• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
Dobre ranko, takze zacina nam novy tyzden a pre niekoho aj posledny pracovny v tomto roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , takze ja sa velmi tesim. A este samozrejme zacinam aj s novym cyklom. Mrcha prisla vcera, sice neskor ako chodi, ale teplota isla dola uz od piatku , tak som vedela co je vo hviezdach. Fakt to meranie je dobre v niektorych fazach - ovulka a mrcha, presne viem co treba ocakavat.
Takze vianoce mame na sexikovanie :slight_smile: , ovsem, ak nebudeme stale iba na navstevach :grinning: :grinning: :grinning:
Oriesok, takze mm chodi na 2 tyzdnovky a da sa tak rychlo otehotniet,.... to je velka nadej aj pre tie ostatne v tejto teme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Este nam sem niekedy posli dake TTTT , nech sa to aj na nas lepi , aby v septembri boli plne porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee :slight_smile:
som sa rano divila ze tu este nikto nebol :confused:

mne sa tiez sxyluje k mrxe. od piatku mam vytoky a stale mi je na zvracanie takze tento tyzden mozem ocakavat cervenu pani :rolling_eyes:

uz by to ozaj xcelo aby sme sa jedna po druhej vydali na 9 mesacnu cestu tehulkovanim :slight_smile:
14. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. áno mm chodí na 2 týždne do roboty a potom ho mám 2týždne doma.. a konečne nám to vyšlo tak, že pár dní pred ovulkou bol doma a tiež pár dní po ovulke..
14. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takze sa to predsa da!
ako dlho ste sa vlastne snazili?

oriesok teba tu tak rada vidim :dizzy_face: citim z teba pozitivnu energiu a nadej :slight_smile:
14. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moncika, ale na zvracanie byva v inych pripadoch ako mrcha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Oriesok, len nam tu nos kopec pozitivnej nalady :slight_smile: Ja si myslim, ze ked je vsetko v poriadku, tak sa to jednoducho musi dat, aj keby manzel prisiel na jednu noc pred ovulkou :dizzy_face: :dizzy_face: , takze uz sa len zbavit vsetkeho negativneho z tela.

Moncika, na aku operaciu ma ist Tvoj muzik, dako mi to uslo
14. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halooo, zdravim vospolok :grinning: :grinning: :grinning:
oriesooook, gratulujem, tak predsa ste ma nesklamali a po navrate z dofce ma tu caka prijemne prekvapko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co nove? ja som oddychnuta, stastna ale trosku nevyspata, tak to hadam dozeniem :grinning:
no a v sobotu som zacala novy cyklus :wink: , konecne zasa snazilkovsky.
14. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja grckavam aj pri mrxe takze tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ma ist v januari na laparokorekciu... som to spominalaty zabudlivec :slight_smile:

shandy,takze dovolenka padla vhod? aj mna dovolenka vzdy vycerpa :grinning:

takze matusik a shandy uz su v nocom cykle a ja vas coskoro dozeniem :dizzy_face:
14. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prakticky snažili sme sa od mája - ale vždy cez ovulku nám to vyšlo tak, že manžel bol v práci.. potom konečne v septebri prišiel načas - keď bola ovulka.. v ten mesiac to nevyšlo.. a v októbri prišiel domov skôr ako ovulka.. :grinning: :grinning: a zadarilo sa.. :sweat_smile:
jasné, že vás tu budem pravideľne sledovať.. a dúfam, že sa čoskoro začnete ku mne pridávať..
14. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej :dizzy_face:
oriesok, nemas UTZ fotky alebo fotky bruska :slight_smile:
14. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď som bola na 1UTZ, tak som fotku nedostala :cry: a teraz mám ísť na ďalší v stredu.. tak mi držkajte palce, aby bolo všetko v poriadku.. a tento krát my už doktor fotku bude musieť dať.. :angry: :sweat_smile: :grinning: určite sa vám s ňou prídem pochváliť..
bruško pre istotu zatiaľ nefotím.. bolo by tam vydno len moje tuky.. :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak vitam Shandy doma, naladena s plnou enrgiu , tak to bude veselo cez vianoce tu na koniku.
Shandy, pis nam ako bolo super, prehanaj a budeme sa s Tebou tesit.
:dizzy_face: :dizzy_face:
15. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte herečky... :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriesok tak dnes na Vas s babenkom myslim.. :wink:
to bude zasa zažitok vidiet babo na uzv.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy :slight_smile:
nelliee a ty zijes? :wink: , co mas nove?
16. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy ja ci zijem??? skôr ty... :grinning: :grinning: :grinning:

ja nemam nove ani nic.. sice maaaaaaaam... mala som v normalnom case ovu... :grinning: :grinning:
sice sme ju aj tak presvihli ale nevadi, snaha sa ceni, dufam ze to tak uz bude aj nabuduce... :grinning: :grinning:

len tym ze som nemerala tak neviem presne ci bola 18-ty, 19-ty alebo kolky den.. ale urcite je to lepsie ako 31DC.. :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ste sa mali na dovolenke??? :wink:
16. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej veru pravdu mas :sweat_smile: :sweat_smile:
whaaaaaaaaao, tak gratulujem slecne ovuli, ze sa jej uracilo :grinning: :grinning: :grinning:
no neva, ze nevies kedy presne, hlavne, ze bola, nie? :wink:
na dovolenke fantastikus, ani domov sa mi nexcelo. uplny raj na zemi... :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dec 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy to je super ze bolo tak fantasticky na dovolenke... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
uz si si ten oddych zasluzila.. :wink:

a tot môj dnesny graf.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
dufam, ze do zajtra mi madam dorazi,nech mam potom na vianoce pokoj... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko,
nellka, neverim, ze tak skoro ti ta sova prisla :grinning: :grinning:
to je dovod na oslavu :wink:
no to by bolo fajn, lebo sme si slubili, ze budeme keksikovat pod stromcekom, tak dufam, ze sa pridas :grinning:
17. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy no ved bolo na čase aby sa umudrila... :sunglasses: :sunglasses: len ma riadne zaskočila.. :grinning: :grinning: :grinning:
ja so to zistila az podla bolesti prs.. mna vzdy hned po ovu troska pobolievaju a reku to čo ma byt a omeram a sok, ze ved ja uz som po :grinning: :grinning:

teraz by to bolo fajn - lebo drahy bude do polovice januara doma takze chcem najneskôr zajtra mrsinu,nech potom mozme pekne krasne pracovat na potomkovi :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym babulkam :slight_smile: , tak vidim , ze nelie ide dole , tak sa caka na mrchu a hura do noveho cyklu. Super, takze vyzera to tak, ze budeme vsetky sexikovat pod stromcekom , super sme si to naplanovali :slight_smile: , predpokladam, ze Jarulka zacne , ja sa pridam, potom asi Shandy a pekne nam to ukonci Nelie. Ale mam prehlad o mrche a ovulke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a podstata je v tom, ze muzikovia budu cele vianoce doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , Moj uz pride dnes a ostava doma asi do 10 januara, takze stihneme aj dalsiu mrchu doma :grinning: :grinning: ,

a idem vam napisat co sa mi dnes stalo :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matusik daj, som zvedava co sa ti stalo :grinning: :grinning:

baby nemate nahodou vy alebo niekto vo vasom okoli tento mobil??? Nokia Xpress Music lebo chcem si ho teraz v orangei zobrat ku pausalu a este som ho nazivo nevidela tak ma zaujimaju ake su s nim skusenosti :wink:

https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html?phoneId=4794
17. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes rano som mala dohodnutu schodzku o 8:30 v Ziline , musela som nieco odovzdat. Uz som to mala vcera , ale som nestihla, tak sme dohodli termin dnes rano na 100%.
Idem do Ziliny s 10 minutovou rezervou, v pohodicke po dialnici a zrazu :astonished: :astonished: :astonished: :confused: :confused: :confused: , zacalo mi skakat auto. Svietila mi nafta, no nebolo casu od vcera natankovat , a na palubnom pocitaci mi vyhodilo , ze mam este naftu na 70 km, tak si myslim, ze to tych 20km do Ziliny dojdem.
No , ale pred vypadovkou na Bytcu sa to zhustovalo , tak ze idem natankovat v Bytci, mam cosovu rezervu. A v tom sa mi rozvietili vsetky kontrolky v aute , tak som radsej zastavila a vyhodila vystrazne . Samozrejme som stala na odbocovacom pruhu, co bolo dost nevhod. Tak rychlo telefonat mame ( bola doma), aby prisla, ze bud sa pojde pre naftu, alebo ma potiahne, alebo ma zobere do Ziliny na stretko, alebo cosi sa vymysli :sunglasses: , volala som tatovi, ze co sa stalo, predsa je chlap a mozno bude mat lepsi napad ako 2 zeny. Tak poslal takeho chlapa, ktory bol kusok odomna, ze nech ma ide odtiahnut on. Mala som pumpy asi 3 km. A na zaver som volala muzikovi, ked mi nemoze pomoct, tak nech sa aspon potesi , aku ma sikovnu manzelku, ktora nevie natankovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a analyzovali co to moze byt, lebo nafta tam este je. V tom zastavilo cierne auto , znacka CA - Cadca, a ukazovali , aby som isla prec. Ked som mala na uchu telefon a ignorovala som uja , tak vystupil a ze Policia :sunglasses: , ze nemozem tam stat, ze odbocuju tam auta a moze ma niekto zvalcovat :slight_smile: , ale vravim, ze asi dosla nafta a cakam na odtah, Tak mudry policajt, dajte si vestu a trojuholnik. Kym som nasla vestu :wink: , ani obliect som to nevedela :grinning: :grinning: a teraz hladat trojuholnik. Otvorim kufor, tam som mala kopec sanonov , veci ..... a policajt cakal, ci mam trojuholnik, .. jeeej nasla som ho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , tak mily policajt sa opytal, ci este nieco nepotrebujem a isiel prec. A teraz "babo rad" , ako poskladat trojuholmik, V zivote som to ani v ruke nemala. Tak dako som to zvladla, postavila som ho a cakala v studenm aute :frowning2: , Zrazu mi zhasli vystrazne svetla - dosla baterka :frowning2: prisla mama ,dala som jej veci , kontakt a poslala som ju odovzdat veci spravnemu cloveku :sunglasses: sice s mensim oneskorenim, ale lepsie ako nic. , a cakala som na chlapa co ma bude tahat. Prisiel a teraz , kde sa to lano pripne ????? , no mudra soferka ani sajnu som nemala, tak nieco vymyslel , uviazal ma :grinning: :grinning: a isli sme na pumpy. Celou cestou som mala rucnu zapnututu , az ma ruka bolela. Tak som sa bala , ze to neubrzdim a navalim este do jeho auta . ( ak by nahodou niekto nevedel, bez motora auto nebrzdi :grinning: :grinning: :grinning:) , prideme na pumpy a vsade take smrady z mojej brzdy. hruuuuza. Tak mozno som zas niecomu pomohla :grinning: :grinning: :grinning: . Natankovala som kvalitu na Slovnafte a cakala som na zazraky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a prislo to , chvilu auticko rozmyslalo ci si natiahne naftu , alebo nie. Ale nesklamalo ma a nastartovalo to :dizzy_face: :sunglasses: :dizzy_face: Tak som uspesne mohla ist aj do prace a pokracovat v pracovnom dni :slight_smile: a zaver - asi predchadzajuce tankovanie som mala "nekvalitnu naftu" , a ked jejj bolo uz malo , a velke mrazy, tak zamrzala :frowning2: :frowning2: . Takze uz len tankovat moju overenu nafticku a cez zimu nechavat aspon stvrt nadrze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Juj, ale som sa rozpisala, moze byt zo mna spisovatelka vzrusujuceho romanu :grinning: :grinning: :grinning:
dufam, ze vas to moc nenudilo a nebolo to moc dlhe :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matusik riadne adrenalinove rano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale to bud rada ze ti policajt nenaparil pokutu ked si si hned nedala vestu a trojuholnik to bol veeeelmi zhovievavy.. :grinning: :grinning:

no ja neviem ci by som zvladla na takychto cestach ist v aute ktore je tahane a regulovat ho iba rucnou brzdou :sweat_smile: klobuk dole pred tebou.. ale ved to som uz mala sancu vidiet aka si ty piratka a trhacka asfaltov, takze pre teba to bola hracka :grinning: :wink:
17. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neluska, veru, to bol asi prvy normalny policajt, ktoreho som stretla a spraval sa tak ako obcania ocakavaju :grinning: :grinning: , ze mi pripomenul vestu a trojuholnik :slight_smile:
tak velka vdaka za doveru :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: , vyskusala som si to prvy krat iba na rucnej , bez svetiel , a volant bez posilovaca :grinning: :grinning: a zvladla som to, az na tie pripecene gumy :grinning: :grinning: :grinning: , ale nabuduce budem vediet, - nemoze ist celu cestu na rucnej :slight_smile:

divala som sa na ten mobil, ale nemam s nim skusenosti a je pekny. Ja som tiez verna iba Nokii :slight_smile: , ale asi to je daka supa, ke d je taky drahy. Ja ked som vyberala mobil pre muzika, tak som hladala na nete referencie a vselico sa docitas, len ked je to nove, tak mobude toho trosku menej.
tak budes mat pekny darcek
17. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik tak to teda vedes s tymto pribehom :grinning: nam sa nieco podobne stalo v chorvatsku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes som si zobrala volno a boli sme nakupovat darceky a co to?!... zrazu na mna z cista jasna prisla mrxa :sweat_smile: a este k tomu taaaaaaka silna ze som stuxla do muzika a hovorim: "podme! podme! prave som si nalozila do plienky" :sweat_smile: tak sa na mna nexapavo pozrel ze mi to az trapne bolo :sunglasses: ale nakupili sme co sme xceli a spokojny sme sa vratili domov
17. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co to? co to?! cely den sem nakukam a tu nikoho :confused: mate doma muzikov?
moj sa dnes zdrzi bo u nix v robote vystupuje KMETOBEND a RYTMUS tak im musi niekto navarit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, vela casu asi nebude na konika :slight_smile: , tak keby sa tu nieco zaujimave dialo , informujte ma aj inym sposobom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
a ako sa mate ??? uz mate napecene ? poupratovane ?? nakupene darceky ?? Ja dnes hadam stihnem doupratovat, nieco este upiect, pobehat po meste a Jezisko nam donesie stromcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Manzelika mam doma, takze je to super, este ked sa mi zacne aj v posteli venovat, bude to uplne nadhera :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak vam prajem krasne vianocne sviatky, uzivajte si polovicky doma a pod stromcekom :dizzy_face: :dizzy_face: a aby vianoce priniesli zazraky :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
vyzera to veru tak, že sa tu asi tak skoro v tomto roku už nestretneme, čo?

Takže prajem nám všetkým krásne, pokojné a šťastné Vianoce, nech si najdete pod stromčekom všetko, po čom ste túžili a do nového roka nám všetkým prajem hlavne véééééééééľa zdravia, šťastia, lásky, nech sa nám v roku 2010 splní naša najväčšia túžba a ukončíme ho všetky už nie ako snažilky ale minimálne ako tehulky /tie šikovnejšie aj ako maminky :wink: / :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ŠŤASTNÉ A VESELÉ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cmuk všetkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja Vam vsetkym prajem kraaaaaaaaasne vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a veľa darcekov......

http://www.funny-potato.com/blog/wp-content/uploads/2008/12/merry-christmas.jpg

cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok