Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

lolitka25
14. feb 2011

ahojte babule, ako sa mate? co mate nove? ja som mala doma manzelika cely tyzden- presne na moju menstruaciu 🙂))
Chripka vas obchadza?

skatarina
14. feb 2011

@lolitka25 ahoj.Takze to dopadlo ako si cakala,ale snad v aprili bude viac stastia.My cakame tatika koncom tyzdna.Snad bude aspon trosku doma.Dcerka bude mat 3 roky a robime oslavu.Tesiiiiim sa 😉

jarulai
15. feb 2011

ahojte 🙂
@lolitka25 takze presne ako si cakala. no co uz, tak zase v aprili 😉
@skatarina, uz sa neviete dockat, ze 😉

ja mam muzika domka este skoro tri tyzdne a ja som cely tento tyzden doma s nim, tak sa vytesujeme tiez 😉 🙂

pa-pa

skatarina
15. feb 2011

@jarulai no ti poviem,ze este iste to nieje,lebo akurat mi volal,ze by mal ist dnes nakladat do Viedne 🙄 . Nastastie to nestiha,lebo este nema ani vylozeny tovar v SK.Tak dufam,ze este nakoniec pride domov

lolitka25
15. feb 2011

Verím, že sa mi podarí ist už v marci na par dní za ním 🙂)) Baby ako je to s cystou a otehotnenim? da sa to?

jarulai
15. feb 2011

@lolitka25 cysta kde? na vajecniku, ci v maternici? a aka cysta?

skatarina
15. feb 2011

@lolitka25 zalezi kde je cysta a ako rastie.Mne zmizla po porode,ale mala som len malicku,ktora nerastla 😉 .

lolitka25
16. feb 2011

na vajecniku, malicka- ani si nebola ista ci je to cysta ....

jarulai
17. feb 2011

@lolitka25 tak myslim, ze to je v pohode. pokial nebude rast, tak si myslim, ze nebude absolutne vadit v tehu a podla mna ani s otehotnenim. aj ja som mala a otehotnela som...tak ale nie som lekar, to je len moj nazor 😉

lolitka25
17. feb 2011

jarulai vdaka za povzbudive slova 🙂

jarulai
4. mar 2011

no teda, dievcata, sem uz nikto nechodi? ☹
ako sa mate, co mate nove? nejaka nova tehulka?
@skatarina, @lolitka25 a ostatne, kde ste?

ja som mala muzika cely mesiac domka - juj, ale mi bolo dobre s nim 🙂 ale v nedelu mi uz odchadza ☹ ☹ chuda moje, strasne sa mu nechce. no co narobime, ze?

skatarina
4. mar 2011

@jarulai 😀 😀 😀 na dobre sa rychlo zvyka 😀 😀 😀

jarulai
4. mar 2011

@skatarina veru mi hovor 😀 😀 😀 a hlavne teraz, uz ked zacina konecne aj slniecko vykukat - mne to je kazdy rok tak luto, ze vonku tak krasne a my tak daleko od seba ☹

skatarina
4. mar 2011

@jarulai 😀 😀 😀 ja som sa akurat obzerala po zahrade aka je este siva,nech uz je teplucko a trava je zelena.
Petka ide od pondelka do skolky,tak som zvedava,co budem robit 😵 😵 😵

jarulai
4. mar 2011

@skatarina, veru, ja uz sa neviem dockat, kedy sa to zacne vsetko zelenat, ja som ako medved - zimu by som najradsej prespala 😀
no - rano zanesies Petku do skolky a budes musiet nejako preckat den. ked nemas robotu, tak ti bude den veru pomaly ubiehat.

skatarina
4. mar 2011

@jarulai praveze ked som doma,tak stale nieco robim.Ked sa blizi vikend tak stale peciem nejake torty 😀 😀 😀 .Dala som sa na pecenie aj mam uz nejake zakazky za sebou 😀 😀 😀 .Teraz robim margaretkovu taku jarnu.Od pondelka robim z marcipanu kvietocky,listy a tak 😉 😉 😉 .Ked bude teplo tak zahradka,kvietocky....uz aby to bolo 😵 😵 😵

jarulai
4. mar 2011

@skatarina, no super, krasne ti to potom bude ubiehat. este aby si nezabudala pri tom na Petku v skolke 😀 😀 😀 😀

lolitka25
7. mar 2011

Ahojte baby, musim sa pochvalit- bola som na par dni pri manzelickovi :D a bolo to presne tyzden po menstruacii, tak teraz uz len uvidime ci sa "zadarilo" ci som stihla ovulku... ostava len cakat, tak drzte palce :D
Vy sa ako mate? co nove?

mariettka27
11. mar 2011

ahojte dievčence 🙂
ako sa máte?ja som sa vrátila od manželíka predvčerom,nič sa nám nepodarilo...ale nič to,zasa sa dáme do boja,keď dorazí domov 😉

lolitka25
11. mar 2011

Ahoj mariettka, je mi luto, ze Vam to nevyslo... Ja stale cakam na vysledok nasho snazenia, este mam do mrsky par dni, snad nedojde ... Stale sa pozorujem a uz mi z toho hrabe a najhorsie je ze s tym neviem prestat....
A kedy ti dorazi domov? Moj az na Velku noc :(

mariettka27
11. mar 2011

@lolitka25 ahojky,je to v pohode,budeme snažiť zasa nabudúce 🙂 ...jaj,keby to tak aspoň tebe vyšlo...ale vyprdni sa na sledovanie samej seba,určite ti to neprispieva do pohody... 😉 ...keď to nevýjde teraz,je to tutovka na Veľkú Noc 😀 ...mne príde buď na začiatku apríla alebo až v júni...ešte nevie...ale tak čo,idem si užiť trošku slobody zasa 😝

lolitka25
11. mar 2011

mariettka27 mas pravdu ze vobec nepridava...iba sa sledujem a stresujem a neviem s tym prestat. cakam do pondelka,ak nepride mrska- tak mi to uz bude 1 den meskat a kupim si testik... Aj ked popravde vobec sa tehotno necitim,ale ani ziadne PMS nemam co je u mna nezvycajne,ale tak mozno som svoj organizmus tym sledovanim tak zostresovala ze strajkuje....

jarulai
12. mar 2011

ahojte dievcata 🙂
tak pozeram, ze ste boli obidve za muzikmi 🙂 no super, ked nic ine, aspon ste boli konecne spolu, nie? inak - obdivujem vas, vy mate svojich muzikov tak strasne daleko a na taaaak dlho vam chodia prec. mne chodi na dva tyzdne a pripada mi to ako vecnost 😖
@marietka27 veru tak, @lolitka25 ma pravdu - skus sa niecim zamestnat aby si sa tak nesledovala. ja viem, ono je to strasne tazke, ale na tej otrepanej fraze nieco je, ze psychika je dolezita.

inak - moj muzik letel v nedelu - teda mal letiet. mi potom volal z letiska, ze lietadlu sa pokazil palubny pocitac, tak ich presunuli na neskorsi let. no vzdy lepsie, ze sa to stalo este na letisku ako nebodaj uz vo vzduchu. a nakoniec neletel ani tym neskor, ale az na druhy den na obed. ja este tyzden a muzik mi pride domkov 🙂 😵 😵 😵

tak krasny vikendik vsetkym
pa-pa

mariettka27
12. mar 2011

čaute babky 😉
to bol ale dneska krásny slniečkovský dník,však? 😎 čo ste robili?

@jarulai joj,to ešteže sa tak stalo ako sa stalo...radšej na zemi ako vo vzduchu..ja som priletela v stredu a stalo sa mi niečo podobné...po pristátí sme ostali na dráhe,nešli sme ku gateom a pilot nám oznámil,že sa nemáme ničoho báť,že sa nič také nestalo,len sa nám pri pristávaní niečo ulomilo a pokazilo...ostali sme všetci v lietadle a okolo krúžili technici,hasičské autá....no sranda...namiesto aby dostali ľudí z lietadla von(veď čo keby začalo horieť alebo čo),tak sme tam sedeli a kukali na divadlo okolo 🙂
@lolitka25 a možno práve keď sa necítiš tehu,možno to výjde...držím silnizno pršteky 😉

lolitka25
12. mar 2011

@mariettka27 zrejme opat nevyjde- kedze citim vsetky predmrchovske symptomy.... :((((

jarulai
12. mar 2011

@marietka27 ja ked som isla za muzikom, som zazila nieco podobne, ale pred odletom. a kedze tam hovorili len po anglicky, tak som prd rozumela, ze co sa deje, ale odleteli sme s hodinovym meskanim. sice aj pristatie bolo potom take trosku tvrdsie, ale inak v pohode.

@lolitka25 a ty nevies, ze mrchovkse symptomy a tehulkovske sa nedaju ani odlisit? ti poviem, ze su to uplne tie iste, az na to teda, ze v tehu neni uz mrcha, ale ved to je samozrejme 😉 tak este nevesaj hlavu, kym nezacnes krvacat, nadej je 😉 drzim silno paste.

lolitka25
13. mar 2011

Baby. prajem Vám pekny a uspesny tyzden najma v snazilkovani ak mate manzelikov doma... Mne mala dnes dojst mrcha, zatial nedosla,ale priznaky mam ostosest a tehotno sa zial necitim :((( drzte palce nech ta prisera nedojde...

lolitka25
15. mar 2011

Ahojte baby, ako sa dari? Mne dosla mrcha :( zasa mam depku :((( normalne uz ani nevladzem takto...

jarulai
15. mar 2011

ahojte 🙂
@lolitka25, nesmut. ja viem, ze sa to lahsie povie ako urobi, ale povedz si, ze ta caka novy cyklus a tym aj nova sanca. kolko sa snazite? ja tiez cakam teraz mrchu, tak sa budeme tesit spolu z noveho cyklu a novej nadeje 😉

lolitka25
15. mar 2011

Dakujem za slova podpory... My sme este len "zaciatocnici" nesnazilkujeme dlho, ale velmi si zelam mat babo :((( Navyse, reci okolo mna,kedy konecne budem mat mi lezu na nervy, kazdy ja v uzasne ze uz kto z rodiny ma a ja nie... to nepridava na pohode :(((
My marcovy cyklus mame "zbytocny" budem bez muzika... az na Velku noc dojde, tak snad vtedy... Vam drzim zo vsetkych sil prsty 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre