• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
@moncika15 tak, tak.. sa stráááášne starostlivý je.. :sweat_smile: :sweat_smile: a aj hovorí, ako sa bude o drobca starať.. som zvedavá, aká bude realita.. ale každopádne sa na maličké strašne teší..
22. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok aj moj :dizzy_face: predvcerom som si kremovala brusko a ta na mna pozera z postele ze to ani mozne neni :dizzy_face:
22. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 no.. to aj môj.. tiež sa nevie vynadívať.. a krémovanie bruška vždy keď je doma musím nechať na neho.. v tom sa vyžíva.. :sweat_smile:
22. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok aj moj uz parkrat natieral ale on sa radej pozera :grinning: ale s drobcom vedie konverzaciu kazde rano a vecer a ked sa opytam ze co mu tam suska tak povie ze to je medzi nami xlapmi :grinning: :grinning: :grinning: minule mu hovoril nex posluxa ze ho bude doma cakat raktor na baterky :grinning:
22. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 normálne sa čudujem, ako taký drobec zmení chlapa :sweat_smile: môj tiež komunikuje s drobcom.. :sweat_smile: naposledy, keď odchádzal do roboty ešte pred nástupom do autobusu mu dohováral, aby na neho počkal :sweat_smile: tak sa snažíme.. :grinning:
23. jún 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok a dokedy to ma cakat do pondelka? len aby ho zas nepresvihol :sweat_smile: drzim palce aby vam to vyslo nejako zosinxronizovat, urcite je lepsi pocit ked mas na sale niekoho kto ta podpori a dava na teba pozor :dizzy_face:
23. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 30.06. cestuje manžel domov.. chodí na 2týždňovky.. takže do 15.07. by mal byť doma.. a tak dlho by ma nemohli nechať prenášať.. takže prešvihnúť by sme to nemali.. :sweat_smile: snáď..
23. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok vyzera to slubne :wink: este pekne xvylu vydrz a hned ked muz pride domov na neho vybafni"ideeeem rodiiiiit!" :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však to :grinning: aby si nás potom aj doma užil :grinning: no uvidím, ako to všetko dopadne.. :grinning: :grinning:
dnes som bola na poradni, tak sa ešte zatiaľ nezačínam otvárať.. tak dúfam, že nebudem moc prenášať..
23. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 ale ti poviem nekedy by som bola najradšej, aby som to už mala za sebou.. v poslednom čase ma stááále páli záha.. a už neviem, čo na ňu.. v noci vypijem min. 0,5l mlieka.. a potom budem aj tak vyzerať.. :sweat_smile: ale hlavne, že čiastočne pomáha..
23. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok veru od takeho novorodeniatka sa mu bude tazko odxadzat :pensive:
ja mam zajtra poradnu som zvedava ci nam pohlavie potvrdi alebo vyvrati :sweat_smile:
ta zaha zacina v noci trapit aj mna :rolling_eyes: uz asi tt v kuse ked vecer lahnem do postele tak neviem co od dobroty. mlieko nepijem tak neviem ako si mam pomoct :unamused:
23. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 ja som tiež mlieko nepila, kým som nezistila, že mi pomáha.. tak sa premáham a pijem.. a už mi vcelku skoro aj zachutilo..
už teraz sa manželovi ťažko odchádzalo vlastne od vtedy, ako som zistila, že som tehotná.. a teraz to bude veru ešte ťažšie.. ale čo robiť, keď sa nedarí zohnať práca doma.. :confounded: a peniažky potrebujeme.. :confounded:
23. jún 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok ja pijem len jogurtove napoje ale to teda na litre odkedy som tehu mam taku slinu :grinning: a zistila som ze vziadnom ripade nemozem jest piskoty, taku kyselinu z nix mam ze sa mi ide prepalit az von :rolling_eyes:
a ako dlho ste sa snazili o male? vam sa tusim podarilo zakratko :dizzy_face: mj muz sa tu tiez nemoze zabyvat.odkedy je spat na sr uz je v druhej robote. sice platove podmienky dobre ale ma smolu na kolektiv :unamused:
23. jún 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 ja som zo začiatku tehu nemohla jogurty ani jogurtové nápoje ani cítiť.. ale teraz musím mať min. 1 jogurt denne.. a samozrejme to mlieko :sweat_smile: ale dobre vychladené..
my sme sa našťastie nesnažili moc dlho.. v podstate to vyšlo na 2šup..
no je to ťažké s robotou tu na svk.. keď ti prácu neznepríjemňuje zamestnávateľ, tak kolegovia.. :angry:
24. jún 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok a o plate pomlcim :rolling_eyes:

ja by som maso a mlieko nedala do ust ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som bola v poradni ale dr je odcestovany tak mi ju prelozili. zmerali mi tlak, odvazili ma, vysledky z krvi boli ok a dostala som prenatal box. sestricka ma zvozila ze moc priberam. presne 10kg :sweat_smile:
24. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 aj mäsové obdobie som mala :sweat_smile:
to som rada, že ti poradňa dopadla dobre.. nič sa tým doktorom nepáči.. keď priberáš málo je zle.. keď veľa je zasa len zle.. tak čo máš robiť.. jedoducho ty cítiš, koľko bábo potrebuje, tak mu dopraješ.. ja som zatiaľ pribrala 13kg.. a keď to počula svokra, tak sa zhrozila, že to sa teda asi poriadne obžieram.. a že som pribrala strašne veľa.. ako keby ona nebola nikdy tehotná.. a keď bola tak neviem, či zabudla na to, koľko ona pribrala alebo čo.. a kamoška, čo porodila pred mesiacom mala navrch 25kg..
24. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok podla mna si pribrala prave na hranici limit je 12-16kg. mne vypovitali ze by som v 19tt mala mat navrx len 3kg a nie 10 :sweat_smile:
v pondelok nas caka morfologia tak drz palce. dufam ze ked ziadne odxylky neukazali ani jedny tsty tak budeme uplne v poriadku :dizzy_face:
24. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 určite budem držať palce.. určite to dobre dopadne.. mňa doktor vystrašil v 12tt, keď mi robil NT že je vysoké.. a to sme mali 1,521 tak ma ihneď poslal na odborné vyšetrenie do nemocnice a tam sa čudovali, že prečo vlastne.. hlavne, že mňa poriadne vyplašil.. :angry:
však čo ich trápi.. však ty si nabrala tie kg.. nie oni..
24. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok mne NT ai nerobili. az ked sme boli v 15 tt na tom 3D tak tam sa cudovali ze to nemam v knizke a zmerali aj po limite. ja mam setky vysledky zatial dobre len teraz mi nasli bielkoviny a ketony v moci ale zevraj ok.

dakujeme za palce. potom sa ozvem :slight_smile:
24. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 to by ti teraz mohli aj pohlavie potvrdiť..
26. jún 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok verim v to ze potvrdia :sweat_smile: ked nie zajtra tak v utorok v poradni. dnes sa male rano tak mrvilo aj muzovi dalo dve rany :grinning: aj som ho nakamerovala ako mi brusko skace :dizzy_face:
27. jún 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 no.. je to krásny pocit.. cítiť drobčeka ako sa mrví.. :slight_smile: my už teraz nie sme až taký aktívny ako v tom 20 tt.. ale zato intenzívnejší :sweat_smile: ale už sa neviem dočkať toho, keď budem držať drobečeka v náručí.. a o mnaželovi ani nevravím.. :grinning:
27. jún 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok tak sme doma z morfologie. sme zdravy, krasny, velky a sme dievcatko :sweat_smile: takze komu verit teraz 3D utz v 15tt a jasne viditelnemu pipiku alebo odbornikovi na morfologiu a utz v 20tt?! :grinning: keby som nelezala tak ma ta zlozi :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 :grinning: :grinning: :grinning: tak to si dopadla asi tak ako ja.. dvaja rôzny doktori a každý tvrdil niečo iné :sweat_smile: a nakoniec to bude prekvapenie.. inak gratulujem k výsledkom z morfológie, že je všetko ok..
28. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok este uvidim co i povie zajtra v poradni moj dr. ten sa este nevyjadril. moc moznosti nema musi si len vybrat :grinning:
28. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 som zvedavá, čo ti povie :grinning: čo by ste radšej? chlapčeka alebo dievčatko?
28. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok strasne ale strasne rada by som dievcatko :dizzy_face: ale samozrejme bereme aj xlapceka aspon budem mat bodyguarda :grinning:
28. jún 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 mne je to v podstate jedno, čo to bude.. ale strašne by som chcela splniť manželovi sen o dievčatku.. ale však čo.. ak to nevyjde tento krát, tak hádam na druhý krát to už bude dievčatko..
29. jún 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@oriesok som ti zabudla napisa. dr ma nepozeral tak nepovedal ani jedno ani druhe. takze cakat zas mesiac alebo do 3D :unamused:

ako to vyzera u vas? :confused:
1. júl 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncika15 ahojky.. tak ja už mám drobčeka konečne pri sebe.. 30.06. o 20.50 sa nám narodila Lucinka.. s mierami 3450 g a 49 cm.. včera nás pustili z nemocnice..
6. júl 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok