Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
25. nov 2009

no a bola som u endokrinologa, vsetko je v poriadku, hodnoty su v norme, ale kedze mam este symptomy dovolil mi si zvysit davky. takze liecba pokracuje ok, len to asi chce nejaky cas 😵 😵

simib
25. nov 2009

Čaute baby.Ako sa tu máte?Ja odlietam zajtra na 5 dní do Anglicka so sestrou,tak trochu nakupovať a oddychovať budem.Čo tu nové?

shandy
25. nov 2009

ahoooooj no toto, ty sa mas, tak si pekne uzi aj z a nas shoppingy. simi a snazilkujete? ci pauza?

nellie_
25. nov 2009

shandy to je super, ze tak pekne reagujes na liecbu tej stitky... 😵 😵 😵

matusik joj ako ti zavidim (v dobrom samozrejme 😉 ) taky vikendik.. si oddychnes a zrelaxujes sa.. brala by som to veru aj ja... 😵 😵

simib aj tebe bude dobre... v anglicku som este nebola ale verim ze nakupovanie tam bude genialne 😎 😎

matusik111
25. nov 2009

Babulky, ved pridite aj vy, ved mame cely penzion iba pre seba 🙂 😀 😀 , to bude super. Fakt sa uz tesim. Ale si ma Shandy vystrasila, myslis, ze aj mne sa moze ten bordel vratit z tych bazenov ???? ☹ ☹ ☹
to neni normlane, vsetci chodia po wellnesoch a maju deti , a my aby sme vsetko vynechavali.
Ja to kaslem . Ved Sharka ostala tehotna na chlastovej chatovacke, tak ja mozno ostanem tehotna po wellnesoch 😀 😀 😀 😀

matusik111
25. nov 2009

Shandy, ale ty si sa rychlo dostala z tej stitnej, to bolo dobre , ze Ti nasadili liecbu. Na kolko sa to este odhaduje??? Hlavne , ze mas hodnoty v poriadku a sanca otehotniet sa zvysuje 😵 😵 😵
Ja som volala doktorke o vysledky, takze uz som cista 😵 😵 , tak aspon mi pomohla sa zbavit toho bordelu z tela, ked jej tolko platim, ako keby som chodila ku nej na sex 😀 😀 😀 😀
a ze mam prist este na krv, tak buduci tyzden odskocim rano.

matusik111
25. nov 2009

a este jedna pikoska od mojej doktorky : som sa pytala , ze ci ten moj "vnutorny bordel" , ktory som si pestovala mozno niekolko rokov a nevedela som o tom, ze ci mohol zohrat hlavnu rolu, ze som neostala tehotna, tak mi povedala, ze nie, ze ona to vidi tak, ze sa vajicko nestretlo so spermiou.
Je pravda, ze mi tomu sexu vela nedame , ale myslela som si , ze hadam sme sa niekedy aj trafili . Neviem.

matusik111
25. nov 2009

Simib, co ides peknucke kupovat?? uz vianocne darceky?? bude tam urcite vypredaj. Tak teda pekny vylet. 😵

simib
25. nov 2009

No tak milujeme sa bez ochrany,ale to je tak všetko.No už sa teším na let.A možno aj dobrú správu odtial donesiem.

shandy
25. nov 2009

matusik chlamydie mozu byt pricinou preco sa nedari, ale u vas asi aj tak malo keksika 😀 😀 😀
no ja ta nechcem strasit matusik,ved ja tiez planujem bazen - ale nic s teplou vodou, teda ziadna virivka ani tie termalne kupaliska....tam sa to mnozi o sto sest kadeco...kludne sa toho v prospech mimi zrieknem 😀

matusik111
25. nov 2009

Shandy, keby to naozaj tak bolo, ze zrieknes sa wellnessu a budes tehu, tak to by bolo v poriadku, ale ja sa momentalne citim tak, ze davam prednost wellnesu 😉 , Fakt mi pomohol minuly mesiac, ziadne snazenie, ziadne cakanie ovulacie a bol klud a dako mi to ostalo zatial. Tesim sa na ten zajtrajsi ulet s kamoskou 😀 😀 a keby som zas nieco dofusovala s infekciou, dam si dalsi mesiac na liecenie.
Mala som pocit, ze nic nemozem, lebo co ak budem tehotna, a to myslim aj planov do buducna a fakt mi uz sibalo 😀 😀 😀 😀 , uz mi sibe menej a dobry liek je odreagovat sa 😀 😀 😀

shandy
25. nov 2009

jo jo to mas recht aj to je z teba citit, ze si viac v pohode 😀 😀 😀 😀 😀
ja sa tesim, bo ja tiez 😀 😀 😀
no jasne, planovanie sa nevyplaca 😀 , aj tak je vzdy vsetko inak 😀

matusik111
25. nov 2009

takze sa tato tema zacne menit na neplanujuce snazilky 😀 😀 , bude tu vela optimizu a dobrej nalady 😀 😀
Myslim, ze to zacala Nelli, a zacina to tu rozdavat 😵 😵 😵 a chytilo sa to aj na mna .
Nic neberem , nemeram, mozno v piatok ocikam ovulacny test , ak nezabudnem a maximalne budeme pouzivat gel , nech je doma gelovacka 😵 😵 😵

Shandy, a do kedy budete bez keksikovania?? taka zmena, ked ide vikend a budete sa len divat na seba, vsak 😀 😀

nellie_
25. nov 2009

Matusik paci sa mi tvoj pristup 😉 🙂 😵 😵
som rada, ze som ta tym nakazila.... 😉

mne to minuly cyklus tak prospelo ked som nemyslela na to ze ci som si rano a vecer nakvapkala davku femi kvapiek, ci som zjedla kyselinu listovu a vypila čaj.. no kaslem na to... a keby mam taky pravidelny cyklus ako ty matusik tak na meranie sa tiez vyprdnem ... 😀 😀

ale kedze ja sa musim priebezne monitorovat nech potom nestresujem, tak merat budem - ale tento krat iba do ovu a potom este ale 2-3 dni ci ozaj prebehla a potom uz nie... 😎 😎 😎
tak to mam teraz naplanovane... 😀 😀

ja aj tak verim, ze coskoro tu nastane zlom a uz nam budu vsetkym iba tt v pase pribudat... 😉 🙂 😎 😵

nellie_
25. nov 2009

joj baby inak ja som taka vecna optimistka ze niekedy ked sa tak zamyslim, tak potom sa zacnem obavat ze raz si to vsetko pripustim a potom mi prepne a skoncim v blazinci 😅

ale zatial sa tomu statocne vyhybam... 😀 😀 😀

shandy
25. nov 2009

😀 😀 😀
ja tiez meriam nellka len po potvrdenie ovule a potom uz prdim na to a meriam az dalsi cyklus 😀 😀
je to super oddych a super pocit 🙂

nellie_
25. nov 2009

shandy no ale ako sme to tu super zaviedli, ze??? 😀 😀 😀
ale zas uprimne priznavam ze uplne nemeranie by mi chybalo... 😀 😀 😀
ja proste chcem vediet v akej faze cyklu som... 😀 😀
zas az tak prdiet na to nedokazem... 😀

ale uz asi treti mesiac som tak super naladena psychicky... tak verim, ze mi to tak dlho vydrzi 😀 😀

shandy a co budem potom robit kazde rano??? nebudeme si mat ake krivky porovnavat... 😀 😀 😀

matusik111
25. nov 2009

Takze , ja ako plne pracovne vytazena som zlozila basnicku vsetkym Katkam 🙂

Katka, Katka Katuska
abys bola dobrucka.
Nech sa splnia Tvoje sny,
uzivaj si stastne dni.
To Ti prajem k meninam
a darcek Ti neskor dam.

😵 😵 😵 😵

nellie_
25. nov 2009

no matusik ty si fakt ine basnicke črevo... 😎 😀 😀
teba by brala moja svokra vsetkymi desiatimi ona miluje posielat basnicky ked niekomu gratuluje cez sms... 😎

matusik111
25. nov 2009

Neluska, poslem jej tuto basnicku na mobil, ved daj telefon. Aj ked neni asi Katka,ale mozno ju to potesi 🙂

nellie_
25. nov 2009

uz som si ju kôli nej opisala do mobilu.. 😀 😀 budem nabuduce machrovat ked bude po mne nejaku chciet tak moze posielat... 😎

matusik111
25. nov 2009

super, povedz ze to v pracovnej dobe si si spomenula na svokrusku a vymyslela si to iba koli nej 🙂

shandy
25. nov 2009

matusik aj ja som sa inspirovala a idem to poslat kamoske 😀 😀

matusik111
25. nov 2009

v pohode 🙂 potrebujete este dake basnicky ?? momentalne sa citim na vsetko adrenalinove 😀 😀 😀 , juj, az tak sa tesim , ze sa bojim, ze bude zle zajtra . 🙂

matusik111
25. nov 2009

len tak mimochodom, rozoberame krvnu skupinu. Ja ako "genialita sama o sebe" neviem aku mam skupinu 🙂 😀 😀 😀 , takze , ja musim ostat tehotna, aby mi to zistili a povedali . Takze, mam domacu ulohu na tento vikend..... poprosim manzelika, nech mi pomoze 🙂

matusik111
26. nov 2009

dobre ranko, vyzera to tak, ze si tu pisem sama so sebou , ale je to pekne, ze mozem sa s PC vyrozpravat 😀 😀 😀 , takze som dnes odmerala teplotu http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 a mozno ovulka pocka aj na muzika 🙂 🙂

shandy
26. nov 2009

dobre ranicko matusik, hlasim sa do sluzby 😀 😀 😀
no super, ze to mas tak nacasovane a kedy ti pride? 😉
a ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
26. nov 2009

a mne pride drahy dnes vecer, huraaaaaaaaa 😵 😵 😵

moncika15
autor
26. nov 2009

ahojte,
matusik, 30 EUEO za sono? 😕 mi v CARe platime uz len za to ze sa klucky xytime10E a ked treba aj spg tak to je 9,86E je to furt lacnejsie 😝
v rajeckyx tepliciax sme boli aj my s muzikom..je to tam parada. tusim sa to volalo Afrodita ci tak nejako 🙂
kam idete vy? a ten penzion? celkom ma to zaujalo? kolko stoji noc?mozes aj do IP 😉

shandy, neobjednali...este som s muzikom ani poriadne nebola obaja sme v robote a vecer je nervozny tak s tym nezacinam 😅

nellie, preco nie si snazilka v profile? nieco mi uniklo...zas 😅

babule, nepisete si s nejakou babulou co s muzikom vyuzili narok na kupele pri neplodnosti? (kokso to bola veta,namahava na stilistiku 😀 )

matusik111
26. nov 2009

tak uz som prisla od kadernicky a citim sa krasna 😀 😀 😀 😀 a to je len zaciatok wellnessu 😀 😀 ,
mne pride muzicek zajtra domkov, takze ja budem vyrelaxovana a pripravena 😵 😵 , tak uz len budem cakat , kto na mna vecer prikrije , ci to bude manzel , alebo perina 😀 😀 😀

Shandy, takze ty mas ovulku uz za sebou , tak rychlo nech pride mrcha a hura do dalsieho cyklu. Som zvedava, co povies na taky oddychovy mesiac bez sexiku a snzilkovania .
tak ja sa idem pobalit a o 12 vyrazam na vylet 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre