• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
do nedele len :frowning2:
17. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj a co ti povedala ta bylinkarka?
17. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti dam zase do IP :wink:
17. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: ostro sledovane vlaky? :wink:
17. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidim, ze ste si to tu krasne rozdebatovali :slight_smile: ja som 3 DC a chcem sa opytat, stretli ste sa s tym , ze ta mrcha je viac cierna ako cervena?? Neviete z coho by to mohlo byt? Mala som to take , ked som brala Gynex, ale teraz si uvarim maximalne zensky caj a to je vsetko. Na krv sa to ani zdaleka nepodoba.

Jarulka, a uz ste doma poupratovali ?? :slight_smile:
Moncika, aj Tvoj ma konicek motorku?? to asi vsetci chlapi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a potom nemaju cas na manzelky :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde si sa stratila matusik?
ja mavam tiez prevazne ciernu krv normalna cerstva zo mna ide tak 1-2dni
17. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som tu cervenu krv nemala vobec tento cyklus. Tak to je take zvlaste, ale ved hadam je to v poriadku.
17. nov 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jarulka ta vola na skype :slight_smile:
17. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake ma meno ??na skype
17. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha nevies tak ti posiela v ip moje a potom nas dam dokopy
17. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :slight_smile: :slight_smile:
inak viete co.. to nie je od vas pekne ze sa zasivate vsetky na skype.. potom tu ja nemam co citat... :frowning2: :rolling_eyes:

a zazrak sa u mna nekona ani tento cyklus.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
uz mam take bolesti krizov a brucha ze dufam, ze mi dorazi "navsteva" uz dnes....
18. nov 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, Nelie, skoda :frowning2: , naozaj ta teplota isla pekne hore a takto spadla :frowning2: . Takze ideme do dalsie cyklu. Mne uz mrcha skoncila a muzik isiel do prace :slight_smile: , klasika.
Dnes v noci sa mi snivalo, ze som bola u niekoho na navsteve a boli tam asi 2 alebo 3 malinke deticky a ja som bola strasne smutna. Ked sme nemohli sexikovat, tak som mala taky klud a teraz ma taketo sny prenasleduju :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelie, co ste pekne robkali cez predlzeny vikend?
18. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ja som oddychovala... :sunglasses:
cez vikend bola doma segra.. tak sme pozerali filmy a kecali a tak... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
a vcera som sa zazrala do upirskej knihy tak dnes sa neviem dockat ked pridem domov a budem citat... :sunglasses:
Edward a Bella ma dostali :grinning: :grinning:
vcera som nafarbila vlasy a chytilo mi to nacierno... :sweat_smile: drahy chyti sok... malo to byt gastanovo hnede.. ale ved je to iba sampon tak dufam ze sa to vymyje rychlo.. :grinning:
a potom mi dosla kamoska tak sme pokecali... :slight_smile: :slight_smile: joj super mi bolo tak doma....

a vy ste co porabali Mati??? :wink:
18. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranicko bambulky :dizzy_face: :dizzy_face:
tak vy sa vykecavate na skype, no pekne :grinning: :grinning:
nellie, no teda :angry: :angry: :pensive: do prdky...ch jo. a tak ty si ciernovlaska teraz? :wink: a kedy ti pride drahy?
matusik aj ja niekedy mavam taku skoro ciernu, ale tento cyklus normalne cervena a 5 dni, som v soku :grinning: :grinning:
ja som dnes bola na krvi so stitkou a o tyzden mam vysledky, furt beriem tie ATB a nesnazilkujeme. Lyzovat neviem ci pojdeme lebo nenapadlo nic cerstve a pokial nebude cerstvy prasan, tak to bude o nicom..takze asi zostaneme doma...
18. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala peknucko :slight_smile: a odkial Ti chodi segra, ked pises, ze bola doma. Ona je vydata?
budes cacanucka ciernovlaska , ako dracica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , este sa muzik potesi. :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja som bola viac menej domka a pracovala som :frowning2: , ale mna to bavi , takze v podstate sa mi to lubilo. Manzelik bol u rodicov, tak som bola aj tak samucka.
dnes sa mi ale nechcelo vobec vstavat :frowning2: , este ze je taky kratky pracovny tyzden.
18. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shandy... :slight_smile:
no vidis ich - ony sa kludne vykeciavaju na skype poza nase chrby... :grinning: :grinning: :grinning:

inak aj ja niekedy mavam ciernu mrchu.... ked som vysadila HAK tak som krv vôbec nemavala a vzdy iba to hnusne cierno cierne...
18. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik a coze si robila domka? a preco si nebola s muzkom u rodicov?
o tom vstavani mi ani nehovor, uffff :grinning:
nazdaaaar nelka :grinning: , hej a ja ze co mam take pupaky na jazyku, isto nas dobre ohovorili :grinning: :grinning:
no ja sa kooonecne zacinam vytesovat normalnej mrche. dokonca ani tie krce uz nemavam take ako som mavala, no mrkam :grinning:
18. nov 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, takze cierna mrcha je normalna , uz som sa zlakla , ze umieram :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . tak v pohode.
Babulky, ja som bola na skype iba chvilocku , takze ja som nestihla nikoho ohovorit :grinning: :grinning: :grinning: , ale nie. Vas by sa ani nedalo ohovorit, iba vychvalit a to by mohloo byt zverejnene , takze sa ohovaral Santa Clause :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule, pokial nie ste nase svagrine tak sa nemusite bat ze by sme vas ohovarali :wink: :grinning:

ja mam tiez pol mrxy len ciernu "hnusobu" napr aj teraz uz 3-4 den a mrxa nikde. nejako sa mi zosral cyklus :rolling_eyes:
18. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Monci... :wink:
18. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz sa spusta krvava pomsta.. teda zatial iba spinim a zajtra nabehne v celej svojej krase :grinning: :grinning:
ale aka to je ulava ked ma prestali boliet krize a brucho.. :sunglasses:
18. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj :slight_smile:
ja sa tiez pekne trapim nie a nie sa mrxa naplno spustit a vajecniky ma bolia a krize ani nehovorim. juj a tie nalady :sweat_smile:
18. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ze mas dostat??? ja som pocitala az zajtra ale nevadi ked sa uz dnes rozbieha.... :slight_smile:
a tiez som bola riadne nervna.. dneska som hned rano aj kolegovcov informovala ze mam vrcholny bod PMS dnes... :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: ja som nemusela ani informovat na mne to vycitila kolegyna a kolega hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mala som dostat predvcerom :sweat_smile: preto hovorim ze mam rozhadzany cyklus bo som mavala jak hodinky vzdy na 28DC
18. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o rozhadzanych cykloch pomlcim :grinning: :grinning:
minule aj teraz som mala 40-dnove... :grinning: :grinning: :grinning: ale radsej oneskorena ovu ako ziadna... :sunglasses: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused: to si neviem ani predstavit
ja som zase kedysi v puberte mavala mrxu 2-3x do mesiaca a to brutal silnu :unamused:
18. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky , ja som uz domka, ostal tu este niekto ??
18. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neluska, takze ty uz zacinas mrchovat ? :frowning2: , ale aspon pride skor ovulka a nova nadej. Moncika, a nemozes byt tehotna , ked Ti meska mrcha ???? nemerala si teplotu aspon?
18. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik, poxybujem :unamused:
pred xvylou som preberala moju depku z pridenej meskajucej mrxy a teraz som zistila ze cervenej krvi boli asi 2 kvapky takze zase neviem na com som :pensive:
18. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok