• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
no babulky, tak len aby som to s tou mojou mrchanou uviedla na pravu mieru: normalne mrchujem 6dni. sice obvykle tie posledne 2uz len spinim, ale dokopy to trva tych 6. no a teraz - krvacala som 2dni a spinit som zacala az ten 3DC - v nedelu. aj teraz este trosicku spinim - to som 4DC. ale uz je to viac menej o nicom, len na toaletaku.

tak teraz mate co preberat :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,..... juuuj, kym som nasla nasu temu , to trvalo :grinning: :grinning: :grinning:
jarulka, dakujeme za podrobne vysvetlenie a myslim, ze by sa iba nieco deje s Tvojim telom, ..... ze by sa uz chystalo na babatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takze ja mam muzika doma este dnes, a ovulka stale nechodi a stale nechodi a stale nechodi :grinning: :grinning: :grinning: , ale to uz je asi ta smola, ked mame muzikov v zahranici :frowning2:
ale aspon sa uz ovulacny test zazelenal , takze hadaaaaam, sa toho dockam.
16. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:

jarul aj ja iekedy mavam takuto slabu mrchu... :wink: mne doktorka povedala ze to je normalne, kazda zena to ma proste inak... :wink: ja mam teraz silnu tusim aj za teba.. :grinning: :grinning: ale ja to tak mavam len prve dva dni a potom uz tiez iba take silnejsie spinenie a finito...

ja som dnes v noci strasne zle spala a teraz ma boli hlava ako kona... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee bambulky moje :slight_smile:
matusik ved prave, ze my s tou gumou mame problem :grinning: :grinning: , zatial sme ju pouzili len raz aj to nam dost pokazilo pozitok :grinning:
jeej tak matusik, ked mas pozitivny ovu test, tak uz je ovula za rohom :wink:
a nelku boli hlavka? tak dnes sup, sup po vecernicku do postielky. :dizzy_face:
a ja som len 9DC a uz mam riadny eggac :grinning: :grinning: , inak viete co mi teraz pomaha? vitamin E :wink:, mam pocit, ze mi z neho aj didky narastli :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelie , a co sa Ti skarede snivalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: neznasam , ked ma hlava boli a este ma clovek aj pracovat a rozmyslat
16. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy, takze hovoris, ze pokial budete mat prikazane s gumou , tak radsej to odlozite :frowning2: A do kedy to musite pouzivat ?
Veru , ovulacne testy uz ukazali, ale BT ziadna slava. :frowning2: ved uvidime kedy vykukne z pozarohu :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, no prave, ze mi na tu gumu prdime a frcime bez nej, akurat ze to neda do mna (sorry za detailny popis) :grinning: . len cez ovulku mame povolene :wink: a ta sa blizi, takze juchuuuuu :sweat_smile:
kazali nam, ze niekolko mesiacov (tak to su aj dva, nie?) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ved BT sa ti zvysi az po ovulke :wink:
16. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, takze vy mate gumu v nocnom stoliku :grinning: :grinning: :grinning: , ved jasne, take komplikacie , naco. a myslim, ze aj 2 mesiace budu stacit s ochranou :grinning: :grinning:
idem pozret Tvoj graf,... ze by uz ovulka ?? dobiehas ma :slight_smile: , alebo ja meskam s ovulkami v poslednej dobe :slight_smile:

inak tak ma boli neviem co , ale ide mi to az do krizov z pravej strany az do klba , to aj vas tak boli ovulka ?? :confused: :confused: zvlastne
16. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezkovi voci, ze mi s makkym, jasne ze my :grinning: :grinning:
veru, veru, tebe sa predlzuju a mne skracuju predovulkovske dniky
:grinning:
matusik, to asi praska folik, tak znasilni muzika :wink:
16. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, neries chyby :slight_smile: , mylit sa je ludske :grinning: :grinning: :grinning: a to si ani nikto nevsimol.
Ved sledujes tie nase rekordy :grinning: :grinning: , taky rekord sme este nemali , ze 4 krat po sebe :grinning: :grinning: , dnes bude milovacka urcite,.... a hadam si zoberem aj vzorku ko kelimku na zajtra :grinning: :grinning: :grinning: , ak by chcela ovulka prist az vo stvrtok.
Az teraz si zacina uvedomovat, ze sme neskoro zacali . Vcera to predebatovali na pive s kamosom, ktory caka babo z Heliosa . Tak dufam, ze uz sa vsetko dostane na spravne koleje a ficime do uspesneho ciela. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncur, vy ste boli u mudr. misanka? urologa?
matusik, veru, uz ste na spravnej ceste :wink:
16. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no huraaaaaaaaa, matusik, tvojho muzika osvietilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nacase :grinning: tak hor sa do snazenia, vysledok uz caka :wink:

to tu akoze zase ovulkujete. nemate to nejako casto :grinning: :grinning: :grinning: tak ja od zajtra meriam :wink: v sobotu mi dojde muzik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: , tak ja som vam musela hned rano napisat ,..... moj muzik je neuveritelny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , rano , ked odchadzal do prace ( o 4:40) prisiel do postele, ze mali by sme este raz snazilkovat, ked uz je doma, aby sme to na plno vyuzili. Veru sa mi moc nechcelo, ale toto sa mi este v zivote nestalo, tak som nemohla odmietnut. Takze prosim pekne, ja uz "to " mam dnes zasebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tento graaf si dam asi zaramovat a vyvesim nad postel. Len skoda , ze teplota este nestupa :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

a este , rano som odmerala ( o 4:40) a mala som 36,5 , a potom som odmerala v mojom pravidelnom case (6:15) a tam uz bolo 36,65 , tak ako to mam vlozit ? a ako tam vlozit ten kruzok nevyplneny ?
17. feb 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:

matusik tebe ho nahodou nevymenili..??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale paradicka ze tak si to oplodnovanie zobral k srdcu... :grinning: :grinning:

matusik ten nevyplneny kruzok ti da ff automaticky ked zadas inu hodinu ako obvykle... :wink: a ved to nemas az taky velky vykyv.. ale asi by som urcite zaznacila tu prvu zmeranu teplotu...ta druha uz bola po zvysenej telesnej namahe.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, veru , neni som si ista ci mam doma toho isteho chlapa :grinning: :grinning: mozno ho zakliali dake carodejnice, ale super . :grinning: :grinning: :grinning: Jedneho dna sa ho to opytam , ze co pomohlo k tomu , aby zmenil svoj pristup a dam vediet, ak by nahodou sa este objavila na konikovi sklesnuta snazilka :sunglasses: :sunglasses:
Ten jeho pozitivny pristup ma viac tesi ako samotny sexik , ale len o malilinky kusocek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A ty ako ? ides merat tento mesiac?
17. feb 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik tesim sa s tebou.. :wink: ved bolo na case aby sa zachoval cisto chlapsky.. :grinning: :grinning: :grinning:

ja som teraz 3DC takze este mrchujem.. ale hej, jasne ze bude meriat - tak ako minuly mesiac ze do potvrdenia ovu a dost... :wink:
17. feb 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde planuje byt muzik cez ovulku ? :dizzy_face: :dizzy_face: dufam, ze bude pri Tebe ,.... patrilo by sa uz ten 5. :dizzy_face: :dizzy_face: mesiac
Dnes je post , tak nemozem maso :frowning2: , hadam to vydrzim jeden den :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ale to ja praveze neviem, ze kde bude cez ovu.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja to beriem tak, ze ono to tak asi ma byt... :sweat_smile:
pri jeho praci nikdy dopredu nevieme, ze kde sa prave bude nachadzat.. :wink:

hej aj ja sa dnes pôstim.. prave som do seba natlacila vianocku s maslom a medom.. :sunglasses:
17. feb 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je veru blbe , ked chodi kade - tade. My mame aspon sancu si vypocitat , ktore dni bude doma a keby by mal byt doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale hadam ta ovulka pocka na manzelika , aby bolo tutu-mutu :dizzy_face: :dizzy_face: ten spravny den .
Ja som akurat dojedla chleba s maslom a lanove semienka.
17. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte bambule :wink:
matusik, no ja snivam :grinning: :grinning: :grinning:
tak ked uz toto sa deje, tak uz potom vsetko je mozne :grinning:
gratulujeeeeeeeem. no na tvojom mieste teplotu vobec nedavam, pretoze ta ma byt po suvislom spanku a nie ze si date keksik a potom odmerias v zvycajnu hodinu. to nema vyznam, ale to vobec nevadi, lebo ak ma byt ovula este len dnes, mate krasne snazenicko :dizzy_face:
17. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sama som zvedava, kedy pride a nech mi FF vyznaci cacanu ovulku :grinning: :grinning: :grinning: , inak som nafuknuta a cele brucho ma boli, Som ako balon.
Veru , deju sa zazraky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vy mate tiez tolko roboty, alebo to iba ja ?? :grinning: :grinning: :grinning: , ved nestiham ani konikovat ani nic okolo :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
no, matusik, ty mas asi fakt doma niekoho ineho :grinning: nebol to sused :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved ja som uplne v soku :grinning:

vy mate vsetky take krasne teplotky a ja ako traja zamrznuti :cry: ved pockajte, aj ja budem mat :wink: :grinning:
17. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vyspinkane ?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Tak ja hlasim , ze ovulka mi zaklopala na dvere a sup skocila pod perinu :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeee :slight_smile:
matusik, ovulka ako vysita, gratulujeeeeem a este aj patricne vyuzita :wink:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je pocit, co?

tak ja este stale cakam :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/shandy
co je dobre, lebo drahy donde dnes v noci :wink:
18. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy, veru Ti poviem, taky pocit som este veru nemala . Vidim, o co vsetko som prichadzala vsetky tie mesiace. Juuj, baby , aj vy ste sa tak vytesovali ako ja :grinning: :grinning: :grinning: . Na uspesny vysledok neverim, ale apson dobry pocit, ze sme konecne preto nieco urobili. Tak hlasim prvy mesaic aktivneho snazenia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dost zavcasu , ked buduci mesiac sme v Heliose :grinning: :grinning: :grinning: , ale to sa neprizname doktorke :sunglasses: :sunglasses:
Shandy, vyspinkana ?? ja som uz bola vecer uplne hotova, ja musim spavat ako take batola :slight_smile: , aj 12 hodin by som zniesla. Budes aj dnes na skype ? Ja urcite :grinning: :grinning: :grinning: , ale zas budem aj robkat trosku :confounded: :confounded:
18. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :slight_smile: :slight_smile:

matusik paradicka nadherna ovu... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to by bolo keby ziadny helios nebolo treba co???? :wink:
18. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: matusik
ze vyspinkana :grinning: :grinning: , vies kedy som sa dostala do postele? po pol jednej...som este studovala temu reprofit brno a uz som to chcela docitat. este som mala pradlo v pracke atd...no nebudem ti hovorit, ako sa mi rano o siedmej vstavalo :grinning:
dnes nebudem na skype, lebo mam s kamoskou stretko, tak pridem az neskoro a vecer mi uz donde drahy :slight_smile: , tak zas niekedy inokedy dame online stretko a dohodneme aj julku :wink:
veru nellie to by bolo keby ho nebolo treba :grinning:
18. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka a ty si zabudla merat? ze nemam tvoju teplotku dnesnu? :wink:
dufam, ze aspon na clostil si nezabol :grinning:
18. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte spolubojovnice :grinning:

matusik, no huraaaaaaaaaaa. konecne krasne vyuzita ovulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tfu,tfuj,tfuj, nech neni treba Heliosu!!!

shandy, neboj, merala som a aj clostyl som dala. len som zaspala, tak som ti nestihala rano podat infosky :grinning:
18. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, a uz je piatok a hura na vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Shandy , vcera si nam chybala na skype,... Jarulka sa aj nudila pri mne, :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok