Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
18. feb 2009

tak dobrú chut! ja idem zase niečo spraviť, ozvem sa neskor /neboj, dnes mi nepríde kurier a ani sa nechystám na titul pracant roka, tak to snád nebude až tak dlho trvať 😉

matusik111
18. feb 2009

tak ja som uz po obediku, fajnovo napapana a je mi dobre 🙂 😎
Ja som tiez pocula, ze vajicko sa da oplodnit iba 12 h po vypusteni. Takze radsej skor ako neskoro. Vcera bol muzik vyburany, ze vlasnte 4 dni v mesiaci su na to , aby bolo tehulkovanie . Nechapal,.... vzdy si myslel, ze tomoze byt viac krat do mesiaca. Je to nespravodlive, ze iba 12 h

shandy
18. feb 2009

jaruuu ja hovorim o ovulke, nie o MS... 😀 , ale s MS mas pravdu 😀 😝
prave ze to je divne, ze citlive bradavky zvyknem mat poslednu dobu, tak od ovulky. no a teraz ich mam tiez, ale este nie je 15. DC tak sa divim, ze preco ich mam take... 😒 , zahada 😕 , uz to svoje telo nejako nespoznavam 😀
ja som sa tiez dobre napraskala. nieco sladke by bodlo.... 😅
matusik moj drahy podobne, ked som mu to vysvetlovala, nechapal, ze aku kratku dobu. treba im to vysvetlit, lebo potom sa divia, preco sa nedari. obzvlast v nasom pripade, kedy su dost casto mimo a nie vzdy je chut... 😵

jarulai
18. feb 2009

ja som mojmu hned na začiatku porozprávala ako je to s plodením, kedy ja navačšia šanca na úspech a tak. takže potom sa už nepýtal, lebo už bol múdry 😀
že nie vždy je chuť? to my sme sa s mojim minule smiali, že mne by to museli asi zašiť a jemu amputovať aby sme nemali chuť 😀 😀 😀 ale jasné, že občas aj oddychujeme, nie sme zvieratá - aby ste si nemysleli, že aha, akí maniaci 😀 😀 😀 😀
aj mne by bodlo niečo sladké. dáme si študentskú pečať, pošlem vám, podelíme sa 😀

matusik111
18. feb 2009

a mna este nikdy neboleli didiky 😵 😵 , tak ked to pride, tak uz budem asi tehulka 😀 😀
a viete co robi moj chlap ??? maluje obyvacku, lebo mame novy nabytok..... a poslal mi fotku, take toje pekucke, joj, asi pojdem aj skor domov 🙂
on je taky dobrucky :.-) baby, ked budeme mat krstiny, tak vas pozyvam 🙂 😀 😀

matusik111
18. feb 2009

ja sa priznam, ze tiez som neni daka aktivna do sexika pokial z toho nic neni 😀 😝 , nam ked sa to konecne podari, budeme mat pokoj na dusi 🙂 a zasexikujeme si tak 2 krat do mesiaca , aby sme na to nezabudli 😎
ale ked sme uz v tom najlepsom, tak nenadavam 😀
My sme take kludne zvieratka 😉

jarulai
18. feb 2009

OK matusik, na krstiny som u vás 😀 😀 😀
no ja už v tomto som pomaly ako panna, abstinujeme už od 29.12.my sa to budeme musieť na novo naučiť 😀 😀 😀 ale vraj je to ako s bicyklovaním, tak uvidíme 😀

matusik111
18. feb 2009

tak plati, mozete prist aj so svojimi detmi uz 🙂 😵 😵

jarulai
18. feb 2009

no snád si nebudeme musieť nejaké požičiať 😀 a nebude ti vadiť, ak tie deti ešte budú v brušku, že? aspon tolko nezjeme 😀 😀

shandy
18. feb 2009

no ba vlastne chut je vacsinou stale, len niekedy uz je clovek taky unaveny, ze sa mu jednoducho neda 😀
matus berieme ta za slovo s tymi krstinami 😀 😀
no nas keksikovanie bavi, asi by sme s tym dvakrat do mesiaca nevydrzali 😅
jaru, teda ti poviem, mas moj obdiv, ze od decembra nic 🙂 , ale pockaj to rodeo potom 😀 😵

jarulai
18. feb 2009

shandy ved to, aj chlpy budú lietať 😀 😀 😀 😀 😀
no aspon že tu nie som sama tké divoké zvieratko 😀 😀 😀 ved na tom nie je nič zlé, nie? nebyť seksíku, tak tu nie sme

matusik111
18. feb 2009

tak este by sme potrebovali co nam povie moncika 🙂 ako si oni sexikuju 🙂 😵

jarulai
18. feb 2009

veru a kamasutru máme hotovú 😀

matusik111
18. feb 2009

super , este keby boli ti nasi chlapi viac doma ako prec 🙂 bolo by to este lepsie

jarulai
18. feb 2009

to veru hej. ale čo narobíme, ked ich už tak lúbime 😵 mojho mužíka kvoli tomuto každá baba nechala, lebo nebola schopná vydržať. no ja radšej vydržíme tentýžden bez neho a potom si ho užijem, než by som mala o neho prísť, nie?

shandy
18. feb 2009

no co ty vies matus, mozno horsie 😀. Zatial sa to este da, ale teda, ked budu deti, to bude narocnejsie 😀 , ale my to zmakneme, lebo sme silne zeny 😅 😵

jarulai
18. feb 2009

jasné, shandy, že to zvládneme. moj ocino chodí preč už 20rokov a ked šiel prvý krát, mamina nás mala doma 3 a najmladšia segra mala 6mes.a zvládla to. tak aj my to iste zvládneme 😉

shandy
18. feb 2009

no, tak nie je o com 😉 😵 😵
ja som tiez z troch deti, matusik ty?

matusik111
18. feb 2009

to je pravdva , ze sa vsetko da zvladat ,ale poviem pravdu, ze by som bola radsej keby bol doma ked bude rast brusko a potom ked bude babenko rast. Moj chlap urcite neostane v Cechach dlho, je to pre neho ubijajuce a je mozne , ze budu prepustat. Tak ja si myslim, ze do konca roka uz bude doma a mozno nas uz bude az 3 🙂 😵 😵

jarulai
18. feb 2009

matusik, aj tvoj robí v Cechách? 😕 😅 ja by som bola tiež rada, keby bol domka, ked bude bruško rásť a potom aj mimi. dosť mu toho takto utečie, ale čo narobíme? sme len malý páni na to aby sme si dupli 😒

matusik111
18. feb 2009

a ty si nerozmyslala, ze by si isla byvat do Ciech?? Ked je to nemozne, aby prisiel pracovat domkov??
a nemala si uz ist domov ??? alebo Ti je tak dobre s nami?? 😀 😀 😀

jarulai
18. feb 2009

no tak teda už idem, ked ma vyhánaš 😀 😀 ale vážne - mužík ma už čaká na bráne 😵 zajtra ti na to odpoviem 😉
pekný večer všetkým 🙂

shandy
18. feb 2009

😀 😀 , no to ja mam na dost dlhu dobu pravdepodobne, ze moj drahy bude vonku dost casto 😒 , no ale co uz narobim, dako to zmakneme. no nie ze mozno, to urcite!!! ved aka je tema? rok 2009 to istiiiiiiii 😵 😵

shandy
18. feb 2009

ahoj jaru, aj tebe pekny vecer, uzi si muzika 😵

matusik111
18. feb 2009

babulky, tak ja uz koncim a bezim kuknut novu namalovanu stenu 🙂 , stvrtok - piatok nepracujem, tak asi sa uvidime az v pondelok.
Potom sa vam pochvalim, ako sme sexikovali 😵 😵 😵

shandy
18. feb 2009

no tak tu tusim zostavam samuckyyyyy fnuk. no ja idem asi na tyzden do francuzska, tak matusik sa vidime asi az o tyzden 😉 , dufam, ze medzitym uz budes tehula 😉 , pa paa a mavaj sa pekne. skac na muzika o sto sest 😀 😝

jarulai
19. feb 2009

dobré ránko, babulky 🙂
takže k tej včerajšej otázke - moj mužík nerobí stále len v Cechách. robí vo firme, ktorá realizuje dá sa povedať, špeciálne stavby a to prakticky po celej Europe /už mi chodil aj do nemecka/. takže ked dokončia v Cechách, tak zase mi bude chodiť niekde inde ☹ črtá sa Svédsko alebo Nemecko - no uvidíme. takže u nás je to tak. na Slovensku asi ťažko niečo takéto /aj ked bol už aj v BA, ale tam niečo také asi tak skoro nebudú zase robiť/no zatial nevieme nič isto - uvidíme 😉

shandy
19. feb 2009

bre ranicko jaru. dnes sme tu same, co? 🙂 , matusikovi sa bude otriasat zem, tak to mozno pocitime 😀 😀
tak to ta chapem, moj drahy striedacka belgicko, francuzsko, obcas nieco na sk, ale zriedkavo....tiez je to tak, ze jednoducho si na to budeme musiet zvyknut. no co, hlavne, ze ma robotu 😵

jarulai
19. feb 2009

no hlavne že si nemusím písať sama so sebou zase 😀 to som rada 😵
takže vieš o čom hovorím. perspektíva - pravidelne viac krát do roka budeme slamenými vdovami 😀 ešte dobre, že sme sa našli - nebuedem tak osamelé, že 😉

mne sa dneska nejako vobec nechce robiť 🙄 som si tu porozkladala robotu a tým som asi skončila 😀 no budem sa musieť asi prinútiť, nikto mi to nechce urobiť 😠 😀

shandy
19. feb 2009

😀 😀 a to ty zvyknes ty uchyle?? 😝
veru, veru, ja som rada, ze si tu mozem s vami poklabosit o veeelmi podobnych problemoch...tazko ho niekto iny chape, kto to sam nezaziva.
a vcera ako s drahym? co ste stvarali? hmm?
to je divne, ze sa ti nikto neponukol, ze to za teba urobi 😅
ja mam toho tiez statocne, ale rovnako sa mi nesce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre