Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
22. mar 2010

ee az o 10tej , rano idem do roboty 🙄

shandy, ja som tiez vzdala prirodzeny boj a vidis to. ved ked si to tak zoberem od vtedy co mam tie problemy (26.12.09) sme sa ani poriadne nesnazili 😅

matusik111
22. mar 2010

Shandy, vidime zaujimave zazraky, takze nic nie je nemozne, 😵 😵 😵 , ved pri najhorsom uz budete mat IVF v maji a cez leto sa gulkas 😀 😀 😀
Takze najblizsie stretko uz mame s prvou tehulkou 😵 😵 😵
a iba nam povedz MOnicka, mas aj dake nevolnosti ? alebo Ti je uplne v pohode ? Nech to uz dopadne akokolvek , ber to tak, ze otehotniet mozete . Ale samozrejme, zajtra nam tu budes rozdavat TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky

matusik111
22. mar 2010

baby, idem nakupit vlozky do foroty , ak by to pomohlo 😀 😀 😀 😀

jarulai
22. mar 2010

inak ja som mala tiez vlozky nakupene aj na rok, ked som zistila, ze som tehu. asi to ozaj pomaha 😀

moncika15
autor
22. mar 2010

😀 tak hura do drogerie 😀

no uz asi take 2 tyzdne ma pixal pravy vajecnik, az som sa niekedy skrcit musela. od vcera mam zaludok na vode, ale zle mi nie je, taky zvlastny pocit len. tuto noc som sa asi 4 x budeli cikat, taaaaaka spotena ze som sa nemohla odlepit z postele. a mam zavrate, to mala aj moja mama. aha a krv mi tecie z nosa asi tyzden. jasne priznaky, ale som blba

jarulai
22. mar 2010

moncika, teba musel niekto do toho testovania dokopat, ty dorotka 😀 no esteze nas mas, ani by si inak nezbadala, az pri porode 😀 😀 😀
inak - pocitala si uz kedy bude pokladik na svete?

moncika15
autor
22. mar 2010

pocitala ale len tak pre zabavu 🙂

shandy
22. mar 2010

moncurik, tak to je super, ze ti tie priznaky docvakli az teraz 😀 😀
ja mam vloziek doma kopec, na mna to nezabera 😒
a moncurik kedy teda?

jarulai
22. mar 2010

no a nam to nechces pre srandu povedat?pjosim

moncika15
autor
22. mar 2010

poslednu mrsku som mala 13.2.10. tak si vypocitajte 😝
ja som tie priznaky vnimala ale neprikladala im vyznam bo som neverila ze mne neznajbohovi sa moze stat zazrak 😀

matusik111
22. mar 2010

moncika, pekne si spoli s muzikom uzivajte, hladkajte brusko , aby s amu darilo , a zajtra sa tesime na infosky

jarulai
22. mar 2010

moncika, to sme mali potom rovnako, keby som ja vedela, tak ta do testovanie dokopem uz davno 😉 😀
ale aspon nestresujes.

matusik111
22. mar 2010

inak, uz sa tesim, ked tam budem ma tt, ale musim povedat, ze v starom konovi sa mi to tt viac pacilo, tu je to take schovane , mohli dat BOLD pismo

moncika15
autor
22. mar 2010

ja som rada ze som sa to dozvedela az neskor. takto som uz asi 6tt a malo by uz byt aj srdiecko. dufam ze bude. strasne sa bojim. uz nex je zajtra lebo sa zblaznim 🤐

shandy
23. mar 2010

ahojte dievcence 🙂
moncurik dnes drzim palce, daj hned vediet 😵 😵 😵
pekny den vam babulky....

matusik111
23. mar 2010

pekny den vsetkym buducim tehulkam a samozrejme cerstvej tehulke. 😵 😵 😵
uz som zvedava aj ja, ze ake novinky nam Moncika donesie. Baby , to tu bude uz veselo, ked postupne budu pribudat tehulky. Vsetci pridu ku nam, lebo budeme najplodnejsia tema 😀 😀 😀 😀 , uvidite. Tak sum sem vsetky, nech sa to na nas chyta co najrychlejsie. 😵 😵 😵

moncika15
autor
23. mar 2010

ahojte 🙂
tak uz som tu. tehu potvrdene 😵 podla dr. 5tt, bolo videt len vacok, buduci stvrtok mam prist na kontrolu ci rastie.
dr. dlho rozmyslal a hmkal co ma so mnou robit. bo nevedel ake lieky mi ma dat na ten zapal, tak povedal ze teraz to nexame tak len nejaku mast z vonku mi dal. a buduci tyzden spravy aj dalsiu kultivaciu.

moncika15
autor
23. mar 2010

aha...mam aj vytlacenu foto ale zabudla som ju u dr 😠 😠 😠 odradosti som v cakarni zabudla aj karticku poistenca, recept a potvrdenie do roboty...esteze som si to vsimla.

shandy
23. mar 2010

huraaaa moncurik, tak gratulujeeeem. 😀 😀 😀
moncurik a pas si este neznmenis?
tak prajem ti pohodickove tehotenstvo, vela radosti z tohoto zazraku, nech ste zdravucki a nech sa ta drzi ako kliestik 🙂

matusik111
23. mar 2010

Moncika, moc gratulujem a dufam, ze za 9 mesiacov sa budeme vytesovat z babenka 😵 😵 😵 Ja dako stale nemozem uverit, ze je niekto v nasej teme tehotny 😵 😵 A doktorka nebola prekvapena, ze ako sa to podarilo ?
A kedy nam rozpises tie podrobnosti ako ste sa k tomu dopracovali a cim ste si vsetkym presli . Vies, nemozeme citat vsetky straky spat, predsa uz sme toho popisali v nasej teme dost 😵 😵

moncika15
autor
23. mar 2010

dakujem vam babusky 😵

prave sme s muzikom prisli na to ze jedine kedy sme ho mohli pocat bolo v den ked som prisla z nocnej a muzik vstaval do roboty, taka 20 minutova ryxlovka 😅 neviem ci som vam to vtedy pisala o tom nasom utecenom aute, co muzik zabudol zatiahnut rucnu a ono si rozrazilo branu a zastavilo sa o vlecku tesne nad priepastou s potokom?! tak sme sa na tom nasmiali, 😀 😀 😀

matusik v skratke mas nas snazilkopis v albume skus pozret a ked vas este nieco zaujima tak odpoviem 🙂

moncika15
autor
23. mar 2010

prisla som do ambulancie, ze ehm uhm... ja..ja som mala prist povodne koli zlim vysledkom z kultivacie ale ( to uz dr zdvihol hlavu od PC) vcera a dnes mi vysiel pozitivny test... dr. na to : len noo vyskocte si. a potom uz to islo ze ci sme sa snazili atd. som mu vsetko pospominala z CEGYSu a GYNFIVu a bolo mu to smiesne, ze sa podarilo prave vtedy ked sme to najmenej cakali 😝

shandy
23. mar 2010

moncur, teda vam je fakt veselo....utecene auto, odpadnem 😀 😀 😀
no ono sa to prave vacsinou stava vtedy, ked sa to necaka 😀
no ale to sa mne stat nemoze, lebo ja cakam furt 😝

oriesok
23. mar 2010

ahojte baby..
monicka.. gratulujeeeeeemmmmm... konečne sa to tu ide prelomiť?

oriesok
23. mar 2010

tak veľmi vám všetkým držím palčeky..

moncika15
autor
24. mar 2010

to tu dnes nikto nebol? 😕

matusik111
25. mar 2010

Ahojte baby , tak ja som bola v Heliose dnes a povedala mi , ze mi vidi ako sa odlupuje sliznica, ze mrcha je uz na ceste a mozem ju ocakavat do 4 dni , Super, presne nacasovane ako hodinky,
A nieco sa splietala s cystou ☹ a ja som tento cyklus nebrala clostil, tak neviem odkial sa mi tam nieco take mohlo nabrat.
Takze uz mam zas tento mesiac vyreiseny, podjdem na 3DC na krv a potom 12. 4 mame 2. konzlutaciu a pekne nam zhromazdia vsetky vysledky. A diagnoza : neplodnost , kupte si psika 😀 😀 😀 😀
Moncika, ako sa dari ? ako prezivas prve dni tehotenstva?

moncika15
autor
25. mar 2010

ahojte, co je to tu take biedne? 😕

no vcera som sa citila ako cisterna na vodu. len som dopustala a odpustala. v robote na mna pozerali ze co beham na wcko furt..si robili standu ci mam sracku 😅 😀 este som nedala papier v robote tak nikto nic nevie 😉
strasne ma bolelo podbrusko som musela mat rozopnute rifle no a dnes nic..absolutne ziadna nevolnost, bolest, zavrat...az sa bojim co je s malinkym ked ho necitim 😔

moncika15
autor
26. mar 2010

ahojte, zase som tu prva aj posledna?! 😕

moncika15
autor
26. mar 2010

haloooooo

nenexavajte ma tu samuuuuuuuuu 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre