Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
7. jan 2010

Nelie ,.... ja som to vedela a ty odkukavas od nas tu frekvenciu 😀 😀 😀 😀 , lebo si chcela byt na prvom mieste 😀 😀 😀 , ale neboj sa, my Ta zas predbehneme buduci mesiac a budeme sa blizit k " Panenke Marii" 😀 😀 😀 😀

Jeeej, ja idem napisat vyssiu teplotu na zajtra , ci by to pomohlo, .... tak co poviete , co by bolo vhodne na // ??? 36,85 bude stacit ???

matusik111
7. jan 2010

Tak som to upravila 😀 😀 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

shandy
7. jan 2010

nellie, co robis, vsak aj z jedneho vrzu sa da otehotniet 😉
matusik, tak tento grafik, to je nieco 😀 😀 😀
pocuj a skus tam supnut pozitivny tehu test, nech sa aspon chvilu tesime, ze tu je jedna tehula a mozno to aj privolas 😀 😀

nellie_
7. jan 2010

matusik netrochar svihni rovno 36,9 😉 😀 😀
za vyskusanie nic nedas... 😎 😎

shandy
7. jan 2010

a este to zelene + 😀 😀 😀

shandy
7. jan 2010

mas pravdu nellie, tych 36.9 bude lepsie 😀

shandy
7. jan 2010

tak a ja si poprosim zajtra 37.3 😀 😀 😀

nellie_
7. jan 2010

no shadny skus aj ty... a mozno fakt ukecate vase šušky a ony sa rozpalia 😀 😀 😀
takze pekne zaznačujte.. 😀 😀

shandy no hej, jedno plodenie bolo pred ovu ale to uz bolo medzi horuckami a zevraj vtedy su aj tak nekvalitne spermie z teploty takze tento cyklus fakt nedufam v nic... 😉
ale mne to nevadiiiii uz cakam tak dlho ze jeden cyklus hore/dole 😀 😀

shandy
7. jan 2010

no veru, budem tu teplotu tlacit hore 😀 😀 😀
ale tak ja sa tiez necitim tehotno, takze asi z toho nist nebude 😀 , my sme mali mozno este tiez nekvalitnych spermosov, kedze sme brali tie antibiotika na ureaplazmu 😔 , este ze sa mame na co vyhovorit, ze? 😀 😀 😀
ved prave, jeden hore dole... 😀

nellie_
7. jan 2010

shandy to je hned lepsie ked si najdeme vyhovorku no nie??? 😉

nellie_
7. jan 2010

matusik no aky super vzostup... 😎 😎 paci sa mi ten graf....

a shandy ty este tiez nezufaj, nemas az taky radikalny pokles 😉 len to sprosto vypada lebo mas dost vysoke predovulacne teploty.. keby si mala tu ovu ciaru pri 36,5 tak by si staaaaaaaaaaale bola riadne vysoko nad ciarou.. 😉

ja vo vas verím dámy... 😎 😀 😀

matusik111
7. jan 2010

tak, aby ste nepovedali .... teraz sa na to kuknite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

shandy
7. jan 2010

tak tak, ved na to su tie vyhovorky 😀 😀 😀 😝
no ja ti prave neviem, ze kedy bola presne ovula, citila som na vianoce, ale nie som si uplne ista, aj tu jednu teplotu toho 21. som si tam dopisala = vymyslela, lebo by mi vobec nevyznacil FF ovu..inak predovulacne mavam tak cca 36.65, no ale tazko povedat, ked pred ovu som nemerala, hm...ale vsak prdiet na to... 😀

nellie_
7. jan 2010

matusik jeeeeeeej 😎 tfuj tfuj tfuj ja ti to taaaaaaaaaaak moc prajem, keby sa to ozaj tak skoncilo a ked nie teraz tak nabuduce uz na milion % 😉 🙂

shandy jasneeee prdiet na to 😎 😀 len aby ozaj u vas nebolo nejake riadne prakvááápčo u obidvoch 😀

shandy
7. jan 2010

matusik 😀 😀 😀
no tak to asi nie, uz spinim, takze mozno bola ovula aj skor 😀

moncika15
autor
7. jan 2010

boze baby nerobte mi to! 🙄 zas ste sa nejako rozbehli a mne sa to nexce docitavat 😅 zas budem mimo 😎

moncika15
autor
7. jan 2010

no tak sme si konecne vybrali kupele 😵 dokonca aj specialiiyovane na neplodnost 🙂

http://kupele-lucky.sk/en/aqua-vital-park

moncika15
autor
7. jan 2010

preco ste ma vsetky opustili?! ☹
s nadejou sem nakukam ze tu aspon jedna zavyta a vymani ma z pazurov silikonovania 😀

matusik111
7. jan 2010

ahojte kocky, tak ja idem spinkat konecne, som taka unavena, cely den som bola zavreta v kancli , ako kancelarska mys 😀 😀 😀 , som rada, ze som doma a idem pod perinu.
Keby ste vedeli ako ma pali zaha , a picha ma vsadevo vajecnikoch , no hruza .... uz mam vsetky tehulkove priznaky, uz len ta teplota aby stupla rano 😀 😀 😀 😀 , inak , este som si takuto srandu nerobila a je to celkom dobre , ale horsie sa mi bude padat z tych oblakov 😀 😀 😀 😀 , nastastie vas tu mam , tak sa vam pridem vyplakat na plece ked sa to spusti ☹ ☹

Babuluky tak rano vas tu najdem 😵 😵 😵

shandy
8. jan 2010

ahojte bambulky 😵 😵
tak dufam, ze moncika sa nam neusilikonovala 😀 😀
matusik, kiezby ti ten grafik zostal taky pekny...uplne by sa to tam hodilo takto ako to je 😀 , ja uz som jasna uuuplne http://www.fertilityfriend.com/home/251771 😔

nellie_
8. jan 2010

matusik fiha ejha ale toto.. to palenie zahy to je super... 😉 to je jeden z tehu priznakov 😎 😎 😎
som zvedava na dnesny grafikoš.. 😎 😎

shandy.. ☹
verim, ze to bude prva aj posledna madam mrchata tento rok... 😉 🙂

vonku nam ale nasnezilo co??? teraz mali byt vianoce 😎 😎 😎

matusik111
8. jan 2010

dobre ranko 🙂 , takze mi to neostalo ani nahodou tak ako sme si to vysnivali 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , ale normalne mam strach , ze co znamenaju tie moje pichacky v bruchu, to sa vobec nepodoba na mrchu . Tak nech radsej pride uz cim skor, a bude klud . Inak , ako si prehodim tu modru ciaru na neskor?? Lebo ovulka asi bola okolo 14 -15 DC.
Shandy, ale ty mas fakt vysoke teploty .... aj ked klesas, ale 36,9 je stale tehulkova. Este nic nie je stratene,... to pri mojej 36,55 sa uz tehulkovani nemoze hovorit 😀 😀

nellie_
8. jan 2010

az teraz som si vsimla ze matusik uz zaznacila teplotu 😔 😔
do frasaaaaaaaaaa 😠

no neva moja, neboj nic aj u teba verim, ze to bude prva aj posledna mrsina tento rok 😉 🙂

matusik111
8. jan 2010

Nelie, urcite bude aj dalsia mrcha v roku, ved idu ATB 😎 😎 , takze , este si ich uzijem tento rok 😀 😀
a ty sa nam pochval s grafom

shandy
8. jan 2010

hehe, no ja som celkom v klude, nejako ma to neberie tento mesiac, ze ide mrcha 😀 😀
joooj veru krasne je vonku, fakt ako v rozpravke. skoda, ze trcime v robote 😀
matusik, vyska teplot nie je dolezita, dolezita je krivka a ta klesla (v tehu neklesa), cize sa mi znizuje hladina progesteronu (v tehu sa zvysuje, preto teploty rastu, alebo aspon zostavaju na rovnakej urovni). okrem toho uz spinim a uz sa mi mrcha rozbieha, didky tiez splaskli, takze klasika 😀 😀 😀
neboj matusik preliecis sa a sup, sup na to 😉
a na ako dlho mas tie ATB matusik?

matusik111
8. jan 2010

Myslim, ze na 20 dni by to malo byt . Shandy, to uz dako dlho spinis , stale sa nechce sa mrcha rozbehnut 😵 😵 😵 , ze by sa nieco uhniezdovalo ??? 😵 😵

shandy
8. jan 2010

fiiha to je dost. no ale pri tych tvojich kratkych cykloch zas tak vela nezameskas 🙂
no ja som to vcerajsie vymazala, lebo to bolo len take naruzovele...a dnes nic 😀
prd sa uhniezduje, vsak to byva 5 - 10.DPO priblizne a ja som 15., tak asi nieeeeee 😀 😀

moncika15
autor
9. jan 2010

ahojte 🙂
vcera som pocitala s tym ze ma uz dr. vypise do roboty a trt 🙄 dostala som dalsie ATB tak si este par dni pohnijem doma 😅

mame nadejnu tehulku? 😕 😵

ozaj a co oriesok?

matusik111
11. jan 2010

Dobre ranko, tak uz mame asi vsetky pracovny tyzden , tak aby sa nam vsetkym darilo. Moj muzik isiel do prace do 3 tyzdnoch, tak mi je moc smutno, tak aby bol stvrtok a vratil sa cim skor.
Vy mate polovicky domka teraz , mam taky dojem, este si ich vychutnavate.

Moncika, tak si pekne vegetuj doma, neboj sa , este sa narobis dost v tomto roku 😵 😵

nellie_
11. jan 2010

ahojte... 🙂

aj ja uz veru som v kancli a idem sa pustit do makania, mam toho viac nez dost.. 😅
Matusik nie si sama bez manzelika, moj siel vcera do Nemecka a vrati sa v stredu - podla toho ake budu cesty...nebola som moc nadsena, ze ide ked su take kalamity v cechach aj v nemecku 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre