Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

lolitka25
28. mar 2011

@jarulai aaaaaaaaaale opat cysta a navyse ma poslala na vysetrenie markerov z krvy - nic mi nevysvetlila (a to som sa pytala) tak sa uz vazne bojim :(
Ja si tak velmi zelam babo a anmiesto toho mi v bruchu rastu cysty...

jarulai
28. mar 2011

@lolitka25, to ma mrzi ☹ odkial si, ak sa mozem opytat?

lolitka25
28. mar 2011

jarulai napisala som ti internu postu...
Baby strasne sa bojim :(

jarulai
28. mar 2011

@lolitka25 neboj sa, vsetko bude v poriadku 😉

lolitka25
28. mar 2011

@jarulai diky za podporu... 🙂

jarulai
28. mar 2011

@lolitka25 ved preto sme sa tu stretli aby sme sa v tazkych chvilach podrzali 😉

jarulai
29. mar 2011

@26lenka6 sup sem 😉

26lenka6
29. mar 2011

@jarulai ááá som tuuu 😀 dalšia "slamenná vdova" hoci už len do piatkuuu jupí

jarulai
29. mar 2011

@26lenka6 no vitaj 😉 kludne tu s nami ostan aj nadalej, neboj, hlavu ti tu nikto neodtrhne za to, ze uz mas muzika doma 😀 😀 😀
tak - ano, aj ja mam muzika v zahranici, ale nejazdi kamionom. tvoj je kde presne?
ale ti zavidime vsetky, ze to mas uz len do piatka. ale v dobrom samozrejme 😉

26lenka6
29. mar 2011

@jarulai To dufam že neodtrhne 😀 moj jazdil pre jednu nitriansku firmu po europe (mimochodom aj ja tam pracujem), zväčša francuzsko, nemecko, holandsko, anglicko,španielsko....čo sa podarilo,ale akonáhle prišla "kríza" tak to boli len také krátke trasy Nemecko, max Holandsko.a už ho tie reči o kríze ktoru sme pocítili koniec koncov len my, zamestnanci, nebavili počuvať.človek si nemohol ani víkend naplánovať lebo šak nikdy nebolo isté či bude na víkend doma,no proste des.šak som si myslela že aj na vlastnej svadbe pojde nakladať, šak čo, do obeda by stihol volačo naložiť, ale to by som už neprežila!by som ich v robote poškrtila 😎 ale teraz si našiel tiež prácu na kamione ale po slovensku a hlavnou výhodou je že všetko čo zarobí má na papiery, takže hned sa s nami budu v banke inak baviť ked pojdeme požiadať o uver.jáááj nervy mám , strašne pomalý net mám a už mi to zožralo pol nervov!!!

jarulai
29. mar 2011

@26lenka6 pekne. to mam najradsej, taku krizu, ktoru pocitime len s mensimi platmi 😠

jarulai
29. mar 2011

a na kolko ti chodi muz prec?

26lenka6
29. mar 2011

@jarulai jasnééé šak my robíme aby sa deti našich šefov mali dobre né? 😖 chodil tak na 5 dní ked išiel sám a ked išiel vo dvojke tak na 3 dni ale to musel otočiť 2x nemecko za týžden.idem off máme návštevu, tak zas příšte.majte sa tu dobre.pááá 😉

jarulai
29. mar 2011

@26lenka6 tak to ti kratko chodil. mne chodi na dva tyzdne a tyzden je potom doma.no ale co narobim.
tak zas niekedy nabuduce, pekny vecer, uzi si navstevu 😉
pa-paaaaa

26lenka6
30. mar 2011

@jarulai no šak to si neviem predstaviť aby chodil na dlhšie, horor pre nás bol ked musel ísť do španielska, to bolo aj na 10 dní.ale za tie peniaze sa to neoplatilo.niekedy ho to bavilo, hned ako mohol si urobil vodičák na kamion ale teraz to už bolo len o peniazoch.už to nie je práca ktorá by bola dobre ohodnotená, ani finančne a po stránke našich šefov nijak inak.škoda reči.a tvoj čo vlastne robí?a kde??

malabublinka
30. mar 2011

ahojte. som tu nova. pripajam sa k vam. tiez mam partnera v zahranici a snazime sa o mimi.

jarulai
30. mar 2011

@26lenka6, tak 10 dni u nas je uplna brknkacka uz, boli casy, ked mi isiel aj na 6 tyzdnov, mobily sme nemali, len vzdy v nedelu zavolal na pevnu, to bolo vsetko. a potom dosiel vseho-vsudy na 4dni domov a zas isiel prec. doteraz nechapem ako som to mohla vydrzat. teraz chodi na tie dva tyzdne a pripada mi to ako vecnost. je vo svedsku, razi tunely. tiez to podla mna neni zaplatene, je to velmi rizikova robota+ tak daleko od rodiny...
@malabublinka vitaj medzi nami. predstav sa nam trosku, kolko sa snazite, co mate za sebou a tak 😉

malabublinka
30. mar 2011

@jarulai no, partnermi sme uz peknych par rockov, oddeleni sme od seba cca 3 roky. je za oceanom, chodi domov 3krat do roka a ja tam 2krat, takze sa vidime 5krat do roka. preskakali sme spolu uz vselico, a na vianoce sme sa rozhodli mat babeno. zatial sme sa snazili cele vianoce, a teraz cely marec, to sme boli spolu. najblizsie az v maji alebo v juni. na vianoce sa nezadarilo, a teraz este neviem. velmi by som si zelala babo. mam 31 a obaja mame hroznu tuzbu po tom vonavom uzlicku.

jarulai
30. mar 2011

@malabublinka, fuuuha, tak to vam teda nezavidim, byt takto daleko a takto dlho od seba. klobuk dolu, ze to zvladas. mne je hrozne smutno, ked ho mam prec dva tyzdne a nie, ze vidiet ho vseho-vsudy 5 krat do roka. to neviem, ci by som zvladla. teda ako - samozrejme, ze nemyslim, ze ci by som mu dokazala byt verna, keby bol takto dlho prec 😀 ale zrejme by som na neho tlacila aby prisiel domov, alebo aspon castejsie chodil. alebo by som isla za nim. nad tym si nerozmyslala? lebo ti poviem - ak (co teda verime, ze to tak nebude) by ste mali nejaky problemik a babo by sa nedarilo, tak veru vo vasom rozpolozeni by sa to dost tazko riesilo. tak ale myslime na to, ze ste obaja ok, tak sa len trafit 😉 a co tam robi, ak sa mozem spytat? a odkial si?

malabublinka
30. mar 2011

@jarulai ano, je to tazke. ale nastastie zvladame.

jarulai
30. mar 2011

@malabublinka, tak to je hlavne, ze to zvladate 🙂 mate moj obdiv

malabublinka
30. mar 2011

@jarulai aj uzivate nejake vitaminy? a cvicite nejake cviky? poradte nieco zazracne :o)

jarulai
30. mar 2011

@malabublinka, keby sme vedeli o niecom zazracnom, tak ver, ze to tu vycapim hned na hlavnu stranu a uz by som mala dve deti urcite 😀
ale vazne - je dobre uzivat kys.listovu, najlepsi je femibion, lebo ju obsahuje v rozlozenej fomre a nevies, ci ju vie tvoje telo rozkladat, tak pre istotu 😉 potom k tomu vit.E, bud 400-vku obden, alebo 200-ku kazdy den. mna osobne 400-ka prehanala 😀
a pre muza je dobry trebars zinkosel - zinok a selen dokopy. a rovnako vit.E 😉
cviky ja necvicim ziadne, vraj su dobre brusne tance, ale u nas v okoli sa to tusim ani nikde nerobi 😖

malabublinka
30. mar 2011

@jarulai ja som to zatial nechavala na prirodu a nahodu. ale strasne som sa na to sustredila, takze chudak priatel bol zo mna dost vystresovany :o) vitaminy nakupim a zacnem uzivat. ja chodim na brusne tance uz treti rok. tiez som pocula o tom, ze je to super na pocatie, ale teda zatial neviem ci pomohlo :o) mrsku mam dostat cca o 2a pol tyzdna.
aj fajcit som prestala. som cista uz pol roka :o)

jarulai
30. mar 2011

@malabublinka, tak to si urobila dobre, to mas moju pochvalu, ze si prestala fajcit 🙂 ja osobne nikdy nepochopim fajciarov, co na tom mate, mne to hrozne smrdi, som asi jedna z mala, co to v zivote ani neskusali a som na seba hrda 😀
no to je na tom to najtazsie - nemysliet na to. ono sa to lahko povie ale strasne tazko urobi.
no nic, idem ja uz off, rano zas do roboty - uz teraz sa mi nechce 😀
dobru noc

malabublinka
30. mar 2011

@jarulai ja tiez to idem zabalit. tiez rano vstavam. tak dobru 🙂

lolitka25
5. apr 2011

Baby, vysledky vysetrenia boli v poriadku, ziaden zapal a ani onkomarkery.... tak sa teda na velku noc ked manzelko pride pustime do toho...

jarulai
5. apr 2011

@lolitka25 to je supeeeeer sprava, gratulujeeeeeem 🙂 no vidis, vravela som, ze tvoja dokyna len zbytocne robi paniku 😉 tak drzim silno paste, nech je velka noc nezabudnutelna a o 9 mesiacov nech mas dokaz v naruci 😉

lolitka25
5. apr 2011

@jarulai vdaka a tu nezabudnutelnu Velku noc zelam nam vsetkym zatial neuspesnym snazilkam... ved aj my si zasluzime nase klbko stastia 🙂

jarulai
5. apr 2011

@lolitka25 dakujem. ale ja nebudem mat na velku noc muzika domka. sice rozmyslam, ze by som isla za nim, ale neviem, musim setrit dovolenku a uz som musela nacat tohtorocnu. este rozmyslim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre