Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
19. feb 2009

idem teda pracovať 🙄 ozvem sa tak o 2 hodky, ked budem obedovať 😉

jarulai
19. feb 2009

😀 no nie som sama taká úchylná, stretlo sa nás tu takých viac, aj matusik sa to už podarilo 😀 😀 😀

no boli sme s drahým včera takí nejakí rozlietaní /vybavovačky okolo PZP na auto + návšteva hypermarketu/, že som sa z roboty dostala domov až o 7.30 /večer, samozrejme 😀 /no a mužík bol taký utahaný, že zaspal 7.35 😀 takže ani tutu-mutu nebolo 😢 no ved ja mu to zase dnes zrátam 😉 aj ked ešte stále musíme mať tú abstinenciu - už mi to začína liezť na mozog. sme sa ráno smiali, že to som už aj zase panna 😀 😀 😀

shandy
19. feb 2009

ale ved jasne, tu je to samy uchyl 😀 😀 , si robim srandu samozrejme... 😉

no teda, tak hadam dnes sa podari. zasa keby si aj ty mala tutu mutu, to uz by sa aj zme zatriasla - matusik a este aj ty. no mozno aj tsunami by prisli 😉 😅
a do kedy abstinujete?

jarulai
19. feb 2009

my musíme abstinovať do mrvej mrchy - čo myslíš, prečo sa jej už neviem dočkať 😀 😀 😀 teda mali by sme. niekto to nedodrží, ale je vačšie riziko prenosu infekcie. a to by sa nám zase odsunulo to snažilkovanie, takže radšej vydržíme ešte 😉

už som dopracovala, netreba to zase prehánať, že 😀 😀 😀 ved kto nič nerobí, ten nič nepokazí. a kto nič nepokazí, je najlepší a zalúži si odmenu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
19. feb 2009

halooo, shandy, už tu nie si? 😢 😨

jarulai
19. feb 2009

tak nakoniec si predsa píšem sama sebou? to je schiza 😀 shandy, to tolko makáš? 😨

shandy
19. feb 2009

jasneeeee, uz chapem, tak drzim palceky, nech ti pride mrcha co najskor 😵 🙂
no ja musiiim, neviem ci ideme na dovcu alebo nie, tak radsej makam ako srob 😒 😀
tu soom jaru, bola som az teraz papkat. neboj, ja ta neopustim 😀 😀 😝

jarulai
19. feb 2009

ved to dúfam, že ma neopustíš 😉 už som začala strácať nádej 😀
a kam sa chystáte? hmmmm, aj ja by som išla niekam. alebo si to naplánujeme až na leto, ked už budeme mocť v pohode snažilkovať a tam urobíme naše baby 😀 dobre to mám naplánované, že 😀

shandy
19. feb 2009

heheh, neboj, ja som ako virus, mna sa tak lahko nezbavis... 🙂 🙂
len skoda, ze nie tehu virusik 😀 😀 😝
no do francuzska sme chceli ist lyzovat, ale dnes sme zistili, ze su tam prazdniny a este nemame ubytko, tak som zvedava ci sa daco podari 😒 . no my by sme mali mat akurat buduci tyzden PD, tak tiez dufam, ze bude prilezitost 😵 😵 ,
jaru, dobre si to naplanovala, ved ine nam ani nezostava. keby sme to nechavali na nahodu, tak to moze trvat celu vecnost 🙂

jarulai
19. feb 2009

ved ani mna sa tu nezbavíte. ved som sem chodila aj tehu, nie? a aj budem 😉
ved ja som vás aj oprskala tými tehu vírusikmi, ale to asi neboli tie pravé 😢 neboj, na budúce už budú a aj vám to pomože, ked vás oprskám, uvidíš 😉 ja verím tomu, že na druhý krát si tá moja maternica už dá povedať a dotiahneme to do šťastného konca 😉 a verím aj tomu, že to tentoraz nebude dlho trvať 😉 ani tebe, neboj. inak čestná snažilka som tu len ja 😀 , vy na tom nepracujete tak dlho, že?

shandy
19. feb 2009

jasneeee, ty si super 😉
aj ja tomu verim, ze to tak bude. teraz si natrenovala ake to je, urobit hniezdocko tomu drobcekovi a uz to teraz pojde ako po masle uvidis 😵 . no my frcime bez ochrany od jula, ale tak ze aktivnejsie asi od oktobra, no asi skor decembra az 🙂 , to sme zacali aj viac keksikovat a tak...ale co viem, tak do ovulky sme sa trafili len raz a to minuly mesiac a vtedy to nevyslo....ja tiez verim, ze to dlho nepotrva 😀 😝

jarulai
19. feb 2009

óóóóó, dakujem 😀
no kde sa hrabete na naše 2 roky 😀 😀 a to sme aj frčali naplno zakaždým ked sme boli spolu 😨 čiže každý druhý týžden /poznáš to - manžel v robote, že 😖 /a že sme my dvaja takí nenasytníci, tak ten týžden, čo bol doma, sme naplno využili 😀 😀 😀
ale vieš ako je to aj v tej reklame - že na dobré veci si radi počkáme. tak čakáme, že 😉 len by nám to nemuselo tak hrozne liezť na mozog, pravda 😀

shandy
19. feb 2009

nzc 🙂
no to hej veru, ved preto som aj ticho...nemam pravo frflat veru 😀 . no my sme tiez na tom asi tak, ze sa po sebe vrhame pri kazdej prilezitosti....😀 😀 😀 .
veru, veru. ja to tak mam asi zo vsetkym, ze musim bojovat a zamakat. co uz, ale zatial sa vzdy oplatilo, tak verim tomu, ze aj teraz. no tazko na to nemysliet, ked mi tu biologicke hodiny tikaju ako casovana bomba... 😀 , keby som nasla vhodneho darcu genetickeho materialu skor, tak by nebol taky stres, ale teraz...

jarulai
19. feb 2009

😀 že vhodného darcu genetického materiálu 😀 😀 to by ma teda nenapadlo, drahého takto nazvať 😀 ale hlavne, že sme ich našli.
ja to mám tiež tak so všetkým - či so školou, s robotou, alebo s plodením detí, že musím zamakať, inak ostanem s prázdnym. segra, ktorá ani nepomýšla na mimi, tá je v tomto úplne zdravá, maternicu má silnú, cyklus pravidelný. no jedného by šlahlo. sme si u dokiho robili srandu, ked mi nechcela sliznica za svet zhrubnúť, že si požičiam od nej 😀

shandy
19. feb 2009

no to som tak nazyvala tie identity predtym ako som spoznala draheho, jeho by som s hrdostou nazvala "buduci tatino"... 😵 😵
presne, aj ja so skolou, robotou a toto tiez...uplne!! 😀 😀 , no ja mam dvoch bratov, tak ti bi mi asi maternicu nepozicali 😀 😝
ja sa tesim, ked uz tu vsetky budeme mat deturence 😵 😵

jarulai
19. feb 2009

no tí by asi nepožičali - vieš akí sú chlapi 😀 😀 😀
na to sa teším aj ja, tu budeme vypisovať, čo milé nám zase vyviedli, ako spinkajú a tak...jajajaj, to bude úžasné 😵

shandy
19. feb 2009

no ved prave, hned by xceli nieco za to 😀 😀 😝
tak, tak, tak
uz aby to bolo 😅 . ja som si dnes chytila tehotenske brusko, tak dufam, ze do mna presli nejake virusky... 😅

jarulai
19. feb 2009

tak potom pošli vírusiky aj mne, nebud žgrloš 😉 😀

shandy
19. feb 2009

jasneeeeeeeeeeeeeeee
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀

shandy
19. feb 2009

inak veru nebola nadsena, ked som sa dotkla, asi ju s tym obtazuje vela bab... 😀
ale ja by som dopriala ostatnym tu radost 😅

jarulai
19. feb 2009

ved aj ja 😉

jarulai
19. feb 2009

babulky, mrk na moju svadbu a poradte - z *označených fotiek si neviem vybrať, ktoré si dať urobiťvo velkom do spálne 😉 poradte
vdaka

shandy
19. feb 2009

a kolko si ich tam chces dat jaru? 😉

shandy
19. feb 2009

mne sa najviac paci prva a posledna 😵 😵

jarulai
19. feb 2009

no rozmýšlala som, že tak 3 bvedla seba by sa mi tam páčili. tak babo rad 😉
odpovede čakám zajtra - stačí napísať číslo fotky potom 😉
velice pekne vám dakujem.
no už utekám, drahý čaká... 🙂
tak zajtra zase. pekný večer

shandy
19. feb 2009

ako vravim prva a posledna a medzi to tretia 😎 , ked teda 3 😉
papa a uzi si vecer, ja tiez o hodku a pol utekam za mojkom 😵 😵

jarulai
20. feb 2009

dobré ránko, spolubojovníčky 🙂
ako sme sa vybuvali? ja som sa zobudila podráždená ako tiger, až som si sama sebe liezla na nervy 😠 ešteže mám doma mojho miláčika 😉
tak čo, pozerali ste foto? vybrali ste si?
dneska mám menej roboty, tak možem konikovať aj celý den 😕 😀 😀 tak šup-šup sem, nech tu nie som sama.

shandy
20. feb 2009

bre ranicko jaru,
no asi som tu zas len ja 😀 , tak sa s tym zmier 🙂 , ufff teda radsej ta nebudem dnes provokovat 😀 😀
no ja ho mam tiez doma, huraaa, tak sa z neho vytesujem, ze az 😵 😵
fotky som vybrala vyssie..skoda ze nemam cas, by som ti z toho urobila dake umeleckejsie vo photoshope, mozno by to bolo take neobycajnejsie. ale co, pripadne neskor a vymenis ich 😀
aka napln prace, ze konikovanie... 😀 😀

jarulai
20. feb 2009

neboj, už som sa ukludnila 😀 že zmier sa s tým - ja som happy, že tu si, ty dora 😀 😀
a ešte mi aj dnešok zaplatia - to si zober 😀 😀 ved ked tu takmer nikto nie je a ja som si nadbehla robotu, tak čo budem - koníkovať predsa, nie 😉

shandy
20. feb 2009

tesi ma, dora blazniva na drate 😀 😀 😝
no ty si sikula o tom nikto nepochybuje. ja musim este teraz rano nieco surne vyrobit sefovi, ale potom uz som len tvoja 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre