• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
@moncika15 babka sa vytesuje, co :slight_smile:
a rodila si normalne, ze? mozem sa opytat - mala si aj nastrih? lebo toho sa ja najviac bojim :confounded: :unamused:
13. jan 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skatarina, no to ano, to ti verim. ja mam stres akurat z toho aby mal dobry let a potom aj csetu domov z Viedne. ked je nejake blbe pocasie, tak beham po dome ako fretka a stresujem este viac
13. jan 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarulai ten nastrih nebudes ani citit.Pre mna bolo najhorsie sitie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. jan 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@jarulai ano normalne :slight_smile:
v utorok som bola na kontrole ako prenasacka a mala som tlak 260/85 tak si ma tam hned nexali na pozorovani s tym ze vo stvrtok rano vyvolavacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: lenze ja som uz v utorok vecer mala bolesti ale nikomu osm nic nehovorila :sweat_smile: poobede bol ya mnou muy a hovorim nex ma mobil pri sebe ze sa cosi dej :grinning: len co odisiel zacala som krvacat tak ma sledovali ci mi odteka plodovka. nejake 3 hodiny ma sledovali co mi neverili :angry: a az o 17tej ma dali na vydzxacku. tam som trpela jak svina az do 01:01 kedy sa maly narodil. takze bolesti som mala 2dni ale pri samom porode maly vyletel za hodinku :grinning: a aj to som pretahovala lebo dr to tipovala na pol hodku. lenze som uz nemala sil a keby tam nebol so mnou muz tak sa urcite zadusim co som pri kontrakciax miesto rozdyvavania zadrzala dyx :grinning: :grinning: :grinning:
k tomu nastrihu... ani neviem ale asi ano lebo maly bol macek a dotrhal ma kriyom krazom odhora dole. sili ma hodinu :slight_smile: a to sitie bolo horsie ako cely porod :pensive: samotne stixy som ani nevnimala lebo sa mi posunulapanva a tlaci na kostrc a doteraz xodim na obstreky a rehabilitacie. 3 tt som nebola sxopna bez pomoci prejst na wc :unamused:
13. jan 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mocnika15 no si si uzila teda, uff

@skatarina, moncika15 som sa asi zle vyjadrila - ja sa bojim celeho toho okolo nastrihu - samotneho nastrihu a sitia ani nehovorim. bojim sa aj toho ako potom vobec pojdem na wecko alebo sa umyt :confounded:
13. jan 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja budem mat najblizsiu rpilezitost zrejme az v aprily :(
Ale kupila som si cajik báby Radnicke, kyselinu listovu a idem sa na tu prilezitost pripravovat...
13. jan 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarulai mne sa tiez dcerka narodila dost velka 51cm a 3450g,ale kedze som chodila na kontrolu ku porodnikovi pocas celej tehu,tak presne vedel,kolko treba nastrihnut,aby ma nepotrhala.Bolo to v pohode.Aj moj mm bol pri tom.Akurat v ten den sa vratil z cesty :slight_smile: .Netreba sa bat...prvy den po porode je najhorsie a potom to je kazdym dnom lepsie.Pri babatku rychlo zabudnes na bolest :wink:
13. jan 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skatarina, ja by som tiez chcela mat muzika pri porode. zatial o tom nechce pocut, alebo sa teda tvari, ze nie. ved ked na to dojde ako ho poznam, bude mat vacsi strach ako ja :wink: :grinning:
ja viem, ze pri babatku na to zabudnem. ked ja som taky strachoprd
13. jan 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarulai moj muz tiez nechcel ist,ale ked ma odniesol do porodnice,tak uz nechcel odist a baby -sestricky ho ukecali a nakoniec bol rad aj si to natocil :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skatarina no to aj ja dufam, ze muzik si to nakoniec rozmysli a bude tam pri mne. bola by som velmi rada, urcite by mi to pomohlo a on by na to iste nikdy nezabudol
13. jan 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule :grinning:
@skatarina na to sa spolieham Katka,idem sa obetovať totižto :grinning:
13. jan 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skatarina :wink: sa nesmej,ja som sama ešte neletela :confounded: už teraz dva dni nespávam preto...
13. jan 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariettka27 ja som tiez este neletela,musi to byt uzasne,ved potom napises ako bolo :wink: ako tam vlastne dlho budes?
13. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skatarina ja som už letela,ale mám panický strach z toho...vždy mal muž až modrú ruku,tak som mu ju stískala :grinning: :grinning: :grinning: a teraz idem sama...neviem presne na ako dlho,asi 4-6 týždňov,ale teším sa...a určite ti napíšem :slight_smile:
13. jan 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariettka27 nieze si pomylis ruku z inym mladikom :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skatarina :grinning: :grinning: :grinning: ...nikdy nevieš,v spánku šahnem a čo chytím,to budem držať :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariettka27 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len aby si nebola tehu skor ako vystupis z lietadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mariettka- kam to letis? stastnu cestu zelam a neboj, lietanie je pohodicka- obzvlast ak ides za drahym nie od neho :slight_smile:
13. jan 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skatarina tak to hádam nie,týmto letom lietajú väčšinou samí bubáci :grinning: :grinning: :grinning:
@lolitka25 ďakujem pekne :wink: keby som nešla za drahým,tak by ma nikto nenahovoril,najmä po tom ako sme naposledy pristávali na 3x a kĺzali sme sa po dráhe dlhšie ako dlho :grinning:
13. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam presne?
13. jan 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolitka25 Addis Ababa :grinning:
13. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaaaaaaaaaaaaaaaaaau :slight_smile: tak si to uzi :slight_smile:
13. jan 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolitka25 ďakujem,budem sa snažiť,,..,a dúfať,že prídeme odtiaľ už konečne traja :wink: ..aj tebe to prajem veľmi a aj každej žene čo túži byť maminkou :wink:
13. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolitka25 a tebe to kam chodí ten tvoj drahý? :slight_smile:
13. jan 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zmizli? :confused:
13. jan 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne do dojclandu chodi :slight_smile: ale az uplne k zapadnym hraniciam :(
13. jan 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky, pozeram, ze sa tu stretla fajn particka :wink: to som rada, ze ste take vesele :slight_smile:
13. jan 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolitka25 a čo si tam neni s ním?hm?ja by som tam bola varená-pečená :grinning:
13. jan 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarulai :grinning: nakazili sme ťa? :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok