• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
autor
ahoj a uzite si spolocne xvyle :slight_smile:

ja mam draheho cely den v robote.ale skoncila senona takze nedele na volneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
9. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super monulik, tak aj vy si to pekne uzite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jarulka a aj ty moja, som rada, ze aspon par riadkov som od teba videla, aj ked iba na skok si tu bola :slight_smile:
a nellie samoska tiez, pekne sa nam este zdvihni a neklesaj!!
9. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
10. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj balambi :slight_smile:
teba este nepoznam al si mi simpaticka lebo mas nick podobny jednemu z mojix priezvysk :grinning:
10. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
je tu este niekto?
10. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ja som vcera viac nemohla napisat - to som len veeeeeelmi rychlo nakukla, ked som nahodou ostala v blizkosti PC sama :wink:

takze co to stretko? zase nic :frowning2: my sa asi fakt nedame dokopy :frowning2: :angry:
10. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, taka som vytocena, ze az :angry: prislo nam vyuctovanie za elektriku a ze 240Eur :angry: :angry: :angry: ked som chcela zvysit mesacne platby, tak ani za svet, lebo ze to moze len manzel ako majitel - no a vysvetlite im, ze je v zahranici :angry: :angry: :angry:

no som sa sama sebe vystazovala, mozem ist :grinning:
10. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru ja ta sledujem :grinning:
mne to nic nehovori lebo nic take neplatim ale vyhovor sa ked xces :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj detekvika :grinning:
tak aspon pokecajme spolu, mna to samu moc nebavi :grinning:
10. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som tu vecne sama :sweat_smile:

co mas nove? ako dopadol ten spg? co vam povedali?tvoj HP?
10. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tak po poriadku :wink:
spg - sami kvalitni plavci, len mnozstvo bolo hranicne - takze ani dobre ani zle vraj. ze chyba nie je v tomto
HP mam vraj v poriadku, aj SZ
takze pondelok idem na sono, ci ovulujem normalne a podla toho sa uvidi - ak bude treba, tak po novom roku mozno laparka. zatial teda pauza do konca roka - vraj aby to bol rok...

a ty si sama doma teraz?
10. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nexapem..preco rok?

ano este stale som sama doma :unamused: bola som s mamou nakupovat vianocne darceky a samozrejme som nakupila milion hraciek pre nasix psov a nase krstna :grinning: :grinning: :grinning: to su taky vdacny prijimaci darcekov :slight_smile:

ja som si kupila trogovicu za 5 eur :sweat_smile: ,ponozky a taku posxodovu dozu so suflikmi na sminky...tesim sa z nej nenormalne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

xceli sme ist s kamaratkou do kina na G-FORCE ( :grinning:) ale nejako sme sa nedali dokopy

co vam este napisem?!
uz ma nic nenapada...
uz len tolko ze zajtra ma muzik volno a xystame sa do Topolcian na burzu zvierat,takze sa tu asi neukazem.buduci tyzden asi tiez nie lebo mam poobednu a doobeda sa budem venovat muzovi

ahojte :slight_smile:
10. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko a tu dnes nikto? :unamused:
ja som dnes vratnicka? :grinning: :grinning:
nellie pozeram, ze si uz vyvesila cervenu zastavu v sobotu :rolling_eyes: :pensive: :pensive: , tak ja ju asi vyvesim dnes, uz nech pride potvora...uz budem cakat ako simib :slight_smile: :slight_smile:
moncika, ze vianocne darceky, no odpadnem :zipper_mouth:
jarulka ty sa nezabudni opytat na tie hodnoty SZ :wink:
a daj vediet ako si dnes na sone dopadla... :slight_smile:
a teda prikladam aj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
co je divne, ze vobec nespinim a nemam ziadne krce pred mrchou, ako som mavala, tak ak to s tymi hormonmi na SZ pojde takto dalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , je to super...
12. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, idem si vas precitat a zistit co je tu nove . ako ste vikendovali ??
12. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, vsetko mam nastudovane :slight_smile: a som velmi nastvana :angry: :angry: :angry: , lebo toto neni normalne , ze neni tu tehula,. Baby, my sme asi naozaj zacarovane . Uz by si to zasluzilo daku zmenu. Ja som na pocudovanie celkom vyrovnana a v pohode. Som sa z toho vsetkeho dako dostala, tak dufam, ze mi to ostane . Momentalne ani nemeram , iba sexik znacim :slight_smile: a hlavne, pride mi gel a ideme na to:slight_smile:
12. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :wink:

ja mam strasne vela roboty.. dnes fretkujem od 6,40 :unamused:

no hej ja uz mrchujem... co uz... sak hadam o nejake 3-4 tyzdne budem mat ovulku :grinning: :grinning: :grinning:
a dalsiu sancu :wink:

shandy ty mas riadnu LF dlhu :confused: :confused: do ritkaroviec nemuselo ti to padnut... :angry: :unamused:

jarulka som zvedava co dnesne sono... :wink:

a ozaj mali sme debat s drahym a centrum odmietame aj buduci rok.. on tam nechce ist ze pokusime sa este sami splodit babo a ved nie sme az taki stari tak to nechame na prirodu... takze tak... :wink: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
ved sa nikam neponahlame... :wink:
12. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ja som na to podobne.. ziadne depky - nic... :wink: myslela som ze ma to polozi ale pohoda.. som uplne vyrovnana a tak to ma byt... :wink:
ja merat budem, mna to bavi a nestresuje a hlavne viem na com som.. :wink:
12. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hej gelik je uz na ceste, len dufam, ze mama to neotvori, lebo ju vystrie :grinning: :grinning: :grinning:
ze co si to objednavam... :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je pravda, ze mate menej rockov ako my :slight_smile: vsal Shandy, :grinning: :grinning: , Mne muzik povedal, ze mozme skusit v novom roku CAR, ved je to jedno ako sa splodi, hlavne , ze bude . A to druhe uz mozme pokusat aj rokov , uz to bude ine :slight_smile:

tak datum 22.10. stale plati, a budem telefonovat tete bylinkarke naskor ako sa len bude dat. Ja mysli, ze do hodiny sa vymotame odtial, a potom budeme kavickovat. Sice moj muzik akurat pride domov, ale nevadi,... ved on ma doma pocka :slight_smile: Tak k tete bylinkarke objednavam aj Nelie ????
12. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie, veru sa tesim na ten gel, na tie zazraky, ktore nas cakaju :grinning: :grinning: :grinning: , len skoda , ze musim cakat dake 3 tyzdne :frowning2: , ale dockame sa :dizzy_face: :dizzy_face:
12. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee,
no ja som napodiv tiez nejako v klude, ze cakam mrchu :grinning: :grinning: :grinning: , uz som sa s tym tiez dako zmierila, nuz co, ine nam asi ani nezostava, ze? :pensive: , len bojovat dalej a nevzdavat to... :dizzy_face:
nellie ja mam tiez dnes brutal fofrace... :rolling_eyes:
no hej, mam dlhu LF, ale niekedy mam pocit, ze az prilis :grinning: :grinning: :grinning: , mozno tie hormony mi skratia cely cyklus (mali by) a aj mrcha by mala byt normalnejsia (nie az take krce a normalne krvacanie, nie spinenie ako som mavala), tak som zvedava :confused:
nellie, ja som to tak nejak cakala, ze ten pad dojde a ze sa drzim hore len vdaka alkoholu :grinning: :grinning: :grinning:
nellie dobre ste sa rozhodli, ked vas cas a ine zdravotne problemy netlacia, nie je preco to silit. kiezby som si to aj ja mohla dovolit, ch jaj :pensive: , hej a matusik to iste, my stare korytnacky uz tolko cakat nemozeme...
ja budem merat tiez pokial mam zaplatene to VIP, tak to treba vyuzit :grinning:
12. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ano - so mnou ratajte aj u bylinkarky.. :wink: som zvedava co mi povie... :sweat_smile:
12. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak ja len tak na chvíľku, mám doma mm, má dovolenku, tak sa vytešujem :grinning: :grinning: a aby nám doma nebolo smutno, dorazila aj mrcha :angry: síce ma naťahovala a dorazila až s jednodňovým meškaním, ale za to v plnej paráde :angry: :frowning2: no vzala som si z vás príklad a beriem to tak akosi športovo a vôbec ma to nerozhodilo...asi to bude vo vzduchu, alebo dobrý vplyv koníka atejto témy :grinning: takže budúci týždeň smer gynekolog a hurá na vyšetrenia :sweat_smile:
monicka - vdaka :wink: a ako si to myslela s tými priezviskami? koľko ich máš? a akých máš psíkov?
shandy, matusik - ak môžem, koľko máte rokov?

ozaj, dnes som bola na prednáške o genetike a teta tam prednášala o dedičných chorobách a celé to zakončila vetou "pred každým plánovaným tehotenstvom treba užívať kys. listovú..." tak som sa potešila, že som ju ráno zhltla :grinning:
12. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek, no teda, mrchana jedna, tiez si to mohla lepsie nacasovat :pensive: :angry:
no ono jeden den hore dolu to moze byt posunuta ovulka a pokial nemerias a nevies kedy presne si mala ovulku. a dokonca aj ked presne vies, kedy si mala, tak i tak sa lutealna faza cyklu moze o 1 - 2 dni z casu na cas predlzit...
no ja mam aktualne 32 :rolling_eyes: , ale ducho som puberta :grinning: :grinning:
balambi to si nas potesila, ja som ju zjedla na obed :grinning: a co studujes, ak to nie je tajomstvo? :wink:
12. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuu shandy, tak to som aj ja korytnačka, budúci mesiac mám 32 :grinning: v podstate už neštudujem, normálne pracujem /som sestrička/, len si robím špecializáciu, vraj aby som bola múdrejšia :grinning:
12. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ... jeeeej, takze mame medzi sebou dalsiu 30nicku :slight_smile: :slight_smile: , tak ja som cerstva 30. takze o 2 rocky menej, ale na tie nase mladuchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa nechytame .
Meranie je fajnove :dizzy_face: :dizzy_face: , len mam daky problem rano vstavat :slight_smile: daka som leniva tento mesiac, takze mozno az dalsi mesaic. Balambi, ale odporucam aspon sa naucis nieco nove o svojom cykle. A vy ste manzelia, alebo nie, dako som prehliadla.

Babulky, pruser, ja som dnes zistila, ze musim byt v Ziline do max 15:00 toho 22.10. Asi ma odsterlite :grinning: :grinning: Pozrem , ako to budem stihat , ale ak je pravda, ze bylinkarka nas zobere az o 17, tak by to malo byt ok. Zajtra jej telefonujem poobede a dam vam hlasenie.
12. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: :slight_smile: :sunglasses:
vy korytnacky.. :grinning: :grinning: sak sa zas nerobte take stare... :wink: :slight_smile: vsetky ste este mladuchy... :wink:
13. okt 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranicko vsetkym :dizzy_face: :dizzy_face:
Nellie hlasim sa k tebe s vyvesenou cervenou zastavou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takze ideme dalej, merat budem zas az od pondelka, tak mam chvilku klud :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
nahodou ja som duchom nastka :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy tak vitaj v klube... :sweat_smile:
takze budeme mat rovnaky cyklus... lenze ja kym sa dockam ovule.. :grinning: :grinning:
ja mam s meranim pokoj aj do buducej soboty... ovu nepresvihnem... :grinning: :grinning: :grinning:

teraz som sa rozhodla ze nebudem si davat absolutne nic.. ziadny vitamin E, kys.listovu, alchemilku, kvapky Femi.. proste nic... :sunglasses: idem sa detoxikovat :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitam, vitam :grinning: :grinning:
hej, hej, tesim sa, ze to zas budeme prezivat spolocne :grinning: , na konci si hodime jeden spolocny stranek a bude
:grinning: :grinning:, ale robim si srandu.. :wink:
no ja idem pit cez mrchu alchemilku, dopijem potom ten gynex (je mi luto ho vyhodit za tie prachy) no a potom uz ziadne bylinky...len vitaminy, tie ja musim kvoli tej stitnej :rolling_eyes:
ty zavislacka :grinning: :grinning: , aj na odvykacku pojdes? :confused: :sweat_smile:
13. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok