Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
3. feb 2010

Dobre ranko 🙂 ,
takze ja uz idem dole a dufam, ze mrcha pride zajtra , lebo v piatok mam koooopec povinosti 😀 😀 😀
tak tu je moj : http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

Shandy, uz sa tesim na to dnesne tvoje prekvapko 😵 😵 😵

Nellie , co mate nove ?

nellie_
3. feb 2010

dobre ranko... 😀 😀

simajte na to... nenastvalo by vas toto?? http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😀 😀 😀
treti mesiac sme sa uz nestrafili.. 😀 😀 😀
ale zas celkom prijemne to je, aspon nemam dôvod na stresy... 😎 😀

shandy
3. feb 2010

breee 😵
matusik ja by som povedala, ze skor v piatok sa ti dosype, podla tych teplot 🙄
no nemas sa na co tesit, uz klesam 😉
nellie, jej povedal, lebo ze ma nejaku "deravu" maternicu, to tak ona pochopila, neviem presne, co tato diagnoza znamena 😀 😀
ale ona sa uz pred desiatimi rokmi snazilkovala s byvalym 2 roky a 9 mesiacov vobec ani len mrchu nemala, tak aspon sa jej to takto vynahradilo 🙂
nelliiie 😠 😠 😠
ale tak 3 dni by snad mohli vydrzat, nie? skusali ste aj preseed? 🙂

nellie_
3. feb 2010

shandy hej pouzili sme ho v sobotu rano.. a tomu fakt neverim, ze by tolko vydrzali 😅
ved nevadi o mesiac je dalsia sanca... 😎

derava maternica, to je co pre boha??? 😕 😅 😀 😀
tak to jej potom fakt velmi prajem.. uz si uzila svoje.. 🙂

matusik111
3. feb 2010

Nelie, tak to je naozaj 😠 😠 😠 , ked ta ovulka nevie pockat na pana. Ale ja by som aj verila, ze by sa mohlo podarit aj 3 dni pred ovulkou.

Shandy, uz pomalicky klesas aj ty, ze by sme si spolu pocakli aj na mrchu ?? 😀 😀 😀 Juuj, ja sa toho obavam , ze to pride piatok. Neviete poradit , ako ju mam posunut na zajtra ??

Co poviete na tie cesty ?? to je strasne, ti cestari asi maju dovolenku. Viem, ze nemozu byt vsade, ale cesty z PB do ZA su neupravene , tak asi sedia niekde v krcme na pive. 😀 😀 😀

shandy
3. feb 2010

noooo, ved uvidime 😵 😵
to vies nellie jeden nikdy nevie 😀 😀 , sanca je furt...
no to mna sa nepytaj, co je derava maternica, to mi ona povedala 😀 😀 😀 😝
veru veru matusik klesame, ale nie na duchu 😀 😀 😀, matusik skus horuci kupel, cervene vino a keksik
😉
no ja tiez cakam cez vikend 🙄 🙄

matusik111
3. feb 2010

tak dnes si dam horuci kupel, k tomu si otvorim cervene vinko , a na sexik si mozem zavolat iba suseda 😀 😀 , no uvidime ako to pomoze.

shandy
3. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀
ja by som sa pridala, ale v robote by to bolo trosku divne asi 😀

shandy
3. feb 2010

dnes nas inak objednavam na kontrolu do prahy a mala by som mat uz vysledky tej kontrolnej kultivacie na ureaplasmu a candidu, tak som zvedava...dufam, ze aspon to uz bude ok 🙂

matusik111
3. feb 2010

jeeej, tak sa tesim s Tebou na vysledky a dufam, ze je vsetko preliecene a uz len mozes cakat na drobceka 😵 😵 😵
a momentalne uziva nieco drahy? poradili mu v tej Prahe nieco ?

shandy
3. feb 2010

tak to som rada.. 😀 😀
ee ved nemaju mu uz co poradit, ja som mu naordinovala co treba, tak uz viac nie je co... 😀
akurat ja uzivam anopyrin 50 mg denne..jemu nariadili len keksik s kondomom na 3 mesiace...

matusik111
3. feb 2010

shandy, trosku si stojim na vedeni, ale preco beres ten anopyrin ?? a ten kondom asi pre ten isty dovod treba pouzivat ??? 😲 😲

nellie_
3. feb 2010

inak shandy aj ja som brala tusim v novembri preventivne 50 mg anopyrinu a uz som si zabudla medzi sminky hodit dalsie balenie tak som prestala... 😀 aj som o tom citala v casopise ze preventivne sa to moze brat a asi zas zacnem, keby daco 😀 😀 😀

matusik anopyrin sa berie ked zenske telo tvori protilatky proti spermiam... 😉

shandy
3. feb 2010

anopyrin beriem preto, lebo aj ja som mala mierne pozitivne protilatky proti kardiolipinom (nechci odo mna vediet, co to je, lebo ani srnka netusi 😀 😀 ). takze este pred otehu si mam davat 50 mg denne a aj pocas tehu, az do konca druheho trimestra...
no a keksik s kondomom, tam bolo napisane pri tych protilatkach co sa vytvaraju drahemu na spermiach, ze cez s kondomem 3 mesice (prevence imunizace partnerky), tak tomu tiez nerozumiem, ale asi to ma byt nieco na moju ochranu 😀
no ja si nellie netvorim protilatky proti spermiam ale proti kardiolipinom, podla toho co som nasla, je to prevencia tromboz, ktore by mohli sposobit potrat...

moncika15
autor
3. feb 2010

ahojte 🙂

co je tu nove? som len tak zbezne precitala 😅

pravdepodobne som sa rozhodla ze na operaciu nejdem 😅 strax ma premohol a navyse ked sa mi cux nevrati tak je to zbytocne. mozno raaaz......

muzik uz ma za sebou predoperacne vysetrenie u obvodnej, vo stvrtok maju byt vysledky z krvi (brali mu 7 ampuliek 😨 ) a potom sa uvidi ci ho pustia na operaciu ci nie...dufam ze sa do toho zas cosi nestrci ...pri nasom stasti mu to prelozia 😠
nastup na 11.2. takze na valentina budem sama ☹

shandy, vidim ze vyberate CAR. uz ste sa na niecom zhodli? mi xodime do GYNFIVu BA a nemam ziadne vyhrady...teda az na to ze platis aj za xytenie klucky a vsetko sa taha...ale to je tak vsade a snazia sa vyjst v ustrety 😉
pristup by som povedala ze dost v pohode, pani dr. ktora nam rozoberala vysledky spg...maximalne citliva a mali sme pocit ze by to najradsej zaplatila zo svojeho len aby si nemusela od nas vypytat 9,98 E 😀
a dr. MIsanko... podla mojho muza expert 😀 😀 😀 taky "maspicista" ( 😝 ) a odvalenec

ahojte

shandy
3. feb 2010

ahoj moncur,
no teda ty posero 😀 😀 😀
no ale ved hlavne, ze bude ok, co tam po valentinovi. vsak to nie je ziadny sviatok, len umelo vyvolany komercny osial, aby ludia kupovali blbosti...
hej moncur vyberame. u nas tiez to vyzera na GYN-FIV, tak sa tam asi budeme vidat 😉

moncika15
autor
3. feb 2010

😵 veru mohli by sme sa tam stretnut

nejde o ten "sviatok" ale o to ze kazdy bude mat pri sebe niekoho a my budeme daleko od seba 😠 hlavne nex to ma za sebou a sup na IVF 😵

verte ci neverte stale nemam ten mocak v poriadku a o mykoze ani nehovorim...stale beriem urinal a vcera som si naordinovala canesten krem na 3dni... uz mi to leze na nervy 🙄

oriesok sa nikomu neozval? 😕

moncika15
autor
3. feb 2010

shandy tvoj predposledny prismevok ma maximalne vycerpal 😕 neviem ci preto ze som po nocnej a malo vyspata alebo pre to ze ty sa tomu rozumies asi tak ako ja a pleties piate cez deviate 😀 😀 😀

shandy
3. feb 2010

hej, hej, ved je to realne, ze sa tam uvidime 🙂 🙂
mozme potom spolu pichat 😀 😀
moncike a bola si u gynda si urobit kultivacie na chlamydie a mykoplazmy? mozu byt pricinou tvojich problemov...
no ts, tsss, jak piate cez deviate. to je presne opisane zo spravy a co su tie kardiolipiny som si nasla na nete 😉 , takze secky info su spravne... 😉

matusik111
4. feb 2010

Dobre ranko,
ale ste sa tu vcera rozkecali.
Moncik, tak Tvoj drahy uz bude za chvilu po operacii a zas sa posuniete o kusok dalej. Najlapsie na tom vsetko je to, ked vidime , ze sa hybeme do predu. To statie na jednom mieste / stereotyp ma zabija. Takze vsetko je na dobrej ceste a uz tieto vianoce fakt musime byt s bruskom , lebo sa nahnevam sama na seba 😀 😀 😀
Inak, mna tiez napadlo ten Tvoj zapal a mykoza moze byt sposobena chlamydiami. Ja uz vidim tie chlamydie vsade 😀 😀 😀

Shandy, veru si to mudro napisala, treba si k tomu zobrat aj slovnik 😵 😵 😵 , ale ved my sa pomalicky stavame plnohodnotne doktorky 😵 😵

Mna uz jemne pobolieva brusko , ale teplota sa nepodoba na mrchu ☹ Shandy , ako si na tom ty ??

shandy
4. feb 2010

ahojte micky 🙂
ja som si vcera volala po vysledky kontrolneho steru, tak ureaplasma bola uspesne vykynozena, akurat mam stale premnozene kvasinky, takze to este poriesime, inak vsetko v poriadku. tak buduci tyzden sa tam chystam po recept na tu kandidu...bleeee
teplota sice dnes zas stupla, ale asi len preto, ze na mna nieco lezie. som mala aj rano zvysenu teplotu...
tak pekny dnik vam 😵 😵

matusik111
4. feb 2010

Shandy, a ty mas daky pocit, ze mas tie kvasinky ?? allebo mykozu ? alebo to zas iba zo sterov zistili ???

shandy
4. feb 2010

Matusik, ja som to citila, ze ich mam...ja uz to poznam, mam to chronicke a fakt asi kazdy druhy mesiac 😔 , takze si uz vypytam systemovu liecbu a dlhodobu... 🙂

jarulai
5. feb 2010

dobre ranko babulky 🙂
a toto co? ze sa tu zastavim takto neskoro a tu este nikoho? co vy strajkujete? 😀 ale uz aj sem vsetky 😀

shandy
5. feb 2010

dobre raaaaaaaaaaaano 😀 😀
matusik, ja len tak ze klesam 😀
jarulka, ja uz som dostrajkovala 😀

jarulai
5. feb 2010

no a kde su ostatne?
shandy, mas moju pochvalu 😉

oriesok
5. feb 2010

ahojte.. už som vás tu dlho nebola pozrieť.. nejako v poslednom čase nemám čas.. v práci mám toho veľa.. čo máte nové? ako sa máte?

jarulai
5. feb 2010

no ahooooooooooj oriesok 🙂
si nam chybala - nasa uspesna tehulka 😵 ako sa nam mas? uz vieme, co to bude?

oriesok
5. feb 2010

máme sa celkom fajn.. 🙂 pomaličky priberáme.. čochvíľa už budem musieť kúpiť nejaké tehugate.. lebo do mojich pôvodných sa už pomaly nezmestíme..
ešte neviem, čo čakáme.. 10.02. máme ísť na sono, tak som zvedavá, či drobec a doky budú chcieť povedať.. dúfam, že áno..
a vám sa ako darí?

jarulai
5. feb 2010

jeeeeeeeeej, to je krasne. sa tesim s tebou /a potichucky v dobrom zavidim 😉 /tak len tak dalej 😉
a to sa este zmestis do normalnych gatí? a netlaci ta uz brusko?

no nebudem za nikoho hovorit, poviem len za seba - po tejto mrche mi nasadili clostyl a uvidime, co to urobi. chcela som ist dnes na preventivku a dat si urobit aj vysetrenia na chlamydie a tie ostatne potvory, ale pocasko je proti nam 😠 takze to odkladame. ale ved doki tam bude aj o 2tyzdne, nie 😉 😀
a tak si pomaly zijeme 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre