• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
neboj sa , nestresujem :grinning: :grinning: , a dobre to dopadne,.. hlavne si pamatam, ze ja to nezmenim :slight_smile:
30. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie to teda hej :grinning: :grinning: :grinning:
super matusik :sweat_smile:
30. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte zajtra ma nase krstna 1. narodeniny a veeelku oslavu aj s tortou :slight_smile:
balim jej darceky a ostavam z toto tak troxu v prdeli :sweat_smile: spominam... ze keby sa nam TO podarilo hned na prvy cyklus tak by aj nase male malo presne 1. rok :frowning2: dufam ze tam zajtra nebudem brucat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru, svitla nam nova nadej : http://www.dralexander.sk/liecba.htm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, ako sa mate babulky po vikende plnom sviecok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Veru som vcera trosku vymrzla , kym sme presli cez vsetky cintoriny :slight_smile:
Tak ma bolia vajecniky , ze hruza . takze ovulka je urcite ukazkova :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile:

aj ja som riadne vymrzla na cintorine... dusickovy cas ako sa patri... :sweat_smile:

a vypadam stale takto... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
aj VIP mam na 5 dni a ovu nikde.. .mola som sa kochat pocitanim DPO,ktore je len pri VIP :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelie, ty mas naozaj tu ovulku taku omeskanu, mala by si jej kupit RedBull :grinning: :grinning: :grinning: . Ved to ja budem koncit s cyklom , kym Tebe pride ovulka.
Inak, teraz sa uz neviem dockat mrchy , super pocit :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Tak ja končím.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
Nellie tá tvoja OVU je pekne zaspatá. :frowning2:
2. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik aspon si oddchnes troska :wink: :slight_smile:
no ona si dava na cas.. a nech, co uz s nou... :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha zabudla som napisat k tomu mojmu linku ze to je CAR v PIESTANOCH! :dizzy_face:
2. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mame dnes Shandynku.... :confused: :confused:
2. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee, ja som sa dnes skor nedostala, tak az teraz vas zdravim :dizzy_face: :dizzy_face:
nellie to je flakacka ta ovula tvoja :grinning: , ale nastastie to vobec nevyzera na anovulak :wink: , takze treba cakat a plodit :sweat_smile:
simi, jaaaaj dokelu uz klesas :frowning2: , ty mas tiez take krasne ukazkove grafy a potom takto sakris... :unamused:
matusik, ahoooj uz papas bobule? :slight_smile:
2. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj shandy... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ved ta moja ovula sa uz blizi.. citim to v kostiach... :grinning: :grinning: :grinning:
mne to nevadi ze chodi neskoro.. hlavne ze pride, to je teraz u mna podstatne... :grinning:
lebo anovulaky riesit veru uz nechcem.. radsej neskoro ako vôbec... :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra budem volat doktorke pre dalsie vysledky , tak zajtra ju pojdem pozret, ze co by mi pekneho predpisala na liecnu :slight_smile: , Shandy a ty uz papas????
Nelie, a ked citis ovulku, citis aj muza doma ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sunglasses: :sunglasses:

matusik ano, drahy je doma... ale ovulka este stale nie.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Nellie ako grafík?Ja takto blbo.Do kelu!!!http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
3. nov 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
co preberate?
3. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko :dizzy_face: :dizzy_face:
nellie, tak stale nic?
ja takto, ked som mala draheho doma, tak som nemerala a dalsi cyklus tiez nemeriam, tak si to este uzijem :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
simib, co to je toto? :confused:
matusik este nepapam, dnes si idem vecer po recept. tak ti drzim palce u lekarky a daj vediet, ako si dopadla :slight_smile:
3. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cav moncurik, co nove? :wink:
3. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj
co sme tu ostali same :confused: ?
shandynka,nic sa nezmenilo ak sa pytas na moje neprixadzajuce tehotenstvo. len tak zbezne som vas citala a vidim ze su tu rozbehnute same vysetrenia a navstevy dr.
3. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib ty kokso teba to vzdy tak natahuje.. to čo???? :fearful: :fearful: :fearful:
mna by slahlo pri takych grafoch jak mas ty.. ja aspon vzdy viem co a ako.. lebo od 12DPO uz vacsinou zacne klesanie.. ale s tebou sa to jak sprosto zahrava vzdy... :angry: :angry:

shandy vaou aky super graf... :wink: :slight_smile: :slight_smile:

a ten môj zatial takto.... wating phaze... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zahráva sa.A preto už budúci cyklus zas nemeriam.Serem na to. :angry:
3. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib rozumne... :wink:
ja keby mam ustaleny cyklus, ze ovu vzdy v rovnakom termine tiez by som sa asi na to vyflakla... alebo zeby nie?? :grinning: :grinning:
ked ja si nepomozem ale mna to bavi... :sweat_smile:
3. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, vidim, ze teploty idu hore :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ze by sa to tu konecne prelomilo ????
Nelie, ty mas naozaj tu ovlku hroznu , ved jej slub nieco sladke a mozno pride skor :grinning: :grinning:
Shandy, takze sa zacina faza liecenia . a mozes antibiotika ??? co ak si tehulka?? budu Ti brat krv, alebo nieco take??
3. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncurika a aky budete mat dalsi postup?
nellie, no ved to mam vzdy, ale teda dik :grinning: :grinning:
no a zrovna teraz by teda super byt nemusel, kedze od zajtra by som mala zacat brat ATB.
Simib ja to mam tiez to iste vzdy, mozno aj ten stres s bliziacou sa mrchou ti tu teplotu zvysuje...a co takto merat len do ovulky, aby si vedela, kedy ma prist mrcha a potom kaslat na to? tak to budem robit ja potom ked sa budeme snazit...
nellie ale stale to vyzera na ovulacny graf :dizzy_face: :dizzy_face: , tak cakame :slight_smile:
matusik, no to netusim, ale to by teda bol dobry gol, keby som zrovna teraz bola tehula. ale nieeee, nechcem. nech sa mi to pekne prelieci a potom :slight_smile: , no budem sa musiet opytat gynda, dufam, ze nebudem musiet cakat na mrchu az :pensive: :rolling_eyes:
3. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy.. hej mam zatial v pohode predovulacny graf.. ja viem ze ona pride... do nedele ju tu mam isto... :sunglasses:
inak ja som taka leniva pouzivat ten gel.. neviem naco som si ho objednavala.... :grinning: :grinning:
este som ho ani nenačala... :grinning:
ved hadam niekdy pride jeho čas... :grinning:

shandy co ty vies?? aj take pripady tu uz boli.. aj flamenga mala nejaku chrontinu a mala nasadene tabletky a akurat v tom cykle otehotnela... :sunglasses:
3. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pokoj tento mesiac, ani nemeram , ani nesexujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jeeej, to je uplne v pohodicke . Taka pausa je fakt dobra.
ale samozrejme , drzim vam palceky
3. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik preco taky zvrat? :confused:
shandy, v pondelok ideme do GYNFIVu,potom sa ma opytaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ano poznam to aky je to super pocit... :wink:
ja som mala taku pauzu 2 mesiace po laparke minuly rok... a super to bolo.. :sunglasses: :sunglasses:
lebo predtym mi uz riadne prepinalo... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mam mykozu a liecime sa s manzelikom , takze ani nesexujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uzivame si spolocne chvile.
3. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok