Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
15. feb 2010

no babulky, tak len aby som to s tou mojou mrchanou uviedla na pravu mieru: normalne mrchujem 6dni. sice obvykle tie posledne 2uz len spinim, ale dokopy to trva tych 6. no a teraz - krvacala som 2dni a spinit som zacala az ten 3DC - v nedelu. aj teraz este trosicku spinim - to som 4DC. ale uz je to viac menej o nicom, len na toaletaku.

tak teraz mate co preberat 😀 😀 😀

matusik111
16. feb 2010

dobre ranko,..... juuuj, kym som nasla nasu temu , to trvalo 😀 😀 😀
jarulka, dakujeme za podrobne vysvetlenie a myslim, ze by sa iba nieco deje s Tvojim telom, ..... ze by sa uz chystalo na babatko 😵 😵 😵 😵 😵
takze ja mam muzika doma este dnes, a ovulka stale nechodi a stale nechodi a stale nechodi 😀 😀 😀 , ale to uz je asi ta smola, ked mame muzikov v zahranici ☹
ale aspon sa uz ovulacny test zazelenal , takze hadaaaaam, sa toho dockam.

nellie_
16. feb 2010

ahojte... 😉

jarul aj ja iekedy mavam takuto slabu mrchu... 😉 mne doktorka povedala ze to je normalne, kazda zena to ma proste inak... 😉 ja mam teraz silnu tusim aj za teba.. 😀 😀 ale ja to tak mavam len prve dva dni a potom uz tiez iba take silnejsie spinenie a finito...

ja som dnes v noci strasne zle spala a teraz ma boli hlava ako kona... 🙄 🙄

shandy
16. feb 2010

ahojteeee bambulky moje 🙂
matusik ved prave, ze my s tou gumou mame problem 😀 😀 , zatial sme ju pouzili len raz aj to nam dost pokazilo pozitok 😀
jeej tak matusik, ked mas pozitivny ovu test, tak uz je ovula za rohom 😉
a nelku boli hlavka? tak dnes sup, sup po vecernicku do postielky. 😵
a ja som len 9DC a uz mam riadny eggac 😀 😀 , inak viete co mi teraz pomaha? vitamin E 😉, mam pocit, ze mi z neho aj didky narastli 😀 😀 😀

matusik111
16. feb 2010

Nelie , a co sa Ti skarede snivalo ☹ ☹ ☹ neznasam , ked ma hlava boli a este ma clovek aj pracovat a rozmyslat

matusik111
16. feb 2010

Shandy, takze hovoris, ze pokial budete mat prikazane s gumou , tak radsej to odlozite ☹ A do kedy to musite pouzivat ?
Veru , ovulacne testy uz ukazali, ale BT ziadna slava. ☹ ved uvidime kedy vykukne z pozarohu 😀 😀 😀

shandy
16. feb 2010

matusik, no prave, ze mi na tu gumu prdime a frcime bez nej, akurat ze to neda do mna (sorry za detailny popis) 😀 . len cez ovulku mame povolene 😉 a ta sa blizi, takze juchuuuuu 😅
kazali nam, ze niekolko mesiacov (tak to su aj dva, nie?) 😝
no ved BT sa ti zvysi az po ovulke 😉

matusik111
16. feb 2010

jaaaj, takze vy mate gumu v nocnom stoliku 😀 😀 😀 , ved jasne, take komplikacie , naco. a myslim, ze aj 2 mesiace budu stacit s ochranou 😀 😀
idem pozret Tvoj graf,... ze by uz ovulka ?? dobiehas ma 🙂 , alebo ja meskam s ovulkami v poslednej dobe 🙂

inak tak ma boli neviem co , ale ide mi to az do krizov z pravej strany az do klba , to aj vas tak boli ovulka ?? 😕 😕 zvlastne

shandy
16. feb 2010

jezkovi voci, ze mi s makkym, jasne ze my 😀 😀
veru, veru, tebe sa predlzuju a mne skracuju predovulkovske dniky
😀
matusik, to asi praska folik, tak znasilni muzika 😉

matusik111
16. feb 2010

shandy, neries chyby 🙂 , mylit sa je ludske 😀 😀 😀 a to si ani nikto nevsimol.
Ved sledujes tie nase rekordy 😀 😀 , taky rekord sme este nemali , ze 4 krat po sebe 😀 😀 , dnes bude milovacka urcite,.... a hadam si zoberem aj vzorku ko kelimku na zajtra 😀 😀 😀 , ak by chcela ovulka prist az vo stvrtok.
Az teraz si zacina uvedomovat, ze sme neskoro zacali . Vcera to predebatovali na pive s kamosom, ktory caka babo z Heliosa . Tak dufam, ze uz sa vsetko dostane na spravne koleje a ficime do uspesneho ciela. 😵 😵 😵

shandy
16. feb 2010

moncur, vy ste boli u mudr. misanka? urologa?
matusik, veru, uz ste na spravnej ceste 😉

jarulai
16. feb 2010

ahojte 🙂
no huraaaaaaaaa, matusik, tvojho muzika osvietilo 😵 😵 😵 nacase 😀 tak hor sa do snazenia, vysledok uz caka 😉

to tu akoze zase ovulkujete. nemate to nejako casto 😀 😀 😀 tak ja od zajtra meriam 😉 v sobotu mi dojde muzik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matusik111
17. feb 2010

dobre ranko 😵 😵 , tak ja som vam musela hned rano napisat ,..... moj muzik je neuveritelny 😵 😵 😵 , rano , ked odchadzal do prace ( o 4:40) prisiel do postele, ze mali by sme este raz snazilkovat, ked uz je doma, aby sme to na plno vyuzili. Veru sa mi moc nechcelo, ale toto sa mi este v zivote nestalo, tak som nemohla odmietnut. Takze prosim pekne, ja uz "to " mam dnes zasebou 😀 😀 😀 😀
Tento graaf si dam asi zaramovat a vyvesim nad postel. Len skoda , ze teplota este nestupa ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

a este , rano som odmerala ( o 4:40) a mala som 36,5 , a potom som odmerala v mojom pravidelnom case (6:15) a tam uz bolo 36,65 , tak ako to mam vlozit ? a ako tam vlozit ten kruzok nevyplneny ?

nellie_
17. feb 2010

ahojte... 😉

matusik tebe ho nahodou nevymenili..??? 😀 😀 😀 😀 ale paradicka ze tak si to oplodnovanie zobral k srdcu... 😀 😀

matusik ten nevyplneny kruzok ti da ff automaticky ked zadas inu hodinu ako obvykle... 😉 a ved to nemas az taky velky vykyv.. ale asi by som urcite zaznacila tu prvu zmeranu teplotu...ta druha uz bola po zvysenej telesnej namahe.. 😀 😀 😀

matusik111
17. feb 2010

Nellie, veru , neni som si ista ci mam doma toho isteho chlapa 😀 😀 mozno ho zakliali dake carodejnice, ale super . 😀 😀 😀 Jedneho dna sa ho to opytam , ze co pomohlo k tomu , aby zmenil svoj pristup a dam vediet, ak by nahodou sa este objavila na konikovi sklesnuta snazilka 😎 😎
Ten jeho pozitivny pristup ma viac tesi ako samotny sexik , ale len o malilinky kusocek 😀 😀 😀 😀

A ty ako ? ides merat tento mesiac?

nellie_
17. feb 2010

matusik tesim sa s tebou.. 😉 ved bolo na case aby sa zachoval cisto chlapsky.. 😀 😀 😀

ja som teraz 3DC takze este mrchujem.. ale hej, jasne ze bude meriat - tak ako minuly mesiac ze do potvrdenia ovu a dost... 😉

matusik111
17. feb 2010

a kde planuje byt muzik cez ovulku ? 😵 😵 dufam, ze bude pri Tebe ,.... patrilo by sa uz ten 5. 😵 😵 mesiac
Dnes je post , tak nemozem maso ☹ , hadam to vydrzim jeden den 😀 😀 😀

nellie_
17. feb 2010

matusik ale to ja praveze neviem, ze kde bude cez ovu.. 😀 😀 😀 😀
ja to beriem tak, ze ono to tak asi ma byt... 😅
pri jeho praci nikdy dopredu nevieme, ze kde sa prave bude nachadzat.. 😉

hej aj ja sa dnes pôstim.. prave som do seba natlacila vianocku s maslom a medom.. 😎

matusik111
17. feb 2010

to je veru blbe , ked chodi kade - tade. My mame aspon sancu si vypocitat , ktore dni bude doma a keby by mal byt doma 😀 😀 😀 😀
Ale hadam ta ovulka pocka na manzelika , aby bolo tutu-mutu 😵 😵 ten spravny den .
Ja som akurat dojedla chleba s maslom a lanove semienka.

shandy
17. feb 2010

cafte bambule 😉
matusik, no ja snivam 😀 😀 😀
tak ked uz toto sa deje, tak uz potom vsetko je mozne 😀
gratulujeeeeeeeem. no na tvojom mieste teplotu vobec nedavam, pretoze ta ma byt po suvislom spanku a nie ze si date keksik a potom odmerias v zvycajnu hodinu. to nema vyznam, ale to vobec nevadi, lebo ak ma byt ovula este len dnes, mate krasne snazenicko 😵

matusik111
17. feb 2010

ved sama som zvedava, kedy pride a nech mi FF vyznaci cacanu ovulku 😀 😀 😀 , inak som nafuknuta a cele brucho ma boli, Som ako balon.
Veru , deju sa zazraky 😀 😀 😀 😀
Vy mate tiez tolko roboty, alebo to iba ja ?? 😀 😀 😀 , ved nestiham ani konikovat ani nic okolo 🙂

jarulai
17. feb 2010

ahojte babulky 🙂
no, matusik, ty mas asi fakt doma niekoho ineho 😀 nebol to sused 😀 😀 😀 😀 ved ja som uplne v soku 😀

vy mate vsetky take krasne teplotky a ja ako traja zamrznuti 😢 ved pockajte, aj ja budem mat 😉 😀

matusik111
18. feb 2010

Ahojte, vyspinkane ?? 😎 😎 😎 Tak ja hlasim , ze ovulka mi zaklopala na dvere a sup skocila pod perinu 😀 😀

shandy
18. feb 2010

ahojteeeeeee 🙂
matusik, ovulka ako vysita, gratulujeeeeem a este aj patricne vyuzita 😉
😵 😵 😵
to je pocit, co?

tak ja este stale cakam 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/shandy
co je dobre, lebo drahy donde dnes v noci 😉

matusik111
18. feb 2010

Shandy, veru Ti poviem, taky pocit som este veru nemala . Vidim, o co vsetko som prichadzala vsetky tie mesiace. Juuj, baby , aj vy ste sa tak vytesovali ako ja 😀 😀 😀 . Na uspesny vysledok neverim, ale apson dobry pocit, ze sme konecne preto nieco urobili. Tak hlasim prvy mesaic aktivneho snazenia 😵 😵 😵 dost zavcasu , ked buduci mesiac sme v Heliose 😀 😀 😀 , ale to sa neprizname doktorke 😎 😎
Shandy, vyspinkana ?? ja som uz bola vecer uplne hotova, ja musim spavat ako take batola 🙂 , aj 12 hodin by som zniesla. Budes aj dnes na skype ? Ja urcite 😀 😀 😀 , ale zas budem aj robkat trosku 😖 😖

nellie_
18. feb 2010

ahojte.. 🙂 🙂

matusik paradicka nadherna ovu... 😎 😎 😎 to by bolo keby ziadny helios nebolo treba co???? 😉

shandy
18. feb 2010

😀 😀 😀 matusik
ze vyspinkana 😀 😀 , vies kedy som sa dostala do postele? po pol jednej...som este studovala temu reprofit brno a uz som to chcela docitat. este som mala pradlo v pracke atd...no nebudem ti hovorit, ako sa mi rano o siedmej vstavalo 😀
dnes nebudem na skype, lebo mam s kamoskou stretko, tak pridem az neskoro a vecer mi uz donde drahy 🙂 , tak zas niekedy inokedy dame online stretko a dohodneme aj julku 😉
veru nellie to by bolo keby ho nebolo treba 😀

shandy
18. feb 2010

jarulka a ty si zabudla merat? ze nemam tvoju teplotku dnesnu? 😉
dufam, ze aspon na clostil si nezabol 😀

jarulai
18. feb 2010

ahojte spolubojovnice 😀

matusik, no huraaaaaaaaaaa. konecne krasne vyuzita ovulka 😵 😵 😵 tfu,tfuj,tfuj, nech neni treba Heliosu!!!

shandy, neboj, merala som a aj clostyl som dala. len som zaspala, tak som ti nestihala rano podat infosky 😀

matusik111
19. feb 2010

Dobre ranko, a uz je piatok a hura na vikend 😵 😵 😵 😵
Shandy , vcera si nam chybala na skype,... Jarulka sa aj nudila pri mne, 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre