• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
Normalne som dostala taku energiu, ze sa nieco somnou robi , tak som rada . A ja som veru cez leto mala zapal mocovych 2 krat, takze uz vtedy som si pestovala infekciu :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelie, fakt to pomoze, ked sa najde daky problem, lebo uz som si myslela, ze som ta vycarovana , ktora neostane tehotna aj ked budem zdrava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A normalne ma napadlo, ze keby sme si dali aj pauzu s muzikom tento mesiac, .... ono sa hovori, ze pauza pomoze. Uvidime co sa zadari na tento mesaic. :grinning: :grinning: :grinning:
A mozu tieto choroby zapricinit aj to , ze nemam eggac???
28. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik podla mna toho vela ovplyvnia tie chronty a môzu ti zabijat aj eggaca.... :wink:
teraz sa pekne krasne preliecis a uvidis potom tie zazraky... :wink:
a asi bude treba preliecit aj manzelika nie??? ci toto sa neprenasa??
28. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelie, pekne pre vysledky a vypytat si vysetrenie ,..... povedz , ze aj kamaratka z kona bola oficialne zdrava a nemohla otehotniet, tak jej nasli chlamydie .... ze aj ty chces chlamydie :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ja si myslim, ze minuly rok mi asi robila na ne testy... ved opytam sa pre istotu... :wink:
28. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matusik111 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja citam , ze je to liecba na dlho ,... to fakt ??? :frowning2: a ja ze budem dalsi cyklus ready. To som ani nevdela, ze to moze byt taky velky problem.
A bude sa liecit aj muzik, dnes mu uz nesie prvu pirulku :slight_smile: , najskor bol prekvapeny, ze preco on, ale nehundral,... fakt, zacina suhasit so vsetkym, normalne som z neho milo prekvapena.
28. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ty sa fakt tiez opytaj, ci to ta tvoja robila, lebo je to fakt blbost, ale aby sme tu kvoli tomu mali zacarovanu temu :grinning: :grinning:
ja si tiez myslim, ze matusik bude prva a ze tento dovod, tie hnusne potvory ked zmiznu, tak je matusik tehulka :slight_smile:
matusik a tie zapaly mocaku si mohla mat z tych chlamci :slight_smile:
matusik pauziren netreba alebo hej? neviem ci kvoli tym antibiotikam treba abstinovat alebo nie...
ako pise nellie mozu zabit kadeco a asi aj eggac :grinning:
matusik, tak nellie chce chlamydie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis matusik, som rada, ze sa lady pohli a ty budes coskoro tehula. ale nie je to liecba na dlho neboj. preliecite sa obaja antibiotikami a sups na to :dizzy_face:
28. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprehanajte to zas, ja budem na vas cakat s tehulkovanim, ja vas tu nenecham :grinning: :grinning: , mozno za mesiac najdu dalsiu infekciu :slight_smile:
ale dufam, ze za mesiac budem vyliecena :slight_smile: a teraz som citala , ze robi sa to aj na plucach, akurat mi minuly tyzden robila alergologicka testy z krvi a ze mam oslabeny imunitny system, Tak vyzera to tak, ze by to mohlo mat suvislost . Mozno by som jej mala zavolat, ci mi robila testy na chlamydie v plucach.
28. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak , asi som za tie testy na chlamydie platila 20 EUR, dobre palky. Zena s minimalnym platom si nemoze ani dovolit vsetky vysetrenia, take su drahe. Fakt sa mi to zda prehnane , a to plus sono 10 eur, + objednanie 2 eur + lieky ( canesten a mycosyst ) 10 eur.
ale co nespravime pre rodinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik to je inak fakt sila ze vsetko tak platis... to nechapem.... :sweat_smile:
ja fakt nikdy za vysetrenia neplatim nic.... zvlastne to je... asi fakt zalezi od lekara.... :unamused:
robia si ako sa im to hodi.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: a ved co by si nezarobili no nie??? :angry: :angry: :angry: smradi... :angry: :angry:
28. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna to jeduje, ale teraz som rada, ze to malo aspon daky vyznam. Strasne som rada, ze sa to ide liecit.
a fakt citam, ze nesmieme sexikovat, tak asi to naozaj odlozime az na buduci mesiac. :frowning2:
Nelie, a ty takto pekne vegetis domka??? a muzika mas kde??
28. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, dnes vas dako otravujem :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: , a co poviete na moje foliky??? Myslite , ze 12mm a 16mm na 8DC je OK, ??? Kedy by mali praskat?? viem ze dorastuju 2mm za den.
28. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik na 8 DC je to uzasny vykon ten tvoj 16 mm folik :sweat_smile: , takze podla mna coskoro pride ovulka :wink:
a vobec neotravujes ty trdielko :wink: :grinning:
28. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co by ste vy robili , sexikovali alebo nie ??? Teraz mame tabletky na preliecenie mikozy a az od utorka budem mat ATB.
a ako sa vysetruju chlamydie chlapovi?
Teraz som frajerka, ked sa chvalim s folikmi :grinning: :grinning: :grinning: , konecne som dostala dake miery :grinning: :grinning:
Baby, mne sa dnes vobec nechce robit, ide ma porazit.
28. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, no myslim, ze liecba mykozy a chlamydii nie je uplne dobry zaciatok tehotenstva, radsej tentokrat vydrte bez snazenia...+ aj kvoli tomu aby ste si to neprenasali by ste nemali keksikovat podla mna...aby si si zbytocne nepredlzila liecbu kvoli tomu, ze sa nainfikujete znovu...
28. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je to pravda, mozno to vynechame a tak som sa tesila, ze vajka rastu. Ved hadam sa to rychlo vylieci a ten dalsi cyklus budeme v poriadku.
28. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre ranko Herminky... :grinning: :grinning: :grinning:

leje jak trafene... :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak sa musim poriadne zalievat vodou nech ma nezacne hlava boliet.. :confounded:
29. okt 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko :dizzy_face: :dizzy_face:
zalievaj sa nellie ako taka kvetinka, nech nam nezvadnes :slight_smile:
simib kraaaasa :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
29. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: Nelie uz je v praci ????? ked tak zavcas rana otvara brany na konovi :slight_smile:
Tak my sme sa s manzelikom dohodli, ze mame pokoj so sexikom na mesiac. Trosku si oddychnem , preliecime sa a dufam, ze vsetko vyliecime. Moj muzik si neuvedomuje co to vlastne mame, ze taky vzacny dar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Uz mame skoro vikend a cakaju nas navstevy po cintorinoch. Chodite aj vy?
29. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy ty sa pekne držíš hore.Paráda.My sme včera odviezli malú na sústredenie na 4 dni a to má zajtra aj meniny a prvý krát bez nás.Ona lúčenie v pohode a ja celú cestu domov jak obarená.
29. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simib , a na ake susetredenie chodi Tvoja dcera ?
29. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matussik je to lyžiarsky klub.Keď nieje sneh tak behajú.korčulujú,plávu a tak.3x do týždňa.
29. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe simib to tak byva, deti su vacsinou silnejsie ako my :grinning: :grinning:
no jo drzim, ale to je este skoro nieco hovorit, vsak pozname tie grafy. mne sa paci tvoj rastuci :slight_smile:
simi to je super, ze mala takto sportuje :dizzy_face:
29. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Shandy,kedže ona závodí na štvorkolkách,tak sa musí držať v kondičke.A hlavne je na zdravom vzduchu a v pohybe.A je tam asi 20 detí,takže je vo svojom živly.No moj rastúci uvidíme ako dopadne.
29. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej, to je super. mala musi byt celkom drsnacka :slight_smile:
no dufajme, ze neklesne, uz by sa celkom aj patrilo. simi od kedy sa snazite?
29. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je dobre ked sa deti venuju sportu, mne sa to paci. a to je zaujimave , ze dievca chodi na svorkolke. tak to musi byt take "chalanisko" Veru daky surodenec by sa hodilo :slight_smile:
29. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelie, hadam poctivo makas ??? neblazni :slight_smile: ved je koniec mesiaca
29. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok