Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
9. feb 2009

jaaaaaaaj tak ty si bola preeec, tak potom sa ti to odpusta 😀 😀

shandy
9. feb 2009

jasne, ze nemusi matusik. mne drahy vcera oznamil, ze nech sa netesim, ze on to neuznava, valentina 😀 😀 😝

matusik111
9. feb 2009

vidim, ze si pekne kecate aj v inej teme ... vidim , ze nemate co na robote 🙂 🙂 🙂
ale tak treba, aspon rychlejsie ujde den.

ale ked ho prekvapis na Valentina, ze mate //, tak zacne aj Valentina uznavat. Ja myslim, ze si uz tehulka 😵 😵 😵 , len aby sa nic neprihodilo .

matusik111
9. feb 2009

Mna najviac hneva, ze mi prisla mrcha uz na 22 DC. To je strasne zavcasu, Hruza.

shandy
9. feb 2009

noo ja mam toho praveze mrte, ale pokial som v neistote, nedokazem sa na pracu sustredit, nooo 😖
heheh, to by bola sranda, lebo on to z duse neznasa ten sviatok, tak asi by ho slahlo, leby by si to zapamatal hadam na cely zivot 😀 😅 , no matusik, nech je ako ma, ak sa ma nieco prihodit, tak sa prihodi a ja to uz neovplyvnim, tak len budem dufat a verit 😵
no ale aspon ti prisla, sice ja viem, ze by si bola radsej, keby neprisla.... 😵 , mne ale ked pride po tomto meskani, tak ma asi rozhodi, lebo sme mali naplanovane snazilkovanie a sa to cele poposuva, takze ked budu PD zasa nebudeme spolu 😠 😝

matusik111
9. feb 2009

myslim, ze uz nebudete musiet snazilkovatm,,,, uz to mate za sebou 😵 😵 😵 ved pri tolkom snazilkovani, sa muselo nieco urodit 🙂

ja sa aspon tesim, ze buduci tyzden budem mat muzika doma, a ideme snazilkovat my 😵 😵 😵

matusik111
9. feb 2009

pkne, tak ja tu pridem pokecat a nikde nikoho ..... co uz , ja uz tiez sa chystam domkov .... teda, este mam skolenie a potom dom .... zas prazdny byt a sama ☹

shandy
9. feb 2009

ale ved tu sooooooooom. ja tiez pomalicky, tak za polhodku padam. ale no, ved stvrtok sa blizi... 😵 😵

matusik111
9. feb 2009

ved ano, nic ine nam neostava ..... ale vlastne , vy ste si uz zamiesali babatko, vy uz nepotrebujete snazilkovat

matusik111
9. feb 2009

ja som si uz povedala,.... som tak rozmyslala, ze ake to je, ked sa niekto snazi o druhe dieta.... ci tolko stresuju ako aj my , ktore nemame este nic doma. Som si povedala, ze ked bude mat male babo uz 2 roky, budeme mat nechraneny sex a nebudeme nic tlacit, lebo taketo nahanacky su fakt na nervy.

Ja som sikulka, este nemame ani prve a rozmyslam nad druhym 🙂 😀 😀

shandy
9. feb 2009

ale matusik, ja pokial neuvidim pozitivny test a pokial mi gynda nepovie, ze je to kde to ma byt a nebude po prvom trimestri, tak tomu neuverim 🙂 a aj tak tomu furt verit nebudem... 😀

ale hej matusik, to mas recht. podla mna pri druhom to uz nie je taky stres, toto je o psychike dost...

matusik111
9. feb 2009

tak ja padam,... prajem pekny vecer a rano som zvedava na Tvoju teplotu 🙂

shandy
9. feb 2009

oukej, aj tebe pekny vecer a rano sa hlasim 😅 😵

moncika15
autor
9. feb 2009

ahojte 🙂
tak som si vas zbezne pricitala 😅
jaru,vela sil v robote aby si prekonala neprijemne otazky a nezblaznila sa z pracovneho nasadenia 😀
shandy,tebe drzim palce. neviem cim to je ale mam pocit,ze vam to teraz vyslo 😉
matusik, a to si zvladla prepisat auto do 15tej hodiny?!?!?! 😕 u nas je to nemozne, sme prepisovali minuly tyzden ale xvalabohu sme si to vedeli zariadit 😎 ostatny tam mozno este cakaju 😀 😀 😀

ako sa nam blizi ten piatok normalne som akasi roztrzita.boze nex to len vsetko dobre dopadne 😵

mam nocnu tento tyzden tak vas tu rano cakam ako na koni 😉

jarulai
10. feb 2009

dobré ránko, babulky 🙂 musím sa vám pochváliť - včera bol prvý večer, čo som neplakala. lebo ono to v posteli na mna vždy tak chodilo a nevedela som prestať plakať. aj drahý sa potešil, že už to vyzerá nádejne, že už budem viac v pohode. a pomohlo mi aj to včerajšie kecanie s vami 😉 takže vdaka

moncika15
autor
10. feb 2009

ahoj jaru 🙂 to som rada ze uz ti je lepsie. posobis sebavedomo a tvrdo tak mozno aj to ti to pomohlo prekonat...ja by som bola este len na zaciatku a y uz si v spat v robote...klobuk dolu

shandy
10. feb 2009

cauteeeeeeee bambulky,
jej moncurik, ahoooj. neboj, dobre to dopadne. A veru mne uz dopadlo 😠 , ranna teplotka 37.3 a mrcha je tu ako na koni...no ale co uz 😀 😅 , ja som to nejako tusila alebo co, tak ma to ani az tak nezobralo. 🙂 , ved len prvy mesiac meriam. teraz uz aspon trosku budem vediet o com to je a ze sa do 33.DC nemam co plasit 😀 😀
jaru, super, je to na dobrej ceste. aj ja som mala vcera pocit, ze uz si na tom lepsejsie. no nemas za co, ved nato sme tu...sa musime podporovat vzajomne 😵 😵

shandy
10. feb 2009

matusik, tak v tom pekne pokracujeme zasa spolu a tentokrat si ty mna predbehla s novym cyklom 😀 , ty budes mat zas za xvilu ovulu 😵 😵

matusik111
10. feb 2009

dobre ranko babulky,
tak ja sa pridavam ku vsetkym a Jaru , drzim palceky, aby si neplakala ani dnes vecer, ani pozajtra, a ani popozajtra a uz nikdy,.... lebo nebudes mat dovod. Vystrieda to velke necakane stastie. Uz sa opakujem, ale ked si si zacala tehulkovanie, tak si to aj dokonci ako prva 🙂 😵 😵

Shandy, to je cudne, ked mas taku vysoku teplotu ,... posli graf. Ved niekedy sa stava, ze pride mrcha a baby su tehulky, Uvidis ako to bude prebiehat. Ak bude daka slabsia, je tam stale malinka nadej. Ak mas graf , tak posli

Monci, neboj piatok je este daleko, a ked to pride, tak to prefrci a a bude dobre. Idete si pre vysledky?

shandy
10. feb 2009

matusik, sorry som to zblblaaaa, ta teplotka ma byt samoska 36.3, takze secko na poradku ako ma byt aj s mrsulou....urco tehu nie je. ale nevadi, vsak buduci mesiac to isti. naplanovali sme dovolenku akurat na PD 😀 😀 , ja to teda nevzdam ani omylom 😅

shandy
10. feb 2009

no a teda grafik, matusik a tvoj vyzera ako? 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

jarulai
10. feb 2009

moncika, ja posobím sebavedomo a tvrdo? 😨 to možno preto, že si teraz vytváram brnenie a pustím pod neho len najbližšiu rodinu /a možno len mužíka/. hovorím si, že sa z toho musím rýchlo dostať, lebo doki mi povedal, že mi to inak bude brániť znovu otehotnieť. tak si hovorím - na čo to trápenie zbytočne dlho naťahovať, aj tak už nezmením, čo sa stalo. preto sa snažím na to nemyslieť a aj debatu viesť okolo kadejakých iných vecí aby sa mi to stále nepripomínalo. tak asi preto na teba tak posobím./inak, ja som práveže dosť mäkká, na mna stačí zvýšiť hlas a už slzím 😨 /
matusik, véééélmi rada si to tehulkovanie dokončím ako prvá 😉

matusik111
10. feb 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
tak zaciname spolu ..... len ja cakam ovulku uz cez vikend 😵 😵 😵

moncika15
autor
10. feb 2009

aj ja som strasne citlivka, hned bulim 😅

matusik, idem na vysetrenie a zhodnotenie vysledkov a drahy by mal ist na kontorolny spg ale asi sa mu nepodari prist z Pl 😔 tak sa to zas predlzi 😢

jarulai
10. feb 2009

tak vieš, o čom hovorím asi 😉

matusik111
10. feb 2009

baby,... pridavam sa do vaseho kruzku " bulenia " 😎 😎 , a normalne mi to leze az na nervy, aka som citlivka ... a ja vyzeram ako tvrda zenska , ktoru nic nezlomi ..... a ja revem kde sa da 😀
Moncik, drzim palce, aby boli dobre vysledky

jarulai
10. feb 2009

no ja tiež. vy by ste to do mna nepovedali a ja sa rozrevem velmi rýchlo. včera prišla jedna naša zamestnankyna, že: už si v robote? no čo, udržali ste to? skoro ma vykotilo! nikomu som tu nič nehovorila a klebetničky si aj tak domysleli. chcela som aj klamať, že o nič také nešlo, no ale slzy ma prezradili 😠 a kedže tamtamy fungujú, už to tu vedia všetci 😠
moncika, neboj, všetko dobre dopadne 😉

shandy
10. feb 2009

tak tusim sme sa tu stretli vsetky bulicky 😀 , ja rovnako....tiez sa tvarim ako silna zena, ale niekedy sa to proste uz neda...aj dnes mam chut si porevat. no snad to bude aspon niekde v sukromi 😒

no inak tie baby jaru su hrozne, ved aj keby som to vedela, tak sa radsej nepytam...kazda baba by mohla aspon tusit, ake to je a zbytocne sa v tom nerypat.
no moncurik, neboj, dobre to dopadne, ked sa mu neda, tak co narobis....a mozno sa mu este podari prist 🙂

jarulai
10. feb 2009

no este dobre, že sme sa tu nestretli všetky bulimičky ale len buličky 😀
no čo iné nám zostáva ako sa tváriť ako silné ženy? včera sa ma tiež kolegyna začala vypytovať a potom ma zvozila, ked som sa jej rozplakala 😨 ale v podstate mala pravdu - mám sa utrápiť? doki mi hned hovoril aby som si to tak nebrala, lebo psychika urobí vela pri snažilkovaní. a potrebujem čakať zase 2roky? NIE, takže hor sa na veselú tému 😉

jarulai
10. feb 2009

babulky, vidím, že všetky asi pilne makáte. no zrejme budem musieť ísť aj ja 🙄
teraz som sa trošku týrala a zisťovala som aké velké už malo byť naše mimi v tom 8tt /ja som síce bola podla poslednej MS v 8+5tt, ale berme to s rezervou/. takže malo bať zhruba 2cm! no a moje malo len 4mm ☹ takže v poriadku to určite nebolo. teda aj keby to ten moj doki možno zachránil /čomu moc neverím/, tak by asi nemuselo byť zdravé, že ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre