• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
po obede tu ja nebudem, až tak večer. musím skočiť do mesta na zdr.poisťovňu :rolling_eyes:
16. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja budem mat poobede 2v1 - zehlenie a kozmeticky salon zaroven... :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vam je hej :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, takze ja som rada, ze prisla mrcha a zacina novy cyklus. Ved my mame sexualne volno az kym nepojdem na kontrolu, takze pomalicky sa posunieme dalej.
Jasne, bude gelovacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takze Shandy ide lyzovat, to je pekne. a to kde je tolko snehu. Ved tu je este teplucko a slniecko svieti :slight_smile:
Nelie , takze teplotka ide krasne hore, len tak dalej a dufam, ze to bude hore aj o tyzden, o mesiac , aj o 9 meisacov :dizzy_face:
Jarulka, tak si uzivas net doma? Super, aspon budeme vediet , ze si OK :slight_smile: s muzikom si uzivate ?? A das nam aj dake infosky v akom stadiu ste?
16. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, hej, uzívam si aj netu doma a aj muzika :wink: :dizzy_face: a co za infosky by si rada?
16. nov 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
jaru,ako ste dopadli v CEGYSe? kedy idete najblizsie?

matusik,takze najblizsi cyklus budeme mat priblizne rovnaky,mozeme sa porovnavat :wink: aj ja sa pomaly rozbieham...

dnes som bola na nakupy darcekov kupila som si slonikove pyzamko a slapky (modra psia hlava s nadskakujucimi usami) :grinning: a mm som kupila boxerky ,je na nix vpredu mikulas :D
prisla mi aj knizka"materstvo-druhe najstarsie remeslo" tak sa tesim co to bude zac :dizzy_face:

zajtra idem s mm do prace.ide len doobeda navarit doxodcom,zaviest im to a potom si ho budem naplno vyxutnavat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz sme doma z muzikovej roboty. babky uz obed dostali a skoro mi ho tam znasilnli :sweat_smile: mi ho nexceli ani vratit. hned ix zaujimalo kedy pride najblizsie :grinning:

to tu este fakt nikto nie je ani nebol?! :confused:
17. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja som tu trosku. ja som domka a tesim sa zo stastneho sviatku :grinning: :grinning: :grinning: . Moncika, veru , ja zacinam novy cyklus, takze som zvedava co nove pride :slight_smile: , ale pred prvy sexikom musim ist ku doktorke na kontrolu. Ty si ktory den teraz ? Chystam sa aj merat, ak nezabudnem :dizzy_face: :dizzy_face:

Nelie, ako pokracuje teplotka ??? Ide to hore ????

Jarulka, ja som si myslela, ze ak by si sa nam chcela pochvalit, ktory den si , ako ovulacia, a co doktor hovori :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Shandy asi bali kufre na lyzovacku :dizzy_face:
17. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik ty si tu tusim stale :grinning:

no ja anineviem poriadne kolky DC som lebo mam len hnedy vytok uz asi 3den,dnes rano na papieri cerstva krv a teraz zase nic.tak som asi pravdepodobne este v minulom cykle to znamena 29DC :fearful: z nedele na pondelok som si bola ista ze sa rano zobudim v kaluzi krvi,som sa aj na bolesti budila tak som si dala ibalgin a nic :unamused:
ostava mi len cakat...

ty si kolky den?
17. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
ja som tu ale idem prave papat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja si idem pozriet vcerajsie rozhodnutie superstar a tiez som zaxvylu pri vas :slight_smile:

jaru, odpovedaj na otazkyyyyyy!!!!!
17. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydrz, monci, este sdom sa nenajedla ani som vas necitala :wink:
17. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu a cela vasa :grinning:
na ake otazky to mam odpovedat?
17. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cop ti povedali v cegyse a kedy dalsia navsteva atd.....
17. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika IP :wink:
17. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidim :wink:
17. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak citaj, moja :wink:
17. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
precitane=odpisane :slight_smile:
17. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem urobit kuk :wink: :grinning:
17. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

a kde sa stratila matusik? :confused:
17. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, kde zmizla. zase sme tu ostali len my dve ako kedysi :wink:
17. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a akosa citis v zajati netu? :grinning:
17. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako taky zavislak :grinning: :grinning: :grinning: esteze mam teraz muzika doma a venujem sa jemu, inak by som tieto volne dni tu asi presedela :grinning:
17. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning:
a kde ho mas teraz?
moj sa isiel vozit na motorke
17. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj si upratuje naradie na poschodi. si to tam ponosil a teraz to zase nosi do druhej izby, lebo v tejto chceme urobit satnik. tak sa bavka :grinning:
17. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: pas to pekne zariadene..mm upratuje a ty sedis pri PC :sunglasses:
17. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ze :grinning: :grinning: :grinning: ale to on tam ma svoje veci ako motorovu pilu, murarske naradie, cement...snad sa s tym nemam natahovat
17. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked si to tam vedel navlacit tak nex si to aj poprace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved preto ja sedim za compom :grinning: :grinning: :grinning: ale nieco mu pojdem pomoct, nenecham ho sameho, chuda moje :wink:
17. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na kolko ho mas teraz doma? :slight_smile:
17. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok