Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
18. nov 2009

a skym si to preberala ??? a preco to uplne odmietas ? preco by sa nemohol stat zazrak? ved ste sexikovali a tym padom je nadej vzdy. Robila si daky test?

shandy
18. nov 2009

veru matusik ma pravdu, moncur kludne mozes byt tehula, ved zazraky sa deju. a ked raz budeme tehule, isto aj my si povieme, ze to bol zazrak 😵 😵 😵

matusik111
18. nov 2009

ja tiez cakam kedy ma Svaty Jozef oplodni, a ja budem Svata Maria 😀 😀 😀

jarulai
18. nov 2009

ahojte babulky 🙂
je tu niekto este?

matusik111
18. nov 2009

jaaaaaaaaa

jarulai
18. nov 2009

ides za mnou na skype?

matusik111
18. nov 2009

jasne sefe 🙂

matusik111
18. nov 2009

a si neprisla na skype ?? ☹

nellie_
19. nov 2009

dobre ranko..... 🙂 🙂
takze dnes uz mrchujem v plnom prude... teda vlastne uz od vcera vecera.... 🙂 🙂
je to fakt ulava ako povolili vsetky bolesti... 😎

matusik111
19. nov 2009

Dobre ranko 🙂 , takze Nellie zacala mrchovat a budeme s Tebou cakat na dalsiu ovulku.
Ja po dlhej dobe prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
Inak, citala som , ze materska kasicka upravuje cykly a ovulku. Nelie, neplanujes take nieco ?

nellie_
19. nov 2009

ahoj matusik... 🙂

nie neplanujem.. aj odvolavam moj boj co som sa zastrajala.. stale na to nemam chut... 😀 😀
mne bolo tento cyklus tak fajn.. ked som nemusela mysliet na to ze ci som si dala kvapky alebo zjedla nejaky ten vitamin a navarila čaj.... 😀 😀
mne sa to stale nechce riesit.... ja to chcem nechat na nahodu a na prirodu.... 😉 🙂

jedine verna ostavam teplomeru a aj to z praktickych dôvodov.. nech som v obraze čo a ako.. 😀 😀

matusik111
19. nov 2009

tak dobre Neluska, ja som Ta nechcela vytocit hned zrana 🙂 😵 😵 😵

matusik111
19. nov 2009

ty mas taku peknucku fotku novu 🙂

nellie_
19. nov 2009

matusik a kto je vytoceny??? 😉
ja nemam dôvod byt na teba vytocena... 😉 🙂 😵

kazdemu sa ta foto paci... 😉 som ani necakala ze bude mat taky uspech a ze taka zmensena tak dobre bude vypadat tu... 🙂 dakujem za pochvalu 🙂

matusik111
19. nov 2009

tak dobre teda , tak je vsetko vporiadku 🙂 az som sa zlakla 🙂

nellie_
19. nov 2009

matusik a co sa lakas... 😀 😀
ved keby sa hnevam tak tam nehadzem smajlose 😉

zajtra mam volno uz sa tesim.. tento tyzden je super.. iba 2 dni som v praci 😀 😀

matusik111
19. nov 2009

tak to mas naozaj pekny tyzden 🙂 , hadam idete sexikovat s muzikom ??? ale ved aj volno treba, aby sme nemali vela stresov 😵 😵 😵
ja sa uz tak tesim na Vianoce, manzelik bude doma 3 tyzdne. Sice , zas budu povinne navstevy, ale je to lepsie , ako chodit do prace 🙂

nellie_
19. nov 2009

matusik ved mame cervenu stopku... 😀 😀 😀 takze ziadne ťuťu muťu 😀 😀
ale aj tak sa tesim ze pride... 😵 😵 lebo uz od soboty som sama...

matusik111
19. nov 2009

ahaaaa, vidis, ja som taka derava hlava. ale inak uz som citala , ze niekto ostal tehotny aj cez mrchu. Je to take cudne, ale asi naozak dieta je zazrak 😵 😵 😵 . Je to strasne, ked musime byt bez chlapov, to nemoze fungovat cely zivot normalne. Ja si neviem predstavit, ze cely zivot by chodil na taketo tyzdnovky a ze by som ho poriadne ani nevidela. Ja som aj rozmyslala , ze keby som bola tehotna, tak sa nastahujem ku nemu do Ciech 😀 😀 😀

nellie_
19. nov 2009

no mne nastastie nechodi az tak na dlho prec ako napr. Jarulke.. ja to dost zle znasam.. je jasne ze peniaze sa zarabat musia.. mne ide takto na dlho len ked ma jazdu do Anglicka.. inak je prec max. 2 noci a to zas nie je take strasne... 😉
ale môj s tym chce seknut hned ako zostanem tehotna.... ze on nechce dopadnut ako nas svagor co ani nevie ako mu decka vyrastli.. ze on si to chce uzivat... 🙂 🙂 🙂

matusik111
19. nov 2009

Moj mi uz rok rozprava , ze si najde robotu doma, ze sa mu nepaci chodit na tyzdnovky. Ale ked je momentalne taka situacia , tak tazko sa vyskakuje. Ale viem, ze cely zivot by tam urcite nerobil a mozno prave tehotenstvo by ho posunulo , aby mal tu pracu doma.
Bohuzial, je blbe obdobie, blba kriza. Keby boli tak 4 roky do zadu, tak by bol urcite domka a mozeme si uzivat kazdy den. Ja si myslim, ze my musime jednoducho pockat , ked bude mat muzicek pracu doma, aby sme si mohli spolu uzivat velke brusko 😵 😵 😵
Ja som mozno chora, ale keby som si mala vybrat ci tehotenstvo teraz a muzik na tyzdnovkach, alebo o 2 roky a muzik bude doma, tak ja by som s radostou pockala 2 roky. Ale tehotenstvo a praca mojho muzika sa neda naplanovat, takze riadi to niekto iny tam hore 😵 😵 😵

Dnes ma chytilo basnicke crevo 🙂 😀 😀 😀

matusik111
19. nov 2009

Jarulka ma vyhody aj nevyhody 🙂 , ma dlhe obdobie ked je sama, ale ma aj najdlhsie obdobie z nas, co si mozu uzivat s muzikom spolu, Takze oni funguju, ako keby mala jeden vajecnik funkcny a druhy nie 😉 😉 😉 Jarulka, dufam, ze som Ta neurazila 😀 😀 nemyslim to zle . 😎 😎 lebo tu na konikovi je nebezpecne nieco pisat, lebo kazdy si to moze vysvetlit po svojom 😀 😀 😀

nellie_
19. nov 2009

matusik som sa normalne zlakla ze kde som sa to preklikla... 😀 a potom som zbadala moju tyrkysovu suku a reku dobre som... 😀 😀
nova foto.. sa to tu rozzelenalo 😉 😎 😎

a shandy uz sla na tu lyzovacku co?? 🙂

matusik111
19. nov 2009

dala som tu trosku zelene , nech sa nam tu lepsie dycha 😵 😵 😀 😀
spominala, ze mozno sa zrusi lyzovacka, lebo neni cerstveho snehu, a nepocula som nic o necakanom snezeni. Mozno zas sedi na kavicke so sefom 😀 😀 😀

nellie_
19. nov 2009

matusik normalne to citim.. 😀 😀 😀 😀

shandy si dovolenku zasluzi, ved maka fakt ako fretka.. ja by som to nezvladala byt tak dlho v kancli ako
ona... 😅

matusik111
19. nov 2009

ale ak ma pekneho sefa 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
19. nov 2009

matusik myslis???? 😀 😀

matusik111
19. nov 2009

neboj sa, zachvilu nas pride sprdnut Shandy, ze sme ju odhalili 😀 😀 😀

shandy
19. nov 2009

😀 😀 😀
kua, dobre som ja citila, ze ma tu ohovarate 😀 😀 😝

nellie_
19. nov 2009

shandy kto ta ohovara???? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre