Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
28. okt 2009

Normalne som dostala taku energiu, ze sa nieco somnou robi , tak som rada . A ja som veru cez leto mala zapal mocovych 2 krat, takze uz vtedy som si pestovala infekciu 😀 😀 😀

matusik111
28. okt 2009

Nelie, fakt to pomoze, ked sa najde daky problem, lebo uz som si myslela, ze som ta vycarovana , ktora neostane tehotna aj ked budem zdrava 😀 😀 😀 😀 😀
A normalne ma napadlo, ze keby sme si dali aj pauzu s muzikom tento mesiac, .... ono sa hovori, ze pauza pomoze. Uvidime co sa zadari na tento mesaic. 😀 😀 😀
A mozu tieto choroby zapricinit aj to , ze nemam eggac???

nellie_
28. okt 2009

matusik podla mna toho vela ovplyvnia tie chronty a môzu ti zabijat aj eggaca.... 😉
teraz sa pekne krasne preliecis a uvidis potom tie zazraky... 😉
a asi bude treba preliecit aj manzelika nie??? ci toto sa neprenasa??

matusik111
28. okt 2009

Nelie, pekne pre vysledky a vypytat si vysetrenie ,..... povedz , ze aj kamaratka z kona bola oficialne zdrava a nemohla otehotniet, tak jej nasli chlamydie .... ze aj ty chces chlamydie 😀 😀 😀

nellie_
28. okt 2009

matusik 😀 😀 😀 😀 😀
no ja si myslim, ze minuly rok mi asi robila na ne testy... ved opytam sa pre istotu... 😉

simib
28. okt 2009

Matusik111 😀 😀 😀 😀 😝

matusik111
28. okt 2009

a ja citam , ze je to liecba na dlho ,... to fakt ??? ☹ a ja ze budem dalsi cyklus ready. To som ani nevdela, ze to moze byt taky velky problem.
A bude sa liecit aj muzik, dnes mu uz nesie prvu pirulku 🙂 , najskor bol prekvapeny, ze preco on, ale nehundral,... fakt, zacina suhasit so vsetkym, normalne som z neho milo prekvapena.

shandy
28. okt 2009

nellie ty sa fakt tiez opytaj, ci to ta tvoja robila, lebo je to fakt blbost, ale aby sme tu kvoli tomu mali zacarovanu temu 😀 😀
ja si tiez myslim, ze matusik bude prva a ze tento dovod, tie hnusne potvory ked zmiznu, tak je matusik tehulka 🙂
matusik a tie zapaly mocaku si mohla mat z tych chlamci 🙂
matusik pauziren netreba alebo hej? neviem ci kvoli tym antibiotikam treba abstinovat alebo nie...
ako pise nellie mozu zabit kadeco a asi aj eggac 😀
matusik, tak nellie chce chlamydie? 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
28. okt 2009

no vidis matusik, som rada, ze sa lady pohli a ty budes coskoro tehula. ale nie je to liecba na dlho neboj. preliecite sa obaja antibiotikami a sups na to 😵

matusik111
28. okt 2009

neprehanajte to zas, ja budem na vas cakat s tehulkovanim, ja vas tu nenecham 😀 😀 , mozno za mesiac najdu dalsiu infekciu 🙂
ale dufam, ze za mesiac budem vyliecena 🙂 a teraz som citala , ze robi sa to aj na plucach, akurat mi minuly tyzden robila alergologicka testy z krvi a ze mam oslabeny imunitny system, Tak vyzera to tak, ze by to mohlo mat suvislost . Mozno by som jej mala zavolat, ci mi robila testy na chlamydie v plucach.

matusik111
28. okt 2009

Inak , asi som za tie testy na chlamydie platila 20 EUR, dobre palky. Zena s minimalnym platom si nemoze ani dovolit vsetky vysetrenia, take su drahe. Fakt sa mi to zda prehnane , a to plus sono 10 eur, + objednanie 2 eur + lieky ( canesten a mycosyst ) 10 eur.
ale co nespravime pre rodinku 😵 😵 😵

nellie_
28. okt 2009

matusik to je inak fakt sila ze vsetko tak platis... to nechapem.... 😅
ja fakt nikdy za vysetrenia neplatim nic.... zvlastne to je... asi fakt zalezi od lekara.... 😒
robia si ako sa im to hodi.... 🙄 🙄 a ved co by si nezarobili no nie??? 😠 😠 😠 smradi... 😠 😠

matusik111
28. okt 2009

aj mna to jeduje, ale teraz som rada, ze to malo aspon daky vyznam. Strasne som rada, ze sa to ide liecit.
a fakt citam, ze nesmieme sexikovat, tak asi to naozaj odlozime az na buduci mesiac. ☹
Nelie, a ty takto pekne vegetis domka??? a muzika mas kde??

matusik111
28. okt 2009

Babulky, dnes vas dako otravujem 🙂 😀 😀 😀 , a co poviete na moje foliky??? Myslite , ze 12mm a 16mm na 8DC je OK, ??? Kedy by mali praskat?? viem ze dorastuju 2mm za den.

shandy
28. okt 2009

matusik na 8 DC je to uzasny vykon ten tvoj 16 mm folik 😅 , takze podla mna coskoro pride ovulka 😉
a vobec neotravujes ty trdielko 😉 😀

matusik111
28. okt 2009

co by ste vy robili , sexikovali alebo nie ??? Teraz mame tabletky na preliecenie mikozy a az od utorka budem mat ATB.
a ako sa vysetruju chlamydie chlapovi?
Teraz som frajerka, ked sa chvalim s folikmi 😀 😀 😀 , konecne som dostala dake miery 😀 😀
Baby, mne sa dnes vobec nechce robit, ide ma porazit.

shandy
28. okt 2009

hehe, no myslim, ze liecba mykozy a chlamydii nie je uplne dobry zaciatok tehotenstva, radsej tentokrat vydrte bez snazenia...+ aj kvoli tomu aby ste si to neprenasali by ste nemali keksikovat podla mna...aby si si zbytocne nepredlzila liecbu kvoli tomu, ze sa nainfikujete znovu...

matusik111
28. okt 2009

ono je to pravda, mozno to vynechame a tak som sa tesila, ze vajka rastu. Ved hadam sa to rychlo vylieci a ten dalsi cyklus budeme v poriadku.

nellie_
29. okt 2009

no dobre ranko Herminky... 😀 😀 😀

leje jak trafene... 🙄 🙄 tak sa musim poriadne zalievat vodou nech ma nezacne hlava boliet.. 😖

shandy
29. okt 2009

dobre ranicko 😵 😵
zalievaj sa nellie ako taka kvetinka, nech nam nezvadnes 🙂
simib kraaaasa 😵 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
29. okt 2009

dobre ranko 🙂 Nelie uz je v praci ????? ked tak zavcas rana otvara brany na konovi 🙂
Tak my sme sa s manzelikom dohodli, ze mame pokoj so sexikom na mesiac. Trosku si oddychnem , preliecime sa a dufam, ze vsetko vyliecime. Moj muzik si neuvedomuje co to vlastne mame, ze taky vzacny dar 😀 😀 😀 😀
Uz mame skoro vikend a cakaju nas navstevy po cintorinoch. Chodite aj vy?

simib
29. okt 2009

Shandy ty sa pekne držíš hore.Paráda.My sme včera odviezli malú na sústredenie na 4 dni a to má zajtra aj meniny a prvý krát bez nás.Ona lúčenie v pohode a ja celú cestu domov jak obarená.

matusik111
29. okt 2009

Simib , a na ake susetredenie chodi Tvoja dcera ?

simib
29. okt 2009

Matussik je to lyžiarsky klub.Keď nieje sneh tak behajú.korčulujú,plávu a tak.3x do týždňa.

shandy
29. okt 2009

hehe simib to tak byva, deti su vacsinou silnejsie ako my 😀 😀
no jo drzim, ale to je este skoro nieco hovorit, vsak pozname tie grafy. mne sa paci tvoj rastuci 🙂
simi to je super, ze mala takto sportuje 😵

simib
29. okt 2009

No Shandy,kedže ona závodí na štvorkolkách,tak sa musí držať v kondičke.A hlavne je na zdravom vzduchu a v pohybe.A je tam asi 20 detí,takže je vo svojom živly.No moj rastúci uvidíme ako dopadne.

shandy
29. okt 2009

hej, hej, to je super. mala musi byt celkom drsnacka 🙂
no dufajme, ze neklesne, uz by sa celkom aj patrilo. simi od kedy sa snazite?

matusik111
29. okt 2009

To je dobre ked sa deti venuju sportu, mne sa to paci. a to je zaujimave , ze dievca chodi na svorkolke. tak to musi byt take "chalanisko" Veru daky surodenec by sa hodilo 🙂

matusik111
29. okt 2009

Nelie, hadam poctivo makas ??? neblazni 🙂 ved je koniec mesiaca

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre