Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
13. jan 2011

@moncika15 babka sa vytesuje, co 🙂
a rodila si normalne, ze? mozem sa opytat - mala si aj nastrih? lebo toho sa ja najviac bojim 😖 😒

jarulai
13. jan 2011

@skatarina, no to ano, to ti verim. ja mam stres akurat z toho aby mal dobry let a potom aj csetu domov z Viedne. ked je nejake blbe pocasie, tak beham po dome ako fretka a stresujem este viac

skatarina
13. jan 2011

@jarulai ten nastrih nebudes ani citit.Pre mna bolo najhorsie sitie 😅 😅 😅

moncika15
autor
13. jan 2011

@jarulai ano normalne 🙂
v utorok som bola na kontrole ako prenasacka a mala som tlak 260/85 tak si ma tam hned nexali na pozorovani s tym ze vo stvrtok rano vyvolavacka 😝 lenze ja som uz v utorok vecer mala bolesti ale nikomu osm nic nehovorila 😅 poobede bol ya mnou muy a hovorim nex ma mobil pri sebe ze sa cosi dej 😀 len co odisiel zacala som krvacat tak ma sledovali ci mi odteka plodovka. nejake 3 hodiny ma sledovali co mi neverili 😠 a az o 17tej ma dali na vydzxacku. tam som trpela jak svina az do 01:01 kedy sa maly narodil. takze bolesti som mala 2dni ale pri samom porode maly vyletel za hodinku 😀 a aj to som pretahovala lebo dr to tipovala na pol hodku. lenze som uz nemala sil a keby tam nebol so mnou muz tak sa urcite zadusim co som pri kontrakciax miesto rozdyvavania zadrzala dyx 😀 😀 😀
k tomu nastrihu... ani neviem ale asi ano lebo maly bol macek a dotrhal ma kriyom krazom odhora dole. sili ma hodinu 🙂 a to sitie bolo horsie ako cely porod 😔 samotne stixy som ani nevnimala lebo sa mi posunulapanva a tlaci na kostrc a doteraz xodim na obstreky a rehabilitacie. 3 tt som nebola sxopna bez pomoci prejst na wc 😒

jarulai
13. jan 2011

@mocnika15 no si si uzila teda, uff

@skatarina, moncika15 som sa asi zle vyjadrila - ja sa bojim celeho toho okolo nastrihu - samotneho nastrihu a sitia ani nehovorim. bojim sa aj toho ako potom vobec pojdem na wecko alebo sa umyt 😖

lolitka25
13. jan 2011

Ja budem mat najblizsiu rpilezitost zrejme az v aprily :(
Ale kupila som si cajik báby Radnicke, kyselinu listovu a idem sa na tu prilezitost pripravovat...

skatarina
13. jan 2011

@jarulai mne sa tiez dcerka narodila dost velka 51cm a 3450g,ale kedze som chodila na kontrolu ku porodnikovi pocas celej tehu,tak presne vedel,kolko treba nastrihnut,aby ma nepotrhala.Bolo to v pohode.Aj moj mm bol pri tom.Akurat v ten den sa vratil z cesty 🙂 .Netreba sa bat...prvy den po porode je najhorsie a potom to je kazdym dnom lepsie.Pri babatku rychlo zabudnes na bolest 😉

jarulai
13. jan 2011

@skatarina, ja by som tiez chcela mat muzika pri porode. zatial o tom nechce pocut, alebo sa teda tvari, ze nie. ved ked na to dojde ako ho poznam, bude mat vacsi strach ako ja 😉 😀
ja viem, ze pri babatku na to zabudnem. ked ja som taky strachoprd

skatarina
13. jan 2011

@jarulai moj muz tiez nechcel ist,ale ked ma odniesol do porodnice,tak uz nechcel odist a baby -sestricky ho ukecali a nakoniec bol rad aj si to natocil 😀 😀 😀

jarulai
13. jan 2011

@skatarina no to aj ja dufam, ze muzik si to nakoniec rozmysli a bude tam pri mne. bola by som velmi rada, urcite by mi to pomohlo a on by na to iste nikdy nezabudol

mariettka27
13. jan 2011

ahojte bambule 😀
@skatarina na to sa spolieham Katka,idem sa obetovať totižto 😀

skatarina
13. jan 2011

@mariettka27 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mariettka27
13. jan 2011

@skatarina 😉 sa nesmej,ja som sama ešte neletela 😖 už teraz dva dni nespávam preto...

skatarina
13. jan 2011

@mariettka27 ja som tiez este neletela,musi to byt uzasne,ved potom napises ako bolo 😉 ako tam vlastne dlho budes?

mariettka27
13. jan 2011

@skatarina ja som už letela,ale mám panický strach z toho...vždy mal muž až modrú ruku,tak som mu ju stískala 😀 😀 😀 a teraz idem sama...neviem presne na ako dlho,asi 4-6 týždňov,ale teším sa...a určite ti napíšem 🙂

skatarina
13. jan 2011

@mariettka27 nieze si pomylis ruku z inym mladikom 😉 😉 😉 😀 😀 😀

mariettka27
13. jan 2011

@skatarina 😀 😀 😀 ...nikdy nevieš,v spánku šahnem a čo chytím,to budem držať 😀 😀 😀

skatarina
13. jan 2011

@mariettka27 😀 😀 😀 😀 len aby si nebola tehu skor ako vystupis z lietadla 😀 😀 😀 😀

lolitka25
13. jan 2011

mariettka- kam to letis? stastnu cestu zelam a neboj, lietanie je pohodicka- obzvlast ak ides za drahym nie od neho 🙂

mariettka27
13. jan 2011

@skatarina tak to hádam nie,týmto letom lietajú väčšinou samí bubáci 😀 😀 😀
@lolitka25 ďakujem pekne 😉 keby som nešla za drahým,tak by ma nikto nenahovoril,najmä po tom ako sme naposledy pristávali na 3x a kĺzali sme sa po dráhe dlhšie ako dlho 😀

lolitka25
13. jan 2011

a kam presne?

mariettka27
13. jan 2011

@lolitka25 Addis Ababa 😀

lolitka25
13. jan 2011

waaaaaaaaaaaaaaaaaaau 🙂 tak si to uzi 🙂

mariettka27
13. jan 2011

@lolitka25 ďakujem,budem sa snažiť,,..,a dúfať,že prídeme odtiaľ už konečne traja 😉 ..aj tebe to prajem veľmi a aj každej žene čo túži byť maminkou 😉

mariettka27
13. jan 2011

@lolitka25 a tebe to kam chodí ten tvoj drahý? 🙂

mariettka27
13. jan 2011

kde ste zmizli? 😕

lolitka25
13. jan 2011

mne do dojclandu chodi 🙂 ale az uplne k zapadnym hraniciam :(

jarulai
13. jan 2011

no babulky, pozeram, ze sa tu stretla fajn particka 😉 to som rada, ze ste take vesele 🙂

mariettka27
13. jan 2011

@lolitka25 a čo si tam neni s ním?hm?ja by som tam bola varená-pečená 😀

mariettka27
13. jan 2011

@jarulai 😀 nakazili sme ťa? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre