• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
babulky, mam mrchu .... :frowning2: :frowning2:
8. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, nezufaj, tak ako to mne moj mužík vždy hovoril - nepodarilo sa teraz, podarí sa nabudúce :wink: najnovšie /ked to na mňa zase príde a neviem prestať plakať/ ma utešuje, že: neplačkaj, ešte budeme mať 5 detí...tak 10...tak 100 :grinning: no a nevrhni sa potom na neho :grinning: :grinning:
shandy, ja síce tvoj graf nesledujem /lebo sa v tom nevyznám/, ale ked matusik hovorí, že určite budeš tehu, tak to tak musí byť. silno držíme päste :wink:
tak ráno babulky :slight_smile:
8. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: takze ja uz zacinam novy cyklus. Nic ine mi neostava , iba to brat ako to je. Mam taku malicku nadej, ze drahy je doma od 14.2. az do 22.2. A malo by to byt aj cez ovulku, tak hadam sa nieco podari.

Jarulai, tak sa uz vrhnite na robenie tych 5 deti :slight_smile: :slight_smile: , nech to zacina pomalicky odtekat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Je to dake cudne, lebo sme boli dohodnute so Shandy, ze v pondelok rano testujeme..... a ona tu vobec neni . Ja si myslim, ze mame novu tehulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ty si tu stale neni ??? to je cudne .... ale znamena to dake prekvapenie ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko matusik :slight_smile: teda už asi nie je ráno, čo :grinning: aj ja už sa tvárim, že pracujem :grinning: ale nie, musím to tu trošku dobehnuť. síce ma v niečom kolegyna zastúpila, ale aj tak mi tu toho zostalo dosť. takže sa ozvem zase poobede.
ja už by som aj skočila hned na to robenie detičiek, ale čo ked moja mrcha ešte nedošla /už viem, prečo sa jej hovorí mrcha - robí si s nami, čo chce :angry:
shandy, kde si? aj som už zvedavá...
9. feb 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulai, tak ty uz makas v praci ??? tak si to uzivaj :slight_smile: aspon cas rychlejsie ubehne a nebudes mysliet na zle veci.

Inak , ked som dostala mrchu, tak som sa pytala manzela, ci mu to aspon trosku vadi. Tak mi povedal, ze mu to veru zacina vadit a o take 3 mesiace bude mat obavy v com je problem. Tak asi aj na neho to zacalo vpyvat. Uz mi nenadava , ako po prvych 2 mesiacoch :slight_smile: Aspon na nieco to je dobre :slight_smile:
9. feb 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, kolko toho takto urobím :grinning: som tu prvý den po PN, takže ešte sa ma niekto sem-tam opýta, kde som bola a čo sa stalo, tak sú aj slzičky. no zajtra to hádam bude lepšie a dajú mi pokoj aby som na to nemusela myslieť a rýchlejšie sa z toho dostala
no ale už fakt idem robiť. poobede som tu /ale slubujem, čo :grinning:
9. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len zvedava co nam ide Shandy povedat.... dufam, ze iba dake dobre spravy :slight_smile:
9. feb 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee bambulky, matusik, to je mi luuuto kurnik sopa :angry: :angry: , ale neva, nabuduce to vyjde. prepacte, ze az teraz sa ozyvam, ale mam straaasne fofry v robote :slight_smile:
9. feb 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru, som citala, ze chripka, no to je sila...ale asi to tak malo byt, asi to malinke tak velmi poskodilo, ze to tak priroda zariadila. veru muzik ti dobre vravi, budete mat este kopeeec deticiek :dizzy_face: :dizzy_face: aj matusik, neboj a aj ja hadam :grinning:
9. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kedze ste isto zvedave, tak uz idem teda k veci :dizzy_face: , testla som 13.DPO, teda hned ako som si kupila testy a este aj vecer, tak samoska prdlajz, ziadna dialnica sa nekonala...tak som sa na to vybodla, ved aj teplotka klesla, ale potom zasa stupla...kedze sa mi stalo, ze mi uz meskala mrcha a dosla 33DC tak som si povedala, ze este pockam pekne...takze testovat budem ak nahodou neklesne teplota a nedojde mrcha do stredy :slight_smile: , no je pravda, ze este zatial nedosla...tak dufam, ze sa ani nedosype... :grinning:
moj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
9. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, shandy, ja som normálne taká netrpezlivá ako keby som ja čakala na tie // :grinning: jáááj, už nech je streda, nech vieme. a ked nedojde, tak ju pošli ku mne, OK? ja už sa jej neviem dočkať /divná veta medzi snažilkami, že :grinning:
9. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hura shandy, uz som nevedela co a ako .... aj ked ide frag dole, ale zatial nie je nic iste :slight_smile:
ja som uz dostala mrchu na 22DC, to mam viac tej mrchy v mesiaci ako cas na uzivanie :slight_smile:
tak pekne meraj a meraj a nech ide teplota hore :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne hovor a moj drahy aky je netrpezlivy... :slight_smile: , sme trosku nervozni z toho, ale nic ine ako cakat nam nezostava :dizzy_face: :dizzy_face: , jaru velmi rada ti tu moju mrchu poslem, ale len na kratko :grinning: , aby sa ti znovu coskoro podarilo, povedzme si na taku kratku stafetu, hmm? :grinning: :grinning:
jasnacka, budem merat aj nadalej a hlasit stav. :grinning: , ale didky ma bolia statocne...au au auuu
9. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, shandy, súhlasím. na kolko mi ju posles - povedzme na také 2-3mesiace? to by bolo tak akurát :grinning:
inak, vyzerá to u teba dosť nádejne, mna didiky prestali bolieť až teraz v sobotu - no užila som si s nimi, ani dotknúť som sa ich nemohla, aj umývanie bolo utrpenie :grinning: a si vieš predstaviť aký natešený bol z toho mužík :grinning:
9. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som tu. vy tak pilne makáte? to len ja tu kazím morálku? :grinning:
9. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru, ja som tu, mne sa vobec makat nexce teda...suhlas, tak by som to videla, na tie 2-3 mesiace, akoze "skusobna doba". no ja si uz radsej nadeje nedavam, beriem to, ze bude ako ma byt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , len nemam rada neistotu, to ma ubija, tak uz nech je ta streda :grinning: , no viem si predstavit, ved my mame doma to iste. mi lahne na ne a hned kricim :grinning: :sweat_smile:
matusik zarezava v poslednu dobu, veeelmi poctivo, to sa jej musi nechat, ale obcas by po nas mohla hodit ockom :wink: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, aj moncika by tým očkom mohla hodiť - to už by sme mali aspon další pár očiek :grinning: :grinning:
tak sme dohodnuté - beriem ju na skúšobnú dobu a určite s nou nebudem spokojná, takže po 3 mesiacoch /max./ dostáva mrcha výpoved :grinning: aj ty jej ju daj. ved už u teba pracuje dosť dlho nie? čo to takéto natahovačky :grinning:
9. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mohla, mohla, lebo veru malo nas :grinning:
no najradsej by som ju veru poslala do haja... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , natahuje ma ako gumu v trenclach :grinning:
9. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ju pošli, nes...kaj sa s nou :grinning: ale nie do hája...halooo...za mnou. teraz to tak pomaly ubieha. predtým som mala pocit, že som ešte ani vložky neodložila a zase prišla. no hrozné. ale som náročná, čo :grinning:
9. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, predtym ako ju obe posleme do haja, si u kazdej splni tu docasnu ulohu a potom nech si zas ide inde, kde ju bude treba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hej, ja ta chapem, clovek je uplne opacne nastaveny, ale neboj, zas ako pride, tak to bude ako predtym :grinning:
9. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zase úplne také isté by to byť nemuselo - to si u mna mrcha chodila ako jej prišlo vhod. a hlavne nech nechodí zase 2roky, stačí mi tie 2-3mesiace.
9. feb 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? si mama nepravidelnu? no tak potom beriem spat. ale neboj dobre bude, ja tomu verim, mozno sa to prave teraz upravi...moja mamina mala tiez prvy potrat a potom sme sli uz v pohode :grinning:
9. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skor dlhý cyklus ako nepravidelnu. pod 28dní to bolo za tie roky len raz. skor som mávala tak 28-35 dní a to mi liezlo na nervy. najlepšie bolo, že ja som nemala bolesti kým som nezbadala na nohavičkách/vložke krv, takže som ani nevedela v podstate, kedy dorazila :rolling_eyes:
ved som písala - aj moja mamina o prvé prišla a má nás doma 3. je fakt, že so mnou ležala celých 7 mesiacov v nemocnici, no asi som im za to stála :wink:
9. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zasa skor tak 28 - 29, ale obcas taky ulet, ze 31 a 33, tak teraz dufam, ze to bude iny typ uletu :grinning: :grinning:
joooj, to ja zas bolesti take, ze pomaly stenu skriabem...bez lentilky ani na krok.
isto si im za to stala :wink: :dizzy_face: , ved aj ty by si to pre svoje bejby urobila...a my sme tiez traja :grinning:
9. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ak sa tu zastavis, tak my sme si s jaru "odskocili" do temy kyretaz, tak sme tam :sweat_smile: , keby ti bolo za nami smutno :dizzy_face:
9. feb 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne by stačili aj dve, nemusia byť 3 /postavili sme na to málo izieb, každá je taká, že akurát pre jedno bejby :grinning: moj mužík si síce robí srandu, že: neboj, pristavíme. ale ako ho poznám, to by sme potom z toho domčeka mali kaštiel, jemu by sa to tak zapáčilo :grinning:
ja som tiež kedysi užívala na to lentilky, hlavne ružové :grinning: ale nie, srandujem. dávala som si ibíka, no prišla som na to, že mi zaberie tak za hodku a bez neho tie bolesti trvajú asi 3-4hodiny - čiže sa mi ani neoplatí ničiť si pečienku na tú chvílku :grinning:
9. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, mne už padla,utekám domkov za mužíčkom. tak sa majte krásne zatial bezo mna. a neplačte za mnou, zajtra som tu zase ako na koni :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, vidim, ze ste sa tu pekne rozkecali .... a co som ja horsia :slight_smile:
dnes som mala trosku viac vybavovaciek. Dnes sa mi podarilo predat auticko, tak som bola ho odhlasovat na Policii a take detailiky, .... a teraz sa idem tvarit , ze makam :slight_smile:
9. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak , idem sa aj ja pridat ku nazoru "ako zdolat prichadzajucu mrchu " ..... bez tableky ani na krok. Teraz uz je to relaivne lepsie. To je tou starobou :slight_smile: Ale musim si dat 1-2 tabletky.
Ale mala som stavy , ze 3 x 400 Ibuprofen v priebehu hodiny.

Takze mojho milacika na Valentina neprekvapim,.... aj som sa mu stazovala, ze som to tak planovala.... tak povedal, ze to bude kedykolvek ako velke prekvapenie a nemusi byt ani Valentin :slight_smile:
9. feb 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok