• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
simi ved to tak neanalyzuj, uz ti ostava len zostat cakat na mrchu. ked bude meskat a pride, tak si mohla mat ovulku kludne neskor a doki sa pomylil. no ved aj oni su len ludia...
6. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ja sa fakt ospravedlnujem, ale ja som mala dake povinosti a nestihala som sem ani nakuknut. ale myslela som na vas 24hodin denne :grinning: :grinning: :grinning:
Citala som, ze prisla za vami daka choroba, tak poriadne to vyliecte aby bol organizmus" ready" :dizzy_face: :dizzy_face:
Ta vasa situacia je zaujimava, som zvedava ako dopadnu cakanky v pondelok. Ktora pride s akym vysledkom, Bolo by pekne keby uz prisla ovulka, mrcha aj // :dizzy_face: :dizzy_face:
Pekny vikend :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko herečky... :grinning: :grinning: :grinning:

tram ta ra raaaaaaaaa http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale neocakavam ziadne zazraky - pretoze ma ta ovu fakt prekvapila, ja som cakala najskôr ze bude moj typicky pokles aspon na 36,5 a fakt ma zaskocila... takze snazenie bolo az po zisteni, ze ovu uz prebehla... :sweat_smile: :sweat_smile:
9. nov 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, takze Nelie , gratulujem k uspesnej ovulke :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: , skusali ste aj gel ?? Ale ty si sa veru nacakala na tu ovulku, to je fakt strasne. ale hlavne ze prisla.

a ake maju vysledky ostatne kocky ????? :dizzy_face:

My mame stale doma post :slight_smile: , takze cakam az na mrchu a potom kontrolu ci vsetko je prec a potom sa zacneme venovat jeden druhemu :slight_smile:
9. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko :dizzy_face: :dizzy_face:
huraaaaaa nelkina ovulka sa dovalila :grinning: :grinning:
nellie, ale ved aj 2 dni pred bolo snazenicko, tak to je v pohode :wink: , hlavne, ze dosla. :grinning:
matusik bre ranicko aj tebe. mne uz sa spusta mrcha pomaly, uz spinim, aj teplota ide dolu...huraaaaaa
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
9. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik no gelik sme este vôbec nenačali :grinning: :grinning: :grinning:
pockame na buducu ovulku, cize o mesiac :grinning: :grinning: lebo mna fakt tak zaskočila ze som hned po merani rychlo znasilnila draheho a na gel som v tej rychlosti zabudla... :grinning: :grinning:

shandy pockas kym zacne v plnom prude a ides si nasadit lieky co???

no hej, bolo snazeni 2 dni predtym ale to len taka rychlovka pred tym ako siel drahy na jazdu a to bola fakt rychlovka ani ziadne lezanie potom, cize som hned vstala a sla som ho chystat, takze tam moc velku sancu tomu snazeniu nedavam... :sweat_smile:
9. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy , ale zatial este mrcha neni na plno spustena, uz ides uzivat lieky ????? ale dako zavcasu sa Ti teraz spusta, uz 28 DC , to je na Teba veru skoro. ale aj ovulku si mala zavcasu, To si si naplanovala podla draheho pracovny rozvrh ?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nellie, len aby si ten gelik neodkladala k tomu druhemu babu :dizzy_face: :dizzy_face: takze teraz uz len cakat ako dopadne cyklus. Inak, myslim, ze je jedno kedy pride ovulka, ci je to 14DC alebo 30DC , hlavne ze pride a je tam daka spermoska.

Ja mam strasne moc prace teraz, tak vas vobec nestiham ani citat ani pisat :frowning2: , ale myslim, ze za mesiac vas tu budem zas otravovat :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ale mam prehlad co sa tu deje. A dnes sa tu neprisla ukazat Simab, ako dopadla ???
9. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
dnes sme boli v GYNFIVe a vpodstate sme sa nic nove nedozvedeli... mm ma HP v norme ale ma ist na laparokorekciu. je rozhodnuty len musi nabrat odvahu a objednat sa. je to zakrok pri ktorom bude v nemocnici 3 dni ale hlavne sa boji bolesti :fearful: ved ktory xlap sa dobrovolne nexa rezat tam kde boli aj slaby kopanec :sweat_smile: :grinning:
dr. mu odporucil profertil. ked sa dostaneme za toto tak nasleduje IVF :dizzy_face:

nestiham vas sledovat ale v stredu poobede vas pridem pozriet tak doobeda makajte aby ste mali na mna potom cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

papa

xybate mi :wink:
9. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre ranko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak ja dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie joj konecne naratavam DPO :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , vcera som citala grafy a tam sa to dako rozbehlo s tehulkami . a Lauritka je nadejna . Nelie, a vies co pouzivali ????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , takze , bolo by vhodne ho zacat pouzivat :dizzy_face: :dizzy_face: ,

Neluska, len pekne cakajme na vysledok a keby uuuuuplnou naaaahodou by neboli // , tak treba vylozit gel na nocny stolik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik neboj nic.. buduci cyklus idem zabojovat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
v decembri byva drahy skoro 3 tyzdne v kuse doma... minuly rok sme to vyuzit nemohli lebo som bola cerstvo po laparke ale teraz idem zabojovať.. :grinning: :grinning:
mam doma este 4 tbl clostilu tak asi si ho nasadim - sak uz som ho mala tolko krat ze pohoda a tym padom bude ovu skorej a pekne krasne budem gelovat :sunglasses: :sunglasses:

ano o lauritke viem.. a silno silno drzim palce ona si to fakt zasluzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rank babulky :slight_smile:
ja len tak na skok. pisem z roboty, nemam doma este net - este sa im neuracilo doniest mi router :angry: hlavne, ze kabel mam uz tyzden natiahnuty :grinning: expresna rychlost, teda fakt :grinning: ale dufam, ze do konca tyzdna to uz bude :wink:
co mate nove?
10. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulkaaaaaaaaa ahooooooooooj dusa nasa stratenaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja mam nove akurat to ze som sa dockala na 28DC ovulky :grinning: :grinning:
a ty co?? aj prikladas burinky??? :sunglasses: :sunglasses:
10. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie :dizzy_face:
ty kokso, ze na 28DC :fearful: ktovie kedy bola u mna - a uz je to vlastne jedno, ze jo :wink: :grinning:
bylinky nemam este ani natrhane - ja taka nezodpovedna :grinning: ale cajik mam uz pri sebe urobeny :wink: ty ako - prikladas? cajik a vit.E davas?
10. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj nellie, cajik mozme pit aj pocas mrchy, ze?
10. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ze by tu prisla pozret Jarulka ku nam ??? uz je doma novy internet s PC ?? :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelie, tak ty flakas vsetky dobre rady ??? :grinning: :grinning: :grinning: , veru , ja som tiez trosku neposlusna, ale to asi preto, ze este sme neni tie beznadejne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul no aj mne idu na nervy moje mega dlhe cykly.. ale co uz...ja som rada ze dosla a neni to anovulak :slight_smile:

a ja sa priznavam ze som totalna flakačka.. - ja ani caj, ani vitamin E, ani obklady... tento cyklus absolutne nic..... :sweat_smile: :sweat_smile: stale sa chystam to pokupit... :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matusik :slight_smile: nie, doma net este nemam, len kabel a comp :grinning: mam trosku viac casu v robote dnes, tak som sem za vami skocila, lebo ste mi uz chybali :frowning2:
nellie, to hej - anovulak vie nastvat :angry: ktovie, ci tento moj bol ozaj anovulak, alebo si len ovulka davala nacas :grinning: ale uz je to jedno :grinning:
tak ja sa aspon cajikom nadajam, vy neposlusnice :grinning:
10. nov 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul no ved ja som kazdy den v kutiku duse cakala ze sem dojdes... :wink:
a dnes ked som zbadala tvoj nick tak mi az srdce podskocilo od radosti :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

a to som fakt rada za ten pokrok, ze aspon tento rok uz ovulujem pekne kazdy mesiac.... :dizzy_face: :dizzy_face:

a ty si teraz v akej faze jarul????
10. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie aka paradna zimna foto :grinning:
ja somprave 4DC, mrchana uz pomaly mava na odchod :grinning: a piatok dojde muzik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ved pockaj, ked bude doma net - este vam aj na nervy pojdem :grinning: ti nebude srdce skakat od radosti ale od jedu :grinning:
10. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ale nejako moc vas to tu so mnou nebavi :grinning: kde ste? som vam velmi nechybala :frowning2:
10. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu... troska chaos v kancli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ty a ist na nervy no to urcite :wink: takze si vo faze rastenia folikov :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

a shandy tu dnes ani nebola... som zvedava na jej graf dnes :sunglasses: :sunglasses:
10. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim, ze roboty mas vyse hlavy - nova foto-nefoto :grinning:
hej, som vo faze rastu a nadeji :dizzy_face:
10. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nam trochu sibe vo vedlajsej teme s tymi foto... :grinning: :grinning: :grinning:

poobede sa zakutalizujem teraz nemam kedy.. :grinning: :grinning: prave sme si objednali pizzu tak sa tesim, som davno nemala... :grinning: :grinning:

a co - tiger uz neuteka??? aj si nasla vtedy kadial sa mu podarilo ujst???
10. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tiger sa nam teraz hara - preto utekala :angry: ale uz si vstupila do svedomia :grinning: nasla som hned v ten vecer, aj som jej dala po frnaku a snad si zapamata - hnusoba jedna :grinning:
tak poobede ta tu cakam a dobru chut :wink: ja mam vysmazanu tresku so zemiakmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si akurat davam tu pizzu a popritom citam co nove vo svete na nete :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobru chut aj tebe.. a cakam ta :sunglasses: :sunglasses:
10. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez pri tomto papam, tak mozme vlastne kvakat, nie :wink:
10. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo mozme... lebo novy cas pise iba nechutnosti co sa pri tom neda v klude jest... :grinning: :grinning:
dnes si cely den pri PC??? :sunglasses:
10. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok