Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
23. dec 2009

ahojteeeee
tak aj ja vsetkym krasne a pokojne sviatky (prekeksikovane), nech tu mame po vianociach same tehule, nech mozme zalozit novu temu - rodime v roku 2010 😵 😵 😵

moncika15
autor
23. dec 2009

prajem kraaaaaaasne vianocne sviatky, vela darcekov,malo vody a vela snehu 😀

jaj a ešte som zabudla.... prajem, aby ste si vsetky rad radom ako si toto precitate, na silvestra mohli pripit len detskym sampanskym 😉

mam vas rada 🙂

matusik111
28. dec 2009

Tak ja som tu ako posledna 🙂 , Jeziska uz mame za sebou, verim ze bol podla vasich predstav a bolo k tomu vsetko co patri. Takze uz nas caka Silvester a Novy Rok - Tak vam prajem vela zdravia ( aby sa zadarilo babatko) , vela stastia ( aby sa babtko stastne vynosilo a porodilo) , vela lasky ( aby ste sa vsetci traja lubili) , a vela penazi ( aby ste mohli kupit babatku vsetko co mu pristane ) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Takze uz len kopec lasky v posteli a uvidime sa tu uz coskoro 😵 😵

cmuk 🙂

moncika15
autor
28. dec 2009

nikde nikoho 😕

jaaaa saaaa taaaak nudiiiiim!
muzik uz od dnes robi tak mozem aspon na net ist. od piatku lezal vo vysokyx horuckax tak som sa zmotavala mimo pc nex ho nerusim 😅

ako ste sviatkovali? jezisko bol bohaty? sme si kupili nalepku na stenu hned druhy den som ju nalepila a cela rodina ju xodi kazdy den okukovat 😎 od nasix sme mimo ineho dostali teplucku plysovu deku z ktorej som tiez stastna a tuli sa k nej viac ako k mm 😀 a od muzika uuuuuzasne tenisky na podpatku 😵 😵 😵 😵

vy sa poxvalte 🙂

matusik111
29. dec 2009

halo halo , je tu niekto ?? 🙂

nellie_
29. dec 2009

no ahojte... 🙂 🙂

my sme mali teda az nad mieru bohateho jeziska to som teda vôbec neocakavala... 😅
od draheho som dostala Dolce gusto (strasne som po nom tuzila ale myslela som ze si ho kupime az do noveho bytu), potom striebornu retiazku so swarovskeho srdieckom, oblecenie, knihy, vysavac, rychlovarnu konvicu, WS krajac a od svokry sedvicovac a digitalnu kuchynsku vahu 😎 😎

sme asi riadne posluchali 😝 😀 😀

matusik111
29. dec 2009

jeeej, tak predsa sme sa stretli 🙂 super 😀 😀

nellie_
29. dec 2009

no ale sklamem ta matusik uz musim aj ist ☹ .. ide nam neplanovana navsteva volali ze za 10 minut su tu takze idem rychlo nahodit jemnu omietku nech sa ma nezlaknu.. 😀

matusik111
29. dec 2009

Neluska, tak to boli poriadne darceky, ved sa to hadam ani nezmestilo pod ten stromcek 😎 , alebo si bola najlepsia zenuska roka 😵 😵 😵 , myslim, ze si si to urcite zasluzila.

Ja som dostala to co som si vybrala na spolocnych nakupoch 🙂 , oblecenie, drogeriu , a parfem vybral muzicek. To bolo ako prekvapenie a mozem povedat , ze vybral dobre 🙂
Ja som mu pokupovala veci do dielne a tvaril sa , ze sa tesi 😀 😀 😀 , od rodicov sme dostali par drobnosti a peniaze a ideme si kupit tlakomer 😎 , v nasom veku by sme ho este hadam nemuseli pouzivat, ale myslim, ze ho vyuzijeme postupne viac a viac 😀 😀

matusik111
29. dec 2009

tak som sa dlho netesila z Tvojej pritomnosti ☹ , ale nevadi, ved niekedy sa nam to podari.

moncika15
autor
29. dec 2009

ahojteeeeee 🙂
ja uz asi doma zhnijem 😖 cele dni len pred TV sedim ani von nexodim. vcera sme s mamou vybehli len tak do tesca a nejako som prexladla tam dole 😨 co na to pomaha?vela pijem aj vit C uzivam aj brusnice xrumem skusam co sa da. tak sa nam to vsetko nejako zkomplikovalo,mam plodne dni a obaja sme xory a mm ma aj ATB 😠

ako budete silvestrovat?

matusik111
31. dec 2009

Babulky, tak vsetko dobre k tomu nasmu Silvestru a hlavne nech nas caka nadherny rok plny stastia , zdravia a kopec lasky okolo.
Nazdravie !!!!!!!! 😵 😵 😵

jarulai
31. dec 2009

babulky, aj ja vam prajem krásneho silvestra a do noveho roku hlavne vela zdravia a lasky, aby ste boli stastne, lebo babatka prichadzaju do stastnych brusiek 😵 😵 😵

STASTNY NOVY ROK 2010 😵 😵 😵

matusik111
2. jan 2010

ahojte kocky, tak dnes mam zas taku kludnu sobotu. som domka sama, a vyzera to tak, ze dnes nas necaka ziadna navsteva.
A ako si uzivate kolaciky ??? Mna zas caka novorocna dieta 😀 😀 😀

jarulai
2. jan 2010

ahoj matusik 🙂
tak dnes konikujes?
no aj u mna to vyzera, ze bude musiet nabehnut nejaka ocistna strava. len ktovie kedy 😀 😀 😀

moncika15
autor
2. jan 2010

ahojte 🙂
ako ste vstupili do noveho roka?

ja som zase slamenna vdova,muzik je v robote a ja zase lezim s notebookom v posteli 😝 . dnes sa mi zase pohorsilo tak sa liecim 😒
kym sa ja vratim do normalneho zivota priberem vsetko co som v predsvadobnyx vybavovackax sxudla 🙄

aj u vas snezi? tu padaju take vlocky ako mensie slivky (neviem k comu inemu to mam prirovnat 😅 😀 )

jarulai
2. jan 2010

ahoj moncik 🙂
ja som tiez urcite pribrala tieto sviatky 😀 no a co - komu sa nepacim, nech sa na mna nediva 😀 😀 😀

moj muzik sa prave snazi zamontovat umyvacku - pekna podivana. snad sa mu to podari bez ujmy na umyvacke aj na nom

moncika15
autor
2. jan 2010

😀 takze bohaty jezisko bol tusim 🙂 aku mate? je to dobra vec 😉
verim ze to zvladnu obaja aj umyvacka aj muz.

jarulai
2. jan 2010

to sme dostali od nasich nejake euriky, tak sme kupili. mame whirlpool 9390 - tak sa tusim vola 😀 plne zabudovatelna
no ja dufam, ze to dobre dopadne, zatial nad tym maturuje

moncika15
autor
2. jan 2010

aj my mame whirpoolku ale typ ti nepoviem 😅

kedy ide muzik prec?

jarulai
2. jan 2010

mne ide zajtra na obed ☹
chuda moje, sa s tym trapi, lebo ten navod je nejako debilne popisany 😠

moncika15
autor
2. jan 2010

kazdy navod je debilne napisany 😀 uz ste niekedy skladali komodu z ASKA 😝

jarulai
2. jan 2010

skladali sme skrine z decodomu 😀 ale bez navodu, lebo moj muzik tvrdi, ze navody su pre zeny 😠 zaujimave, ze teraz ho potrebuje 😀

nellie_
2. jan 2010

no ahojte krasky 😉 🙂 🙂

vsetko len to NAJSAMLEPSIE do Noveho roka Vam vsetkym so srdiecka prajem 😵 😵 😵 😵
nech sa Vam splni vsetko, po com tuzite... 😉 🙂 😵 😵

ja mam draheho choreho, uz od Silvestra lezi s chripkou v horuckach a ja lezim s nim nech mu neni smutno... akurat sme dopozerali film a chystame sa najest a pozerat dalsi... 😀 😀 taka "chripkova" idylka 😀
ale dufam, ze sa nenakazim aj ja od neho... 😅

matusik111
2. jan 2010

halo halo dako sa to tu rozbehlo, asi uz koncia vianoce 🙂

jarulai
2. jan 2010

ahoj nellie, tak tebe je hej 😉

baby, to ste sa museli rozbehnut prave teraz, ked ja musim koncit?

matusik111
2. jan 2010

takze u Jarulky sa montuje umyvacka, u Nelie sa lezi v posteli , a moncika vycakava muzika ...... a ja sa od rana zamotavam a flakam 🙂 , musim apson riady umyt, pokial pride muzik , ale ako ho poznam, tak to nebude tak rychlo 🙂 😀 😀

matusik111
2. jan 2010

inak dnes konecne som sa zobudila o 7 rano a nemohla som spat , tak som sa iba valala v posteli. Lebo za posledne dni sme vstavali tak okolo 11 na obed 🙂 a obavala som sa , ze uz ani nevstanem rano o 6 ked bude treba 🙂 😀 😀 😀

nellie_
2. jan 2010

jarul takze nova umyvacka - super 😵 😵
vy ste tusim posluchali este viac ako my.. 😀 😀
ja si pojdem urobit capucinko z mojho Dolce gustika 😵 😵 moja nova zavislost 😀 😀 a dam si ku nemu zakusky co nam vcera svokra nabalila.. ona tak uzasne pecie.. mnam..take riadne "plnkače" robila ale 4 druhy... sak dietovat sa chystam az od 11.1. tak dovtedy mozem este vyžierať prvu ligu 😀 😀

jarulai
2. jan 2010

nellie a to co je za termin na tu dietu? preco prave odvtedy?
no to musis tak posluchat a budes mat aj ty potom umyvacku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre