Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
4. dec 2009

tak ja som tu nakukla 🙂 Simib, ja tiez meriam len tak ako dedkove zuby 😀 😀 😀 , odmeram mozno tak buduci tyzden niekedy, aby som vedela kedy mozem ocakavat mrchu, ale to je vsetko.

a nieco na pobavenie.

pozrite do albumu, idem to vytlacit a nalepit na flasku vina ako etiketu a budem mat darcek na Mikulasa pre rodicov, svokrovcov, a svagrovcov 🙂

moncika15
autor
4. dec 2009

jejky! to je krasne 😵
ja to tiez pouzijem na mikulasako vins 🙂 teda ak sa neurazis 😅

no co darceky pokupene?

matusik111
7. dec 2009

Dobre ranko kocky, vidim, ze je tu daka dovolenka 😀 😀 😀 tak teda pekny dovolenkovy den 🙂

moncika15
autor
7. dec 2009

ahojteeeeeeeee

drzte palce ideme na 5 do CARu...

zobrala som si pol dna dovolenky lebo som mala nervy v robote 😀

matusik111
7. dec 2009

Moncika, drzim palce. idete bratislava alebo trencin ? a idete s nimi iba pokecat,???
tak potom napis novinky , co vam povedalil 😵 😵

moncika15
autor
7. dec 2009

no uz sme doma 🙂
mm podpisal papiere do nemocnice a v januari ho to caka.
ziados o IVF sme este nevypisali lebo sa neda dopredu povedat kolko bude treba casu na uplne zotavenie

nellie_
8. dec 2009

dobre ranko.... 😎

ja som vcera mala vela roboty tak som sa tu ani neustavila.. 😀 😀

matusik111
8. dec 2009

dobre ranko 🙂 Moncika, a co idu robit mm ?? hlavne je , ze ide do toho a k cielu ste blizsie a blizsie. Ja si myslim, ze moj by sa na take nieco nedal nahovorit, fakt klobuk dole pred Tvojim muzikom.

Neluska, som rada, ze Ta tu vidim. ze si na nas nezabudla. Vela roboty, menej casu na somariny 😀 😀 = babo 😵 😵 😵

A Shandy sa nam lyzuje a uziva si predvianocnu dovolenku.

Mne vcera brali krv a dnes som volala a neviem sice co, ale ze je to v poriadku 🙂 😀 😀

nellie_
8. dec 2009

ahoj mati... 😉

ozaj ved shandy je na dovolenke.. joj ale jej jeeeeee... ale nezavidim jej, doprajem jej to... 😵 😵

ja som v robote uz len tento a buduci tyzden a to mam este kazdy tyzden volno a od 21.12.-4.1. mam volno to sem ani nepachnem.. jaaaaj to je take super.. 😀 😀

parada ze mas krv v poriadku 😉

matusik111
8. dec 2009

Nelie, ja tiez koncim v praci buduci tyzden a konecne zacnem doma nieco robit, aby sa to zacalo podobat na vianoce 🙂 😀 😀
a to ty sem vobec neprides ??? ☹ ☹ ☹ , to nam bude smutno za Tebou A ako budeme vediet, ze si krasne uzivas vianocny cas???? Potom nestihnes vsetko krasne napisat 5.1.2010 😀 😀
inak, koncom roka som sa tu prvy krat registrovala, ale to leti . A tolko novych informacii som tu nacerpala, ako keby som vystudovala 5 rokov gynekologiu 😀 😀 😀
Nech si len Shandy uziva, potom nam prinesie kopec dobrej nalady na kona 😵 😵 a dake TTTTT by sa tu aj zislo.

nellie_
8. dec 2009

matusik a preco by som sem nemala prist... 😉 ja zavislačka.. 😀
ja isto budem chodit na net... 😀 ja doma stale stahujem nejake filmy tak sem dobehnem.. 😉 😎

ja som tu uz 2 roky zaregistrovana... 😀 😀 ja uz som ina stara paka 😀 😀

matusik111
8. dec 2009

lebo si napisala, ze mas volno a ze "to sem ani nepachnem.. jaaaaj to je take super.. " , tak to vyzera , ze na konika nepachnes. ale asi som to doplietla, takze uz sa tesim

a ake fajnove filmy stahujes, tak daky, aj ja stiahnem a pozrieme s muzikom doma. zaner - komedie a akcne

nellie_
9. dec 2009

matusik tym pachnutim som myslela kancel nie net... 😉 🙂
sorry az teraz som si uvedomila ako blbo to vyznelo.... 😀 😀

ja stahujem mne vacsinou komedie romanticke a drahemu aj horory aj akcne.. vlastne vacsinou stiahnem vsetko nove co tam pridaju 😀 😀 (mna uz aj zavru raz za to 😀 😀 )

v poslednej dobe boli super filmy Navrh, Parba v Las Vegas a Chces ma, chcem ta.. tie sa mi fakt pacili 🙂

oriesok
9. dec 2009

ahojte baby.. dllllllho som tu nebola.. hádam si na mňa ešte niekto spomenie.. 😅 ale pravidelne som vás čítala.. a držala vám palčeky..
aby sa to tu trošičku prelomilo tak som vám prišla poslať nejaké tehu vírusíky.. 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 dúfam, že pomôžu..

nellie_
9. dec 2009

oriesok - uprimne a z celeho srdiečka gratulujem... 😵 😵 😵
prajem hlavne krasne a bezproblemove tehotenstvo 😉 🙂 😵 😵 😵

to je krasna sprava.. a ja to beriem ako symboliku - ze konecne sa nam to tu v tejto teme prelomi a ty si nam tu začala tehu vlnu 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

tak nam niekedy pekne pridi napisat ako rastiete a ako sa vam dari... 😉 🙂 😵 😵 😵
ja uz som minule na teba myslela ze co je s tebou.. a ty aha, ake krasne prekvapenie... 😉 🙂 😵 😵 😵

matusik111
9. dec 2009

neluska, hned mi je lepsie , ked viem ze budes kaslat iba na robotu 🙂 tak ked uz takto verejne hlasis o stahovani filmov, tak este hod odkial ich stahujes a my budeme mat cez vikend doma romantiku 🙂 pred TV .

Oriesok 😵 😵 😵 😵 , jeeej, mame tu prvu tehulku v teme, tak by nam to mohlo priniest stastie a dalsiu tehulku. Oriesok , aby si to uspesne donosila a mala krasne babo. A mohla by si sa nam aj pochvalit ako si k tomu dosla 😵 😵

oriesok
9. dec 2009

ďakujem.. 🙂 🙂
všetkým vám držím palčeky, aby to aj vám vyšlo čím skôr.. nazozaj vám to prajem..
a ako som k tomu prišla? 😅 konečne bol manžel na správnom mieste v správnom čase.. 😅 😅 😉

moncika15
autor
9. dec 2009

juj babyyyyyyyyyyyyyy dlho ocakavany okamih! 😵 😵 😵
oriesok prelomila kliadbu! a mame tu prvu tehuluuuuuuuuuu
ktora bude dalsia? ja sa hlasim 😎

oriesok z celeho srdca gratulujem 🙂

jarulai
9. dec 2009

jeeeeeeeeejjjjjj, oriesok 😵 z celeho srdiecka gratulujeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 drzim ti paste, nech ti to vsetko bez problemov ubehne a hlavne nech je babenko zdravucke 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matusik111
9. dec 2009

oriesok, musim ku nam chodit castejsie aby si nam rozdavala TTTTTTTTTTTTTT , lebo sme uz dost dlho cakali na tehulku v tejto teme a dufame, ze nam prinesies stastie 😵 😵 😵 😵 😵

matusik111
10. dec 2009

dobre ranko 🙂 , uz sa pomalicky z vikendieva, tak sa tesim, ze mozem spinkat dlhsie 😀 😀 😀 , ja tak strasne rada spinkam,..... ja som ako take poslusne babo 😵 😵 😵

oriesok
10. dec 2009

dobré ránko.. ďakujem.. ste zlaté.. 🙂 😉 určite vás tu budem navštevovať..
ja sa už tiež teším na weekend.. mám akýsi spánkový deficit.. 😅 konečne sa poriadne vyspím..

matusik111
10. dec 2009

oriesok, ty si nas tu tak necakane opustila 😀 😀 😀 , tak nam povedz ako si objavila //, ake si mala pocity , mala si dake priznaky ? ako si prekvapila muzika 😵 😵 😵 Ked si tu dlho nebola, tak Ta tu morit budeme 😀 😀 😀 , teda morim Ta iba ja 😀 😀 😀

oriesok
10. dec 2009

no.. nečakane som vás "opustila" lebo som bola 2 týždne PN.. nejaká viróza ma dostala..
v podstate ku testu ma viac - menej nahovorili baby z fóra.. MS mi meškala 3 dni.. ja som myslela, že to kvôli prechladnutiu.. ale tak skúsila som a objavili sa //.. 😅 som bola neskutočne šťastná.. ešte pred tým, ako som o nich vedela, som vymýšlala rôzne spôsoby, ako by som to oznámila mužíkovi.. keď som sa testovala bol akurát v práci a vrátiť sa mal až o týždeň.. samozrejme to by som nevydržala, tak hneď po objavení // som zdvihla telefón a musela som mu to oznámiť.. 😀 od radosti už ani celý deň poriadne nepracoval.. 😅 a moje príznaky? začalo to výtokom podobným ovu hlienu.. potom mi strašne krvácali ďasná pri umývaní zubov a boleli ma prsia.. a prvý týždeň som nemohla akosi spávať.. budila som sa každé ráno o 4 hod. ráno.. 🙄 🙄

matusik111
10. dec 2009

jeeej , to je take pekne 😵 😵 😵 tak ty si cakala az kym Ti mrcha meskala, aj tak si dobra. A merala si BT ? daky vitazny graf 🙂 😵 😵 😵
aj vies kedy sa vam podarilo spravit malinku potvorku 😵 😵 😵 😵 ??? Inak, mna tiez napada, ze ako "zaujimavo" oznamim muzikovi // , a kym ich ja najdem , tak bude vymyslena aj nova technologia 😀 😀 😀 . Tvoj tiez chodi na tyzdnovky a podarilo sa uhniezdit v brusku, to veru potesi. Takze baby, hore hlavu a ideme do sexu 😀 😀 😀 😀 😀 , ale som hrdinka, ked mi je zle a prichadza mrcha 😀 😀 😀 😀
Takze uz sa tesim , ked mi budu dasna krvacat 😵 😵 😵 😵 , a ja nemam ziaden hlien, takze ho asi ani neuvidim ako znamenie 😵 😵 😀 😀 😀
Oriesok, a uz citis, ze nieco v Tebe rastie?

matusik111
11. dec 2009

dobre ranko, takze si tu sama so sebou pisem 😀 😀 😀 , Neluska , ty si po vcerajsku oddychnuta 🙂
Moncika sa nam tu stratila 🙂

tak teda pekny vikend 😀 😀 😀 😀

oriesok
11. dec 2009

dobré ránko.. no.. veru vydržala som s čakaním.. 😅 BT som nemerala.. na to som bola moooooc lenivá..
viem približne, kedy sa nám to mohlo podariť..
môj nechodí na týždňovky ale na dvojtýždňovky.. ale konečne by s tým chcel skončiť.. aby keď všetko pôjde tak ako má aby sa mohol plne venovať každý deň drobcovi..
no.. zo začiatku som cítila bruško tak ako pred MS.. a teraz hocikedy cítim také pichanie v brušku.. to sa tam asi drobec rozťahuje.. a robí si miestečko..
matusik.. budem držať palčeky, aby tento raz konečne MS nedorazila..

moncika15
autor
11. dec 2009

matusik ja som sa nestratila ja som tuuuu 😨 🙂

no tak predsa sa da trafit do ovulky aj ked sexikujete len 2 tyzdne do mesiaca 😵

ja som dnes slamenna vdova ☹ mm musel ist na cely den do roboty... od rana od 7 do noci alebo az rana 😒 mabote nejaku akciu tak je treba vsetkyx kuxarov.

ozaj ako ste stravili Mikulasa? mi sme stravili tak vpohode ziadne stresy aj laska bola 😉 horsie to bolo z travenim 😀 tolko sladkosti pojest nie je bohvieco 😖
😀 😀 😀

jarulai
11. dec 2009

ahojte babulky 🙂
ako pobiedne tu pisete 😨 no ale hlavne, ze uz mame aspon jednu tehulku - kliatba prelomena 😵 😵 😵 😵 😵 😵 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

oriesok a tebe chodi muzik na 2 tyzdne? mne tiez. a kolko ho mas potom doma?

prajem vam vsetkym krasny vikendik 😉

moncika15
autor
12. dec 2009

ahojteeee
konecne mam dusu na mieste...doobeda som drahemu nakupila oblecienia ze si tolko ani nezasluzi 😀 konecne mam pre neho darcek pod stromcek. este xcem nex si vyberie rifle a nejaku prkotinu podla vlastneho vyberu a jeden pan na holenie vybavenyy 😵

to tu dnes este nikto nebol? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre