• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
Balambi, zalezi, ci prisla kriza ze zas neni // , alebo kriza , ze si sama bez muzika.

Ja sa tu hlasim ako najvacsia " krizova" :grinning: :grinning: :grinning: a v poslednej dobe som uplne vynimocne najlepsia :grinning: :grinning: Ja stresujem, ze som sama, netriafamae sa do ovulky a najvacsi problem je to, ze mojmu muzikovi sa nechce sexikovat,..... takze, u nas najdes utechu a povzbudime Ta , neboj
8. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, muzik je doma, koncim pa
8. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, tak si uzi muzika a dajte mi potom vediet ohladom toho stretka :wink: bo neviem, ci sa sem zastavim este - muzik mi v nedelu uz odchadza :frowning2: takze vecery su nase :wink:
8. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee, to je v pohode...ved som písala že sa máte pýtať...mám 31 :rolling_eyes: a mm má nerodky teraz v sobotu, teplotu si nemeram, ale robila som si ovu test a ovulku cítim...som 28 DC...
8. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi a ake dlhe mavas cykly?
8. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
kríza prišla skôr ako súhrn "drobnosti" - sama doma, test bez //, otázky okolia kedy?, babatka okolo mňa, únava...a tak...drobnosti... :slight_smile:
8. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik užite si to :slight_smile:
mávam tak 30 - 32 dní, ale za posledné 3 mesiace sa mi to posúvalo tak o 2 dni skôr každý mesiac...
8. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, tak sa neponahlaj s testovanim :wink: neboj, ono to pride v ten pravy cas :wink:

to poznam - a hlavne tie otazky a "mudre reci" okolia ma vedia maximalne dozrat :angry: a zvlast od istych ludi...
8. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, len som chcela mať darček...ináč vždy vydržím až do mrchy...
veru, tie reči sú na nervy...k našim chodím tak, že otváram dvere a kričím "nie som tehotnááá... :grinning: ", ale oni to na šťastie berú s rezervou a v pohode..
8. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nasi nastastie nemaju ziadne pripomienky, lebo vedia, ze sa uz dlho snazime a behame po doktoroch...

no darcek by to bol veru krasny :wink:
8. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to...ale nevadí, ved raz to príde...
a aké vyšetrenia máš už za sebou?
8. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najnovsie mi hrozi laparka - tej sa dost bojim :cry: :confounded: inak mam za sebou HP, bezne gyn.vesetrenia vratane folikulosiek a muzik spg. momentalne sme zmenili lekara a teraz pondelok si ma zase on ide komplet vysetrit...

a ty si ako na tom?
8. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial len klasicka prehliadka, ale po mrche idem za ním a uvidím, čo mi navrhne...HP ti robil gynekolog?a mm zatial tiež nič, ale ked sme sa o tom bavili, tak povedal, že sa dá vyšetriť od hlavy po paty...taký bol zlatý :sweat_smile:
8. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, HP mi robil gynekologi
no moj muzik tiez vravi, ze je ochotny uz dat sa na vsetko, len nech to uz vyjde :dizzy_face:
8. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su to naše zlatíčka :grinning:
8. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, co by sme bez nich robili :wink:
no ale vazne - ked tak pocuvam, tak mame stastie - niektore babulky maju problem dostat muzika na spg a nasi su taki zlati :wink:
8. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu zostala sama :frowning2:
8. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarul ja som tu,ak ti to postačí.
8. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj, my dve sme sa spolu este ani nestretli :grinning: takze mozme vykecavat :wink: :grinning:
8. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som už opať tu...musela som si dať variť zemiaky na večeru :slight_smile:
jarulai, to máš pravdu, aj som mala trošku obavu, čo na to povie, ale sám to navrhol...
8. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie nestretli sme sa tu.Písala som si so Shamdy a Nellie a Matusik.Ale rada spoznám aj teba a ostatné. :slight_smile:
8. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, moj sa tiez ochotne hrnie na spg - ved kto by odolal takemu prijemnemu vystreniu, ze :grinning: :grinning: :grinning: preco nemozu aj nas tak nejako vysetrovat :grinning: :grinning: :grinning:

simib, tak sa spoznavajme :wink: :grinning: ja tu cez den nebyvam, lebo nemam v robote pristup na net. skocim sem len obcas takto vecer, ked idem k nasim :wink:
8. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,no ja som tu bola furt,potom ma pochytila depka,tak som sem nechodila 3mes.a teraz sem chodím s optimizmom a vyliečená z depiek,veď to si asi čítala,že som sa tešila z mrchy.
8. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to som zistila - mi to da vzdy roboty, kym sa precitam az ku koncu :grinning:
no aj ja mavam vselijake stavy, ale ved to je podla mna normalne, nie?
8. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to normálne,ale ja som bola psychicky úplne v riti a nič mi to nepomohlo.Takže teraz budem OK a minimálne mm sa bude tešiť,že som zas stále usmiata.
8. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to - hlavne, ze si uz v pohode :wink: lebo babatka chodia len do spokojnych brusiek :wink:
mne zase konik v urcitom obdobi dost pomohol - som sa vyrozpravala a hlavnes tymi, co boli na tom rovnako ako ja, tak sme sa podrzali navzajom...neviem ako by som to inak zvladla. je fakt, ze niekedy to je na psychiku sem chodit a vtedy je fakt dobre radsej urobit pause :wink:
8. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulai - to si pekne napísala... :slight_smile:
simib - kde v ba bývaš? a nemáš náhodou dvojičku? sa mi podobáš na jednu spolužiačku..
8. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooo, dakujem, balambi :dizzy_face: snazim sa :grinning:
8. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si pre večeru, aby som mala spokojné bruško, aj to sa počíta? :dizzy_face:
8. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, balambi, ja si ho tak uspokojujem tiez :grinning: :grinning: :grinning: vsetko sa pocita :wink:
este priem tak do 20.00 potom utekam domkov na ordinaciu :wink: :grinning:
8. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok