• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
@moncika15 no.. nič moc pohľad na mňa :grinning:
voláky sú akčný tí admini.. že ich to baví stále mazať fotky.. :grinning:
to ti verím, že ťa tak dlhá prechádzka už ničí.. ja som tiež už len keď som vyšla po schodoch fučala ako lokomotíva :grinning: po pôrode som sa cítila taká neskutočne ľahká :sweat_smile: a ten pocit, že som sa mohla bez problémov otočiť v posteli zo strany na stranu
25. aug 2010 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok nie je to take zlee :slight_smile:

mna uz druhy den boli ta lonova kost ze ani xodit nemozem, vcera mi navyse tvrdlo brusko dot casto :rolling_eyes:
25. aug 2010 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 len sa pekne šetri.. aby maličký ešte pár týždňov vydržal v brušku..
25. aug 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok zatial sa nema kam ponahlat a hadam by nexcel prist do takehoto pocasia :rolling_eyes:
31. aug 2010 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 veru.. času ešte dosť..
1. sep 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 ahojky.. ako sa darí? malinký poslúcha?
14. sep 2010 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok ahoj dnes som mala poradnu maly ma 1638g a uz je len o 1tt vacsi. ale trucuje a zase sa prevratil KP takze mi hrozi cisarak :unamused:

vy ako? neskutone ten cas leti :dizzy_face:
14. sep 2010 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 to má podobne ako mala Lucinka.. tá mala v 30tt 1670g.. KP znamená ako? zadočkom dole?
16. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 veru strašne rýchlo to letí.. malá bola min. týždeň trošku chorlavá.. mala trošku soplíky.. ale už je to našťastie ok..
16. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok ano koncom panvovym :unamused:
a kolko mala porodnu vahu? to sa tesim lebo na 3D bol o 2tt vacsi tak sme sa bali ze sa nam ani do kocika nezmesti :sweat_smile:

chudiatko, take malinke to zle znasaju ked maju nadchu :unamused: aku mas odsavacku hlienov?
16. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 keď sa narodila mal 3450g..
no jej tie hlieny nestekali do nošteka ale priamo dole.. tak len chrčala.. tak som odsávačku ani nekupovala, keďže nebolo čo odsávať..
16. sep 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok ja som kupila tu do visavaca na nu som pocula same dobre recenzie :slight_smile:
16. sep 2010 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 to je aká odsávačka?
16. sep 2010 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok pozri mam ju v albume. to je taka ze ju zapojis do visavacovej trubice a tahas.
16. sep 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
preboha! :grinning: az teraz pozeram ze ja som dokonca 2x napisala vysavac s makkym i :confused: :sweat_smile:
16. sep 2010 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 nevadí..v pohodičke..
16. sep 2010 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok to bude urcite ta tehotenska demencia :grinning:
17. sep 2010 o 00:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 :grinning: :grinning: :grinning: tak to už áno.. :grinning:
17. sep 2010 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok :grinning:
prave som pridala aktualne foto do albumu :slight_smile: mam pocit ze sa mi brusko nezvacsuje len sa meni vlekost a tvar podla toho kde sa dorobec preve naxadza :grinning:
17. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 krásne bruško máš.. mne to pripadá už strááášne dávno, čo som aj ja také mala :sweat_smile: normálne mi to chýba :sweat_smile:
17. sep 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok tiez ma napada ze mi bude drobec v brusku strasne xybat, ten pocit ze ta rano zobudi kopanec do rebra je este krajsi pocit ako pohladenie od manzela :sweat_smile: :grinning:
ale uz pokukujem po tyx stihlyx kockax co si mozu obliect obtiahnute rifle a tricko bez toho ze by sa 4x prezlekli z pocitom ze vyzeraju ako sud piva :sweat_smile:
17. sep 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok uz nam dosiel kocik , foto mam v albume :dizzy_face:
23. sep 2010 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 krásny kočík.. my máme niečo podobné.. len je čierny s bielymi kvetmi.. určite si ho už tu niekde na MK videla..
24. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok aka znacka? hod link :slight_smile:
24. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. sep 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok aha ano viem aj u nas v obxode ho maju. pekny je :slight_smile:
ja sa stale nemozem vynadivat na ten nas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. sep 2010 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 sa ani nečudujem.. a ja som sa nevedela dočkať, kedy dám do neho Lucinku a pôjdeme na prechádzku..
25. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok vcera bolo u nas take krasne pocasie , ze sme s malou stali nad kocikom a rozmyslali ze keby bol maly uz nasvete tak niekam vyrazime na spacirku :dizzy_face: :grinning: skoda ze je maly na zimu to asi moc tyx vyxadzok neabsolvujeme :sweat_smile:
26. sep 2010 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@moncika15 neboj sa... malému cez zimu v kočíku nebude zima.. veď bude teplúčko oblečený, v zavinovačke, fusaku, prípadne ešte deka.. sa mu bude parádne spinkať vonku.. na čerstvom vzduchu..
my v podstate, keď sa Lucinka narodila, tak boli vonku strašné horúčavy, tak som ju obliekla len do opalovačiek.. a podstate od nejakého týždňa už spinkávala vonku na záhrade v kočíku.. tam sa jej spávalo najlepšie.. vydržala aj 4 hodinky.. len teraz sa jej už moc nechce byť v kočíku.. najradšej by všetko videla.. a po novom by už veeeľmi chcela sedieť.. strašne sa ťahá do sedu..
26. sep 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@oriesok ja sa nebojim o maleho ale o seba :sweat_smile: :grinning:
viem ze malinky bude zababuseny a pri mojej zmrznutej povahe bude mat aj v decembry potonicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok