Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

moncika15
autor
27. mar 2010

babulky co je s vami? 😕

shandy
27. mar 2010

cau moncurik, no teba to tusim zacalo bavit sem chodit a nas to zas nejako prestalo... 🙂, nejako nie je co riesit.... 😔
pekny vikendik

moncika15
autor
27. mar 2010

😀
ja som len zacala zas xodit na konika a ked tam tak brusim tak sem nakuknem a tu bieda 😕

matusik111
29. mar 2010

dobre ranko , ja sem teda nakuknem , ze co sa tu deje 🙂 , Tak mam novinku , dnes mrchujem 😀 😀 😀 , takze zas nas caka dalsie povinne snazilkovanie 😀 a hlavne nasa diagnoza. Ale dobra sprava je, ze prisla mi mrcha o den skor a tym padom uz bude ovulka cez vikend , maximalne v pondelok a to bude v pohode . Uz nebude muzik vymeskavat a nebudem musiet ospravedlnenky pisat 😀 .
😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
autor
29. mar 2010

😀 😀 😀 takto zhurta hned z rana

tebe sa posunie cely cyklus ked sa ti meska alebo pride skor mrka? 😕

kurnik, od rana vyvolavam gyn. neda sa mu dovolat. zabudla som kedy mam prist na to sono 😅

jaru, na tu endokrinologiu ma objednali 16.4 na krv a 22.4. na kontrolu.

boze co sme my s muzikom dnes vnoci vyvadzali v postely 😀 mali sme na seba xut ale ja som sa bala o babo a muzika boleli stixy, sme sa bali jeden druheho dotknut ..ako pubertaci 😀 😀 😀

matusik111
29. mar 2010

Moncika a chodis do prace ? , alebo doma vegetis ? A v CARe nevysetria stitnu kompletne ? To treba ist zas na endokrinologiu ??? ved furt iba ihly do mna pichaju 😀 😀 😀

moncika15
autor
29. mar 2010

som v care nebola.
jaru na strasila ze treba ist na endo. hned po otehu, tak som dala na jej radu 😕

xodim do prace, naco budem doma ked nemam zeadne velke bolesty ani mi nie je zle.akurat papier na nocne mam vypysany, takze budem mavat 2 zmeny.

matusik111
31. mar 2010

ahojte baby, tak ja vam dnes napisem co som pozistovala 🙂 , lebo dnes neplanujem zapinat PC vecer, lebo musim fakt nieco upratat a pri vas mi je lepsie a potom zrazu je vecer 8 hodin a bordel okolo mna 🙂)))))
Tak rano som bola na krv v Heliose , vsetko v pohode, rychlovka. Uz sa len dockat 12. na tu konzultaciu. A teraz som bola na alergologii a vysldky z krvicky : prekonane plucne chlamydie , prekonana plucna ureoplama , pohlavna chlamydia NEGATIVNA . Takze ma ubezpecila, ze som nemala pohlavne chlamydie, takze ta moja krava zas testovala nieco , co ani nemam. Asi sa tam nieco premiesalo s tymi plucnymi. Tak ma potesila, ze mozno tie zrasty tam nebudu a vyhnem sa laparke. 😵 😵 😵 velmo by som sa potesila. Tak uz len zistit teda v com je problem.
Este sa obavam stitnej - to je teraz moderne a leti to tu 😀 😀 😀 , alebo ta imunita.

moncika15
autor
2. apr 2010

ahojte 🙂

v stredu sme boli na kontrole a mame srdieckoooooooooooooo 😵 babo je take ak ma byt, tam kde ma byt a pokial budem brat lieky ze endokrinologie tak by nemal byt problem.dostala som aj tehu knizku 😎 do poradne idem 26.4. to mi spravia aj testy. pravdepodobne budem mat opletacky s gestacnym diabetesom 🙄
z roboty ma xcu vystvat na PN ale ja zatial bojujem 😠 cela firma bola vo stvrtok v pohybe co nevedeli co so mnou. som povedala ze ked mi daju potvrdenie ze nemaju pre mna robotu, nex sa paci mile rada sa hodim na PN 😝 xovaju sa tam ku mne akokeby som mala nakazlivu xorobu alebo ako by som bola nevladna na pritaz...nervy som mala neuveritelne!

matusik111
6. apr 2010

Moncika, tak gratulujem srdiecku , tak uz nech len vsetko ide podla planov a dobojujes to do pekneho konca.
Uz sa doma vsetci tesia a cuduju , ze ako rychlo pomohla operacia ,?? 😵 😵

moncika15
autor
6. apr 2010

ahoj 🙂
nikto to este nevie 😝 teda len mama a ta to vedela uz ked bol mm v nemocnici ze sa nieco so mnou deje 😵

moncika15
autor
10. apr 2010

ahojte 🙂
to sem uz nikto nexodi?! ☹ nexali ste ma tu samu?som na PN budemsa tu nudit 🙄

matusik111
11. apr 2010

ahoj Moncika, ja Ta tu pridem pozret 🙂
A preco si na PN a do kedy ? nieco nie je v poriadku ?
a ked si pisala , ze mama to na Tebe videla, co take videla ?? 😎 😎 ludia to hovoria, ze tehotenstvo je vidiet skor ako je potvrdene, ale ja tomu dako nemozem uverit.

moncika15
autor
11. apr 2010

ahooooj 🙂
nie neboj vsetko je ok len mi zacalo byvat zle ked popitim hlad a v robote sa neda stale jest 😅 a trpim nespavostou tak som stale vycerpana.

som jej spominala ze mi meskaju ale mysleli sme ze stres.ale nam dvom to nejako stale vrtalo v hlave a pozorovali sme na mne aj nejake zmeny 😝
a kolegyna v robote ta do mna furt rypala ze urcite som tehotna a tajim jej to 😅 mala pravdu. to ozaj nexapem ako to mohla vediet ved v tyx zaciatkox som sa ani ja moc tehotna necitila 😨

moncika15
autor
13. apr 2010

ahojte 🙂
3. maja ide mm do CARu na kontrolu, dufam ze to bude mat ok.

co je tu nove? pridite sa poxvalit 😨

oriesok
15. apr 2010

ahojte.. monicka pozerám, že máš termín presne na moje narodky.. ako sa ti darí? mávaš nevoľnosti? ak osa cítiš?

moncika15
autor
15. apr 2010

jej oriesok ty uz si 29tt 😕 to leti

no som na PN lebo mi byvalo zle ked som pocitila trosku hlad ale uz sa to lepsi. len mam zaseknuty nerv niekde nad zadkom 😒

ty ako zvladas tehu?

moncika15
autor
17. apr 2010

este neviete pohlavie? neviete ci nexcete vediet?

moncika15
autor
26. apr 2010

tema zanikla?! 😕 😔

moncika15
autor
28. apr 2010

teraz pozeram ze uz aj balambi je tehula 😵 nejako sa to tu rozbieha prvy polrok 2010 je plodny 🙂

kde ste babule?! preco ste ma tu nexali samu 😔

moncika15
autor
3. máj 2010

matusik, shandy, jarulai, nellie a ostatne kde ste sa stratili 😔

moncika15
autor
22. máj 2010

tusim to berete ozaj vazne tu odmlku 😀
boli sme na 3D UTZ , s velkou pravdepodobnostou je to xlapcek 🙂 uz sa pomaly zmierujeme s touto myslienkou, ved aj xlapcek je dobry hlavne ze je zdravy a rastie ako ma 😵 😵 😵

zastavte sa niektora nex si tu nepisem sama so sebou 😅

moncika15
autor
20. jún 2010

oriesok mozes pisat sem 😉 ozaj a pohlavie neviete ci excete vediet? kazdu xvylu ta to caka bojis sa porodu?

oriesok
22. jún 2010

no.. pohlavie nám doktor doteraz neprezradil.. nechcel.. asi sa veľa krát netrafil.. ale predbežne nám tak neurčito povedal, že dievčatko.. tak som zvedavá..
veru za chvíľku to už budem mať za sebou.. pôrodom sa zatiaľ nejako nestresujem.. beriem to tak, že keď to prežili iné, tak to musím prežiť aj ja.. je to úplne normálna vec.. ako keď ťa bolí zub a musíš k zubárovi, a je ti to prirodzené, tak je mi prirodzené aj pôrod bábätka.. teda zatiaľ to tak beriem 😀 ešte to na mňa neprišlo 😅

moncika15
autor
22. jún 2010

@oriesok ja sa tiez porodu nebojim...aspon zatial. praveze sa nam dost tesim, na tie emocie a na to ze je to zaciatok niecoho noveho 😵 urcite ma xyti panika xvylu pred porodom ale to uz budem rada ze malinke vylezie. xvalabohu ze nie je az take teplo toto leto,som to dobre vystihla 😎

drzim palce a hned sa ozvi 😵

oriesok
22. jún 2010

@moncika15 veru.. ja si tiež hovorím, že ešte, že nie je až také hrozné teplo.. ale už keď bude malinké na svete, tak by sa mohlo trošku otepliť a zlepšiť počasie, aby sme si užli kočíkovanie.. 😅 a ešte dúfam, že drobec vydrží v brušku aspoň do 01.07 kým sa vráti manžel z roboty.. chudák.. ťažko to prežíva, že sa blíži termín pôrodu a on musí byť v robote..

moncika15
autor
22. jún 2010

@oriesok ☹ ja som sa toho vzdy bala ze budem rodit bez muza ale xvalabohu uz je doma nastale tak ma sleduje ako rastieme aj drobca na sone uz videl. drzim palce nex sa stihne vratit 🙂 moj svagor je kamionista a tiez bol daleko od domova ked mu svagrina zavolala ze ma dceru..zastavil na odpocivadlo a ozral sa, musel soferovat kolega 😀

oriesok
22. jún 2010

@moncika15 ja som pôvodne mal rodiť bez manžela, nakoľko on sa toho pôrodu strašne bál.. a teraz prišiel na to, že vlastne pri pôrode chce byť.. a to bez toho, aby som na neho tlačila.. tak sa vytešujem.. 😅 už len aby to manžel stihol..
môj sa tiež bol pozrieť na sono.. v 20tt.. a potom sme boli ešte v 24 na 3D sone.. mal z toho ohromný zážitok.. po tom sone si to nejako viac začal uvedomovať, že bude tato.. a všade sa chválil fotkami.. 😀

moncika15
autor
22. jún 2010

@oriesok ja som bola v15tt na 3D a tiez mu doslo az tam ze sa nieco deje 😀 odvtedy sa s drobcom kazdy den rozprava. teraz idem v pondelok na morfo a potom na 3D vsade pojde so mnou

moncika15
autor
22. jún 2010

@oriesok a ten porod on tiez vzdy xcel ist potom ho to nejako opustilo a teraz ovori ze sa rozhodne v den porodu podla toho ako sa budem citit a ci budem potrebovat podporu. verim ze pojde 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre