Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
11. feb 2009

ahojte babulky, ... slubila som, ze dnes tu budem trosicku viac,.... no , posnazim sa, A to som si planovala, ze rano pride do prace a viete ako som dopadla ????.... vcera bola kamoska u mna do 11 vecer, tak sa mi rano nechcelo vstavat. Preto som ani nemerala TB, zacinam od zajtra.

matusik111
11. feb 2009

Jarulka, pozrela som vsetky fotky .... no , cacanucke 🙂 ako to veru bezi ten cas. Ze manzelia rok aj 4 mesaice.
Ja si tiez myslim, ze svadobny den je ten najkrajsi den v zivote ..... teda po porode zdraveho a krasneho babtka 🙂 ... ale na ten si este chvilu pockame
Baby, ale na vianoce , uz budeme vsetci v trojici , to dufam. 😵 😵 😵

matusik111
11. feb 2009

tak ja som tu, motam sa tu a vas nikde,.... no dobre, idem popracovat 30 minut a vratim sa vas omrknt 🙂

jarulai
11. feb 2009

no už som sem aj ja na chvílu odskočila 😉 dnes mám zase ja toho trošku viac. ale neboj, poobede som tu ako na koni, to ma nikto nezastaví 😀
no ja tiež dúfam, že na vianoce už budeme traja /aspon so zdravým bruškom, lebo porodiť už možno nestihnem 😀 ale vlastne je to jedno, či to bude za mesiac alebo dva, hlavne nech to dobre dopadne...už sa opakujem.
teraz došla jedna naša zamestnankyna, čo marodí, že jej zistili toxoplazmozu!...kuchárke!... 😨 😠 takže možno je to aj u mna a bola to tá príčina. no hned budúci týžden idem gyndošovi a vyžiadam si vyšetrenie /kedže na to aby som niečo takéto chytila, stačí oslabená imunita a tú práve mám 😠

matusik111
11. feb 2009

ahojkaj 🙂 takze my to tu dnes rozbalime, ked si Shandy sedi na skoleni 🙂 😀 😀
nechcem vyzerat az taka blba, ale nepoznam "toxoplazmu" to je co??

jarulai
11. feb 2009

toxoplazmoza je nebezpečná choroba, ktorá sa prenáša mačkami najčastejšie, alebo aj nakazenými, nedostatočne tepelne upravenými potravinami a može sposobiť bud potrat alebo sa bábo narodí mentálne postihnuté a slepé ☹
asi tak v skratke

matusik111
11. feb 2009

tak to si myslim, ze tam bol veru problem ☹ to je clovek aj nahnevany, ze koli inemu , musi prist o babo ☹ , ale je pravda, ze radsej skor ako neskoro.
Veru chod na kontrolu, aby si vedela, ci to nahodou nemas aj ty

jarulai
11. feb 2009

tak som sa rozhodla, že zajtra skočím obvodnému - ved vyšetriť ma može aj on, nie? hádam nezabudnem 😀

jarulai
11. feb 2009

sa bojíš, že to odomna dostaneš cez net, ked sa neozývaš 😀 😀 ale nie, určite zase makáš na titule. shandy sa asi tiež extremne školí, nemá na nás čas 😨 🙂

jarulai
11. feb 2009

tak teda končím, padla 😵 utekám domkov, kuťo ma čaká, už bude hladná 😀 a napapám a vyvalím sa 😀
tak zajtra pa-pa 😉

matusik111
11. feb 2009

babulky, veru dako necakane sa mi ta robota ukazala tu v kancelarii, aj som ju hnala kade-tade, ale normalne tu ostala a kricala na mna " sprav ma, sprav ma " .... 😀 😀 😀 😀
tak Jarulai uz isla domov, ja sa pomalicky chystam, Monciatko spi a chysta sa na nocnu , tak uz len Shandy sedi na skoleni 🙂
tak pekny vecer, a zajtra sa mi podari viac popisaat 🙂

shandy
11. feb 2009

ahojte bambulky moje, ako ste mi chyyybali 😉 😵
jaru, aki ste zlatunki 😅 , sa mi paci, ze si mala jednoduche saty a nebola zmachlena, lebo niektore nevesty su ako velkonocne vajicka 😀
no matusik, ja som dopadla skoro ako ty, merala neskor, lebo sme si urobili babsku zurku u kamosky a ostala som tam rovno spat 😝
toxoco?? kurnik, no to chod jaru radsej tej lekarke pre istotku....
ja som sa skolila o sto dvesto a pripadala som si ako tupana najvacsia, lebo s tym softom robim asi druhykrat v zivote 😀 , aj som vam xcela pisat, ale vsetci mi tam nakukali do monitoru, tak sa vobec nedalo 😠 😅 , tak hadam zajtra sa podari.... 😀
bambulky pekny vecer vam 😵
jaru ty mas hafa? akeho?

jarulai
12. feb 2009

dobré ránko, babulky 🙂
áno máme kutka, vlastne kutku, lebo je to ona. no neviem, čo je to zač - mamu má belgického ovčiaka a otca nemeckého 😀 ale ono sa to vraj takto má páriť. sú to véélmi príbuzné plemená a vznikla nám z toho pekná, taká bledohnedá strážkyna s dobrými návykmi. no nebudem ju vychvalovať, má aj svoje chyby /ked vidí príležitosť, tak rada ujde na výzvedy do okolia 😠

moncika15
autor
12. feb 2009

ahoj,
my mame tiez takeho uprxlika 😀 a v decembri nam zomrel vlciak 😢 tak teraz mame aj steniatko 😵

matusik111
12. feb 2009

dobre ranko babulky, tak vy mate psickov ?? peknucko od vas. ukazte dake fotky , nech to omrknem 🙂
ja posielam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , zaciname dalsi cyklus , tak mozno bude posledny 😵 😵 😵

Shandy , a ty si zas na skoleni ?? sa ulievas z prace a tam sa zasivas 😀 😀 😀

Jarulai, kedy sa chystas k doktorovi? Nech si v poriadku cim skor.

Moncik, ty sa asi chystas spinkat , tak dobru noc 🙂

moncika15
autor
12. feb 2009

mam v albume tyx havou...tak ryxl kym nezmazu 😉

moncika15
autor
12. feb 2009

idem veru zalahnut tak pate 🙂 a nezapiste vela stran nex nemusim vela dohanat 😅

matusik111
12. feb 2009

uz som to omrkla , pekne fotecky psickov,... aj ja by som chcela, ale manzel nechce ☹

matusik111
12. feb 2009

Shandy , ty sa poriadne skolis 😀 😀 😀 ,.... jarulai a ty tiez makas poriadne,... tak som neni pracant v robote.

jarulai
12. feb 2009

no babulky, už som tu. som vám chýbala, čo 😀 dneska som ja makala na titule pracant roka, ale už ma to nebaví 🙄 už sa vám plne venujem. teda asi som tu teraz len ja, alebo aj matusik?
bola som okolo 10 u toho nášho dokiho - pozeral na mna ako puk, že čo to od neho chcem a hlavne, že prečo. lebo macko uško som si pomyslela 😀 ale nakoniec povolil a zajtra ráno mám ešte dojsť na krv. no aby to nebolo také jednoduché, zmyslel si, že mi hned urobí aj preventívku, tak mi sestrička ešte strčila do ruky nádobku na moč 🙄 takže ráno dojdem málinko neskor, nech ma trošku vycicajú, ked im to v nemocke nestačilo 😀

jarulai
12. feb 2009

matusik, teraz zarezávaš? ved to sa ti už neoplatí, už sa zvíkendieva 😀 😀

jarulai
12. feb 2009

halóóó, už povolta v tej otročine, ja chcem ešte pokecať a vela času nám už nezostáva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jarulai
12. feb 2009

povolta = povolte
chybička se vloudila 😉 😀 😀 😀

jarulai
12. feb 2009

no tak som si pekne pokecala sama so sebou 😀 verím, že zajtra sa už niekto ku mne pridá, lebo ma admin zruší 😀 😀

jarulai
12. feb 2009

mne už padla 😵 utekám domkov
zajtra vás tu chcem vidieť aspon jednu, absencie neospravedlnujem 😀 😀 😀
tak krásny večer, babulky 🙂

shandy
12. feb 2009

caute bambule, ste tu este niekto? hmm, asi nie.... 😒
no ja mam dost na tom skoleni. som tam za tupolina, tak musim davat pozor 😀 😅 a zajtra mame test, tak som vravela lektorovi, ze asi nepridem 😅 😀
moncurik, krasnych havkov mate 🙂 , takych pidi... 😵 , my mame rocnu madarsku vyzlicku, tak to mam miesto mimina zatial 😀 😅 , ale mame ho u nasich na dome, lebo v byte by sa s nim nedalo...matus ja ani neprikladam graf, lebo som nemerala. teplomer ostal u kamosky 😀 😝 , tak asi az v pondelok. ty tu asi zajtra uz nie si, co? tak pekny vikendik a dnes si uzi drahousa. moncur stiha tvoj drahy to vysetrenie? a vlastne pre istotu obom pekny vikend, snazilkujte sa co to da, nech uz tu niektora ostane v tom 😀

moncika15
autor
12. feb 2009

caute 🙂
tak mojmu sa podarilo vybavit si volno na piatok,takze pojdeme k tomu dr. neviem ci sa mam tesit alebo bat 😕 prosim drzte vsetky palce!
skoda ze sa uz asi s drahym nezastihneme...pride xvylku po tom ako nastupim na nocnu ☹

matusik111
13. feb 2009

dobre ranko babulky, tak , ze by som tu dnes bola prva ??? 🙂 Tak vam idem napisat , co sa vcera vsetko dialo a preco som tu nebola 🙂)

jarulai
13. feb 2009

dobré ránko, bambule 🙂
dneska tu niekto aj bude? nechce sa mi zase písať sama sebe 😀

matusik111
13. feb 2009

Vcera som si robila veci, celkom dobre mi to vsetko islo, stihala som aj s kamoskami telefonovat , takze bolo v pohode. V kancelarii je mikrovlnka. Som tam nieco prihrievala, tak som ju nechala otvorenu, nech sa luftuje. Isla som si uvarit cajik, ze dam si na chvilku taky klud a potom dokoncim pracu. A ako idem to maleho kutika, kde je mikrovlnka, kanvica, radio a vseliake drobnosti , skoro som infarktovala. Mys sedi v mikrovlnke a diva sa na mna. Keby som bola tehulka, tak potratim 😀 😀 😀 , to bol taky sok. Ja som bola viac vystresovana ako ta mys. Vsetkym som volala, nadavala, co mam robit a oni sa my smiali,
Asi po 2 hodinach som sa ustalila, a zacala zas pracovat. Tak potom som dorabala vsetko co som nestihala , koli mysi, tak sa vam ospravedlnujm, ze som tu nebola 😀 😀 😀 , tak som mala show v kancelarii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre