???Huráááááááá konečne som aspoň klesla.http://www.fertilityfriend.com/home/Mart...

matusik111
8. okt 2009

dobre ranko, idem skontrolovat grafy . a ktora sa blizi ku tehulkovaniu ?? 😵 😵

matusik111
8. okt 2009

Nelinka, hore, hore , hore treba ist 😵 😵 😵

nellie_
8. okt 2009

ahojte....dobre ranko...

simib takze predsa tvoj tusak neklamal.. 😅

a ja uz pomaly zacinam klesat tiez.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
ale radsej teraz uz ako keby ma to malo napinat ako simib... 😉 takze pohoda 🙂

simib
8. okt 2009

Nellie ešte sa to u teba môže kludne zvrtnúť. 🙂 🙂 🙂 🙂

nellie_
8. okt 2009

a vcera som sa bavila s tou mojou svagrinkou ... 😀 😀 😀
to je taka sila to jej tehotenstvo.. troska je to aj nefer, aj jej bolo luto, ze ja som mala byt tehotna a nie ona, ze oni chceli este aspon 1-2 roky pockat... ale hold priroda si to zariadila po svojom.. ved uznajte....
ona ani nevie kedy mala posledny menzes.. 😀 😀 takze je mozno uz v nejakom 9-10tt a dosla na to az ked jej zacalo byt zle tak si zo srandy urobila test a hned takeeeeee bakule dve....
a to ona s jej drahym spolu spali raz za mesiac a aj to si on daval pozor ze nesli na plno... 😀
je to troska nefer ale v podstate sa tesim... 🙂 🙂 🙂

a to ked si predstavim ako minuly tyzden tepovala matrace a take fest takze ich sama vlacila no akoze fakt sila 😀 😀 😀

nellie_
8. okt 2009

simib ja uz som tiez realistka.. takze pohoda 😉
ja si este budem musiet na // pockat... 😉

simib
8. okt 2009

Nellie.To je osud.U nás otehotnela moja sesternica hneď ako sme sa my začali snažiť a neplánovali to.A o týždeň už bude rodiť.A moja segra je 13tt.Má len jeden vaječník a pozošívanú maternicu po mimomaternicovom a tiež vobec nechceli a šup.

matusik111
8. okt 2009

Nellie , ako sa hovori , nadej umiera posledna, takze pokial nepride mrcha, tak nadej je tu stale. Suhlasim stym, ze je to nespravodlive, ze niekto nevie ani ako otehotnie a my sa tu mozme trapit kazdy mesiac.

Ono je to mile, ked je tehulka niekto , koho mame rady, .... ale ked ostane tehulka, koho nemusieme , tak ja by som najradsej cely svet otocila naopak 🙂 😀 😀 😀

simib
8. okt 2009

Nellie treba byť realista,ale nie podla teploty ale pocitu.Keby som mala dať na moje doterajšie teploty,tak ...ale moj pocit je už týždeň vieš aký.

matusik111
8. okt 2009

Babulky, co ten datum stretka ??? ako vam to vyhovuje ??? Navrhujem 15.10. stvrtok , alebo 22.10. stvrtok. Aby som zavolala tete bylinkarke. Predsa , ked sa tam dovali banda, tak musi mat trosku cas na nas 🙂 🙂

shandy
8. okt 2009

dobre ranicko bambulky 😵 😵 😵
pridavam sa do klubu klesacie 😀 😀 😀 , teda ale riadny pokles 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
ked uz klesame na teplotach baby tak aspon neklesajme na duchu 😀 😀
simib, ja to stale nevzdavam, az ked klesne aj zajtra ta tvoja teplotka a nellinkina tiez, jednodenny pokles este nemusi nist znamenat... 😉

shandy
8. okt 2009

jaaaaj baby s tym stretkom 😀 😀 nekonecny pribeh. no ja som za 22.10. 🙂

matusik111
8. okt 2009

Nelie, inak uz nam mali prist nase zazracne gely 😵 😵 😵

shandy
8. okt 2009

no nellie je to sila, co pises, ale zial je to tak, ze najlahsie otehotneju tie, co nechcu. my co tak straaasne xceme, tak to nejde a nejde, ale verim, ze aj na nas raz pride a ze si to budeme ovela viac vazit ako ony... 😵 😵

simib
8. okt 2009

Shandy máš pravdu.Ovela viac si to budeme vážiť a vychutnávať.A to všetky musíte po mne opakovať s tým klesaním? 😀

shandy
8. okt 2009

No si pis simi, hadam ta s tym poklesom nenechame samu, nie? 😀 😀 😀
a ked budes tehula, tak my budeme zas opakovat a otehotnieme hned za tebou vsetky 😀 😝

simib
8. okt 2009

Ale veď nečakajte do možno ďalšieho mesiaca.Ja sa poteším,keď budete mať teraz //.

nellie_
8. okt 2009

shandy ty co to take poklesy... 😅
neboj aspon sa budeme navzajom utesovat... 😉 😎 😎

matusik ano viem, ze uz by mal dojst gel.. to je super... 😉 len ja sa zas potom načakam kym mi dojde ovula.. 😀 😀 to nie ako ty 😅

simib my sme so shandy tiez take realistky ako ty... 😉 takze vieme co nase poklesy znamenaju 😅

simib
8. okt 2009

Tak to ma teší,že niesom sama.Môj mm si myslí,že ani nechcem bábo,keď sa teším na mrchu.

matusik111
8. okt 2009

Neluska, veru, ja mam uz jednu ovulku z asebou a tesim sa na dalsiu 🙂 , tak nech pride cim skor 🙂
a povies nam aj ty datum kotry vyhovuje ?? 15.10 alebo 22.10

Simb, aj ty sa mozes s nami stretnut 🙂 bereme vsetky dobre duse

simib
8. okt 2009

A kam to vlastne idete Matusik?

nellie_
8. okt 2009

matusik mne je to uplne jedno.. vyhovuje mi aj ten aj ten... 😀 😀 😀
so mnou to mate bez problemov 😉

matusik111
8. okt 2009

tak my by sme sa chceli stretnut niekde okolo Piestan a navstivit spolocne pani bylinkarku. A samozrejme, to bude nase prve stretnutie 🙂
Takze , zatial vyhrava datum 22.10. Mohli by ste zavoat Jarulke, ci suhlasi s datumom, a zavolala by som tetuske.
a este cas si treba dohodnut. Kedy mozete ?? Ako to stihate?
Najhorsie to bude s pani riaditelkou 😀 😀 😀 😀 , Shandy, ako si najdes cas na nas??

simib
8. okt 2009

No ja chodím bylinkárke tu a už nebudem.Dala my Gynex a pozrite čo to urobilo?Rozhádzalo cyklus.Ja nebudem do seba nič dávať okrem kys.listovej.

nellie_
8. okt 2009

no veru čas nech hlavne povie shandy.. 😉
ja sa vam v pohode prispôsobim.... 😉

shandy
8. okt 2009

ale simib my sa nikde neponahlame 😀 😀
nellie neboj, ja klesam len teplotne, ale dnes ideme na hus, tak co to vecer popijem a pockaj zajtra ten vzostup 😀 😀
no veru matusik, my s nellie jednu ovulu a ty dve 😀 😀 , ja dufam, ze mi teraz tie hormony skratia cyklus. uz som ani merat nexcela, ale schvalne meriam, aby som videla, ci na to tie hormony vplyvaju 😅 , robim si taky minivyskum 😵
no bolo by dobre si ten termin este potvrdit s jarulkou, ja jej mozem napisat sms, ale az tak neskor, teraz dako nestiham...a mna nemusite objednavat bylinkarke, ja sa chystam gynex tiez uz nebrat. maximalne si dam alchemilku do ovulky, to bude vsetko 🙂 , takze vy si vybavte bylinkarku a ja za vami dondem, ked mi povete kde a kedy 😵 😵

simib
8. okt 2009

Shandy aj ty si brala Gynex?No u mňa fakt narobil len zle.Takže preto nebudem brať nič.Inak Simi má zápal priedušiek a až do utorka sme vypísaný. ☹ Chúďa moje berie antibiotika a aj Dithiaden nám dali.

shandy
8. okt 2009

Hej simib, ale nezdal sa mi to ziadny zazrak, mozno som mala mensie krce cez mrchu, no skusim si ho nedat a uvidim, ci pocitim nejaku zmenu. a hlavne brala som ho 3 mesiace a presne za 3 mesiace sa mi rapidne zhorsili vysledky stitnej, takze neviem ci to naaahodou nebude, aj tym. radsej nebudem uz skusat 🙂
fiii, fuj dithiaden, to je dost silne...este si ho nedaj, vydrz 🙂 , simib a dnes si netestovala ze?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre